Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Как да заговоря непозната на спирката


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#16 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 04 April 2008 - 11:51 PM

Това ми хареса.Момчетос се вживява и веднага убихте детското в него.Подходите за които той говори са мноооого правилни и действат много готино,ако знаеш какво правиш.Тези подходи са за мацки,които наистина човек не среща всеки ден.Индиректния е за мацки.На всяко момиченце,на което му кажеш нещо,каквото и да е,ще върже ,защото й се случва за 5ти път.За нея е изненада-ти си оригинален.

Зарибявката тип-Ъоууу ти си от моитооооо даскалуу-си е много готина защото действа на повечето неопитни 5-6тички.Аз лично съм я използвал милион и един пъти,защото единственото ,което ми идваше на ум беше "Имаш готин задник".Това си е реалността-когато нямаш решение в момента кажи каквото и да е,просто за малко опит.

Преди когато ходихме по улиците с един много готин пич той просто казваше първата простотия на езика му и след това обръщаше полужението от 2:0 в полза на Манчестър.

Според мен за пичагата няма голямо значение в момента какво ще каже-просто трябва да заговори мацката някак си.

Леко с тия деца,че се получавам психични смущения...

#17 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 05 April 2008 - 10:32 AM

има десетки начини да заговориш момиче на улицата,но никой от тях не 100-процентов
Защото:
1.Твоят тон и език на тялото имат много по-голямо значение от самите думи.
2.Началните фрази са напълно безмислени ако няма със какво да продължиш
В конкретния случай най-добре действаи веднага без да се опитваш да измислиш нещо перфектно ако се провалиш ще знаеш,че си се пробвал и ще ти олекне...
Пък и красиви жени колкото щеш  :D

#18 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 13 April 2008 - 01:59 AM

аз не че имам право да давам съвети, обаче ми се е случвало да заговарям мацки по спирките просто защото не ми се кибичи сам и за да имам с кого да си говоря по рейсовете. аз лично бих почнал точно така - просто я заговарям с нещо обикновено, например "често те виждам тук, а и не ми се пътува сам, приятно ми е, казвам се Стефчо" не е най-блестящата фраза, но пък за сметка на това тя най-вероятно ще се заприказва с теб. оттам - имаш опит, действай.


БАСИ СВЕЖОТО!!! :) :) Евалата, пич!

#19 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 26 April 2008 - 04:52 PM

Стефчо (Buun) :D вярно е много яко ;) . Аз, ако се казвах така, по-скоро бих казал "Стефан", но сега зацепвам, че "Стефчо" е къде-къде по-яко :D Не се шегувам.

Аз реших да не давам съвет, а да напиша какво направих аз - разбира се безуспешно. Седя си аз, виждам една мацка на станцията, хареса ми. Тъкмо идва метрото - качвам се, сядам до нея и и казвам :
- Извинявай :) може ли да ти задам един въпрос? (сега като си го чета - да, тъпо е :D )
- М ?
- Винаги ли си така сърдита или днес ти е кофти ден? (Не си го измислих B) наистина изпепеляваше всичко с поглед - беше доста страшничко :) )
- Не съм сърдита (да бе, ти ще кажеш :) )
При което аз се сдухах, смотолевих нещо и нещата приключиха. Ако бях по-настоятелен - щеше да е друго, но - нищо, другия път.
Само да отбележа, че ми беше супер напрегнато, колкото и да се мисля за готин, спокоен човек. Е, опитах се да се държа куул, но - не трябва да се опитвам, а да го правя :)
Нищо. Още веднъж се потвърждава истината : като опиташ - и да не стане, после ти е забавно.

Това беше от мен. Вместо да давам акъл, мисля си, по-добре е да споеделя опит. Разбира се - аз съм си аз - при мен може да не действат някои неща - при другите е различно :)
Успех на всички.

Edited by Nitro, 26 April 2008 - 04:55 PM.


#20 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 26 April 2008 - 05:20 PM

имаш опенъри, имаш рутини... ама ти трябва малко четене, не само престрашаване :D

#21 MeRLiN

MeRLiN

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 38 Мнения:

Posted 27 April 2008 - 09:11 PM

Привет и от мен, приятели ;) Христос Воскресе !

След дълго отсъствие пак се озовавам тук. Преди около седмица попаднах съдбоносно на любимия стар форум и си спомних с носталгия за 10-ти клас, когато тук търсех отговорите.. Някои намерих, други не исках да приема, а трети продължих да търся сам. Е, дали съм успял не знам, но реших, че сега - 2 години по-късно, има с какво да бъда полезен и разбира се - какво още на науча. Забелязвам, че и тук е станала смяна на поколенията, като изключим неизбледняващото присъствие на Дивата Орхидея :).

Когато за пръв път прочетох Дон Жуан Библията, наред с ентусиазма и радостта, които ме бяха обзели, бях и много объркан. Толкова много важни съвети - откъде да започна, да ги науча наизуст ли, да ги степенувам по важност ли, да си запиша любимите си на листче ли - не, не и пак не... Най-важният извод, до който стигнах е, че за да имаме успех с жените, трябва на първо място да познаваме добре се*е си. Наличието на собствена индивудалност и "игрови почерк" е от първостепенна важност.

