Преход към съдържанието


Снимка
* * * * - 1 votes

харесвам я а тя ми отказа


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 zygi123

zygi123

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 19 February 2009 - 09:42 PM

Здравейте! Имам нужда от помощ и разчитам на вас.

Харесвам много едно момиче, познавам я от около 1 год. Тя работи заедно с моята сестра в една фирма. Не ходя там всеки ден, но когато ида и я видя се поздравяваме. Винаги съм и правил по някои комплимент - колко хубаво мирише, че има хубава коса, добре изглежда и т.н. Никога не съм и признавал нещо, но се гледаме право в очите, като се видим, но не сме излизали. Аз имах приятелка и това ме спираше да и обърна повече внимание, но ние сега се разделихме - моята ми разби сърцето и постъпи с мен жестоко. Наранен съм, но вдигнах ръце.

Сега ме вълнува това момиче - страшно много я харесвам. На св.Валентин и купих един готин подарък и един красив букет, исках да я изненадам. Не зная дали в момента ходи с някои, но и звъннах по gsm, но тя не ми вдигна, а тя ми има номера. След малко пак набирам и пак не вдига. Не зная дали сгреших, но исках да я очаровам и си викам (да става каквото ще).

Отивам до тях, тя живее в съседния град на 14км. Спирам пред тях и гледам баща и отвън, влизам - те не ме познават, но имах, усещах че тя си е в къщи. Позравих го с добър ден, попитах за нея и той каза - да тук е, но още спи. Излезе майка и и казах - не я будете, аз и звънях, а тя още спинка, за това не ми вдигна. Нося и нещо по случаи празника, но може ли да го оставя на вас да и го предадете - да, каза маика и разбира се ще и го предам. Усмихна се, попита ме за името ми и аз го казах. Майка и остана изненадана и до като ме изпращаше до портата леко се усмихваше. Извиних се, пожелах приятен ден и си тръгнах.

Не зная защо, но мислех че изобщо няма да ми отговори, но след 2-3 часа получих следния смс - “Благораря много за подаръка, хубав е, много мило от твоя страна, но нямаше нужда. Разбирам намеренията ти, но не мога да ти отвърна със същото - и все пак много Благодаря!”.

А аз исках този ден, ако беше излязла тя, да я поканя на кафе и да излезем. Не сме говорили никога за моите намерения или нещо такова. Сега какво да правя, ако и звънна може да не ми вдигне. Внимавам, защото за мен е специална - искам го това момиче адски много!!!

Как да постъпя тя е на 26, аз на 35.

Помогнете!!!

Благодаря

#2 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 19 February 2009 - 09:52 PM

Прочети Библията ! :blink: . С тоз подарък си се прецакал много жестоко. Наградата си ТИ , не ТЯ! Щом не те иска - тя губи ! Следващата! :(

#3 Ph0en1x

Ph0en1x

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 37 Мнения:

Posted 19 February 2009 - 10:12 PM

"Не се вкарвай в некви филми, пич !" Твърде много си се впрегнал. Подаръци, цветя... Издън :blink:
Замислял ли си се защо е "специална" ? Приятелката ти те е резнала/постъпила кофти и търсейки заместител се лепваш за първото момиче, което ти харесва... :(
В смс-а ти е писала, че ситуацията й е ясна, но не може да ти даде това, което искаш. Това си е отказ кажи - речи в прав текст, но поне проявява разбиране към чувствата ти. Може да си й бил интересен, но след като си показал колко ти пука за нея си изгубил позиции, вече не си интересен. Може и да не те е харесвала никога. Няма смисъл да си блъскаш главата с хиляда сценария "Ако аз така, тя иначе"... Има сума варианти. Не може всички да те харесват. Поуката, която трябва да си вземеш е, че подаръците и цветята на първа "среща" не са никак одачни. В твоя случай първи опит за комуникация става с подаръци - грешка. Веднага ставаш твърде нуждаещ се/тя знае, че може да те има и акциите ти падат главоломно. (Може и един поглед на "Библия"-та да хвърлиш. Там е достатъчно ясно написано.)
Силно се надявам, че имаш приятели, с които да излезете да се разсееш. Запознай се с нови жени, флиртувай и т.н. Ще видиш, че ще забравиш за "специалното" момиче :(

Поздрави и успех :(


ПП: Малко ми е странно да давам съвети на значително по-възрастни от мен мъже, но надявам се съм помогнал с нещо :(

#4 aWaY

aWaY

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 19 February 2009 - 10:18 PM

Знаеш какво да направиш,не си келеш :( Действай с ум и сърце :blink: Мога да ти кажа аз какво бих направил,но това не е никаква гаранция за правилно поведение :( Аз бих се дръпнал за известно време,седмица-две.Познавам я от доста време =) Няма за къде да бързам.Правя се на луд пред нея,не я отразявам много много,само здрасти и до там,на нея малко или много ще и е неудобно,щом ме е излъгала,че спи,което значи,че мога да позлорадствам леко,за да се отпусне и увери,че вече не я искам...На пръв поглед нямам никакъв шанс,затова е добре да се отдалеча.Ако междувременно докато се отдръпвам спре да ми пука за нея - екстра,ако не - ще се мъча. Та след въпросните 2 седмици почвам както там му казват тукашните cocky and funny,шегувам се двузначно и следя реакциите и,ако ме отреже пак - няма абсолютно никакъв смисъл,какъвто бтв няма и сега,но аз съм хлътнал,изложил съм се - нека поне да е докрай. В отчаянието си започвам да говоря искрено и си чакам поличбата :(

#5 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 19 February 2009 - 10:34 PM

