Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 4 votes

Вашият най-добър ход


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 27 October 2004 - 12:47 PM

Прекалено много негативизъм има в наши дни. Така че, приятели, нека чуем тези блестящи моменти, когато нещата просто са си дошли по местата и вие сте изненадали дори се*е си с ДЖ уменията си! Мже да е някоя малка победа, взимане на телефонен номер, целувка, секс, каквото и да е. Кой е златният момент, който си спомняте, когато сте били ЦАРЕ, играта се е получавала необичайно сполучливо и можете да погледнете назад гордо към тази случка? Ако ти самият нямаш такъв спомен, опиши нещо, на което си бил свидетел, например на твой приятел. Няма значение...

Нека просто чуем някои щастливи/забавни истории, които да ни вдъхновят!

И не казвайте примерно само "свалих едно гадже в дискотеката", а опишете точно какво е станало, как е протекла ситуацията...

Миналия ноември бях на една сватба и танцувахме. Едно наистина сладко момиче (ХБ7) се блъсна в мен и ми мацна една чиния с торта на костюма. На гърдите ми остана едно голямо парче крем, а останалото се свлече и ми омаза панталоните. Понеже настроението беше приповдигнато, й казах спокойно “Виж сега, има много по-лесни начини да ми свалиш панталоните!”. Тя се изчерви и двамата се засмяхме, като се запътихме към една от масите, за да вземем салфетки. Аз свалих сакото, а тя започна да ми чисти тортата от панталона и аз се възбудих! Не си направих труда да го прикривам. Тя го забеляза и се изчерви! Но ПРОДЪЛЖАВАШЕ ДА МИ ЧИСТИ ПАНТАЛОНИТЕ! Това беше възможно най-зелената светлина и аз й казах, че можем да продължим чистенето в тоалетната. Понатискахме се и тя тръгна да ми прави френска, когато от всички хора на сватбата, влезе точно младоженецът! Няма нужда да казвам, че й взех телефона и я видях по-късно.

Забележка: коментари по историите ще бъдат изтривани. В темата искам да има само истории.

#2 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 27 October 2004 - 01:05 PM

това беше преди около 2 месеца. бях с 4-5 приятелки в една от лятните дискотеки. там след едно две питиета се развихря голям купон - танци върху барплота , танци на коловете и т.н. на нашия барплот имаше 3 момчета. едното не спираше да ме зяпа през цялото време, а пък беше голям сладур с дълги руси къдрици. е хубаво аз отидох при него и го заговорих. оказа се че е по-малък от мен /отново/ с 5 години. от дума на дума се разбрахме какво искаме. и знаете ли какво стана тогава? аз избягах!!! сега хем ми е смешно, хем ми е трагично. :lol: :lol: ;)

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 October 2004 - 10:58 PM

бяхме една голяма компания когато бях студентка и веднага щом се прибирах в града се събирахме...в компанията имаше двама които бяха приятели но и двамата ме искаха ...единия беше ДЖ от класа а другия беше доброто момче ...аз естествено си паднах по ДЖ но уж другия ме сваля и вече пише на челото ми запазена марка... но седим си на бара и пием със ДЖ както само ние си знаем ...смеем се и започват да хвърчат искрите в очите ни...луда работа усещаш как те сканира а погледа те влудява ужасно ...пошушна ми на ушето ЖЕЛАЯ ТЕ това ме довърши аз също му казах че ужасно ме влудява...и понеже всички от компанията бяха до нас на бара казах че отивам да се освежа и че това не е редно все пак са приятели...при което без да се усетя той връхлетя зад мен в дамската тоалетна и ме опря на стената...нахвърли се като диво животно полудяло от страст разкопча ризата ми ...ама аз се унесох да довършвам ли или да кажа само че това беше най влудяващия секс който бях правила до тогава ...и най бързата екстремна свалка ...

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 October 2004 - 11:28 PM

има и още една история която се случи съвсем скоро...
тук във форума бях писала че има един мъж със който когато се събираме танцуваме луди мръсни танци и ужасно се забавляваме без да ни пука от нищо и от никой...та скоро се видяхме и пак танцувахме като магнити сме няма начин да сме на едно място и да се удържим ...аз знаех че ме харесва отдавна но не направих нищо за да му покажа че ме влудява ...този път обаче реших че ще действам и когато спряхме да танцуваме видях че излиза за да ухлади страстите ...използвах момента и го последвах уж за цигара и глътка въздух....приближих се бавно запалих цигарата погледнах го в очите и хванах синджира който висеше на врата му и казах ...това е нещо ново харесва ми ...той не се смути от близоста ми и не извъртя очи ...гледаше право в моите ...тогава аз се усмихнах и казах чакам те вътре за да довършим започнатото и влезнах....на следвашия танц леко опипа почвата и ми каза виждаш ли всички нас гледат и ни обсъждат ...аз казах на мен не ми пука а на теб...тогава ми каза знаеш ли искам да те награбя още тук и сега....ще напиша тел си на едно листче и ще ти го дам обади се довечера....когато всичко свърши и се прибрах аз пуснах съобщение ...влизам да взема душ и да поспя обади се когато искаш....той се обади когато аз вече се унасях и ми каза ...престъпление е да спиш сама идвам

