Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да я открадна ?


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Mityty

Mityty

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 09 February 2009 - 11:43 PM

Наскоро се запознах с едно момиче,момиче което ме накара да помисля, че наистина съществува любов.Всичко вървеше добре намирахме общи теми на разговор забавлявах я,но един ден поради некопентноста на мой приятел тя разбра, че изпитвам силни чуства към нея.Поговорихме за това и разбрах ,че и тя е изпитвала симпатии към мен.Ден след случилото се аз я попитах какво мисли за прави по въпроса на които тя отвърна че е приключила дълга връзка на скоро и още харесва бившото си гадже,отначало си помислих че блъфира за да види реакцията ми, но в последствие разбрах,че ми казва истината.Мина време ... аз все още чаках нейното решение.От седмица я водех по кафетата и реших че ще е хубаво да я запозная с мои приятели,тоест я заведох на купон.Лошото беше e че незнаех че ще има и непознати.Повреме на купона видях,че си раздава ласки с непознат.Глупавото че не направих нищо,а направо си тръгнах защото щях да нараня някои от 2-мата.На другия ден разбрах че момичето X и непознатият са тръгнали. Въпросът ми е КАК ДА СИ Я ВЪРНА :blink:

#2 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 10 February 2009 - 12:40 AM

забавлявах я

А ти САМИЯ забавлява ли се в нейната компания?

КАК ДА СИ Я ВЪРНА :blink:

Сигурен ли си, че някога тя е била твоя??? :) Промени начина си на мислене. Нито мъжете, нито жените са нечия собственост.

Мина време ... аз все още чаках нейното решение.От седмица я водех по кафетата и реших че ще е хубаво да я запозная с мои приятели,тоест я заведох на купон.Лошото беше e че незнаех че ще има и непознати.Повреме на купона видях,че си раздава ласки с непознат.Глупавото че не направих нищо,а направо си тръгнах защото щях да нараня някои от 2-мата.

Куца ти действието. И то много ;)
Чакаш нейното решение??? Водиш я седмица по кафетата??? Трябвало е да я изведеш на някой клуб или на билярд и пр.

Edited by blablabla, 10 February 2009 - 12:47 AM.


#3 Mityty

Mityty

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 10 February 2009 - 08:32 PM

Не намерих начин ... почти винаги се налагаше да пиеме по една бира и да се прибираме.А по въпроса с 'собственоста', не мисла че разбираш какво означава преносно значение ! Мислил съм за клубове, но на по късен етап, а и тя не обича да ходи по дискотеки и барове.
Мерси все пак blablabla
Очаквам и други предложения :)

#4 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 10 February 2009 - 09:45 PM

Твърдоглав.

#5 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 10 February 2009 - 11:55 PM

Прочети всички статии в раздел "Доброто момче и лошото момче" в ДЖ библията.

Ти си поредният пример за добро момче. Добре, че не си стигнал фазата с букети и сърцераздирателни стихове. Пу! Пепел ми на устата! Време е да понаучиш как се свалят мадами, не за да си размахваш к*ра наляво и надясно, а с друга цел - да намериш "играта", която те прави щастлив.
Твоята схема е нещо подобно на: запознанство - разговори - любов - изритване - рев! - търсене на отговори в ДЖ форума. Подсъзнателно действаш по нея и винаги ще те зарязват. Трябва да си бая наивен да очакваш да се получи връзка, камо ли споделена любов.

Ето друга примерна схема:
запознанство - закачки - разговори - емоции - доверие - докосвания - незабравим секс - отворена вратичка за още секс - връзка (евентуално).
Прави ли ти впечатление нещо? Откри ли 10-те разлики с твоята схема? И да си и да не си, пак ще кажа. Трябва да породиш емоции в момичето. Е-МО-ЦИ-И. Как очакваш да ти помни името, ако при звука на гласа ти в слушалката тя не прави асоциация с някаква емоция? Думите, разговорите, вицовете, темите, кафенцата, баровете - всички те се забравят. Мозъка е устроен така. Затова ми е толкова лек живота!

На въпроса ти "КАК ДА СИ Я ВЪРНА :)", ще ти отговоря - НЕ СИ Я ВРЪЩАЙ. Когато не знаеш как да стигнеш до сърцето на едно момиче, не си прави труда, защото после и от двете страни има мъка и сръдни. Дори, теоритично, още утре да си я върнеш... колко време ще я задържиш във втория дубъл?

#6 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 11 February 2009 - 12:02 AM

Прочети всички статии в раздел "Доброто момче и лошото момче" в ДЖ библията.

Ти си поредният пример за добро момче. Добре, че не си стигнал фазата с букети и сърцераздирателни стихове. Пу! Пепел ми на устата! Време е да понаучиш как се свалят мадами, не за да си размахваш к*ра наляво и надясно, а с друга цел - да намериш "играта", която те прави щастлив.
Твоята схема е нещо подобно на: запознанство - разговори - любов - изритване - рев! - търсене на отговори в ДЖ форума. Подсъзнателно действаш по нея и винаги ще те зарязват. Трябва да си бая наивен да очакваш да се получи връзка, камо ли споделена любов.

Ето друга примерна схема:
запознанство - закачки - разговори - емоции - доверие - докосвания - незабравим секс - отворена вратичка за още секс - връзка (евентуално).
Прави ли ти впечатление нещо? Откри ли 10-те разлики с твоята схема? И да си и да не си, пак ще кажа. Трябва да породиш емоции в момичето. Е-МО-ЦИ-И. Как очакваш да ти помни името, ако при звука на гласа ти в слушалката тя не прави асоциация с някаква емоция? Думите, разговорите, вицовете, темите, кафенцата, баровете - всички те се забравят. Мозъка е устроен така. Затова ми е толкова лек живота!

На въпроса ти "КАК ДА СИ Я ВЪРНА :)", ще ти отговоря - НЕ СИ Я ВРЪЩАЙ. Когато не знаеш как да стигнеш до сърцето на едно момиче, не си прави труда, защото после и от двете страни има мъка и сръдни. Дори, теоритично, още утре да си я върнеш... колко време ще я задържиш във втория дубъл?

Изображение

#7 Mityty

Mityty

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 11 February 2009 - 12:32 AM

Трудно ще бъде,но ще опитам.А и за първи път през малкия житейски път по които съм преминал съм се размеквал така,незнам тя ли ме накара да се размекна така или аз просто се промених.
Все още за мен няма друго момиче. :)

#8 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 11 February 2009 - 05:59 PM

Трудно ще бъде,но ще опитам.А и за първи път през малкия житейски път по които съм преминал съм се размеквал така,незнам тя ли ме накара да се размекна така или аз просто се промених.
Все още за мен няма друго момиче. ;)

Ще се намери небой се ;)
Не прави глупости, защото от страни изглежда адски глупаво. И всичко това сам ще го осъзнаеш, но след време

#9 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 12 February 2009 - 12:38 AM

Може да е било просто конкретно стечение на обстоятелствата. Това от Дон Жуан не означава, че всички жени ще минат по схемата. Може да не си бил нейния тип.

Edited by iwanttofuckher, 12 February 2009 - 12:46 AM.


#10 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 12 February 2009 - 03:13 AM

Ей Мите,
Обърни внимание върху схемата на "NRG",ако я приложиш правилно,тя ще ти помогне да си "върнвш" момичето.За да направиш това,обаче ти трябва определената нагласа.Бъди енергичен,усмихнат,покажи,че се забавляваш,забавлявай се!!!Нека около те*е да има една аура,която кара хората да се усмихват.
Много важна част от играта е нагласата-обърни и внимание и тя ще работи в твоя полза.

П.С.
-От известно време настроението ми беше сакапано и всичко беше на криво-просто не се получаваше желания резултат,не че нямаше такъв,просто не беше,това което желах.
Причината беше в лошия тонус и настроение,кофти нагласата и тъпнята около мен.Но след като промених нагласата,промени се и играта.(Сега,като го прочетох,ми звучи като реклама на Веестелешоп ;) )

#11 Mityty

Mityty

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 14 February 2009 - 01:04 PM

Аурата на позитивност винаги е била около мен, но тя все още обръща внимание на другия а не на мен.
Вече няма и значение защото я забравих, а някой ден тя може да се върно,но все пак ми е много интересно как да свала момиче което има сериозна връзка.

#12 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 14 February 2009 - 04:59 PM

Може да е било просто конкретно стечение на обстоятелствата. Това от Дон Жуан не означава, че всички жени ще минат по схемата. Може да не си бил нейния тип.


ох леле... схемата... хора това са само правилата. това не е математика. трябва да ги пречупиш през се*е си и да направиш една мистериозно забавна интерпретация. с практиката и продължаването на "обучението" ще разберете какво имам впредвид.

1. замисли се дали наистина искаш да си я върнеш?!?! извинявай, но момичетата не са тъпи! (не е съвсем така ама се зъмисли върху същността :)) щом си я завел на купон, значи тя мн добре знае защо я водиш на купон. и да се забие с някой непознат... това е най-грубата кучка на света. и ако си я върнеш какво?? ще я водиш само при познати и няма да и позволваш да контакува с други хора... ммм то май е невъзможно да си постоянно с нея... все пак пробвай :D

NRG, грубиянин такъв, момчето вярваше в дядо коледа... :D

#13 iwanttofuckher

iwanttofuckher

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 136 Мнения:

Posted 14 February 2009 - 05:18 PM

Точно така, няма смисъл с нея. Забрави за алчната кучка, която само използва мъжете като банкомати и съпровод.

#14 Mityty

Mityty

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 15 February 2009 - 10:18 PM

Ее по-спокойно, вие вече тръгнахте да ме обеждавате да минавам към другия бряг.
А и дон кико да малък съм още вярвам в дядо коледа. :lol:

#15 aWaY

aWaY

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 32 Мнения:

Posted 18 February 2009 - 11:53 PM

Не е хубаво така бързо да променяш мнението си,само защото група хора ти го казват ! Те че са прави - така е,или поне съм достатъчно заблуден да си мисля,че е така :( Играй със сърце и ум,а ако се провалиш не се вглъбявай,погледни си грешките ВЕДНЪЖ и продължаваш :blink: Играй си твоята игра,ако ще и да включва букети преди първата целувка! Нищо не е важно,освен да го правиш с кеф,без да се стремиш да следваш тактики и т.н :( Почувствай дон жуана в се*е си,пък ако искаш чети и библията,но там всичко е описано след грешки и практика,сам си прецени колко ще ти помогне един бърз прочет...Не можеш да бъдеш друг освен се*е си,затова не бързай :(

Как се сваля момиче,което има сериозна връзка ли? ЗАВИСИ :( като всяко друго :( ама и да я свалиш и да я ч**аш,пак нищо не е ясно!

Ако четеш може и да избегнеш много срещани грешки,но го прави по твоя си начин !Пичовете са прави,ама питай ги дали всичко им е било перфектно като са прохождали ;)

Не бързай,има време за всичко :(