Преход към съдържанието


- - - - -

Хайде на кафе


  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#1 Гост:_Guest_*

Гост:_Guest_*
  • Guests

Posted 28 September 2004 - 10:26 PM

А-а-а! Ти си от мойта кръвна група. :P Обичаш да се бъзикаш. :) Ще станем приятели с теб. Я дай да пием по кафе и да се опознаем по-добре. (без целувки, обаче!) Дай някакъв е-майл да се разберем. Явно си добро крило.

#2 Dion

Dion

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 28 September 2004 - 10:30 PM

Тоя последния гост съм пак аз, забравих да се регистрирам просто....

#3 Dion

Dion

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 10 October 2004 - 04:06 AM

Хей, Master DJ, ти като администратор на форума може би предпочиташ да се криеш, ха-ха-ха :unsure: . Срамежлив си! Ама по-добре е да изразходим 2-3 часа в дърпане на пу*ки отколкото да пишем разни работи по форумите. Дай да поиграем малко, нали си плейбой, крило е винаги необходимо. Кво толкова - ше пием по едно кафе и ше подърпаме малко пу*ки Не те е страх, нали? :)

#4 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 12 October 2004 - 09:36 AM

Мда, аз съм страшно срамежлив, 2 думи не мога да обеля ;) :)

#5 Гост:_Guest_*

Гост:_Guest_*
  • Guests

Posted 16 October 2004 - 04:12 PM

Може би ти трябва малко повече време, за да ме опознаеш по-добре и да се отпуснеш ;)

#6 Dion

Dion

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 16 October 2004 - 04:16 PM

Ей, пак забравих да се регистрирам в предния пост! Имаш ли идея за някакви събирания в София за хората от форума. Ние вече правим такива с някои от членовете на lоvestyle forums. Защо не помислиш и ти за подобно събиране. Става доста интересно като се съберем... А и много полезно.

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 October 2004 - 05:18 PM

Имаш ли идея за някакви събирания в София за хората от форума. Ние вече правим такива с някои от членовете на lоvestyle forums. Защо не помислиш и ти за подобно събиране. Става доста интересно като се съберем... А и много полезно.

супер аз съм ЗА :D хихихииииииии пак се пръкнах където не ме сеят ааааа хахаааааааааааааа ами вършея какво да правя...та кога ще е купона ;) естествено ако не намекваш че е частен /за двама/ ;) нещо натискаш master-dj....хммм а той ли ще ти сваля гаджета /не пу*ки ...не си на пазара/

#8 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 16 October 2004 - 07:29 PM

нещо натискаш master-dj....хммм а той ли ще ти сваля гаджета


Като се пишат разни неща във форуми и като не си виждал хората на живо може интересни изводи да си извадиш за тях.

Некой ще сваля гаджетата на Дион. Баси майтапа ;) ;) :D

#9 Гост:_petko_*

Гост:_petko_*
  • Guests

Posted 17 October 2004 - 10:34 PM

mda ... abe obshto vzeto na taz orhideq mnogo i znae ustata :rolleyes: bez da se obijdame razbira se ... prosto otbelqzvam.
i imam chuvstvoto, che tochno tezi, koito razbirat v tozi forum, sa nai-byzikanite ot neq, a i ot drugi ...

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 October 2004 - 11:22 PM

mda ... abe obshto vzeto na taz orhideq mnogo i znae ustata :rolleyes:

:wub: това си е комплимент благодаря ти ;)

#11 Dion

Dion

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 21 October 2004 - 08:01 PM

Baby Orchid, daj si telefona. Posle kato me opoznae6 po-dobre pak 6e postne6 ne6to, vinagi sam otvoren za novi prijatelstva. PM? The way you want it :D

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 October 2004 - 01:02 AM

Baby Orchid, daj si telefona. Posle kato me opoznae6 po-dobre pak 6e postne6 ne6to, vinagi sam otvoren za novi prijatelstva. PM? The way you want it :D

виж сега сладурче може да си много фън обаче нямаш бойни заслуги така че ако искаш тел ми постарай се малко :D ...аз също съм отворена хахахааа от 8клас :D ...и постване ще има пич карам на зеленчуци ако изобщо се сетя да ям хахахаааааааааа
ама ти що така ме юрна от краката за главата хахаааааа няма ли да искаш първо фотото ми ...ауууу ами ако се окаже че съм една грозна и много откачена абе луда за връзване ....хахаааа то първото не е вярно ама за второто не гарантирам хихихииииии :o

#13 Dion

Dion

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 15 November 2004 - 08:30 PM

Да се изясним, екзотично цвете:

1. Караш на зеленчуци - това ме притеснява, нарушаваш си електролитния баланс - верно може да си луда за връзване, а това ме плаши.. за какво са ми луди? :)

2. Отворена от 8ми клас - дано баджанаците са били майстори, че не искам да те обучавам пак.. е ще покажеш какво можеш, аз съм строг но справедлив. И уроци давам, ама трябва да съм мотивиран...

3. Ако си грозна, ще си останем приятели - е може да ми готвиш чат-пат, като за добър приятел.. аре..

#14 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 15 November 2004 - 10:21 PM

да се изясним сладурче...

1.не карам на зеленчуци не съм толкова луда ...луда за връзване със шалчета съм само в леглото...но по добре не ме връзвай за да усетиш цялата ми лудост... :D
2.няма как да се получи ти да ме обучаваш ...не казвам че няма какво да науча но не ме прави на дественица не съм.... :) мотивацията си я намираш сам ако искаш аз зор нямам ;)
3.не съм и грозна и на любовниците си не готвя те ме водят по ресторанти ако им позволя тази чест... :rolleyes: :D аре...

#15 Dion

Dion

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 16 November 2004 - 08:18 PM

За орхидеята:


Защо реши, че ще те обучавам сексуално?! Какви са тези мисли в главата ти? Всички жени сте еднакви - само искате да ме употребите. :)

Много бързаш да ставаме любовници, а и това с ресторантите го забрави. Или ти предпочиташ да купуват любовта ти с вечери по ресторантите??

Имам нужда от време да те опозная по-добре и като се видим, ако не си много в час, ще мога да да се измъкна, като ти кажа, че не съм нахранил котката.. :rolleyes: дори можем да станем приятели. А пък после - каквото ми подскаже сърцето :D

Съмняваш ме, знаеш ли. ;) Мерси за пожеланията, но рождения ми ден е чак след месец. Ти всъщност ПОЗНАВАШ ЛИ КАЛЕНДАРА?

Обещавам, че няма да те връзвам, обаче не съм решил дали ще си легна с теб. Ако бъдеш добро момиче... може би.. ще бъда твоят господар за една нощ... :D

Edited by Dion, 16 November 2004 - 08:18 PM.