Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

поредната лубовна драма


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 Bate Sasho

Bate Sasho

    Напреднал

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 22 April 2008 - 01:10 PM

Значи ходя с едно момиче от горе долу месец (но я познавам от много повече). Много, много ме харесваше както и аз нея. Пишихме си по скайп, когато не можем да излезем. Последния път когато излизахме аз се поизложих донякъде защото попрекалих с алкохола, но когато на другия ден я попитах дали се сърди за нещо тя каза "не". Въпреки това я забелязах, че се държи странно (в скайп). На втория ден същата работа. Попитах я какво я тревожи и тя ми каза, че заминавала за Англия след 1 месец и искала да спрем дотук. Искала да поживее малко сама, така щяло да бъде по - добре и за двама ни (да не се влюбваме :D ) и така...Въпреки това се съгласи да излезем още веднъж. Въпросът е, че аз вече май съм хлътнал и не мога да се примиря с тази мисъл. Даже мислех да и подаря нещо за спомен, понеже наближава един нейн празник. Ако има някои, на който му се е случвало нещо подобно или може да даде някакъв съвет, моля нека пише. Благодаря предварително.

#2 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 22 April 2008 - 02:53 PM

... и така приключват детските "връзки"... без секс, без плътски удоволствия... но пък с чували емоции и чувства...

не са ли прекрасни децата - те олицетворяват всичко това, което ние не можем да бъдем :D B)

#3 Sake1

Sake1

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 22 April 2008 - 03:01 PM

малко по-конструктивен съвет
спри да я търсиш , не и пиши в скайпа - аве ако можеш прекарвай повече време с приятели - нека тя да те търси, тя да желае да излезе с теб . Ако го направи значи си значим за нея , ако пък не остави я и се огледай и ще видиш , че има много по-красиви и обаятелни момичета около теб.
А и прочети Библията - там ще намерищ доста интересни и мотивиращи неща.

#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 22 April 2008 - 04:43 PM

охххх как ме дразните с тоя скайп....

хубаво, напил си се... все пак сме хора :D ако не си се издрайфал върху нея, кво толкова??? ама за кво подяволите трябва да се извиняваш по скайп... излезте, реванширай се, поговорете очи в очи... никой тук не осъзнава каква е разликата май... еми продължавайте тогава в същия дух!

а аз повече няма да пиша в теми изискващи "прочети библията" или "зарежи скайпа"

#5 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 23 April 2008 - 10:42 PM

Ако има някои, на който му се е случвало нещо подобно или може да даде някакъв съвет, моля нека пише.

Добре. Съвет за какво, за размножителния период на охлювите?
Сериозно, приятелю, не разбирам въпроса ти. Формулирай го.