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 October 2004 - 08:48 AM

[quote name='fresh' date='28.10.2004 - 06:44'] той се обади когато аз вече се унасях и ми каза ...престъпление е да спиш сама идвам [/QUOTE]
И............................... [/quote]
дойде след половин час ...аз отворих вратата по халат под който имаше само бельо ...и го целунах нежно по усните понечих да се обърна но той ме дръпна рязко и се награбихме толкова диво и страстно ...вдигна ме а краката ми се увиха около ханша му и докато ме носеше към спалнята ми каза "знаеш ли колко отдавна те желая влудяваш ме" аз казах "да знам ...ти също ме влудяваш ужасно" ...след което ме пусна на леглото и се нахвърли върху мен така жадно сякаш искаше да опита всяка част от тялото ми ....

#6 Wizi

Wizi

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 27 Мнения:

Posted 29 October 2004 - 03:23 PM

.... преди 2 години оставаха последни часове преди да потегля към Германия и точно си се депресирах както само аз си знам и се сетих, че трябва да си направя фото копия на няколко документа и отскочих до най-бизкият copy shop. Влизам аз и на момента погледа ми се залоства на тялото на една една адска машина с дълги тъмни коси, светло сини очи и добре потъмняла кожа.... До нея киснеше някакъв тип, който веднага попита какво съм искал и точно да се разочаровам, че той ще ме обслужи и мадамата с усмивка го прескочи и каза, че тя ще ми помогне. Работата беше за нула време свършена и аз потеглих към нас с очи пълни, но ръце (почти) празни.... Точно час по-късно джиткам из центъра с един приятел и се сетих за въпросното момиче и реших да не оставям така нещата. Не ми трябваше много и вече бях нахълтал в първият цветарски магазин и разпитвах за кошница с цветя + доставка. Беше малко странно да обясня къде да бъде доставено това, защото занех само на коя улица се намира магазинчето и жената помисли, че си правя лош майтап с поръчката, но сравнително бързо успях да я убедя в противното. Вторият проблем беше какво да напиша на картичката..... Заминавах на следващият ден сутринта, GSM номера щеше по мое желание да бъде още същата вечер по-късно спрян , пък и не бях сигурен дали онзи тип не и беше гадже и дали нямаше направо той да ми се обади. В крайна сметка написах "Трудно за обяснение..." и добавих моя емайл.... Точно един час по-късно имах един от най-хубавите емайли, които някога съм получавал в резултат на нещо явно наистина красиво в нейните очи.
Не съм се срещал после с нея по обясними причини, но и това ми стига.... В крайна сметка колко малко му трябва на човек да бъде щастлив!?

#7 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 01 November 2004 - 06:27 PM

Най-добър ход не мога да се сетя. Просто ходовете са много еднакви всеки път и щом се е стигнало до секс значи са добри. Ще разкажа едно две неща за който ми стигне времето.

Ще почна с едно нещо което верно е хубав ход който е основата на добрата игра - алфа поведение и директност на намеренията. Действието се развива на кандидатстудентските курсове това лято. Отидах на курса както обикновенно закъснявайки. Съвсем уверено и широко усмихнато поздравявам преподавателя, който принципно не обича да му се закъснява. Бавно с дълго натъкмяване и гласене си сядам. Лято, жега - аз казвам че искам да затворят прозореца защото ми духа. Найстина ми духаше, защото бях малко болен. Затвориха го. После искам да го отворят, защото сега ми е горещо - отварят го. Коментирам си всяка задача с преподавателя гачили сме си само двамата и аз съм му единствен на който да обяснява. Имаше и още такива разни неща показващи че аз съм алфата. Междувременно базикам едно момиченце което е до мен. То си цъфти нещо, радва се. Като си ходих си харесах една друга и я навивам да идва на купон в нас. Край на първи епизод.

