Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да заговоря непозната на спирката


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#31 sladur4o

sladur4o

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 16 May 2008 - 04:40 PM

Мислене,умуване и накрая след като всико е готово да падне в капана,вече не се засичаме :)

#32 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 16 May 2008 - 06:32 PM

какъв е извода??? следващия път не го мисли два месеца с целия форум, а даействай! 100% ще ти е по-добре, ако ти тегли една, отколкото ако изобщо не я заговориш, а го планираш два месеца :)

#33 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 22 May 2008 - 05:38 PM

Човече - действай като я видиш :P Я си представи - намислил си си какво да и кажеш , преценил си тя в каква посока ще ти отговори, оттам ти ще прехвърлиш темата на нещо интересно, ще искаш да я впечатлиш с нещо и т.н и т.н. ... И когато отидеш при нея и ти каже нещо съвсем различно от това, което си очаквал какво правим? :) Почваш да мислиш - ужас, прецакан съм, сега накъде? И губиш ценно време - като гледаш тъпо (а определено ще гледаш тъпо) докато ги мислиш тия работи, мацката вече ще й е ясно що за стока си ;) Е, какъв е извода? Следващият път като видиш хубаво момиче и ти се занимава, вместо да се чудиш: "Боже Жена! Давай да мисля какво да и кажа!", си спомни слогана на Nike - Just do it! (страшна тема е това в Библията btw) И след това си кажи "Just do it right now!". Ако спечелиш - чудесно! Ако не - печелиш опит и най-важното - имаш възможност да анализираш грешките! Нали знаеш - един загубил струва колкото двама победители! :) Учи се, усъвършенствай се и най-важното - забавлявай се! :)

#34 romeovip

romeovip

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 01 June 2008 - 09:29 AM

Така аз съм нов тука искам да споделя моя опит по тази тема, по спирките обикновено нищо не излиза, просто няма време, тъкмо почнеш некои флирт и земе че доиде рейса <_<, ма не се знае от къде ще ти излезе късмета имах една такава случка, гледам страшна мацка на спирката и и викам "колко ти е часа?" , тя ми казва , после и обясниш че мраза да нося часовник /тва беше преди да има гсми още ;)/ "стяга ми на ръката" , "дразни ме" , "щаслив човек без часовник" е такива глупости но завързах някъв разговор, според мен е важно като се запознаваш с жена да и свалиш защитата с е такива банални и тъпи въпроси, защото красивите жени ги свалят често и не трябва да те вземе за поредния натрапник ;) , после я питах "рейса ли чакаш? " , "дали е минал за днеска как мислиш?" , питах я кои рейс чака и естесвено и казах че аз чакам същия, качихме се заедно разговора тръгна, стана весело смееме се говора и глупости казах и че няма да слеза на моита спирка понеже ми е приятно да си говоря с нея и така изпратих я до  тях и стана работата :D
Според мен трябва да се почне с некви такива въпроси "Колко ти е часа" или "тоя рейс няма ли да идва" за да се стигне до некъв разговор

#35 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 01 June 2008 - 07:34 PM

Така аз съм нов тука искам да споделя моя опит по тази тема, по спирките обикновено нищо не излиза, просто няма време, тъкмо почнеш некои флирт и земе че доиде рейса :), ма не се знае от къде ще ти излезе късмета имах една такава случка, гледам страшна мацка на спирката и и викам "колко ти е часа?" , тя ми казва , после и обясниш че мраза да нося часовник /тва беше преди да има гсми още :)/ "стяга ми на ръката" , "дразни ме" , "щаслив човек без часовник" е такива глупости но завързах някъв разговор, според мен е важно като се запознаваш с жена да и свалиш защитата с е такива банални и тъпи въпроси, защото красивите жени ги свалят често и не трябва да те вземе за поредния натрапник :) , после я питах "рейса ли чакаш? " , "дали е минал за днеска как мислиш?" , питах я кои рейс чака и естесвено и казах че аз чакам същия, качихме се заедно разговора тръгна, стана весело смееме се говора и глупости казах и че няма да слеза на моита спирка понеже ми е приятно да си говоря с нея и така изпратих я до тях и стана работата :)
Според мен трябва да се почне с некви такива въпроси "Колко ти е часа" или "тоя рейс няма ли да идва" за да се стигне до некъв разговор


Според мен пък, точно ей така не сатава ;)

#36 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 16 June 2008 - 09:27 PM

На спирка според мен е много лесно, щом даже аз съм заговарял успешно :D Когато отидох в София в Студентски град преди 3-4 месеца, по едно време тръгнах да се шляя безцелно, и по едно гледам някво яко гадже на една спирка чака буса. Та викам да си пробвам късмета, отивам усмихвам се леко и питам кой автобус чака, тя вика 280(май беше), а аз "наистина, и на мен той ми трябва", та завързахме един разговор и се качих с нея в рейса(се пак бях отишъл на почивка и си нямах никаква работа).Общуването вървеше много добре, особено предвид факта, че тя беше македонка и не говореше перфектен български. Рабрах че учи в Софийския, каква специалност, разпитвах я и за всякакви други глупости, но накрая понеже недочух на коя спирка ще слиза слязох преди нея и неможах да и взема номера :). Btw това беше чудесна възможност да проуча софийския градски транспорт, който много ми хареса защото за разлика от във Варна и Бургас човек може да се вози безплатно :P

#37 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 18 July 2008 - 10:32 AM

На спирка според мен е много лесно, щом даже аз съм заговарял успешно :) Когато отидох в София в Студентски град преди 3-4 месеца, по едно време тръгнах да се шляя безцелно, и по едно гледам някво яко гадже на една спирка чака буса. Та викам да си пробвам късмета, отивам усмихвам се леко и питам кой автобус чака, тя вика 280(май беше), а аз "наистина, и на мен той ми трябва", та завързахме един разговор и се качих с нея в рейса(се пак бях отишъл на почивка и си нямах никаква работа).Общуването вървеше много добре, особено предвид факта, че тя беше македонка и не говореше перфектен български. Рабрах че учи в Софийския, каква специалност, разпитвах я и за всякакви други глупости, но накрая понеже недочух на коя спирка ще слиза слязох преди нея и неможах да и взема номера :D. Btw това беше чудесна възможност да проуча софийския градски транспорт, който много ми хареса защото за разлика от във Варна и Бургас човек може да се вози безплатно :D


Хахахаха, тук наистина транспорта е безплатен... И това е мн яко, дори да те хванат след няколко месеца , че си нередовен и да си платиш глобата пак ти излиза толкова евтино, че почти безплатно времето, през което си се возил гратис.
Относно заговарянето наистина е удобно на спирката, но е задължително после да с качиш на нейния рейс, т.е трябва да имаш време за губене, а ако сте с един бус - перфектно ;)
Също е важно ти да водиш разговора, ако се окаже, че мацката не е много приказлива.
Хихи, успех, дано се засечете пак скоро

#38 D J

D J

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 29 July 2008 - 10:43 PM

лесно е поглеждаш си часовника и казваш Ох тоя автобус закаснява дори и да не е така и после стреляш директно ,струва ли ми се или учим на 1 и също място и натам си сам

#39 flashed

flashed

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 09 September 2008 - 09:20 PM

Стефчо (Buun) :) вярно е много яко :) . Аз, ако се казвах така, по-скоро бих казал "Стефан", но сега зацепвам, че "Стефчо" е къде-къде по-яко :) Не се шегувам.

Аз реших да не давам съвет, а да напиша какво направих аз - разбира се безуспешно. Седя си аз, виждам една мацка на станцията, хареса ми. Тъкмо идва метрото - качвам се, сядам до нея и и казвам :
- Извинявай :) може ли да ти задам един въпрос? (сега като си го чета - да, тъпо е :) )
- М ?
- Винаги ли си така сърдита или днес ти е кофти ден? (Не си го измислих :) наистина изпепеляваше всичко с поглед - беше доста страшничко :) )
- Не съм сърдита (да бе, ти ще кажеш :) )
При което аз се сдухах, смотолевих нещо и нещата приключиха. Ако бях по-настоятелен - щеше да е друго, но - нищо, другия път.
Само да отбележа, че ми беше супер напрегнато, колкото и да се мисля за готин, спокоен човек. Е, опитах се да се държа куул, но - не трябва да се опитвам, а да го правя :)
Нищо. Още веднъж се потвърждава истината : като опиташ - и да не стане, после ти е забавно.

Това беше от мен. Вместо да давам акъл, мисля си, по-добре е да споеделя опит. Разбира се - аз съм си аз - при мен може да не действат някои неща - при другите е различно :)
Успех на всички.

Хах, приятел, по-интересно ми е, ако и беше казал на мястото на "сърдита" "хубава" какво ли щеше да стане? :)

#40 flashed

flashed

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 09 September 2008 - 09:33 PM

Виж сега, и аз може би се спичам от време на време, ама от мен знай, че жени - всякакви.. тоя ти разправя, че номера му минал с това, оня ти разправя, че минал с нещо друго, и какво правим в крайна сметка? Дай да вземем да си запишем на листче съвета на всеки и да го изпробваме по спирките, а? Аре-е-е, моля Ви се няма нужда.. както се казва в рекламата на Nike, Just do it, аз от се*е си бих добавил Be yourself, ако стане - стане :) А и защо да е само пред спирката? Нали учите в един университет? Е, намери един свободен(дори 2,3,4,5) ден/дни и я чакай кажи речи на вратата.. блъсни се неволно в нея и всякакви други такива дивотии.. :)