Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

как бихте постъпили в такава нетипична ситуация?


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#31 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 27 April 2008 - 08:31 PM

WarchiLd,

Няма такова нещо, никой не се вглъбява в сегашния си живот, като не си запознат, се въздържай от неточни коментари!
Тая е първата която постъпва с мен така, но я търпя щот ми е длъжница с 500 лв.

Но днес тя отново се изгаври с мен, честитих и двойния празник по чата, разбрахме се да се видим след обяд около 17, вече е почти 20, а тя даже не ми и пише...

Пълна подигравка и гаргара си прави с мен.

Доста й стана. Приемам предложения за това какво да предприемам като най добър отговор, така, че да ме разбере, че не съм такъв голям глупак. Вече съм я отписал, но името ми е опетнено несправедливо с разни неверни неща, пред разни нейни приятели и приятелки...Това не мога да го отмина, ще изляза най големия глупак ако не си измия името. Явно ще трябва да им разкажа какви ги е вършила да разберат какво представлява тя...

Някви други идеи да ми дадете? Ака някоя постъпи с някой от Вас така, какво ще предприемете?


Пич,

Интелигентен си да, но културните хора казват БЛАГОДАРЯ!! Съветите които са ти дадени са абсолутно достатачни.
културата пред компа няма да я намериш
И точно вглабен си в сегашния си начин на живот. Отпусни се!!! мисленето ти е супер ограничено( това не е подигравка, а критика). Знам че в момента няма да ме разбереш защото не си пораснал до там...но това няма да стане докато не се вгледаш в себеси. А ти вече си започнал, за това говори факта за твоята пред история.

Как да постапиш, за да не те мислят за глупак...ами като ти не се имаш за такав. Какво те интересува какво мислят другите за теб?Това няма значение. Пак го прочети!!! И все пак живеем в едно общество, така че не трябва да ти пука, но и трябва. Как да намериш границата, ами в реалния живот.
За да го направиш трябва да си вдигнеш самочуствието. Да се погледнеш в огледалото и да кажеш, харесвам го тоя. Да не питаш другите какво да правиш, а да слушаш ватрешния си глас, ако сбаркаш чудесно, стига да си изжадиш извод от грешката. Това е израстването ти. Ако всичко това ти звучи отнесено...това е факт че трябва да се замислиш!!

Какво да правиш с това момиче....Ами перфектна ситуация да си извадиш изводи. Готино че си попаднал на нея на 22. Манипулаторка ами супер. Получил си един урок, Стига да си извадиш извода! Погледни нещата от друга светлина, че не си склучил брак с нея щото тогава нямаше да са 500лв, ами и половината апартамент...(това е само финансовата страна, ами другите). Благодари и и я зарежи. Да 500лв ами искаи си ги или те е срам? имал сам такива случаи и преди това те учи да знаеш на кои да даваш и на кои не. Просто и кажи цхе ти трябват...може да ти ги враща и на порции. буди настоятелен. А може и слошо, ако с добро не става.

Успех

#32 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 27 April 2008 - 08:47 PM

Невидях никъде да си написал...

Кое от нещата които сати казани си приложил?...какво е станало?
Ко е си игнорирал...?
Положил ли си усилие въобще?

#33 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 April 2008 - 09:12 PM

Доста й стана. Приемам предложения за това какво да предприемам като най добър отговор, така, че да ме разбере, че не съм такъв голям глупак. Вече съм я отписал, но името ми е опетнено несправедливо с разни неверни неща, пред разни нейни приятели и приятелки...Това не мога да го отмина, ще изляза най големия глупак ако не си измия името. Явно ще трябва да им разкажа какви ги е вършила да разберат какво представлява тя...

Някви други идеи да ми дадете? Ака някоя постъпи с някой от Вас така, какво ще предприемете?



ако искаш да не бъдеш глупак, зарежи я и си живей живота пълноценно!!!

ако искаш да станеш още по-голям глупак пред всичките и приятели , то опитай се да изчистиш името си, опетнявайки нейното :):D:D

стига с това зъб за зъб... като си изтривалка, ще се бършат от теб (защото могат и защото го позволяваш)... като ти писне и станеш мъж, ти ще правиш каквото си искаш... тоест всяко зло за добро ;)

нищо лично, пич и давай напред :)

#34 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 27 April 2008 - 09:49 PM

Как бих постъпил аз ли...

Хмм, най-лесното решение е да си купиш пистолет и да се застреляш, но не ти го препоръчвам..

Продай си компютъра, премести се в друг град, започни работа като магазинер или таксиджия,
за да подобриш социалните си умения.

Имаш сериозен проблем. Стегни се, човече.

#35 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 27 April 2008 - 11:03 PM

(тоя пост стана май малко дългичък, който го прочете има бира от мене ;))

Зарежи писането във форумите и върви и се напий като мъж ;]

утре е почивен ден - повтори ;]

През седмицата след работа намери нещо хубаво да правиш - отиди в някой парк, поспортувай, фитнес, играй карти с приятели, бягай, слушай музика(не пред PC-то!). Намери си развлечение.

А другия петък отиди с няколко приятелчета на бар/диско, огледай девойките, избери си една и я заговори, кавкото и да ти струва. Няма да те лъжа. Най-вероятно ще те разкара, но пък какво от това - с приятели си - напий се!

Човек, научи се да не те бърка толкова за нещата! Самоувереност. Изключи си компютъра и илзез навън. Моля ти се! Честно ти казвам! След като прочетеш това да си се обадил на някой приятел и да си навън! Самоуважение бе човек.

Преди време и аз бях пристрастен към комютрите. Какво ми помогна да се откажа от тях? Ами замислих се как изглеждам отстрани. Жалък. Това е отговора. Бях един смотльо, без приятели, без да знае какво да прави като излезе, с ужасно чувство за хумор - просто смотльо. Нямах никакви забавления освен да седя пред машина и да правя все едни и същи неща, които няма да ми вършат никаква работа в бъдеще. Ти си вече голям мъж и да киснеш толквоа часове пред PC-то е чисто и просто патетично. Работа ти е свързана с компютри - ОК. Просто когато се прибереш от работа спри да мислиш за тях.

Казваш че си интелигентен човек - всеки е бил в твоето положение. Интелигентните хора просто се измъкват.

Всеки човек си има приоритети - ти трябва да избереш твоите. Да можеш да се оправяш с жените. Да имаш приятели, да излизаш, да живееш живота си така че да заслужава да бъде описан в книга, да го запомниш. Или да си останеш смотльо, компютърен маняк, който не може да общува с хората? Ти избираш. И няма кой друг да го избере вместо теб. Няма кой друг и да го направи вместо теб. Избери кое е по-важното за теб. Погледни живота си от друг ъгъл. От написаното си личи че държиж на хорското мнение. Тогава се замисли какво всъщност мислят за теб те? Аз ще ти кажа - смотьо! Искаш ли хората да си мислят това за теб? Тогава промени това в се*е си. Пречупи го!

Може би ти или някой друг ще каже - не е толкова лесно. Ами не сте прави - лесно е! Стига да го искаш. Стига да е на първо място в приорите ти! Стига да имаш волята ще постигнеш това, което искаш!

Още няколко думи за всичките й приятели - те не трябва да те притесняват. Живота ти не зависи от тях. Още повече те са нейни приятели, а не твои. Какво толкова се косиш за мнението им? А и без това - нали знаеш, че нещата, които им е наговорила не са истина. А ако са истина - тогава какво толкова ти пука - да не говорят лъжи за те*е, я? :) Още повече че е много лесно да направиш добро впечатление, след като те мислят за черен. Ако видят, дори и малка твоя черта, тя ще им направи по-голямо впечатление от обикновено и ще я хиперболизират. Така ще видят че не си чак толкова лош. И ще започнат да се съмняват в това до колко всичко казано за теб е истина. И тези съмнения ще са още по-силни с всяка твоя добра и намясто постъпка.

________
Няколко думи за това, което си казал за баща си - незнам до колко другите хора, които са писали са запознати с психология/психо анализ, но аз съм и мога да ти кажа че личността ти е изградена като по учебник. Мълтретиран като малко момче от баща си ти като порастнал мъж си мекошав и чакаш някой друг да ти казва какво да правиш, както във детството ти. Ти си свикнал да бъдеш командван и когато си изгубил връзката с източника на заповедите си започнал да търсиш заместител на този, който ти е давал заповеди като малък. Чакаш да бъдеш командван. Понеже да бъдеш командван в прекия смисъл на думата, в днешно време не можеш да бъдеш, ти се оставяш да бъдеш манипулиран и да правиш това, което ти кажат. Строгите напътствия на баща ти са се изродили(тъй като вече не си зависим от него и не можеш да ги получаваш от него) във това да чакаш някой друг да ти каже какво да правиш. И понеже ти не можеш да си признаеш това(или най-вероятно не го осъзнаваш) правиш хиляди компромиси и така подсъзанателно се чувстваш командван, а с времето и научваш други да те командват.

Това се получава така защото спомените от детството са емоционално най-силни. Понеже тогава не си можел да определиш какво е добро и какво е зло си смятал че баща ти е абсолютни авторитет, най-умния, най-мъдрия, най-силния, иска най-доброто за теб, подтикнат от обществените нагласи. Щом тогава си смятал че баща ти е прав да върши това, мозъкът ти съди за тези случки не със сегашният ти разсъдък, а с тогавашния. Дори и сега да казваш и да си мислиш че това е било грешно и че не трябва да се постъпва така, подсъзнателно ти го удобряваш. А това, което е подсъзнателно рано или късно избива на повърхността.


Формирането на (благия ти) характер е също резултат на детството ти. Баща ти ти е казвал какво да правиш. Така че ти си правел това, което е казвал. Затова не си развил собствено мислене. Ти нямаш мнение. Ти искаш да ти бъде наложено мнение. Затова спадаш към т.нар. хора с добър характер. Хора, които не утстояват своето, защото са съгласни да направят това, което другите поискат от тях. Ти го правиш именно защото като малък не ти е позволявано да правиш, каквото ти желаеш. А ако не си се съобразявал с това, което баща ти ти нарежда е следвал як пердах. Подсъзнателно свързваш тогавашната реалност със сегашната. Както сам се досещаш - няма начин да не изпълниш това, което те молят.


Това че си бил дърпан от общуването с хора може да рефлектира по два начина след като напуснеш баща си - или хипо или хиперфункция. В твоя случай е хипофункция - занижено общуване. Ти общуваш с хората главно чрез компютър. Това е така, защото с това се занимаваш, това е работата ти, чувстваш се сигурен в тази сфера и това рефлектира на разговорите ти - вървят по-добре, по-гладко, по-добре се справяш. Когати си навън, разговорите ти не вървят така гладко и ти виждаш това. Подсъзнателно правиш сравнението и се самоизтласкваш към интернет общуването. Виждаш че там все повече ти върви. И започваш да говориш за компютри и в реалния живот. Те са сферата, в която си сигурен и се справяш добре. Тук подсъзнателно им придаваш грешен признак - общуваш по-добре чрез тях, следователно носят дивиденти в самото общуване и затова ги използваш при разговорите в реалния живот. Точно придаването на този признак е голям проблем в разговорите ти 'на живо'. Казаха ти вече защо не са интересни, няма да повтарям. Проблема се засилва и от това, че ти осъзнаваш това и се притесняваш още повече от хората(а и страхът от детството си казва думата).

Положителната част е това, че проблема с общуването в интернет и в реалността се оправя много бързо. Щом можеш да водиш добър разговор в интернет, значи можеш и в реалния живот. Просто ти трябва повечко спокойствие и стимул за да го направил. За стимула не мога да ти помогна - трябва да го намериш вътре в се*е си, както казах по-рано - всеки човек си има приоритети. А за това как да си оправиш междуличностните взаимоотношения в реалния живот - за да не се притесняваш трябва да действаш бавно и методично. Първо излизаш с някой приятел(може и колега) някой, който ти вдъхва доверие. Излезте някъде - на биричка двамата след работа, на фитнес, скално катерене, както и да е. След няколко такива срещи с много познати лица направи същото с не чак до толкова познати, но все пак хора, които ти вдъхват доверие. След това излез с няколко човека от по-близкото ти обкръжение. Повтори срещата в някой бар/дискотечка. Излез пак на барче с не-чак-толкова-познати-хора. Мисля че схвана мисълта ми.

Освен това намали часовете пред компютъра си(несвързани с работата) до минимум(най-мнгого половин-един час). Ще зейне дупка в теб. Понеже все още не си много добър в общуването и не можеш да излизаш свободно сред приятели и не-чак толкова приятели, така че се запиши някакъв вид спорт. Само да не е бягане в парка или на стадиона. Скално катерене(наистина добър избор), фитнес, футбол, плуване(още един прекрасен избор). Казаха нещо за танци, но мисля че ти е твърде рано за танци.

Как ще продължи живота ти зависи само от теб - дали ще продължиш със интровертността си или ще пречупиш създадения в теб стереотип от родителите ти. В крайна сметка живота е твой. Ти трябва да намерип сили. Мисля че казах по-нагоре как го напрвих аз - погледнах се отстрани. Абсолютно безпрострастно, без никакви предубеждения, наложени от мен или от обществото. В крайна сметка думите не винаги(а почти никога) хората не казват това, което мислят. А и да те укоряват за това може да има изключително много причини, различни от неудобрението към поведението им. Например, че подсъзнателно искат да се държат като теб, но не им стиска(можеш да си мислиш, че е така всеки път за да не се притесняваш от мнението). Така че не вярвай на голите думи на хората, научи се да разчиташ невербалната комуникация. Ноо до тогава имаш доста рабора за вършене прочети това, което съм написал няколко пъти и се размисли наистина какво искаш да направиш със живота си.

Сега един последен съвет - не приемай всичко на 100% от пост-а ми. Не приемай нищо на 100% във нищо. И не ме разбирай погрешно. Знам че не точно това е, което искаш да чуеш. Знам че не си искал точно тази ми помощ. Ако искаш не приемай нищо, от това, което написах, но според мен трябва да промениш светогледа си. И според мен това е начина. Не го пиша всичкото това за да се покажа, колко разбирам и колко съм велик. Правя го за да ти помогна. /още един съвет - не прави това, което направих в последните 2 реда. Това е още един модел на поведение. Нарича се себеотрицание. Отричаш се от това, което си казал и от това, във което си хвърлил много труд. Освен това показва несигурност. Не прави много добро впечатление. Особено на дамите. Аз си позволих да го направя за да покажа, че наистина искам да ти помогна./


Между другото - поздравления, че започна да говориш в 1л. ед.ч. Първата стъпка към промяната е виждането на грешките. 2рата е признаването им. Не мислех да пиша повече в тази тема, но точно това ме накара да напиша още няколко реда по проблема ти.

Лека вечер.

Edited by x3m, 27 April 2008 - 11:10 PM.


#36 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 28 April 2008 - 12:19 AM

(тоя пост стана май малко дългичък, който го прочете има бира от мене :))

Чакам бирата си. И нека да е Carlsberg. ;)


WarchiLd,

Няма такова нещо, никой не се вглъбява в сегашния си живот, като не си запознат, се въздържай от неточни коментари!

Първи признаци на живот ! Доволен съм. Започни да се държиш така не само пред компютъра обаче.


Тая е първата която постъпва с мен така, но я търпя щот ми е длъжница с 500 лв.

Бъди дори груб, ако се наложи, но парите трябва да си върнеш. Не можеш да оставиш така нещата. Ако трябва я направи на гъз (а всъщност тя и без друго е точно това) пред приятелите й, но не може да се подиграва със собствения ти труд.


Пълна подигравка и гаргара си прави с мен.

Второ неповторимо прозрение. Започвам да вярвам, че има надежда за теб.


Приемам предложения за това какво да предприемам

Дотук с предложенията. Време е да станеш от шибания компютър, да проветриш стаята си, да се изкъпеш, да излезнеш навън !

Edited by extigyro, 28 April 2008 - 12:21 AM.


#37 turbo2700

turbo2700

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 28 Мнения:

Posted 28 April 2008 - 04:31 PM

Тая е първата която постъпва с мен така, но я търпя щот ми е длъжница с 500 лв.



666666 аве ей ! Как ша й цакаш 500 лв на ръка е братко ;)
Викаш , смотан съм си ,разиграват ме , нз кво още , ама за 500-то кинта нямаш извинение!
Аз съм 11 клас и не работя нищо, сиреч родителите ме хранят още.Баща ми се блъска за тия скапани 500лв 20-21 работни дни на въртящи смени. А пък ти ще се оставиш няква п*тка майна ,дет даже не може да ти го вдигне, да те прави на пълен глупак и най-лошото е ,че не й е за пръв път ;) Случва се да те врътнат за нещо 1 път , 2 пъти ма тя тая напрао та е*ала в гъза! Недей тъй ве човек! Стегни се малко от малко поне да не те тъпчат такива долнопробни боклуци!

Още днеска вдигаш телефона или палиш колата и отиваш у тях и по недвусмислен начин ще й заявиш : курво или ща е*а или ще ми връщаш парите! :) Или и 2-те :)

Ето това ще бъде стартът на новия ти живот ;) :P Пък и такава духовна чекия ще си удариш ,че даже ша искаш пак.

#38 pi4

pi4

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 08 May 2008 - 05:20 AM

Здравейте,

ситуацията с тая паторана, доби нови измерения...

Можете да видите до къде може да стигне една жена тук:

http://sladura.hit.bg/

Очаквам финални реплики от Вас, ама пречупени през призмата на събитията описани в sladura.hit.bg, които се случиха междувременно в периода 28 април - 7 май 2008

Edited by pi4, 08 May 2008 - 05:25 AM.


#39 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 08 May 2008 - 07:51 AM

Здравейте,

ситуацията с тая паторана, доби нови измерения...

Можете да видите до къде може да стигне една жена тук:

http://sladura.hit.bg/

Очаквам финални реплики от Вас, ама пречупени през призмата на събитията описани в sladura.hit.bg, които се случиха междувременно в периода 28 април - 7 май 2008

Накарай я пак да си легнете,но гледай този път да не се изложиш
За целта,вкарай малко алкохол за да ти паднат задръжките и не се "мъчи" над нея,както си правил преди това.Не я оставяй неактивна.
За да не ти спада,накарай я да се качи тя отгоре,ако продължиш да си мислиш отново за неуспех,затвори очите и не мисли,просто действай.
Момичето си го иска,но я е страх да не я зарежеш след това
offtopic:Има нещо сдухано в те*е,да се занимаваш да пишеш толкова много,даже и сайт да направиш за това...
Не излагай мъжката част от света,сапунките са за жените,мъжете са само причината за създаването им ;)

#40 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 May 2008 - 08:15 AM

охххх.... какво искаш да ти се каже??? това което искаш да чуеш?

върти те... яко те върти, а ти 1000 пъти и каза, че си влюбен в нея и че я обичаш. тия неща изобщо не трябва да ги казваш!!! от друга страна и досаждаш с тия писаници... някога и аз преживях подобно нещо "немога да се влюбя в теб щото ме е страх да не ме наранят пак" и същевременно се влюбваше във всеки срещнат докато се карахме

истината е че ти си скучен; постоянно и казваш и доказваш, че я обичаш; нямаш опит с жените; два пъти не си могъл да я изч**аш; тя е водвштата, тя те върти, става каквото тя каже и иска; а тя търси емоции; търси мъжкар, който ще и даде тия емоции; мъжкар който ще е водещия, активния; мъжкар който ще я върти, почти както ти нея, а тя ще полудява, точно като теб

разбираш ли сам си усложняваш живота... с тия надежди дето ти ги дава нищо няма да постигнеш! тегли чертата, живеи си живота спокойно и се забавлявай... не един мъж се падат по близо две жени в BG. защо мислиш, че е единствената?**?

#41 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 08 May 2008 - 10:38 AM

бих искал paradox да те нахрани както трябва, но едва ли ще прочете всичките ти бла-бла-бла ;)

О, Парадокс чете. Чете, че чак се пука по шевовете. ;)

И аз ли съм Човекът с Шамарите тук? Човекът-шамар! Странна репутация съм си създал...

Така, на този етап, автора на тази "късичка" тема няма нужда от съвети. Нито съвети за неговата възлюбена (която той явно много обича, обаче си търси повод да я "разобличи", смаже, унищожи и може би изпрати на почивка в газова камера, каква любов а?), нито пък съвети за пикап или Донжуанство или както-там-се-казва.

Този млад човек тук си мисли че търси съвет как да се развива, да подобри комуникацията си с жените, и да ч**а като рок звезда. Всъщност търси нещо друго.

Той извлича отгомно удоволствие да вижда хора, които разчепкват НЕГОВИТЕ проблеми. Но не е достатъчно, той ТРЯБВА да пише още и още и още от великата драма на неговия живот.
Той си търси разбиране, съчувствие, защото се чувства самотен.
Той иска да сподели на всички нас мъката си, а ние всички да го прегърнем и да го успокоим.
Тоест, свалянето на жени му е последната грижа изобщо...


pi4,
ти нямаш нужда от повече съвети. Не си глупав, и сам виждаш основното от тая тема:

!!! Зарежи я. Комуникирай с нови жени. !!! <- ето това. кратко и ясно.

Проблема ти е друг. Ти НЕ СИ в състояние да получаваш съвети непредубедено. Ти искаш да решиш проблемите си, без да ти се налага да промениш се*е си, възгледите си и най-вече егото си. Ти ЗНАЕШ какво трябва да направиш, обаче твоето наранено его (опетнено име) не ти дава. И нямаш волята да го сриташ в задника. Какво опетнено име бе човек? Ти си живееш в една затворена реалност, все едно си заключен в кенефа със запек, и не искаш да мръднеш.

Пич, можеш ли да приемеш че си абсолютно невеж щом става въпрос за жени? Но можеш да го промениш.
Можеш ли да приемеш че правилния път може би е нещо различно от това което очакваш?
Можеш ли да приемеш, че солидната ти логика, всъщност те спира, вместо да ти помага?
Можеш ли да приемеш, че тя НЕ Е виновна за нищо, и че вероятно е добър човек, а ти си този които е лъжец, нечестен, и манипулативен? Само виж, саботираш й разговорите по интернет, качваш в цял сайт чат лог от личен разговор. Колко подло е това а?
Можеш ли да приемеш че "трудното" (забележи кавичките приятелю) ти детство не е никакъв фактор, ако решиш да подобриш комуникацията си с жените?

Каквото било било. Направи си услуга и го остави. Не ни занимавай с това повече. На никой не му пука дали е*еш или не, и на никой не му пука колко зле се чувстваш. Честно. Това, което мога аз да ти дам, е да ти дам насоки в общуването с жените, ние тук можем да бъдем просто информация с черни букви на екрана ти. С чувствата си, мързела, и липсата си на воля се справяш САМ.

А като си говорим за "опетнено име"... знаеш ли какво е пикапа в началото? :) Оооооо. Бедна ти е фантазията. В началото отиваш притеснен до непознати момичета, правиш се на пълен и абсолютен глупак, подлагаш се като мазохист на унижения и подигравки, и после пак и пак. И така, докато егото ти не прегрее от толкова много бой, че преминеш прага на непукизъм, и проумееш че няма значение кой какво мисли за теб. Чак тогава започваш да получаваш едни сладки усмивки, едни влюбени погледи и по-сериозни резултати.

Как смяташ да минеш през това ако си толкова ядосан на едно малко изгубено момиченце, че искаш да я разобличаваш, порицаваш и да й докажеш колко си прав?

Съвети от мене засега няма да получиш. Безмислено е. Само ще си троша бедната клавиатура за нищо. Ядосай се едно хубаво на мене, на форума, на положението си, на момичето, и на целия свят. Ама толкова здраво се ядосай, че да почувстваш мотивацията да решиш проблема си с жените веднъж завинаги. Съветите чак тогава.

#42 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 08 May 2008 - 04:52 PM

чакай, чакай. Това е друга женска, така ли? Тя идва по същото време и иска да се ч**ате, докато ти ходиш с оная, дето ти дължеше пари, така ли?! Или греша. Sorry, ама ми стана някакво много объркано. Какво стана с другата? Говориш че тая ти е първата любов...

Мисля че си много ама много объркан. И бих ти предложил да поспреш малко контактите с нежния пол за малко. Съмнявам се да си влюбен в това момиче. Просто ти е завъртяла главата яко. Не си се представил добре към нея. Виждаш че тя има други контакти. Ревнуваш, дразниш се - типично увлечение. Наистина поспри малко общуването с нея и с други жени. Излизай така за по няколко часа с приятелчета за по бира. Ходи, катери се или нещо такова. Не си пускай компютъра - нека ти се прочисти главата от всичките глупости.

Казвам ти - прекалено насериозно взимаш нещата, независимо за какво се отнася. Давай го по-lifer ;]

#43 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 08 May 2008 - 09:27 PM

Първо едно здравей на всички :)

Второ , от толкова постове ,,най - малкия" намерих , че чак главата ме заболя от четене ;)


И кам темата.

От толкова четене четене и пак четене , мога да кажа , че тази твоята голяма любов се е превърнала в ФИКС идея ..... да обичаш добре , но тази обич до никаде няма да те изведе. Всеки заслужава да бъде обичан , но тя щом досега не те е обикнала няма и да стане гарантирам ти го , няма смисал да и доказваш кой крив и кой прав. Ако очакваш да си с нея по ,,Поляните на щастието и вечната любов" сажелявам да ти го кажа но няма да е , няма и да баде . До сега би трябвало да си разбрал , че тя не е за теб , няма смисал и аз да казвам това , което е казано от друго и това е СЛЕДВАЩАТА. Казваш че ти дължи 500 кинта и поради това неможеш да я оставиш , ще ти го кажа по следния начин аз бих и дал още 500 само и само да е на далече от мен Любовта била сляпа !!! Да сляпа е , но идва момент в който и слепият проглежда.

Мога да ти дам един единствен савет.
Имаш два вариянта , Първият и биеш дуспата (който би улеснил живота ти) Вторият е викаш я някаде кадето ще сте само двамата и и казваш какво и какво искаш и очакваш от нея , ако тя започне да овърта и да ти дава обещания и тн... Се стягаш и бъди МЪЖ (колко ли хора ти го казаха ;) но май нещо не разбираш смисала на тази дума ) С две изречения ще и кажеш , че не искаш обещания а ДЕЙСТВИЯ. Ако поне малко даржи на теб и те иска (не за едното еб..е) ще се съгласи.И при най - малкото ти самнение относно нея и действията и не се замисляй да я зарежеш.

Макар и да е глупав вторият вариянт предполагам , че точно това искаш , някой да ти каже ,,Да бори се за нея , тя е жената за теб" Но не аз сам против това и просто го пиша защото виждам , че наистина я искаш. При положение , че тя не е стока. ;)

#44 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 09 May 2008 - 12:00 AM

Братле, твоята вманиаченост граничи с лудост... или твоята лудост се изразява във вманиаченост... и двете съждения са еднакво верни (само гледната точка е различна).

Не си глупав, но се държиш като глупак; не си жена, но се държиш като такава; може би, дори си готин, но не го показваш... никъде... по никакъв начин.

Позволи ми да ти дам един много простичък съвет, за който не са нужни никакви познания, за да го последваш ПЕРФЕКТНО И КАКТО ТРЯБВА без ничия помощ от никой (освен от СЕБЕ СИ) - не влизай повече в този форум, не ползвай скайп за известно време, дори не ползвай компютър за ПО-ДЪЛГО (освен САМО и единствено за СЛУЖЕБНИ ЦЕЛИ);

УСПОКОЙ СЕ - ОЩЕ СИ ЖИВ - МОЖЕШ ДА СЕ ПРОМЕНИШ - ИСКАШ ИЛИ НЕ - ТИ СИ МЪЖ - ВРЕМЕ Е ДА ГО ПОКАЖЕШ НА ЦЕЛИЯ НИЩО-НЕ-ПОДОЗИРАЩ СВЯТ.

#45 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 09 May 2008 - 12:15 AM

АПЕЛИРАМ КЪМ ВСИЧКИ

Спрете да пишете съвети как да постъпи с въпросната мадама!
Пич-а иначе е достатачно интелителигентен и вероятно приятен човек.
Той има собствено виждане за това как точно трябва да се развият нещата м/у тях, и нито вашето нито на когото и да било мнение ще промени това му виждане!

Едва ли проблемът е този с момичето..твърде вероятно е да му вдъхвате живот размишлявайки в/у страданията който сам си причинява/което загатна парадокс/....всеки е бил влюбен...почти всеки е бил подвеждан от любов...Както казаха по нагоре "много хора са попадали в такава ситуация...умните са се измъкнали"!!!
Дори и да се оправят нещата с момичето, това ще е само за момент,с нея или с друга имаш проблем в лицето приетия начин на поведение и придобит манталитет.
Замисли се ЗАЩО правиш всичко това! Не какво да правиш а ЗАЩО го правиш!Когато си отговориш мисля ще ти е по лесно да прецениш как стоят нещата.

Смятам че ти си доста наясно и въпреки това ...........


П.П. Неразбрах кого обеждаваш че я обичаш...нея или се*е си??