Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Имам нужда от съвет да една заплетена история


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Tomba

Tomba

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 15 April 2008 - 03:50 PM

Ще започна малко от далеч, можеби така по лесно ще разберете проблема.
Имам сериозна връзка от 8 години, нещата във връзката ми са ОК или поне така си мисля. До сега не бях изпитвал нужда от друга жена, но сега една колежка
от известно време се държи странно. Можеби за толкова дълго време с една жена съм забравил как се флиртува, от друга страна аз съм малко притеснителен
в началото, но има и други неща, които ме спират и сега ще се опитам да опиша по - добре ситуацията.
От известно време заблязвам, че се държи по фамилярно с мен, но на именият ми ден заблязах първата по - дръзка постъпка, ако може да се нарече така.
Отидох да почерпя и всички ме поздарвиха по обичаният начин, а тя започна така много здраве, и наблегна на Любов и не само в къщи. Последваха засичания
по коридора, при които тя се усмихваше . Няколко пъти като сме сами ми прави комплименти за ризата или нещо друго. Един мой приятел също беше забелязал, че
ме гледа странно на обяд.
Всичкото това внимение малко ме притесни, както написах по - нагоре аз съм малко притеснителен в началото, но не е само в това пробема.
Нейният мъж работи във същата фирма. Фирмата е много голяма над 1000 човекал
Не знам как да постъпя в тази ситуаци, разкъсван от това дали не греша и само да си въобразявам. Аз знам какво искам ако нещо се случи аз очаква само секс.
Мисля, че и тя би искала същото.
Просто имам нужда от рзнообразие. Знам също, че човек не трябва да се забърква в такива истории на работното си място, но аз постоянно мисля за това и се измъчвам.
Ще се радвам да чуя мнението, а защо не и опита на други хора, ако са попадали в такава ситуация.
Благодаря предварително

#2 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 15 April 2008 - 03:57 PM

Кво му мислиш - хвърляй се смело - ако те кефи колежката.

#3 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 15 April 2008 - 04:27 PM

Кво му мислиш - хвърляй се смело - ако те кефи колежката.


Е не толкова смело че всички да разберът де...Помисли, работа...мъж...жена...
А какво се "носи" из фирмата за нея?**?

#4 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 15 April 2008 - 05:03 PM

Кво му мислиш - хвърляй се смело - ако те кефи колежката.


Хвърли се ти първо ,кажи какво е станало и после ела да споделиш брат :lol:

Твърдо съм на позицията ,че патката на работното място не се развява. Ако искаш едно малко разбообразие(в чистия му вариант) отиди на диско и забий някоя мацка. Предполагам ,че след като казваш ,че си малко притеснителен Tomba , наистина си и надали ше направиш тва с дискотеката. За да се впуснеш в такъв вид "фирмена" игра трябва да си преценил всичко и атаката ти да бъде мълниеносна и тиха.

В една фирма,колкото и голяма да е тя, рядко има тайни. Може би приятелите ти не са единствените ,които са забелязали отношението й към теб, и евентуален флирт с нея може да бъде разгадан също толкова лесно. Не питай как, просто се случва !

Ще ти дам пример с една двойка красавци от предишното място,където работих. Те нямаха особено отношение един към друг - колеги като колеги. Тя беше няколко години по-млада и със сигурност една от най-красивите мацки на работа. Една сутрин тя дойде при мен и ми каза, че са прекарали нощта с въпросното момче... просто ей така ми каза, защото ми е приятелка (уж). Разказа ми набързо кво е станало.По същия невинен начин сподели на другите колежки. Двамата изведнъж се промениха и станаха много остри във взаимоотношенията си. Понеже тва се забеляза от всички се наложи и момчето да дава обяснения на неговите приятелчета какво и как е станало. Накрая малко преди да напуснем работата с въпросното момиче се разиграваше буквално латиноамерикански сериал, в който всички , дори и миячката в кухнята, взимаха участие и се наслаждаваха на гледката.

