Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 4 votes

Вашият най-добър ход


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#16 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 02 May 2008 - 01:38 AM

Окей, ето я и моята историйка, макар и все още да не съм стигнал до края. Значи запознах се с мацката (аз съм на 16,5 , тя на 20) по скайп (търсех сестра й, нямаше я и се заговорихме с нея). Обичайните приказки, разбрах, че учи в друг град, но всъщност е от моя град и т.н. След месец писане по скайп (тя беше в университета по това време) тя ми каза, че ще си идва и аз естествено "хайде да се видим". Видяхме се, отидохме да пием кафе. Отново общи приказки, много я бъзиках, шегувах се с нея, майтап след майтап, та много се смя. Докато си я изпращах към тях стигнах толкова далече, че тя започна да ме замеря със снежни топки (беше декември месец) и т.н. Направо не я оставях да си поеме дъх от смях, както и да е. Тя си замина за университета, и продължи да ми пише в скайп. Накрая стига и до смс-чета за лека нощ. Аз не и отвръщах винаги, в скайп започнах по-рядко да й пиша и тя буквално ми се лепна. След втората среща сценария се повтори. На третия път ми беше обещала, че ]e гледаме заедно звездите. Така и стана ;) Излязохме, разхождахме се, накрая седнахме на една пейка и от дума на дума ... starting kissing ;] Сега пак учи, така че аз размишлявам върху следващия ход, а именно - крайната цел ;] Още се чудя как успях да и забъркам главата, след като изобщо не бях си поставил за цел да стигам чак до там. Нещата станаха някак си от само се*е си. Но сега съм малко затруднен как да подходя към крайната цел - мястото където нямам никакъв опит... :(

#17 SirBerbau

SirBerbau

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 15 June 2009 - 05:11 PM

Това е единственото с което мога да се похваля аз . Нищо особено не е сравнено с вас , но за мен бе успех . Малка крачка към успеха . Когато бяхме на морето една вечер така се напих леко , ама не прекалено беше ми кеф много . Влизайки в дискотеката естествено само се чудех как да си намера момиче и си викам ше направа 2-3 обиколки . По принцип съм супер куц с момичетата даже не се бях целувал , нито секс съм правил а съм на 18 години вече и отгоре . Та си викам о сега дано намеря някоя . Почвам аз обиколката ама като бях пиян самочуствието ми догоре и няма и 5 метра и като фиксирах едно момиче , не му обърнах много внимание , просто го хванах през кръста след като получих одобряващата й усмивка потанцувахме така малко мръсно леко и след 2-3 минути си викам СЕГА Е МОМЕНТА , доближих устни до нейните и я целунах и вкарах езика . Готино беше изживяването . Не мислех за нищо , притеснението ми се беше изпарило . Радвам се че го направих . Може и да ми се смеете ама за мен това беше успех , като се познавам и както се бях депресирал .