Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

как бихте постъпили в такава нетипична ситуация?


  • Please log in to reply
53 replies to this topic

#1 pi4

pi4

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 18 April 2008 - 03:29 AM

Здравейте,

Значи моя приятел се запознал по чата с едно момиче, излизали често, нещата вървели добре между тях.

Тук едно кратко "лирично отклонение":

Накратко за нея: на 22 г, Весела, добричка, момиче търсещо се*е си все още на границата между пубертета и зрелостта, но твърдяща, че вече не се впечатлява от обикновен секс, а търси по сериозни мъже с които да влага чувства и по сериозно отношение.
Признава си, че често и тя самата не знае ко иска, но пък в дадени моменти си казва, че знае че иска любов, но не я получава от мъжете засега. Имала е само 2 дълги връзки и не е от тия дето правят секс безразборно днес с тоя утре с онзи.

Накратко за моя френд: на 25 г. Много добър, интелигентен, човек готов на пълно себераздаване в една връзка, имал е само една връзка, доста неопитен, но твърде упорит и амбициозен в работата си, жертвал голяма част от личния си живот (работейки по около 15 часа на ден, не знаейки почти какво е тва нощен живот) за сметка на изграждане на стабилна основа за добър живот в бъдеще преди всичко финансово независим като белите хора. Но платил доста висока цена за това, а именно неумението да се държиш на добро ниво със жените, в смисъл да знаеш как да ги връткаш не само в секса...което се опитва да компенсира с хъс, коректност във връзката и себераздаване...

След около месец тя се е впечатлила от друг и започва да движи с него.
Тя е от силно влюбчивите жени и се влюбва яко в другия, докато той (другия) се държи леко резерве с което само усилва нейното желание.

В разговор с нея моя френд след като разбрал за другия, й се обяснил в любов и тя му казва: "аз не знаех, че ти си мой обожател, мислех, че всичко е само за едното хубаво прекарване. Ще ме изчакаш да видя ко ша стане със сегашния и после ако скъсаме, ще продължим с теб."

Движат около 3 месеца, и накрая тя разбира, че той няма такива чувства към нея, каквито има тя към него, тоест нещата са общо взето едностранни...

Късат, и тя е в депресия не на се*е си около месец и половина.

Писали са си с моя френд в чата и са си казали, че ще продължат...

Междувременно той така малко неопитен не успявал да я впечатли достатъчно силно и един ден негов познат му казал, че я е видял в центъра с някъв друг.

Държа да спомена само, че моя френд и показвал чувствата си към нея, помагал й е винаги когато е имала нужда, проявявал е пълно разбиране към проблемите й и е споделял, че би направил почти всичко за да са щастливи заедно. Тя постепенно го разбрала и му казала, че досега никой не е бил толкова силно влюбван в нея, и, че тя го харесва, но далеч не в такава степен както той нея.

И тук вече става интересно. Един ден тя почва да се държи много студено в чата, казала, че искала да се видят задължително, че трябва да говорят, питал я за какво, тя не казвала упорито, и 4 дена го държала в адско напрежение и накрая вчера вече се видяли.

И му казва следното: Кви си ги вършил ти? Той: какво? Тя: Ами един мой приятел с който си пиша и излизам чат-пат (явно става дума за този с който я е видял неговия приятел) ми каза, че някой му писал в чата да не се занимава с мен (тоест с нея) и нещо от сорта:

Ето писаниците:

"не знам що се занимаваш с Мариета от еди къде си, тя е разбила, не едно мъжко сърце, постави се на мястото на пича с който е сега, и в който се е врекла, смяташ ли, че е коректно? Ако си мъж на място, моля те оттегли се без повече да й се обясняваш. Тя е твърде несериозна и обича да се гъбарка с мъжете по чатовете. Пожелавам ти да намериш твоята половинка.

Разбирам те напълно, че ти нямаш вина, ти просто не я познаваш, ние с нея се познаваме не от вчера и днес, имаме планове.