Не казвам,че този сценарий ще се повтори при теб 1 към 1,нито ,че ще има такива последствия, но помисли - ти имаш какво да губиш - 8 години връзка не съм имал , но сигурно е доста трудно да я поддържаш толкова години.
Ако искаш разнообразие (в секса де ) си има други доста по-неангажиращи и "анонимни" авантюри, които няма да ти навлекат проблеми. Помисли и за тези алтернативи и не се занимавай с колежката.

Така мисля аз :angry:
Поздрави!

#5 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 16 April 2008 - 10:08 AM

Хвърли се ти първо ,кажи какво е станало и после ела да споделиш брат :lol:

Твърдо съм на позицията ,че патката на работното място не се развява. Ако искаш едно малко разбообразие(в чистия му вариант) отиди на диско и забий някоя мацка. Предполагам ,че след като казваш ,че си малко притеснителен Tomba , наистина си и надали ше направиш тва с дискотеката. За да се впуснеш в такъв вид "фирмена" игра трябва да си преценил всичко и атаката ти да бъде мълниеносна и тиха.

В една фирма,колкото и голяма да е тя, рядко има тайни. Може би приятелите ти не са единствените ,които са забелязали отношението й към теб, и евентуален флирт с нея може да бъде разгадан също толкова лесно. Не питай как, просто се случва !

Ще ти дам пример с една двойка красавци от предишното място,където работих. Те нямаха особено отношение един към друг - колеги като колеги. Тя беше няколко години по-млада и със сигурност една от най-красивите мацки на работа. Една сутрин тя дойде при мен и ми каза, че са прекарали нощта с въпросното момче... просто ей така ми каза, защото ми е приятелка (уж). Разказа ми набързо кво е станало.По същия невинен начин сподели на другите колежки. Двамата изведнъж се промениха и станаха много остри във взаимоотношенията си. Понеже тва се забеляза от всички се наложи и момчето да дава обяснения на неговите приятелчета какво и как е станало. Накрая малко преди да напуснем работата с въпросното момиче се разиграваше буквално латиноамерикански сериал, в който всички , дори и миячката в кухнята, взимаха участие и се наслаждаваха на гледката.

Не казвам,че този сценарий ще се повтори при теб 1 към 1,нито ,че ще има такива последствия, но помисли - ти имаш какво да губиш - 8 години връзка не съм имал , но сигурно е доста трудно да я поддържаш толкова години.
Ако искаш разнообразие (в секса де ) си има други доста по-неангажиращи и "анонимни" авантюри, които няма да ти навлекат проблеми. Помисли и за тези алтернативи и не се занимавай с колежката.

Така мисля аз :angry:
Поздрави!



Мисля, че неможе да се напише по изчерпателен и правилен отговор.
Поздрави :lol:

Edited by Gladiator6, 16 April 2008 - 10:08 AM.


#6 Tomba

Tomba

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 16 April 2008 - 12:52 PM

don_garson
Е не толкова смело че всички да разберът де...Помисли, работа...мъж...жена...
А какво се "носи" из фирмата за нея?**?


Ами да ти кажа имам един прияте, които е работил с нея в друга фирма и разправяше, че я поплесквал и тя не се сърдела. Но тук е по различно нали Ви казвам, че половинката и работи тук.
Благодаря Ви все пак за менията за сега ще поизчакам малко да видя дали няма да излезе нещо ново.

#7 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 16 April 2008 - 01:45 PM

Ами да ти кажа имам един прияте, които е работил с нея в друга фирма и разправяше, че я поплесквал и тя не се сърдела. Но тук е по различно нали Ви казвам, че половинката и работи тук.
Благодаря Ви все пак за менията за сега ще поизчакам малко да видя дали няма да излезе нещо ново.


Това вече дава малко по конкретна насока на въпроса.
Зависи до колко можеш да вяравш на този приятел, може да заключиш, че е податлива на външни влияния/извън връзката с половинката си/ което ти дава малко по голяма свобода ако решиш да кръшнеш,еи така за разнообразиее.
Но внимавай тези неща излизат на яве рано или късно,особенно като работите заедно. Колегите ви ще разберът и по мое мнение ще е скоро след това/щом се носят слухове за нея/ това ще достигне и до мъжът й. Въпросът е как ще приеме нещата той.При евентуален скандал/щом работите заедно/ това може да застраши твоята връзка/.
Ascalon достатъчно добре описа ситуацията в която ще се намериш......

Помисли какво искаш ти,отсеи емоциите и първичните желания които могат да ти довлекът беля на работното място,все пак там минава по голяма част от времето ти и трябва да се стремиш да си го правиш по лесни и приятно а не да се вкарваш е нежелани емоции.

Поговорките са неслучайно верни,за твоя случай > "не си вади х*я там кадето се храниш"
Чудя се/или не чак толкова/ какво ли ще решиш,ако искаш пиши как се развиват нещата.

Щастие за Всички!

#8 Tomba

Tomba

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 16 April 2008 - 02:47 PM

Това, което със сигурност знам е, че не бих действал импулсивно ще изчакам ако трябва да се случи нещо то ще се случи. Това не ми е фикс идея така, че времето ще покаже.
Много благодаря за помощтта, сега се чуствам много по - добре имам възможност да излея това, което ме вълнува и гложди отвътре, иначе нямаше с кой да го споделя.

Edited by Tomba, 16 April 2008 - 02:51 PM.


#9 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 16 April 2008 - 04:39 PM

сега се чуствам много по - добре имам възможност да излея това, което ме вълнува и гложди отвътре, иначе нямаше с кой да го споделя.


Може предложението ми да ти се стори малко странно но ~~>Пробвай да споделиш с приятелката си.
Има ли нужда да се обяснява с какво трябва да внимаваш докато и споделяш такова нещо.....

#10 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 16 April 2008 - 07:27 PM

Добре де нямате ли от тези "team building"-и :angry:

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 April 2008 - 07:33 PM

Може предложението ми да ти се стори малко странно но ~~>Пробвай да споделиш с приятелката си.
Има ли нужда да се обяснява с какво трябва да внимаваш докато и споделяш такова нещо.....


защо мислиш, че това е добра идея? странна, не е...по скоро, нещо от рода на - харакири :angry:

#12 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 16 April 2008 - 08:50 PM

Добре!

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 April 2008 - 08:58 PM

Добре!


еее не се съгласявай така лесно де :angry: тъкмо ми стана интересно...
а може да не съм те разбрала правилно...?!?

#14 Tomba

Tomba

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 17 April 2008 - 08:26 AM

Добре де нямате ли от тези "team building"-и :lol:

Имаме team-building и то съвсем наскоро и най - хубавото е, че мъжа и няма да бъде:angry:
Но за там притеснения са ми, че по скоро няма да стане. Това, което би помогнало, е че ще бъде купон ще сме си пиинали, но от друга страна ще има много колеги,
а това си мисля би притеснило и двама ни. Така, че каквото сабя покаже просто това не ми фикс идея, ако не селучи нищо няма да свърши света има толкова много жени.
Както беше казал еидин приятел след трамвай и жена не се тича, защото идва следащия/ата.

#15 Rhett

Rhett

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 19 April 2008 - 11:53 AM

В никакъв случай не сваляй колежка. Това е ЗАКОН!
Веднъж си помислих, че не важи за мен и си обърках живота.
Поддържай флирта, за да не тръгне слух за теб, че си гей. Но не го разгаряй, а го туширай. Така ще може и да реализираш служебни амбиции, като получиш влияние сред колежките (неизбежно ще се разбере колко си непристъпен мъж). Това е най-правилният подход.