Преход към съдържанието


* - - - - 1 votes

Бившо гадже


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#16 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 29 June 2008 - 06:41 PM

Пич според мене връзката ви се е изчерпала а и щом момичето си е хванало друг явно вече няма чувства към те*е (ама знае ли се :) )както и да е по мое лично мнение мисля че няма да можеш да си я върнеш а при опитите ти единствено ще страдаш след това повече ... моя съвет е да я забравиш и да си хванеш друга мацка :lol: а и времето лекува ще я забравиш :rolleyes: :( :lol: :lol:


съгласна

#17 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 03 July 2008 - 10:38 PM

Благодаря на всички за мненията Ви!
Мисля че темата е изчерпана.

#18 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 29 October 2008 - 06:28 PM

Ето нещо за съживяване на темичката:

Тъмно, тъмно, в тъмнината тъмна.
"Йо-хо-хо" се изкряска бледия мъртвец и откърти капака на ковчега си.
"По-дяволите, тази нощ пак ще вали и ще се намокря до мозъка на костите си"


Понеже не знам къде да го пъхна, това което искам да споделя с Вас ще го сложа в моята темичка.

===Цък===

Всеки сам си вади изводите според годините си, интересите си и степента си на развитие. Наслука! Ще са ми интересни коментарите :angry:

======
"И бутилка ром". И пак тъмно.

#19 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 31 October 2008 - 05:19 PM

Радвам се, че си намерил къде да го пъхнеш :ph34r:
Кофти историика, но понякога от ей такава тъпа случка, на човек му прелива чашата... Разговори му е майката, но аз също вярвам, че с времето си изграждаме начин на общуване с партньора и после ни е трудно да променим този начин на действие и говорене. А точно там е ключа към по - успешните взаимоотношения. Да започнем да слушаме партньора с други уши и да го гледаме с други очи - това е, което трябва да се направи.

#20 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 31 October 2008 - 06:04 PM

Баси тва като го пречетох и се отегчих от живота... Истината е, че само много умните мъже лидери биват обичани и уважавани след дълги години.
Само като си представя сложността да привличаш еджа жена, да се чувства желана и все пак да знае, че може да имаш всяка... малко успяват
В такива момемнти ме хваща депресия, само като си представа сегашната ми хубавелка в някоя дебела лелка ...........................................

#21 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 15 December 2008 - 04:44 PM

Ето ме пак в моята си темичка :) ;)

Здравейте пичове,
Днес е последния ден, в който ще бъда с Вас. От известно време съм го замислил... да се оттегля, да пенсионирам exort.

Искам сега да си спомня защо дойдох тук- защото си пожелах нещо истинско и нещо от което имах истинска нужда - наложи ми се да порастна.

Благодаря на всички, които със своето отделено време правят този сайт толкова специален, на всички, които бяха достатъчно искрени и смели да бръкнат в своето сърце и с лека болка да споделят своя опит (знам че това не е никак лесно). Мерси на онези, които се стараят според възможностите си да бъдат откровени и обективни.

За тези 7 месеца, в които съм с Вас, изминах дълъг път започвайки от ground zero. С някои от Вас ще запазя лични отношения, защото отдавна сами са се прибавили в кръга на моите приятели. На останалите пожелавам попътен вятър и bonne chance.

Още от този момент съжалявам за хубавия ник, който за това време стана част от мен.

За всички Вас,
Goodbye

eXort

#22 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 15 December 2008 - 10:44 PM

;) еййй как може.. и сега на фона на тая песен ми става толкова мъчно, все едно заминаваш за Мозамбик ;)
Я по - ведро, нали пак отговаряш на същия номер ;) :P :P :P

До скоро :)

#23 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 15 December 2008 - 11:50 PM

чао, жалко, форума става все по-пуст и безмислен с всеки изминал ден...

#24 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 16 December 2008 - 10:33 AM

чао, жалко, форума става все по-пуст и безмислен с всеки изминал ден...


Естеството му е такова, че хората идват тук, когато имат въпроси или проблеми. И после, когато намерят, каквото са търсили остават още мъничко, ако могат на някого другиго да са полезни, пък и защото им е станало отчасти малък навик. После го напускат. Exort не си отива завинаги. Просто казва "чао" на ника си. Това е малък ритуал, който има особено значение за него ;)
Единствено Орхидеята е, сигурно, най-стария и най-редовен член на това Дон Жуан - общество.
Браво Орхидея! Бъди все тук и все такава, нужна си ни :)

#25 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 16 December 2008 - 03:55 PM

Приятел... Чакай!... Поне остави някаква връзка. Ако мислиш, че ще си тръгнеш така, жестоко се лъжеш!

:) :) :) ;) Чакам отговор! Не приемам откази!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#26 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 17 December 2008 - 12:29 PM

Ако мислиш, че ще си тръгнеш така, жестоко се лъжеш!

:) :) ;) ;) Чакам отговор! Не приемам откази!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

В противен случай ще си прережеш вените!!!!!!!!!!!!!!!!! :)




exort, братле, щом така си решил - така да бъде.
Желая ти здраве и безкомпромисна самоувереност.

И все пак до скоро писане!

Edited by Xtigyro, 17 December 2008 - 12:38 PM.


#27 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 17 December 2008 - 11:32 PM

В противен случай ще си прережеш вените!!!!!!!!!!!!!!!!! :huh:


OFF TOPIC

Ами на малко бях... ;]

#28 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 11 February 2010 - 11:47 PM

Bye!