Втори епизод аз правя голям купон в нас и я каня - тя идва. По време на купона се изживавям като домакин и алфа и през цялато време и съм все зает да говоря с някой или да базикам някое момиче или да се занимавам с организационни работи или да си гледам кефа като цяло. На мацката й обръщам внимание само от очтивост. Тя се вижда че ме е харесала и изгаря от яд че не съм тръгнал да я свалям. Това много усилва желанието й и ми е една от любимите тактики. По едно време отивам при нея, почвам да й обяснявам нещо за една от картините в хола. Спирам. Бавно се приближамав към нея и я целувам. Целувката свършва и се провежда любимият ми диалог:
аз: хайде в другата стая.
тя: много си директен.
аз: да.
Тя се усмихва и ме последва в другата стая. Следва яко секс и т.н.

Поуки:
- алфа поведение.
- изчакване и игнор за да се повиши желанието й, след като веднъж съм видял че има интерес.
- директно. без любовни обяснения и без никакви компромиси. твърда позиция че ще я еба.

#8 Al`

Al`

    Анти-Пик-Ъп

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 333 Мнения:

Posted 06 January 2006 - 05:58 PM

това се случи на морето миналото лято.С приятели сме в една дискотека,нашата маса най-весела,аз си умирам от кеф и купон,качил съм се на масата.И един приятел качва една страшна мацка на нашата маса,(чиято приятелка познава и и беше хвърлил око).Танцуваме,опипваме се...тя отива при своите хора,а аз я свалям и качвам на ръце :rolleyes: отново танцуваме на масата и всички гледат нас...гледам в очите и,тя гледа в мойте и преди да се усетя се целуваме.По някое време я питам ''искаш ли в мойта квартира'' тя се позамисли и се усмихна и видя че и аз се усмихвам и каза ''нне'' и аз ''добре'' хахах.Сега съм сигурен ,че ако бях направил като тошко,щях да я имам :rolleyes:

#9 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 05 April 2006 - 11:12 AM

това се случи на морето миналото лято.С приятели сме в една дискотека,нашата маса най-весела,аз си умирам от кеф и купон,качил съм се на масата.И един приятел качва една страшна мацка на нашата маса,(чиято приятелка познава и и беше хвърлил око).Танцуваме,опипваме се...тя отива при своите хора,а аз я свалям и качвам на ръце ;) отново танцуваме на масата и всички гледат нас...гледам в очите и,тя гледа в мойте и преди да се усетя се целуваме.По някое време я питам ''искаш ли в мойта квартира'' тя се позамисли и се усмихна и видя че и аз се усмихвам и каза ''нне'' и аз ''добре'' хахах.Сега съм сигурен ,че ако бях направил като тошко,щях да я имам  :angry:

<{POST_SNAPBACK}>



аз съм супер начинаещ и преди колко седмица посетих този форум за първи път но мисля че доста помогна и тепърва ще помага. Снощи имах успешен ход...може би първия си и искам да го споделя с вас, разбира се :)
Значи бяхме си с приятели на дискотека нощна (щото сме в една такава възраст че ходим и на такива дето са от 20 до 22 часа) Та бяхме си в дискотеката и единия приятел го дръпна едно момиче да танцуват. След малко се запознаха и той се запозна с още една която се оказа приятелката и. Аз като я видях я харесах тая приятелката и реших да действам. Както е тук описано гледах я усмихвах се. Танцувах си лекичко там до дансинга и на няколко пъти разменихме погледи но нейния не се спря за дълго върху моя. По едно време оная пак дойде да танцува с моя приятел и аз бях точно до него и си танцувах и се падна да танцувам с приятелката и. Питах я за името и. Много не се чувахме и и дадох да го напише на номера ми. През танците следвах пак тука наръчника но не можа да стане точно както е описано но долу горе беше така на втория танц се целунахме пипах я тук таме в началото не се дърпаше после взе да ме побутва тактично от гърдата си ма аз и хванах още по-тактично ръката с другата моя и не можа. Предложих и после да отидем някъде но тя си направи оглушки. Взех и номра щастлив че каквото пише в този форум е на 1000% вярно и след 4 дена ще излезнем (нали не трябва да са 2 или 3 :P )
пък ся ако ме питате кво ще праим като излезнем не знам сигурно ще се отпусна ще се целуваме ще вкараме тактиката с доскосването и квото стане. Ако някой има други идеи или съвети приемам ги с отворено съзнание ;)

#10 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 05 April 2006 - 06:02 PM

аз искам само да се изкажа ,че когато си в дискотека и танцуваш с момиче НЕ Е задължително да я обарваш за циците или котенцето :angry:, да же НЕ го препоръчвам. Може да си спускаш рацете на ханша, талията....леко на дупето...да я целуваш , така ок...
ма аз съм против тва да ги бараме така агресивно пред куп народ. Колкото и да сме й се харесали ,доста жени няма да възприемат положително тези действия.

#11 mha

mha

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 117 Мнения:

Posted 06 April 2006 - 09:19 PM

аз искам само да се изкажа ,че когато си в дискотека и танцуваш с момиче НЕ Е задължително да я обарваш за циците или котенцето :angry:, да же НЕ го препоръчвам. Може да си спускаш рацете на ханша, талията....леко на дупето...да я целуваш , така ок...
ма аз съм против тва да ги бараме така агресивно пред куп народ. Колкото и да сме й се харесали ,доста жени няма да възприемат положително тези действия.

<{POST_SNAPBACK}>



съгласен съм ма спазвам каквото пише тук в темите за съвет за дискотеки. Аз самия тогава бях леко почерпен и като изелзна с нея не знам да я целувам ли да я барам ли направо се пообърках щото на друго място пак тук четох да не и се даваме първата среща че така ще сме мистерия обаче кво да не я целувам на първа среща като аз първо я целунах че тогава разбрах коя е дето има една дума...направо се обърках тей че може и да не се брои за много добър ход но за мен засга си е най-добрия...продължавам да приемам съвети ;)

#12 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 08 April 2006 - 08:26 PM

ма аз съм против тва да ги бараме така агресивно пред куп народ. Колкото и да сме й се харесали ,доста жени няма да възприемат положително тези действия.

<{POST_SNAPBACK}>

Подкрепям това мнение! ;)


mha, като се видите следващия път, продължаваш от там откъдето сте спрели! Ако сте се целували - значи й влизаш с целувка! Ако сте се обарвали и натискали - на срещата също я държиш близо до се*е си и я докосваш и т.н. :angry:

#13 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 01 September 2007 - 11:36 PM

Отивам аз в Германия по разни ученически програми за 4 седмици. Обаче в тия ранни години на моето детство (11 клас, преди 2 години :D ) бях "добро момче" и си учех немски стабилно. За да си подобря нивото се закачах в ICQ с разни германки, с които да си упражнявам езика. Добре, ама с една от тях се сприятелихме - свястно момиче - по снимка не лошо и т.н
Та, отивам аз в Германия с група мисири от даскало. Тя разбира се пристига в уречения час (в уречения Град, на майната си от нейния), с родителите си (разбира се - кой да я докара :) ). Всичко на 6 - аз съм си приказливец, приказваме си. Излизаме. След един ден се направих на кавалер - водих я за ръка из града. После и направих един тест (ама тогава не съм знаел какво правя ;) само следях реакцията) : стигайки до квартирата и спряхме, аз рязко застанах зад гърба и я хванах през кръста. Тя се отпусна в прегръдката ми. Нямах съмнение, че ме харесва. На следващият ден бяхме пак в хотела ми...накратко ...момчето, с което бяхме в една стая тропаше и викаше отвън по заключената врата, но отвътре нямаше как да му отворим...

#14 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 20 September 2007 - 08:52 PM

Ето я и моята история.
Значи с момичето се познаваме от доста отдавна от един форум. Оказа се че живее в съседния микрорайон. Единственото излизане двамата ни беше в началото на май преди 2 години. Още тогава си я бях харесал, но беше малка и се отказах. Минаха две години, аз смених 2 гаджета и веднъж отиваме с един приятел да зяеме за Странджа (протестите когато бяха) и се засякохме на НДК с нея. Мммм беше се превърнала в доста апетитна хапка. Разменихме си скайповете да си лафим. Не че съм имал желание за свалка или нещо такова. Просто на лаф мохабет дет' се вика. Тогава точно вобще нямах никакво желание за подобни неща. И един ден ми се доходи на Витоша, но всеки като е отпуска или в провинцията, по морето... и нямаше с кой да отида. И пак вечерта тя се включва и аз й "се оплаках", че ми се ходи много на Витоша и тя реагира " ееее знаеш ли от кога не съм ходила и аз" и аз направо й предложих да отидем още на другия ден. Тя се съгласи и на другия ден тръгнахме за Витоша. Много се притеснявах, че няма да намерим теми за разговор, щото в началото по някоя друга приказка обелвахме, но като се заизкачвахме и намерихме език. Стигнахме малко преди Копитото на едно място, което беше чуден бивак. Сякаш беше излязло от книгите на Карл Май, но както и да е. Аз бях взел някакъв стар чаршаф да има къде да седнем. Проснах го там и седнахме. Аз си сложих раницата в страни и тя се излягна на нея. От лаф на лаф и аз легнах до нея, но на "почетно" разстояние и пуснах темата за косите, че съм имал дълга коса и тн. и започнахме да говорим за нейната коса, като леко почнах да си играя с нея и да я обсъждам да я питам уж как я поддържа и ей такива неща. Пътя надолу вобще не го усетих като време. Приказки, приказки, приказки и пак приказки... И като слезнахме долу пихме в една сладкарница по едно сокче. И тя ми каза нещо от типа ", е аз нали съм в 1-ва част (на Овча купел)" и аз и казах, че това не е 1 а Овча купел 2 и че ул. "Моне Видео е границата м/у двете части. И почна един дъъъълъг спор и се хванахме на бас (който бях убеден, че ще загубя и за това облогът беше такъв), че ако аз печеля я каня на вечеря в пицария "Тукань" на Красно село, но тя плаща сметката, а ко тя печели пак отиваме на вечеря, но аз плащам. Прибрах се аз, пуснах сайта с картата на София, обедих се, че тя печели и уж в чата почнах да недоволствам "проклятие, тая карта нещо е бъгава" и някакви такива подобни. И така мина около 1 семица и дойде Денят. Отидохме в пицарията и сменихме буквално стотици теми. И по едно време нещо се заговорихме за свръх естествините неща и паранормалното и няк'ви ей такива неща и й разказах за някакъв руснак дето срязал лист хартия с пръста си и й "показах" как точно, като нежно я докоснах по китката. Извенъж стана доста разсеяна, но не от бирата, щото какво може да направи една малка бира и то наполовината изпита? Та мина се време, изядохме си пиците, аз си изплатих баса и си тръгнахме пеш за към Овча купел. По пътя уж случайно ръката ми от нейната страна се опираше в нейната. Отбихме се в двора на едно местно даскало и зациклихме на една пейка. Пак разговори разговори, т'ва Луната, т'ва котката на балкона на отсрещния блок, т'ва, че вечер е малко хладно и тя каза, че й е хладно. Аз й предложих да я разтрия по гърба, тя прие и по време на масажа тя буквално се сгуши в мене. А по едно време я целунах по врата и продължих с масажа. На втората целувка по врата тя се обърна и... "Хюстън, осъществено е скачване" - целунахме се. Аз бяха като ударен с жълто паве, а и си личеше, че и тя беше така. После като я изпращах до тях пак се целунахме. Аз все още не знаех какво ще става от тук нататък, но един път я поканих на кино, зяпахме "Трансформърс", от което се учудих, щото тя поиска да го гледаме. В киното пак се беше сгушила в мен до колкото позволяваха седлаките.

#15 AMRA

AMRA

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 2 Мнения:

Posted 03 March 2008 - 02:01 AM

Ок, моята история се случи на плажа, където бях спасител. Уредих си среща с едно момиче. Та излязохме вечерта и тя ми заяви, че нямало да може много да се бави и трябвало да се прибира по-бързо, затова да сме пиели по едно кафе и после кой от къде.Бях леко разочерован, но и на мен много ми се спеше така,че не настоявах много. В разговора разбрах някои обезкуражаващи неща които ме подтиснаха малко, например възрастта (с 9 г. по-голяма от мен), работата и ( някакъв шеф- отдел) и т.н. Ако трябва да съм честен това второто малко ме удари по самочуствието, но скоро разбрах и друга черта от характера на девойката - властолюбието. Тогава смених тактиката от нападателна, в почти пасивна. Знаех, че въпреки всичките глупости с ранното прибиране ме харесва и ако си изиграя добре картите ще я имам тази нощ.Продължихме с разходка на плажа, след което поседнахме в заслона на едни скали. Тогава предявих претенциите и очакванията си към нея по недусмислен начин (все пак не исках да съм ДОБРОТО МОМЧЕ ), а тя потдаде леко но бързо се овладя и измънка нещо от рода "аз сама решавам докъде да стигна". Аз спрях и единственото нешо което правих беше да я гледам право в очите - сигурен че в момента у нея се борят за надмощие страстта и разума, от една страна яко и се искаше да ми се отдаде, но от друга се боеше от евентуалната загуба на контрол върху събитията. Продължавах да я галя и целувам без да отроня нито дума и всеки път в един момент тя казваше - СПРИ. Знаех че трябва да спра,колкото и да ми се искаше за да създам усещането у нея, че всичко което се случва е нейно решение,а не мое. И така опитах още три- четири пъти като при всеки опит стигах все по-далеч, докато накрая тя не каза " не ме целувай по врата защото полудявам от това", сами разбирате, че с това тя ми предаде ключът от крепостта и така привидно "послушен" успях да се вмъкна в тронната зала, където ме очакваше най-страхотната нощ в живота ми.