Избрах тази тема, просто щото въпросът е именно в това да открием своя начин да заговаряме (и след това да задържаме интереса) - имитацията и бягането от собственото Аз обричат на неуспех.
Роля играя и моментното настроение - веднъж с простичкото "здрасти", друг път с ориганална закачка - всичко е относително :).

Edited by MeRLiN, 27 April 2008 - 09:14 PM.


#22 dosdasdis

dosdasdis

    Опитен

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 74 Мнения:

Posted 28 April 2008 - 03:39 PM

Воистина воскресе!
Наистина думи на мъдрост.Дали ще се разбива на стъпки или ще го почувстваш отвътре,това което трябва да се случи е едно и също -> Да бъдеш се*е си,а се*е си да означава онзи човек,които заговаря стареца за цените вчера на пазара,дамата за шоуто по БТВ вчера и които и да е друг непознат за нещо обикновено с усмивка на лицето.Ако си този позитивен човек, няма да се налага да мислиш за Библията или всичките съвети,които ти дават по ДЖ форумите.
Така че приятели,чувствайте се добре и всичко покрай вас ще е хубаво!

#23 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 05 May 2008 - 07:08 PM

Хах..идеята за пакетчето семки много ми хареса. Идеята за започване на разговора със "Здрасти"...не чак толкова. Преди да почна да пиша ЕВАЛА НА ЕНЕРДЖИ, ЕВАЛА НА СТЕФЧО. Всеки може да каже "Здрасти", обаче има далеч по-яки неща. Макар и да съм 10 клас(да съм жив и здрав), ще се опитам да дам някое съветче.
Ето как бих я заговорил аз:

-В днешно време има малко упорити хора като те*е.(Трябва да я гледаш в очита за да разбере, че говориш на нея а не на стълба )
-(Ще последва въпрос от сорта какво? защо така мислиш или нещо такова)
-Гледам те всеки път ме чакаш на тази спирка с надеждата да се запоснаеш с мен...е УСПЯ..."ЯЗ съм "някфо име" а ти как се казваш?
-Тя ти казва името си...ръкостискане..всички там простотии
-(НЕ ЗАБРАВЯЙ СЕМКИТЕ)Искаш ли семки...
Има много начини да се зъвърже смислен и непринуден разговор, с написания горен шаблон. Ако коментара ми е пълна идиотщина , готов съм да понеса всякаква критика.

ПП999:Това е просто разговор, независимо от изхода знай, че тя не е единствената. От проба не се умира :angry: :)

#24 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 06 May 2008 - 11:42 AM

идеята е, че ако до сега не си заговарял момиче и изръсиш нещо такова освен че ще се чувстваш като идиот е силно вероятно и да изглеждаш като такъв... тоест на тоя етап е мн по-лесно едно здрасти и разговор за унито примерно (като за начало). за да изцепиш такъв шаблон (който си е чиста ебавка и не е лош ;) ) ти трябва зверски непукизъм и спокойствие... и при подаването на семките трябва да покажеш висока стойност, а не трепереща ръка и лигаво гласче (невербалната комуникация да отговаря на вербалната). според мен всичко това е доста трудно, ако до сега не си заговарял момиче и особенно ако мислиш за това от куп време ;)

#25 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 06 May 2008 - 04:38 PM

"И кво - и ти ли сега ще ме сваляш?"

Трябва да е изключително проста, ако ми отговори така... Поне в моите представи.

#26 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 07 May 2008 - 10:26 AM

Трябва да е изключително проста, ако ми отговори така... Поне в моите представи.


доста често се случва пич...

#27 Benquis

Benquis

    Повърхностен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 154 Мнения:

Posted 07 May 2008 - 12:46 PM

доста често се случва пич...



Случва ли се?? ;) ;)

Ако 5 мин. преди теб някой друг е опитал със същия подход /и я е изнервил/ може и да се случи. Вероятността за това е ...абе голям карък трябва да си!

В противен случай такъв отговор е доста полезен за да отсееш мацката, че или е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТА
или е доста надменннна,като по този начин мисля цели да те "спече" за да види колко струваш

#28 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 07 May 2008 - 01:26 PM

Случва ли се?? ;) ;)

Ако 5 мин. преди теб някой друг е опитал със същия подход /и я е изнервил/ може и да се случи. Вероятността за това е ...абе голям карък трябва да си!

В противен случай такъв отговор е доста полезен за да отсееш мацката, че или е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ПРОСТА
или е доста надменннна,като по този начин мисля цели да те "спече" за да види колко струваш



дали...

я се замисли реално... една мацка с визия на 9ка, колко човека вечер в бара или на ден ако щеш се опитват да я свалят?? почти всеки, с когото говори. наистина има вероятност да е "проста" и то голяма, но това че мацката се пази или че не е в настроение, не винаги значи, че е е проста :lol:

Edited by Don Kiko, 07 May 2008 - 01:27 PM.


#29 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 07 May 2008 - 06:24 PM

sladur4o, К'фо стана с мадамата на спирката?

#30 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 07 May 2008 - 10:27 PM

Е колкото и да ми е лошо настроението никога няма да го кажа това...