Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

съвет за изглаждане на лицето


  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 hitriaa

hitriaa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 02 May 2008 - 10:12 PM

здравейте на всички.мн готин форум и мн готини хора има тук. Та направо към въпроса.гледах последния епизод на pick up artist. там си намазаха лицето с нещо за да им стане гладко.моето няма пъпки но все пак не е толкова гладко.нз дали въпроса ми е за този форум или е дерматологичен но вие изглаждате ли лицата си с нещо. или просто трябва да ходя на козметик.има ли файда?

1. Темата е преместена от "Дон Жуан статии и съвети" в "Здраве и фитнес"
2. След точка се започва с главна буква.

Edited by NRG, 02 May 2008 - 10:34 PM.


#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 02 May 2008 - 10:52 PM

Такъв крем за лице не съм срещал, но използвам един друг, който изглажда дупето ми и го кара да блести в златист оттенък.
Приятел, разбирам, нов си тук и в пик-ъп обществото, но моля те, не задавай повече такива въпроси, защото ще станеш за смях някъде. Това е съвет, не се заяждам.
Миналата седмица на спирка в центъра видях един, с лице с вид на г*з да целува супер красиво момиче. Можеш сам да си направиш изводите. За пореден път се убедих, че индивидуалността на мъжа е това, което я привлича, а не гладкото педалско личице. "Няма логика!", ще креснете вие. "Не всичко е логика...", ще кажа аз.

P.S. Откачена работа. До къде стигат мъжете вече само за да боднат чушката...

#3 hitriaa

hitriaa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 02 May 2008 - 10:59 PM

Такъв крем за лице не съм срещал, но използвам един друг, който изглажда дупето ми и го кара да блести в златист оттенък.
Приятел, разбирам, нов си тук и в пик-ъп обществото, но моля те, не задавай повече такива въпроси, защото ще станеш за смях някъде. Това е съвет, не се заяждам.
Миналата седмица на спирка в центъра видях един, с лице с вид на г*з да целува супер красиво момиче. Можеш сам да си направиш изводите. За пореден път се убедих, че индивидуалността на мъжа е това, което я привлича, а не гладкото педалско личице. "Няма логика!", ще креснете вие. "Не всичко е логика...", ще кажа аз.

P.S. Откачена работа. До къде стигат мъжете вече само за да боднат чушката...

бате не знам от къде си и какъв си но виждам до къде стигат мъжете само и само да се направят на интересни.ти говориш като някакво малко момиченце под 18 години.т.е. като "най-добрата ми приятелка" колко мило да кажеш индивидуалността на мъжа.благодаря за ценния съвет момко но не беше мн зрял.на мен лично само ти ми стана на смях.хаха. видял си супер грозен да целува супер мацка.еми тогава за какво се бръснем.за какво се мием.май мн се въодушевяваш.
та искам пак да кажа.лицето ми не е пъпчиво но има ли начин да го направя гладко като "гъз" както каза нашия предишен приятел.ако на теб ти изглежда педалско-това си е твой комплекс.чудно ми е как толкова мн момчета казват педали на други които се грижат за лицето и тялото си.на такива които се обезкосмяват и даже си правят прическа.пич извода можеш да си направиш сам.но не ми е нужен повече спам от твоя страна

#4 dosdasdis

dosdasdis

    Опитен

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 03 May 2008 - 01:36 AM

Виж сега хитрия, явно имаш няква фешънска представа за нещата.Няма да да се заяждам за убежденията ти, всеки си има право на свои.Мисля че това което искаше да каже NRG (попреглдай форума, ще видиш че не му е некомпетентно мнението) е, че да си гладиш лицето с крем е излишно.Излез и питай жените дали им харесват бръснати мъже, които си търсят козметика повече от тях.Много ще ти кажат, че е излишно.Да не говорим, че мазилата не са от най-полезните неща.Най-малкото може да спреш да се радваш на лице без пъпки и да ти излязат от това (може да е по мазен крема и ако твойта коже е мазна..няма да е мн хубав ефекта).
Прочети написаното във форума и ако още си на мнение, че е нужно да си бръснем краката,да си скубем веждите и т.н. отиди във форум за козметика..Тук предполагам повечето ще споделят мнението на NRG,както аз в момента напълно се съгласявам с него - не са нужни такива работи.

ПП:Да не си мажеш лицето с крем за изглаждане, не значи, че не се поддържаш.

#5 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 03 May 2008 - 06:49 PM

Не знам за какво точно става въпрос с това " да им изглади лицето " - струва ми се нещо, което едва ли непременно ти трябва. Не съм съгласен с някои изказвания, че известна доза метросексуалност е излишна. Жените определно харесват поддържаната кожа повече от другата. Но не бива и да се прекалява. Аз лично ползвам сапун за измиване и скръб за лице, защото иначе от време на време ми излиза по някоя пъпка и е мнгоо неприятно. Лично на мен ми помага определно. Ползвам и хидратиращ гел за лице, защото е ясно че хидратацията помага срещу съсухрянето на кожата. Тъй като темата и без това малко се изроди, ще си позволя просто да спомена най-важните неща от външния вид на един мъж, (според мен) които всеки може да направи, независимо как изглежда.
1. Чисти и измити зъби, без никакъв неприятен дъх в устата.
2. Задължително добре подстриган и изчистен врат, без никакви косми
3. Чисти и добре изрязани нокти
4. Никаква миризма на чорапи, и идеално чисти обувки отвън и отвътре.
5. Добър одеколон/парфюм както и дезодорант.
6. Никакво окосмяване долу и под мишниците.
7. Ако гърдите са силно окосмени, трябва да са поне тримнати, ако не премахнати напълно космите. Никой не харесва косми които извират изпод ризата.
8. Чисти и по мярка дрехи.
9. В зависимост от стила, някои хора смятат че един стилен и добре изглеждащ мъж винаги трябва да има хубав часовник. Въпрос на вкус.
10. Скубане на вежди - аз съм за, ако е наистина прекалено, но според мен по-добре изглежда мъж, без окосмяване между веждите, тоест ако са сключени - да се изскубят.

Май е това което се сещам на първо четене :angry:

Edited by MisterX, 03 May 2008 - 06:51 PM.


#6 hitriaa

hitriaa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 03 May 2008 - 07:58 PM

Благодаря за отговорите, въпреки че е не това което търсех. Аз съм за всичко което може да ти повиши самочувствието.ако нещо не ти харесва-можеш да го промениш. Не искам да оставям лоши чувства у никой но понякога е дразнещо в събота през нощта да видиш, че някой там си те храни само защото днес не го е огряло.

#7 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 03 May 2008 - 11:09 PM

Благодаря за отговорите, въпреки че е не това което търсех.

Няма угодия...

да видиш, че някой там си те храни само защото днес не го е огряло.

Кой? Всички тук си имат nick.

Само Chacho разбра какво имах предвид. Само един човек. Толкова ли неграмотно пиша?
Ще го опростя максимално, така че да могат всички да го разберат:
Не съм против това мъжете да се поддържат, да се обезкосмяват на нужните места, да се бръснат редовно, да са винаги със свеж дъх и да ухаят на парфюм. Против съм метросексуалната вълна, която залива обществото и ще се стигне до ден, в който ще познаваме мъжете само по наличието на пенис.
И понеже форума е за пик-ъп, опитах се да кажа нещо в този дух, изпитано, да помогна, подчертавайки истината, че момичетата търсят това, което е ВЪТРЕ в теб. За тях приоритета са качествата на мъжа, а не гладкото му като бе*ешко дупе лице.
Надявам се така написано, да е по-лесно за смилане. Повече няма да "спамя"! Поне докато ми изсъхне лака за нокти :angry:

EDIT: hitriaa, ако наистина имаш дерматологичен проблем (не пъпки), за който не споменаваш тук, искам да ти се извиня за острите си думи.

Edited by NRG, 03 May 2008 - 11:20 PM.


#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 04 May 2008 - 12:14 AM

моето няма пъпки но все пак не е толкова гладко
не знам дали въпроса ми е за този форум или е дерматологичен, но вие изглаждате ли лицата си с нещо или просто трябва да ходя на козметик
има ли файда?


предполагам, че си прекарал шарка?
ако е така, проблема ти е специфичен и ще е хубаво да се посъветваш с дерматолог
козметичните процедури имат приятен и хубав ефект ;) най малкото заради почистването и свежеста...кожата става мека, гладка, свежа...
но ако проблема е прекарана шарка, козметика няма да свърши работа ...
каквото и да избереш няма да сбъркаш

тук не е мястото, на което ще получиш отговорите :angry: поради спецификата на въпроса ...и състоянието на кожата най малко :)

Edited by diva orxideia, 04 May 2008 - 12:20 AM.


#9 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 06 May 2008 - 07:12 PM

здравейте на всички.мн готин форум и мн готини хора има тук. Та направо към въпроса.гледах последния епизод на pick up artist. там си намазаха лицето с нещо за да им стане гладко.моето няма пъпки но все пак не е толкова гладко.нз дали въпроса ми е за този форум или е дерматологичен но вие изглаждате ли лицата си с нещо. или просто трябва да ходя на козметик.има ли файда?


Първо здравей.
После - идея си нямаме с какво си мажат лицата героите от шоуто.
В рекламата е казано,че гладко лице без възпаления се постига с Nivea After Shave FOR MEN , наисина помага. На козметик не съм ходил , няма и да отида. Имам достатъчно шампоани и сапуни у нас. Лично мнение.
Дали има файда? - 100% има.

Почвам да се замислям за смисъла на думата "тема" ,защото напоследък тук тя стана синоним на офтопик ,спам и разправии.
С примерите си NRG ясно се опита да каже, че е въпрос на вкус и на свободно време и че всеки си избира. Никой тук не седи за да обижда другите , а за да споделя опит и да помага. Тва че другите имат различни представи , не значи че са грешни или че своите са по-прави.

Мир и любов ... по дяволите! ;)

#10 hitriaa

hitriaa

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 11 May 2008 - 09:33 PM

мир и любов я;) нямам белези от шарка. Но мерси за крема. Ще го пробвам. А ако NRG искаше да помогне щеше да го направи подяволите а не да се прави че го прави.

#11 BaLiStIc_007™

BaLiStIc_007™

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 28 April 2009 - 07:02 PM

За изглаждане на кожата може да ползваш сода за хляб.На влажно лице почваш да търкаш и масажираш със содата проблемните места без да натискаш много силно,понеже може да се получат леки драскотни.Тва ми ти нещо сваля мърсотията и старите,измрели клетки от епидермиса по кожата на лицето.След това задължително дезинфекцираш с нещо - ако на гаджето ти й се намира тоник за лице с него :D ,ако не с лавандулов спирт или афтършейв ... в крайна сметка с ракия :)
Иначе за всички други добри люде,които се бръснат :P ако ви излизат гнойни пъпчици по брадата след бръснене може да си купите ампула витамин C от аптекта и с памуче да търкате по мястото,което искате да третирате като предварително сте го минали с неква дълбокопочистваща маска,която пак може да си купите от аптеката :)



п.п. Извинявам се за ъпнатата стара тема ... Не обърнах внимание да видя от коя дата е ... :lol: :cy:

Edited by BaLiStIc_007™, 28 April 2009 - 07:04 PM.


#12 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 28 April 2009 - 08:40 PM

Еййй... чудесен си!

Пробвал ли си това с ампулата витамин С?


:)

#13 BaLiStIc_007™

BaLiStIc_007™

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 28 April 2009 - 08:44 PM

Еййй... чудесен си!

Пробвал ли си това с ампулата витамин С?


:cy:



Дам ... при мен върши работа ама ползвам и една маска :lol:
Преди пъпчасвах супер много ... Сега направо си цъфтя :) :D