От опит знам, че тва в чата е малко вероятно. Още веднъж те моля, просто я остави, болката ми е голяма, постави се на мое място. Нека тва си остане между нас като мъже. Приятел, сигурен съм, че ти няма да си щастлив с нея когато знаеш, че някой в същото време страда истински от това. Не ми причинявай сичко тва." И онзи отговаря така: Човеко щом си толкова сигурен в нея ко се притесняваш толкова, аз не съм тръгнал на никъде, че аз съм там където ти отдавна си бил и ме съветваш е добре кат идея но вземи да пораснеш, не аз съм човека който ти пречи в кото и да било."

И така, тя казва на моя френд: "убедена съм, че тва ти си го писал, но въпроса е, че моя френд казва, че някой му бил влиза в акаунта и го злепоставял, а сега яко се е изгъбаркал с него, за да развали месеци наред трупани отношения. Тя самата споделяла пред него, че преди месеци още някъв пубер се докопал до пощата й и известно време я беше оставил без поща, щот не му обръщала внимание... И ся изглежда тоя келеш ли е, къв ли е, е решил да им направи малка мръсотийка като явно е чел какво са си писали в чата, и в един момент пише на един от абонатите й (тоя същия с който са я видяли) Тоя абонат път й казва за тия писаници и тя веднага се сеща, че тва е явно моя френд и не можела да повярва на очите си, как може да го направи той... Била е на валериана 3 дена от яд.

Тя казва на моя френд, "ми то тва си личи и по начина на писане и по други неща, че си ти"... Той й казва: "аз не бих постъпил така щот мисля, че не тва е начина да те имам, пъдейки друг ухажор, но тя макар да не е напълно сигурна си твърди, че е той. И се аргументира и със факта, че го е направил с цел да се подсигури, че ще я има и най вече от любов към нея. Тя му казва "не може да се имитира толкова нетипичен стил на писане" настоявайки, че той го е писал тва на нейния абонат с който тя излиза. Тя му казва още: "Ти не ми вярваш на 100 % и явно си мислел, че може да залитна към друг и затва си ми писал така" Той: "Вярвам ти, но имах съмнения"

И му казва снощи кат се виждат "признай си и ще забравя за тва и ще си продължим. И той й казал "ми щом е така освен да ти кажа че съм аз друго не ми остава"... По късно в чата, той й е казал, че не може да каже на бялото - черно дори тва да му коства да я загуби и да изпадне в депресия от тва, както тя самата беше изпаднала в депресия когато предния пич с който беше се одръпна от нея. И отрича да е писал тва.

Как бихте постъпили в тая ситуация Вие?

Възниква и друг въпрос: Възможно ли е човек да нарани друг от любов към него, а именно, че моя френд, заслепен от любовта си към нея, да си позволи да пише неща които не са верни конкретно за нея по точно първата част където се говори, че е разбила не едно мъжко сърце и била несериозна, но по нататък, той казва, че има планове с нея което значи, че не може тя едновременно да е разбила много мъжки сърца, и да е несериозна и същевременно да има планове между тях...

Това което е вярно е, че тя не е разбивала мъжки сърца и че е доста сериозна, но той го е казал, с цел просто да пропъди тоя, а не, че си го мисли наистина.

Какво мислите, че ще стане между тях, тя дали ще го зареже вече тотално?

Той ся не е на се*е си от яд, дет са му подлели вода, но има ли според Вас вероятност той да го е писал тва наистина просто воде от девиза "Любовта е сляпа"

Ще съм много благодарен на всеки който даде ценен съвет, защото съм убеден, че тук има хора които са много навътре в нещата.

Помагайте да спасим честта и доброто име на моя френд, че направо не е на се*е си от мъка, от тая гнусотия, а защо не и негова детинска грешка с оглед на липсата на опит с жените.

Редно ли е тя да му прости и може ли да се каже, че ако си признае ако разбира се е сгрешил, тва само ще докаже още повече колко и влюбен в нея.



Благодаря на всички за търпението да изчетат всичко това :)

Edited by pi4, 18 April 2008 - 03:36 AM.


#2 pi4

pi4

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 18 April 2008 - 04:01 AM

Само да добавя, така като си мисля, не смятате, ли, че в края на краищата не е важно дали той наистина е направил глупава и тъпа грешка от неопитност ако въобще той я е направил, не е толкова важно тва кой какво е писал от някой си компютър, а по важно е, той как се държи с нея, какво й показва като отношение и др. подобни неща... Живия пример според мен е най меродавен.

Edited by pi4, 18 April 2008 - 04:04 AM.


#3 x3m

x3m

    Excellence is the key

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 205 Мнения:

Posted 18 April 2008 - 12:11 PM

Твърде добре се е държал твоя приятел към нея. Честно казано след цялата тая дандания не мога да кажа как ще се развият нещата. Не им знам и отношенията, а в сутиацията това е много важно. Приятеля ти да помисли много добре. Като при възможност да прочете Библията, за да види как трябва да се действа по принцип с жените. Тогава да си направи равносметка какво ще направи - да не следва сляпо Библията, просто да я пречупи през се*е си и през връзката, която имат. Но е задължително да не се държи както до сега. Тя просто го разиграва.

Била с няк'ав друг и му казала, моля ти се, да я изчакал да види дали щяло да потръгне с оня и след това можело и да се съберът. Ще ме извиняваш ама твоя приятел е изтривалка. Затова първо да поработи над самоуважението си, оттам ще дойде и самочувствието му. Тогава ще разбере как точно трябва да се държи с жените. ПОДЯВОЛИТЕ, ТОЙ Е МЪЖ!!! Не просто лигла с топки.

Малко по-конкретно за тая връзка - ами според мен тя е обречена. За мен как ще стоят нещата в една връзка се решава в първите няколко срещи(и периода между тях) и първата седмица на връзката - който има по-силен характер, той ще диктува какво става. Ако твоя прриятел е безхарактерен това ще продължава и тя ще си играе с него. Това ще продължи и в следващата му връзка. Трябва човекът до теб да знае че като скръцнеш със зъби ще се примири и ще става твоята. Той е мъж и като каже нещо думата му на две не става!!! Вече е направил твърде много компромиси със връзката и със собственото си достойнство за да го уважава приятелката му и за да му играе по свирката.

Така че по-добре да приеме края на тази връзка като каляване. Колкото и тъжно да звучи - колкото повече е страдало сърцето ти, толкова по-добре ще се справяш в бъдеще(просто толкова по-трудно се привързваш много). А колкото повече се привържеш - толкова повече ще оплескаш нещата - това е поради много причини, не ми се обеснява всичко сега.

Така че този момент е много важен за твоя приятел. Той трябва да е с нагласата че тази жена не го заслужава и че цялата тази история ще му служи за урок, да не прави такива компромиси със се*е си и със самоуважението си, за да го уважават и другите. От уважението ще идва и всичко останало, което той иска. За мен следващия му ход трябва да е като се видят да се държи супер хладно. Да я реже на всеки нейн упрек, да й напомня колко много той е направил и как тя се е отнасяла с него. Трябва да следи реакцията й. Ако и стане много гадно и се свие - да направи последен опит и да остане с нея. Ако продъжава да се кара и да му държи лекции и след всяко негово рязване, тя намира нещо друго - трябва да намери цялата си злоба и да скъса с нея преди тя да го е направила. Така ще излезе положително от ситуацията, а и ще усети какво е да си мъж - ти да контролираш нещата. Освен това ще си кали характера и ще знае вече да не се привързва толкова много. Да, ако скъсат ще страда - просто трябва тя да не разбира, пък толу виж ли се върнала при него, като разбере какво е загубила.

Още няколко думи - ако тя се свие при следващият им разговор и той усети нещата под свой контрол и ТОЙ реши да останат заедно, трябва да е също толкова безкомпромисен и в бъдеще. Трябва да я рязва при всяка нейна постъпка, която накърнява него и неговото достойнство. Трябва да отказва всяка нейна недопустима прищявка. Дори трябва да се държи леко хладно през повечето време.(естествено да не забравя да й показва колко мил, добър и любящ може да бъде и колко прекрасна душа всъщност има)

В заключение - жените искат това, което нямат. Затова твоят приятел трябва да й го даде ;-) И да не забравя в следващата(или тази) си връзка да бъде противоречив - самоуверен, забавен, добреизглеждащ, в същото време безкомпромисен, дори хладен, а когато половинката му заслужи(или просто е сметнал, че е подходящ момент) да й покаже каква добра душа носи. :) Само да не стане да й покаже пръстче, а тя да му отхапе цялата ръка.


Накажи гадната жена!!!

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 April 2008 - 12:50 PM

Твърде добре се е държал твоя приятел към нея. Честно казано след цялата тая дандания не мога да кажа как ще се развият нещата. Не им знам и отношенията, а в сутиацията това е много важно. Приятеля ти да помисли много добре. Като при възможност да прочете Библията, за да види как трябва да се действа по принцип с жените. Тогава да си направи равносметка какво ще направи - да не следва сляпо Библията, просто да я пречупи през се*е си и през връзката, която имат. Но е задължително да не се държи както до сега. Тя просто го разиграва.

Била с няк'ав друг и му казала, моля ти се, да я изчакал да види дали щяло да потръгне с оня и след това можело и да се съберът. Ще ме извиняваш ама твоя приятел е изтривалка. Затова първо да поработи над самоуважението си, оттам ще дойде и самочувствието му. Тогава ще разбере как точно трябва да се държи с жените. ПОДЯВОЛИТЕ, ТОЙ Е МЪЖ!!! Не просто лигла с топки.

Малко по-конкретно за тая връзка - ами според мен тя е обречена. За мен как ще стоят нещата в една връзка се решава в първите няколко срещи(и периода между тях) и първата седмица на връзката - който има по-силен характер, той ще диктува какво става. Ако твоя прриятел е безхарактерен това ще продължава и тя ще си играе с него. Това ще продължи и в следващата му връзка. Трябва човекът до теб да знае че като скръцнеш със зъби ще се примири и ще става твоята. Той е мъж и като каже нещо думата му на две не става!!! Вече е направил твърде много компромиси със връзката и със собственото си достойнство за да го уважава приятелката му и за да му играе по свирката.

Така че по-добре да приеме края на тази връзка като каляване. Колкото и тъжно да звучи - колкото повече е страдало сърцето ти, толкова по-добре ще се справяш в бъдеще(просто толкова по-трудно се привързваш много). А колкото повече се привържеш - толкова повече ще оплескаш нещата - това е поради много причини, не ми се обеснява всичко сега.

Така че този момент е много важен за твоя приятел. Той трябва да е с нагласата че тази жена не го заслужава и че цялата тази история ще му служи за урок, да не прави такива компромиси със се*е си и със самоуважението си, за да го уважават и другите. От уважението ще идва и всичко останало, което той иска. За мен следващия му ход трябва да е като се видят да се държи супер хладно. Да я реже на всеки нейн упрек, да й напомня колко много той е направил и как тя се е отнасяла с него. Трябва да следи реакцията й. Ако и стане много гадно и се свие - да направи последен опит и да остане с нея. Ако продъжава да се кара и да му държи лекции и след всяко негово рязване, тя намира нещо друго - трябва да намери цялата си злоба и да скъса с нея преди тя да го е направила. Така ще излезе положително от ситуацията, а и ще усети какво е да си мъж - ти да контролираш нещата. Освен това ще си кали характера и ще знае вече да не се привързва толкова много. Да, ако скъсат ще страда - просто трябва тя да не разбира, пък толу виж ли се върнала при него, като разбере какво е загубила.

Още няколко думи - ако тя се свие при следващият им разговор и той усети нещата под свой контрол и ТОЙ реши да останат заедно, трябва да е също толкова безкомпромисен и в бъдеще. Трябва да я рязва при всяка нейна постъпка, която накърнява него и неговото достойнство. Трябва да отказва всяка нейна недопустима прищявка. Дори трябва да се държи леко хладно през повечето време.(естествено да не забравя да й показва колко мил, добър и любящ може да бъде и колко прекрасна душа всъщност има)

В заключение - жените искат това, което нямат. Затова твоят приятел трябва да й го даде ;-) И да не забравя в следващата(или тази) си връзка да бъде противоречив - самоуверен, забавен, добреизглеждащ, в същото време безкомпромисен, дори хладен, а когато половинката му заслужи(или просто е сметнал, че е подходящ момент) да й покаже каква добра душа носи. :) Само да не стане да й покаже пръстче, а тя да му отхапе цялата ръка.
Накажи гадната жена!!!


много добре казано и за да не се повтарям, просто удебелих най важното
с подчертаното не съм съгласна :P

#5 pi4

pi4

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 18 April 2008 - 01:32 PM

Тя ся твърди, че решаващото за провала на техните отношения са именно тия писаници които тя е убедена че са направени от него.

Да приемем в единия вариант че наистина той го е направил тва. Той никога не би казал лоша дума за нея щот тя не го заслужава. Но в един момент той го прави за да я отърве от някъв друг. УКОРИМО ЛИ Е ТОВА КОЕТО Е НАПРАВИЛ??? Може ли то да е аргумент тя да скъса окончателно с него? Може ли да се каже, че ако тя наистина го е харесвала, нещо което поне му е показвала, и след като вижда, че той први много за да са заедно, значи би следвало тя да му прости за сичко което й е причинил / наранил без да иска с тия писаници.

Другия вариант е ако той не го е направил тва, за което тя го обвинява.

Ако някой напише такива неща за вас зад гърба Ви как бихте реагирали?

#6 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 18 April 2008 - 03:19 PM

Значи моя приятел се запознал по чата с едно момиче.

Aааа ,чат, любимото ми!

Накратко за нея: ... твърдяща, че вече не се впечатлява от обикновен секс, а търси по сериозни мъже с които да влага чувства и по сериозно отношение.


Не съм срещнал засега момиче, което да каже "Шибам се за без пари, ела ме порази с ядрената си ракета"

В разговор с нея моя френд след като разбрал за другия, й се обяснил в любов и тя му казва: "аз не знаех, че ти си мой обожател, мислех, че всичко е само за едното хубаво прекарване. Ще ме изчакаш да видя ко ша стане със сегашния и после ако скъсаме, ще продължим с теб."


Ама как няма да я изчака! Тя е единствената на земята!!! /не я познавам,но 100% е така /

Писали са си с моя френд в чата и са си казали, че ще продължат...

негов познат му казал, че я е видял в центъра с някъв друг.

моя френд казва, че ...
Тя самата споделяла пред него, че ...

Тя казва на моя френд...
Един ден тя почва да се държи много студено в чата, казала, че искала ...

И му казва следното...


То няма никакво действие бе брат! Само говорене! Блаблаблабла .. ми и ние си говорим в момента, и сега както и при него ситуацията не се променя. Всичко се постига с действия, а не със скайп до 2 през нощта.

Държа да спомена само, че моя френд и показвал чувствата си към нея, помагал й е винаги когато е имала нужда, проявявал е пълно разбиране към проблемите й и е споделял, че би направил почти всичко за да са щастливи заедно. Тя постепенно го разбрала и му казала, че досега никой не е бил толкова силно влюбван в нея, и, че тя го харесва, но далеч не в такава степен както той нея.


Повечето от нас са тук ,заради подобно държание. 3600 човека /регистрирани тук поне/са осъзнали ,че това не е правилният начин на отношение. Добре е да разбере това и приятеля ти - можеш да му обясниш, или да му дадеш линк ,за да почете малко от Библията, ще му бъде от помощ.

Тя обича да се гъбарка с мъжете по чатовете.


Дам, историята го доказва на 100% . Въпоса е мъжете да не остават да се гъбаркат с тях :P
С чата свалката е наистина малко вероятно. Но тогава защо не разубеди приятеля си когато беше още рано?

Тя му казва "не може да се имитира толкова нетипичен стил на писане" настоявайки, че той го е писал тва на нейния абонат с който тя излиза. Тя му казва още: "Ти не ми вярваш на 100 % и явно си мислел, че може да залитна към друг и затва си ми писал така" Той: "Вярвам ти, но имах съмнения"

И му казва снощи кат се виждат "признай си и ще забравя за тва и ще си продължим. И той й казал "ми щом е така освен да ти кажа че съм аз друго не ми остава"...


Тва е като част от латиноамериакнси сериал, само че с лош край :)

По късно в чата, той й е казал, че не може да каже на бялото - черно дори тва да му коства да я загуби


Не разбрах той печелил ли я е изобщо и кога е станало?**?

Как бихте постъпили в тая ситуация Вие?

Първо бих се засрамил от се*е си. Бих й теглил една звучна майна на първо време. После бих изтрил номера й, скайпа й , ICQ и каквото има връзка с нея. После се обаждам на теб и заедно отиваме да ударим по една биричка някъде, за да ме научиш какво е "нощен живот"


Помагайте да спасим честта и доброто име на моя френд


Надявам се, че сме полезни. Ти самият си направил първата крачка към "спасяването" на приятеля си, но само той може да се осъзнае и да промени отношението си към темата. Помогни му да го направи!

#7 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 18 April 2008 - 07:32 PM

да наистина - помогни на "своя приятел"!!!

виж това, което явно си направил... опа обърках се... явно е направил е глупаво. но любовта понякога те кара да се държиш като глупак. според мен съществения проблем не е в самия чат, за който реве толкова тя. проблема е твоя приятел, във връзката като цяло и в самото му отнушение към девойката. дали чашата ще преляе от тъпия чат, или от това че не е имал обхват на телефона, или не и е пожелал лека нощ в скайп - ще стане! и е въпрос на време! А ГОРКО МУ, АКО НЕ СТАНЕ!!!

ако не го е направил, категорично казва НЕ СЪМ! и после майната ти като не вярваш! ако дотича осъзната дотича, ако не прав и път!!! тя е загубила, не той!
ако го е направил нз... след като толкова я е убеждавал, че не е - или горното или истината. "виж, чесо любовта те прави на глупак, а това е постъпка на един найстина влюбен глупак. "

разбираш ли??? причината за техния край няма да е чата... дори и това да е повода според нея. всичко зависи от нея... ако и е омръзнала до болка връзката - и от МВР да докажат, че не твоя приятел е виновника... все тая.

да приемем, че все пак се върне - трябва не тя да е мъжа, а твоя приятел!! тоест да не позволява да го върти на малкия си пръст, а да я сложи на място. както другите казаха при най-малкото нещо да я реже.

абе я се стегнете бе... кво значи изчакай два месеца да се поч**ам и да видя как съм... и после месец и половина в депресия... той мъж ли е или изтривалка?!?!?! ако е изтривалка, защо да не се трият от него?**??

#8 Rhett

Rhett

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 19 April 2008 - 11:37 AM

Орхидеята пак е права! Ако не я познавах лично, то щях да си помисля, че е мъж - прекалено е умна за една жена.
А този приятел (или ти самият) е най-добре да я забрави ВЕДНАГА и да си потърси друга връзка.
Сори, майна, ама прекалено много грешки е направил, за да има лек в случая.

#9 pi4

pi4

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 19 April 2008 - 05:12 PM

Ето събитията в развитие:

За протокола: все още не са правили секс, тя не го е почувствала, а май има една неписана приказка "жена която не е спала поне 3 пъти с даден мъж, не може да го чувства като нищо повече от приятел"

Значи тя след като е обещала поне сто пъти, че ще е с моя френд, си позволява да се занимава с друг, и да заблуждава френда ми (той просто и намеква тактично но тя най спокойно казва че не ходи с друг)... а след излизането на писаниците, незнаейки че той знае за нейните срещи с друг, решава да мине в атака и го обвинява, че бил такъв онакъв, как можело да пише такива неща за нея пред онзи и му е бясна на френда ми... сега какво според вас трябва да направи той да си изчисте името, че освен тва е разпраяла на нейни приятелки за тва...естествено все още тя не знае, че той има факти които оборват сичките нейни твърдения...

Тя му е обещала, че ако докаже, че е прав, продължава с него, ако ли не, повече не иска да го вижда никога.
Тя може би си мисли, че той не може да докаже тва, но той може.

Остава въпроса дали според Вас, след като я разобличи, в това че несправедливо го е обвинявала поне за 20 неща които не са верни, след като е приказвала на приятелките й пълни глупости и лъжи за него, и след като и докаже че тя е напълно виновна за цялата тая история... тя ще си спази обещанието си да продължат заедно?

Edited by pi4, 19 April 2008 - 05:20 PM.


#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 19 April 2008 - 05:50 PM

Ето събитията в развитие:

За протокола: все още не са правили секс, тя не го е почувствала, а май има една неписана приказка "жена която не е спала поне 3 пъти с даден мъж, не може да го чувства като нищо повече от приятел"

Значи тя след като е обещала поне сто пъти, че ще е с моя френд, си позволява да се занимава с друг, и да заблуждава френда ми (той просто и намеква тактично но тя най спокойно казва че не ходи с друг)... а след излизането на писаниците, незнаейки че той знае за нейните срещи с друг, решава да мине в атака и го обвинява, че бил такъв онакъв, как можело да пише такива неща за нея пред онзи и му е бясна на френда ми... сега какво според вас трябва да направи той да си изчисте името, че освен тва е разпраяла на нейни приятелки за тва...естествено все още тя не знае, че той има факти които оборват сичките нейни твърдения...

Тя му е обещала, че ако докаже, че е прав, продължава с него, ако ли не, повече не иска да го вижда никога.
Тя може би си мисли, че той не може да докаже тва, но той може.

Остава въпроса дали според Вас, след като я разобличи, в това че несправедливо го е обвинявала поне за 20 неща които не са верни, след като е приказвала на приятелките й пълни глупости и лъжи за него, и след като и докаже че тя е напълно виновна за цялата тая история... тя ще си спази обещанието си да продължат заедно?


цялата тази история е много детска ...
що трябва да ни питаш нас и то като трето лице, за това какво да прави френда ти...той, ако знае како е самоуважение и достойнство ще я резне /като иска да изчисти имате си предоставяйки и доказателства/
аз не бих търпяла ...
да си хойка и да вика - чекай ме пич :) да бе...в некой друг живот
игнор :P тва за мен са курвенски номера

#11 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 19 April 2008 - 06:25 PM

абсолютно... понеже някои вече сме преживяли подобни неща :) даваш доказателствата и и теглиш една. И ПОВЕЧЕ НЕ СЕ ЗАНИМАВАШ. кво значи, че си намерил доказателства??? значи, че ти изневерява; значи, че теглиш чертата; значи, че ако не теглиш чертата тя пак ще го направи и др.... е ако си фен на сабирането на доказателства може и да се забавляваш ама... кво цял живот ли ще се правиш на дедектив???

плюс това вие дори не сте спали... за какво говорим... варти те като пумпал те варти и знаеш ли защо??? защото може! защото и го позволяваш???

помагал й е винаги когато е имала нужда

пари давал ли си и?

#12 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 19 April 2008 - 10:14 PM

Не е по темата но....

Орхидеята пак е права! Ако не я познавах лично, то щях да си помисля, че е мъж - прекалено е умна за една жена.


Ъъъъъ Сори майна ама за какво е права Орхидеята в случая???За това че се съгласява с поста на x3m ?*?Поне заради старанието си да го изпише всичко това, заслужава трудът му да се признае на него не на друг/който и да е той!/

Айде със Здраве!

Edited by don_garson, 19 April 2008 - 10:15 PM.


#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 20 April 2008 - 12:26 AM

Не е по темата но....
Ъъъъъ Сори майна ама за какво е права Орхидеята в случая???За това че се съгласява с поста на x3m ?*?Поне заради старанието си да го изпише всичко това, заслужава трудът му да се признае на него не на друг/който и да е той!/

Айде със Здраве!


съгласна B) поста на x3m много ми хареса и наистина не видях, какво да добавя към него ...
акцентирах на най важното и казах с кое не съм съгласна
всъщност, ще се радвам x3m да пише по често :D кеф ми е да прочета нещо, след което да нямам какво да допълня

#14 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 20 April 2008 - 11:54 AM

A може би историята е твоя  :D  
В интернет само на такива откачалки може да се натъкнеш...
и както  казаха по горе 'тегли й една дълга' и започни нощен живот най-сетне.

#15 Rhett

Rhett

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 20 April 2008 - 12:04 PM

don_garson,
Ако си прочел мнението на Орхидея по-внимателно и по-бавно, ще си забелязал, надявам се, че тя е против това, "да се наказва гадната жена", докато цитираният от нея съфорумник набляга на това.
Смятам, че е под достойнството на един Мъж да се занимава с отмъщения спрямо жени.
Именно затова посочих нейното мнение за коректно, а не мнението на преждеписалия.