Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

2 месеца, 200 потребители, 1000 постинга


  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 25 October 2004 - 04:03 PM

Момчета и момичета,

Форумът ътръгна по-добре, отколкото очаквах. Само за първите 2 месеца от стартирането на форума, имаме почти 200 регистрирани потребители, над 1000 постинга.

Малко статиите ги позабавих напоследътк, но ще наваксам. Пък и вие можете по-често да се включвате с ваши материали, независимо дали сте ги превели, или написали сами :) Скоро ще има и една изненада ;)

Благодаря ви, че сте част от форума. Много ми е приятно да прекарвам тук част от свободното (пък и от работното :D ) си време!

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 October 2004 - 08:52 PM

чудестно е че има такова местенце като това аз лично се чуствам като у дома си а някой членове на форума усещам като стари приятели което много ме радва ...жалко че май на някой хора не им харесва че съм тук ;)

#3 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 26 October 2004 - 09:26 PM

жалко че май на някой хора не им харесва че съм тук

кой е този а ?


ПП : Развива се форума : )

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 October 2004 - 11:47 PM

жалко че май на някой хора не им харесва че съм тук

кой е този а ?

ами за сега май станаха трима...те си знаят кои са ...макар че за двамата не съм го очаквала понеже не съм давала повод а за третия бях сигурна и по би ме изненадал ако беше ЗА

#5 bbeast

bbeast

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 22 December 2004 - 05:08 PM

чудестно е че има такова местенце като това аз лично се чуствам като у дома си а някой членове на форума усещам като стари приятели което много ме радва ...жалко че май на някой хора не им харесва че съм тук :P

<{POST_SNAPBACK}>


А ти всъщност какво правиш тук :D

bb