Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Френската целувка


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 23 October 2004 - 08:33 PM

Разкажете за вашите любими движения и изсуквания езика в нената ......уста :D

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 October 2004 - 09:37 AM

Разкажете за вашите любими движения и изсуквания езика в нената ......уста :)

ама си сладур и ти... какво да разкажем сладък то се показва и се усеща или трябва да описвам как точно се случва ...ами трудничко ще стане ....разби ме ;)
нека се уточним френска целувка или любов :D и двета са приятни и се действа предимно със език, усни и пръсти дори :D което не значи че и бъркаш в гърлото :D пак ме удари бъзика.... ;)

#3 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 26 October 2004 - 05:12 PM

Не бе как ти харесва да те целуват имах впредвит

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 October 2004 - 06:30 PM

Не бе как ти харесва да те целуват имах впредвит

общо взето съм странна птица обичам както диво и стростно така и влудяващо нежно ...на двете крайности съм и зависи от партньора коя ще бъда дали дивата или нежната...но както и да ме целува ако зарови ръцете си в косата ми полудявам ....мммммммм действа ми като удър под кръста и краката ми омекват ;) :lol: :P

#5 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 26 October 2004 - 07:07 PM

Не е лошо също и като се хапат устните ммм : ) хахаха с леко предъвкване на долната и след това облизване много ефектно се получава ;)

#6 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 26 October 2004 - 09:31 PM

с леко предъвкване

хихи звучи ми все едно съм взел парче месо и го дъвча упорито ;)


мммм и аз обичам леко да ме хапват по устната, също и когато си изкарам езика навън, тя да го поема........... ами все едно ти прави с***ка но на езика :lol:

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 October 2004 - 11:57 PM

мммм и аз обичам леко да ме хапват по устната, също и когато си изкарам езика навън, тя да го поема........... ами все едно ти прави с***ка но на езика ;)

да много е приятно да целуваш със усни горната или долната усна като леко я засмукваш ...а това което казваш за езика е невероятно аз лично съм го изпитвала веднъж и след това плаках....удоволствието беше толкова разтърсващо че не бях на се*е си ...възможно е и емоционалното ми състояние да е било такова но усещането определено си заслужава....

#8 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 27 October 2004 - 09:47 AM

Ако искате може да пробвате с вашия език , да докосвате горните венци на събите на вашия партньор и да го движите наляво надясно замо по горните венци , страхотно е ;)
{P}{PP}{P}P{P{P}P{P}P{P}P{P{}P{P{P}P}{P}

#9 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 27 October 2004 - 11:39 AM

мммм и аз обичам леко да ме хапват по устната, също и когато си изкарам езика навън, тя да го поема........... ами все едно ти прави с***ка но на езика :)

;) охооооо и аз обичам да засмуквам леко долната устна на партньора си доставя ми голямо удоволствие..... или пък езика му................. :lol: :lol: :)

#10 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 27 October 2004 - 07:16 PM

също много хубаво усещане е , когато, хванеш с два пръста долната устна, леко я придърпаш и после или си пуснеш езика или целунеш горната устна ;)

#11 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 27 October 2004 - 11:12 PM

мммм сетих се и друго......... Тя е със затворена уста, навлажняваш си устните и започваш леко да си ги търкаш с нейние..... само устните !! супер е !

#12 lvn

lvn

    Нов

  • Inactive
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 19 November 2004 - 05:14 AM

Gledali li ste TWIN PEAKS?
Sherilyn Fenn zavurza drujkata na edna 4ere6ka s ezik:) e tva trqbva da e ebasi frenskata celuva4ka;)

#13 Alex_155

Alex_155

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 05 April 2005 - 05:45 PM

Та ей го и моето сефте за форума... Преди всичко поздравления към всички, които се навъртат тук, и дават съвети за такива като мене...
Та по темата - не се имам за кой знае колко можещ, но ... Всяка целувка е производна на моментното състояние и усещане. Понякога полудявам само при докосване на устните - примерно започвам от крайчето и бавно и нежно се придвижвам навътре към центъра, без език. Леко засмукване на устните й и потриване в тях с моите.
Друг път ми се струва, че искам да правя най-откачените неща с езика на момичето - опипвам всичко в устата й, играя си с нейния език - гоня го, засмуквам го ... В същото време ръцете ми са постоянно някъде по нея - лицето, вратлето, в косата ... по гърба ... да не продължавам че ще сбъркам буквите по клавиатурата :)

P.S. Радвам се, че попаднах на вас - изчетох доста преди да пиша, и мисля, че без вас ще е доста по-скучен живота :D


#14 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 06 April 2005 - 01:51 AM

Та ей го и моето сефте за форума... Преди всичко поздравления към всички, които се навъртат тук, и дават съвети за такива като мене...
  Та по темата - не се имам за кой знае колко можещ, но ... Всяка целувка е производна на моментното състояние и усещане. Понякога полудявам само при докосване на устните - примерно започвам от крайчето и бавно и нежно се придвижвам навътре към центъра, без език. Леко засмукване на устните й и потриване в тях с моите.
  Друг път ми се струва, че искам да правя най-откачените неща с езика на момичето - опипвам всичко в устата й, играя си с нейния език - гоня го, засмуквам го ... В същото време ръцете ми са постоянно някъде по нея - лицето, вратлето, в косата ... по гърба ... да не продължавам че ще сбъркам буквите по клавиатурата  :)

  P.S. Радвам се, че попаднах на вас - изчетох доста преди да пиша, и мисля, че без вас ще е доста по-скучен живота  :)

<{POST_SNAPBACK}>



мммм доста добре звучи направо апетитно :)

P.S. да ти кажа само ...хубаво е че се появи тук супер :D крайно време беше

#15 Alex_155

Alex_155

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 06 April 2005 - 10:11 AM

Е и аз се радвам, че съм с вас. Надявам се ще се разбираме чудесно :)