Привет,
Имам въпрос- ти какво търсиш. Цялостно решение за твоя проблем (, защото проблема с гаджетата си е твой) или някакъв магически фокус, с който да отмъкнеш мацката на мечтите си.
Да дам малко инфо предварително. Познавам няколко живи хора, който могат да ти покажат магически трикове, добре, но после?!?!?
Хората преди мен са ти дали хубави съвети, досадил си на момента, сега е време да се отдръпнеш и обещавам ти че тя ще си помисли. През това време можеш да прочетеш БИБЛИЯТА на един дъх, защото тя е супер увлекателна и се чете за толкова време :blink:

#6 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 19 February 2009 - 10:38 PM

"Не сме говорили никога за моите намерения или нещо такова."
Жените разбират намеренията на всеки мъж чрез интуицията си, а НЕ чрез разговори. Имат нещо като невидими антенки на главата, които излъчват ултразвук и долавят всяка вибрация в логичния мъжки мозък.

"На св.Валентин и купих един готин подарък и един красив букет, исках да я изненадам."
Грешка.

"Не зная дали сгреших, но исках да я очаровам"
Още една грешка.

"Внимавам, защото за мен е специална - искам го това момиче адски много"
Най-голямата грешка.

Как да го кажа по-елегантно... Преебал си цялата ситуация с това момиче! Причината е в начина, по който си подходил, а причината за начина е в убежденията ти - неправилните убеждения. Работейки над убежденията си, ще промениш метода си, който пък ще промени крайният резултат.

"Винаги съм и правил по някои комплимент - колко хубаво мирише, че има хубава коса, добре изглежда и т.н."
И заради комплиментите и букета тя би следвало да те хареса, да се влюби и да си сложи краката на раменете ти? В Средновековието - да.

Провокира ли в нея някаква емоция? Положителна, отрицателна, няма значение. С какво активизира емоционалната й памет, така че следващият път като те види или вдигне gsm-a да си каже "Я! Това е онзи пич, който..."? Мисля, че сега за нея си г-н Никой, който на Св. Валентин и носи букет в къщата докато тя спи. Хайде всички в един глас: What the fuck?!

Умопостигна ли смисъла и причината за думите й "Разбирам намеренията ти, но не мога да ти отвърна със същото"?

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 20 February 2009 - 12:39 PM

но не сме излизали.

“Благораря много за подаръка, хубав е, много мило от твоя страна, но нямаше нужда. Разбирам намеренията ти, но не мога да ти отвърна със същото - и все пак много Благодаря!”.

за нея ти си един мил непознат ... :blink: как очакваш в тези материални времена да повярва, че все още има хора като теб? и защо да излиза с теб...само защото си и подарил цветя...? надявам се разбираш, че не може да излиза с всеки подарил и цветя...

нормалния ход на събитията е - привличаш интерес, създаваш комфорт, провокираш емоция, ескалираш...

Наградата си ТИ , не ТЯ! Щом не те иска - тя губи ! Следващата! :(


писнало ми е да чета подобни постове!!! ква награда бе пич, да не си фен на лотарията?
казвайки следващата вие не искате да си решите проблемите, а само да избягате от този, който ви кара да се чувствате безсилни и жалки...

повтаряте като папагали едно и също...избивате комплекси в стил - не ми дреме, аз съм ебати пича, но когато ви опре яйцето на дупето, обръщате плочата...

човека е на 35 и ако си чел добре, не държи да участва в маратона - кой е по по най ебач, сваляч и т.н.

Провокира ли в нея някаква емоция?С какво активизира емоционалната й памет,[/b] така че следващият път като те види ....



#8 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 23 February 2009 - 12:46 AM

Голяма грешка,че си и подарил нещо.Та ти си един непознат,както каза орхидеята.Запомни никакви подараци преди да ги е заслужила или поне да имате повод.Вие нито ходите,нито нищо-какво си въобразяваш бе момче-че ще скочи в прегрътките ти ли-ВРЪЗКА НЕ СЕ КОПУВА,ТЯ СЕ ГРАДИ!!!Е приятел това ти е пре*бало играта.Прекалено голям интерес си показл.Трябвало е да отидеш при нея,да изградиш комфор,да покажеш,че си интересна личност,с която си струва да се излезе на кафе и -БАМ- чукваш и една среща.Или става,или не!
Откаже ли NEXT =>

П.С.
Нещо просто,което ще ти помогне много в играта.Повече практика,по-малко теория и размисли.Не му мисли ДЕЙСТВАЙ

#9 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 25 February 2009 - 09:45 PM

Голяма грешка,че си и подарил нещо.Та ти си един непознат,както каза орхидеята.Запомни никакви подараци преди да ги е заслужила или поне да имате повод.Вие нито ходите,нито нищо-какво си въобразяваш бе момче-че ще скочи в прегрътките ти ли-ВРЪЗКА НЕ СЕ КОПУВА,ТЯ СЕ ГРАДИ!!!Е приятел това ти е пре*бало играта.Прекалено голям интерес си показл.Трябвало е да отидеш при нея,да изградиш комфор,да покажеш,че си интересна личност,с която си струва да се излезе на кафе и -БАМ- чукваш и една среща.Или става,или не!
Откаже ли NEXT =>

П.С.
Нещо просто,което ще ти помогне много в играта.Повече практика,по-малко теория и размисли.Не му мисли ДЕЙСТВАЙ

Като изключим правописните,пунктуационни и стилистични грешки,съм съгласен с winga ми.
Преебал си се,ама много здраво.Сам си си го сложил(сещаш се кое,нали..? :( ).She беше написала в една друга тема:
"Трябва да го играеш лошото момче, а не да й се кланяш, в противен случай губиш."Послушай я. :rolleyes: