Преход към съдържанието


* - - - - 1 votes

Бившо гадже


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 22 May 2008 - 10:36 AM

Здравейте всички,
В последно време се чувствам зле и реших да потърся материали по темата. Става дума за това че се опитвам отново "да запаля" старата си връзка с едно момиче което ОБИЧАМ. Бяхме заедно 3 години, като последните 2 години живеехме заедно. Не всичко беше перфектно и от двете страни- работата ми беше номер 1 в живота, тя правеше опити да ме задушава и т.н. Но чувствата ни бяха истински и силни. С времето влязохме в рутината на ежедневието, после дойде взаимното недоверие и отдръпване. Усещайки края предложих да не живеем вече заедно- да махнем рутината в отношенията си, да разнообразим връзката си, пак да излизаме заедно и да сме заедно.
Тя отиде при приятелка, виждахме се веднъж седмично и правехме секс. След време ми каза че по време на тези срещи се е чувствала изчерпана и натоварена и накрая ми каза че повече не можем да излизаме като гаджета. Скоро разбрах че тя излиза с друг.
Истината е от всички мои познати тя е момичето с най-добри и ценни качества, харесваше ми и начина по който изразяваШЕ любовта си. Явно въпреки всичко се опитвам да си я върна.

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 23 May 2008 - 09:32 AM

съмнявам се, че имаш чувства
и ако все пак твърдиш обратното, то за мен това е парадокс

ЦИТАТ(exort @ 22.05.2008 - 15:17)
Така че..... ти си правиш сметката. Ако можеш да изпердашиш и двете едновременно просто не се чуди!
Прецени си приятелю, задължително историята трябва да има продължение и ти да излезеш на печалба.
Успех!


успех с печалбата!

#3 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 23 May 2008 - 06:35 PM

Вземи си горелка :)

Значи толко много сте се обичали , че работата ти е на 1 място.
Толкова много , че и предлагаш да не живеете заедно. Като се ожениш какво мислиш да правиш да си я пращаш при майка и :) и пак да се виждате за едното еб..е.
След това сте се виждали , и за какво ? Точно за едното еб..е !!!! Голямо разнообразие в връската ви !! :P
Хмм Истината и к'ва е истината , че от твойте познати тя е момичето.
Малко или много си я пренебрегвал , постоянно да си на 2-ри план е непоносимо и то от човека до теб.

Както каза Орхидеята съмнявам се , да имаш чувства.
Май си на принципа моето си е мое и на никой друг , съжелявам много , но тя не е sex играчка.

#4 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 25 May 2008 - 08:27 PM

diva orhidea е права с това за парадокса.faust е прав с това за чувствата.Аз ще кажа само,че според мен повече ти липсва секса с нея,отколкото самата тя и по-скоро си свикнал с рутината,отколкото да я ОБИЧАШ.И все пак,щом излиза с друг-NEXT! Сигурен съм,че ще увеличиш бройката и ще намериш печалбата :P :) Успех! :) :)

#5 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 25 May 2008 - 09:44 PM

А всъщност май го е яд, че така са опропастили хубавата си връзка, и няма как да е иначе :P

Поучи се от грешките си и карай напред. Единственото, което можеш да направиш е внимателно да се опиташ да си я запазиш като ценен приятел.

#6 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 26 May 2008 - 03:36 PM

А всъщност май го е яд, че така са опропастили хубавата си връзка, и няма как да е иначе :)

Поучи се от грешките си и карай напред. Единственото, което можеш да направиш е внимателно да се опиташ да си я запазиш като ценен приятел.

Бившо гадже-приятел??? :P
Пич,продължавай напред,не се обръщай назад...
Дори и да се съберете,това ще е временно.Нали не искаш възели във връзката си,в които постоянно да се препъваш(да те препъват)?

#7 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 10 June 2008 - 02:42 PM

Интересувам се някой да се похвали дали е пробвал със старо гадже и как са се развили нещатата? Какви са били "новите-стари" проблеми?
П.С. Говоря за връзка тип "сериозна".

#8 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 11 June 2008 - 05:28 PM

Интересувам се някой да се похвали дали е пробвал със старо гадже и как са се развили нещатата? Какви са били "новите-стари" проблеми?
П.С. Говоря за връзка тип "сериозна".

Всичко си върви по старо му,само че и двамата си имате едно наум.

#9 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 12 June 2008 - 07:38 PM

Не знам, пробвай да си я върнеш, но трудно ще ти е щом е с друг, пробвай с друга

#10 Vladicheto

Vladicheto

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 15 June 2008 - 01:09 AM

Щом толкова много я обичаш, защо висиш по форуми? Върви при нея, спечелия я пак...
Само, че преди това помисли върху думите на фауст и дива орхидея.
Успех ;)

#11 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 27 June 2008 - 09:24 AM

Аз ще ти кажа как продължава едната такава "нова - стара" връзка. Освен това, че никога не забравяш какво се е случило преди това, по - малко се доверяваш и по - малко ти пука. Както каза някой имаш си 1 наум и както има една приказка "Счупеното се лепи, но никога няма да е същото". Не казвам, че няма смисъл, защото всеки заслужава втори шанс, но щом тя е отишла при друг тя вече е продължила напред.
А иначе проблемите си остават същите, просто знаеш какъв може да е изхода и се стараеш да ги преглъщаш. Истината е, че някой мине ли ТВОЯТА граница, всичко отива по дяволите....

#12 Гост:_exort_*

Гост:_exort_*
  • Guests

Posted 28 June 2008 - 03:02 PM

Ето какво се случва напоследък:

Уговаряме се от 1 месец да излезем на обяд(само тогава е свободна)- само че тук играта се намесва и когато тя може аз не мога и обратното. Не си говорихме 2 седмици по скайп, чухме се преди 2 дни и тя се опита бързо да приключи разговора(много работа). Казах и че държейки се така в бъдеще да не се учудва от моето държание. Последва 3 часа писане(работата вече не е много) в което тя ми обяснява колко зле и е било при мен, как тя е давала всичко от се*е си (цитирам: "не излизах с колегите си, за да бъда с теб", "когато баща ти ни гостуваше един път месечно, той отнемаше моето време", ние живеехме заедно ), как сама се е ограничила в социалните си контакти и съм и останал само аз, как тя е възлагала всичките си надежди на мен, а не съм оценил всичко това. Ето сега тя вече има отделен личен живот- това което съм искал- да бъде по-самостоятелна. Обясних и че приемам цялата вина, извиних се за всичко което съм или не съм направил и казах че ми е гадно да се срещам с човек когото съм травмирал така трайно и тормозил. Срам ме е от мен/Shame on me! И се изнесох от скайп.
След 10 мин тя ми звъни за да ми обясни че аз съм много готин и ама наистина не заслужавам да се чувствам така (направо се разтопих, пляснах с ръце, превъртях се 3 пъти от радост че получих такова опрощение и след това ходих развълнуван да се прегръщам с шефа). Казах и да не се притеснява за мен и затворих.
Вчера ми е звъняла на гсм и ме е търсила в нас. Добре че не съм я чул. Днес и писах че ме няма в Сф (истина) и батерията разбира се е била паднала (полуистина).
За какво може да ме е търсила. Тя търси така на пожар- когато може да измъкне малко "свободно време" от другия. Разбира се ТОЙ никога няма да разбере- харесва ми стила и, наистина!

Мисля да не и давам повод да се виждаме известно време. С това че не можа да каже един готин момент в който ни е било хубаво заедно... едно такова...

P.S. Ааа да, каза ми нещо в този дух- нашите срещи трябва да бъдат позитивни ако искам нещата да потръгнат. (препратка към Дивата Орхидея- яко се засичат нещатата)
Хайде Ве хора- имал съм и стари гаджета- като кажа край, с теб не ми е било/е готино, после не гледам да се скатая от новото гадже и да изляза на обяд. Честно, малко ми е гнусно от цялата работа.

#13 Darkrage

Darkrage

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 94 Мнения:

Posted 28 June 2008 - 04:01 PM

"Новият" е просто секс играчка - това да го знаеш. От тук нататък сам избираш пътя си.

С бившото ми гадже бяхме заедно 7 години. Сега е с някакъв далеч под нивото ми тип, разбирай - лекува се и прави секс.

Вездесъщата реплика: "Оценяваш нещо, чак когато го загубиш." важи и в твоят случаи в пълна сила.

Edited by Darkrage, 28 June 2008 - 04:01 PM.


#14 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 28 June 2008 - 06:40 PM

exort тя има някакви остатъчни чувства,не е сигурна дали е взела правилното решение,затова така са се развили нещата
Darkrage според мен е една счупена тийнейджърка,където си ги дрънка,колкото да свали праха от клавиатурата си
То така се зарязва 7 годишна връзка... :rolleyes:

Edited by sad3, 28 June 2008 - 06:43 PM.


#15 sladur_bg

sladur_bg

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 29 June 2008 - 02:39 PM

Пич според мене връзката ви се е изчерпала а и щом момичето си е хванало друг явно вече няма чувства към те*е (ама знае ли се :) )както и да е по мое лично мнение мисля че няма да можеш да си я върнеш а при опитите ти единствено ще страдаш след това повече ... моя съвет е да я забравиш и да си хванеш друга мацка :lol: а и времето лекува ще я забравиш :rolleyes: :( :lol: :lol: