Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

"Проблем"


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 10 March 2008 - 09:36 AM

Здравейте! Интерисува ме следния "проблем". Прекалено голямото желание за секс...искам да го правя постоянно с партньорките с които съм бил, ако примерно приятелката ми я няма се задоволявам самичък. Усещам, че понякога прекалявам но ми е хубаво и го правя. Иска ми се да не отделям толкова време и енергия за това нещо, а и в последно време се карам с партньорката ми заради това. Дайте ми съвет, към кой да се обърна или евентуално да си помогна...защото явно волята ми не е достатучно силна... а и незнам доколко е полезно това нещо иначе толкова приятно! :lol:

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 March 2008 - 10:03 AM

Здравейте! Интерисува ме следния "проблем". Прекалено голямото желание за секс...искам да го правя постоянно с партньорките с които съм бил, ако примерно приятелката ми я няма се задоволявам самичък. Усещам, че понякога прекалявам но ми е хубаво и го правя. Иска ми се да не отделям толкова време и енергия за това нещо, а и в последно време се карам с партньорката ми заради това. Дайте ми съвет, към кой да се обърна или евентуално да си помогна...защото явно волята ми не е достатучно силна... а и незнам доколко е полезно това нещо иначе толкова приятно! :lol:


нямаш *проблем* ;) просто излишък на хормони :D
тук ме хвърли в шах и мат ;) не вреди :P ;)
виж, проблема е в синхрона ;) явно тя е на по-спокойни вълни :lol: тва никак не означава, че ти не си наред :D
ако това продължи така :P на една крачка си от кръшкането :P нема да се плашиш
съвет как да подтиснеш хормоните си...не мога да ти дам /мъка...мъкааааааа/ :D пък и защо да вървиш против природата си?
ти как се чувстваш? добре нали? тогава, остави всичките си въпроси в шкафа и си гледай рахата ;)

#3 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 10 March 2008 - 10:10 AM

нямаш *проблем* :P просто излишък на хормони :lol:
тук ме хвърли в шах и мат ;) не вреди :D ;)
виж, проблема е в синхрона ;) явно тя е на по-спокойни вълни :lol: тва никак не означава, че ти не си наред ;)
ако това продължи така :P на една крачка си от кръшкането :P нема да се плашиш
съвет как да подтиснеш хормоните си...не мога да ти дам /мъка...мъкааааааа/ :D пък и защо да вървиш против природата си?
ти как се чувстваш? добре нали? тогава, остави всичките си въпроси в шкафа и си гледай рахата ;)

СТава въпрос за това че понякога дори изпитвам болка и тем подобни които не са мн приятни! Бивше мое гадже ми каза че неможе да правя секс по 3-4 пъти на ден... няма дори и време да ми се сгъсти.... а и това ме плаши!

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 March 2008 - 12:01 PM

СТава въпрос за това че понякога дори изпитвам болка и тем подобни които не са мн приятни! Бивше мое гадже ми каза че неможе да правя секс по 3-4 пъти на ден... няма дори и време да ми се сгъсти.... а и това ме плаши!


:lol: това, че няма какво да *изхвърлиш* е нормално предвид броя на актовете ...нужно е време да се събере :lol:
за болката...познато ...
това винаги ли е било така или от известно време?
ако е от известно време ...ще утихне Изображение кога...не мога да кажа ...има един лаф - колкото повече...толкова повече Изображение Който иска да потуши страстите, като ги задоволява, той гаси огън със слама - Конфуций

но, ако си толкова активен винаги...дупе да им е яко Изображение

Изображение ще ме убиеш ...честно
дано не се обиждаш, че ми е весело...била съм на твоя хал и знам, че си се хванал за главата и се чудиш какво става...

ок, ще опитам да съм сериозна...не бива сексуалноста ти да те плаши :P напротив, използвай това време за да се опознаеш ...всеки има скрити страни, които се страхува да извади ...
трябва да стигнеш до края...така ще се научиш да се контролираш /само до някъде/ :D другото зависи от теб и волята ти...

#5 Huma

Huma

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 46 Мнения:

Posted 10 March 2008 - 12:21 PM

благодаря! Дано наистина няма проблеми :lol:

#6 coolkiss

coolkiss

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 59 Мнения:

Posted 17 March 2008 - 04:58 PM

Орхидеята пак говори от позицията на човек, който не е преживявал такова нещо и за това съветите и са от този тип. - няма нищо лошо - еби и чикиджийствай по цял ден - пък другите да му мислят. - /то кат заяждане ще се приеме сигурно вече, но наистина ми беше смешно да се пише - коментар от типа "дупе да им е яко" - при това на доста сериозен проблем/.

Имаше - слава богу свърши - период в живота ми - бая дълъг, в който като теб ако не правех секс 2 пъти на ден и след това не удрях и 2-3 чикий - просто все едно не съм живял пълноценно този ден.
Лошо има и то много. На първо място - много се изтощаваш. Почти цяла година бях като парцал /2 оргазма на ден - всеки ден - изтощават бая - 4 и повече - вече си парцал/. На второ място - нямаш мотивация за нещо друго - хормона на щастието е постоянно в кръвта ти - оргазъм след оргазъм и това ти стига. Ни пари ти трябват, ни приятели, ни готина работа, нито нещо друго - като наркотик - само че не си го биеш със спринцовка, а ползваш хуя си. А и трудно намираш време за нещо друго - сещаш се, че за да търсиш много секс - отделяш и много време в тази насока - най-малкото запознанства, срещички, секс и пак и пак след това същия цикъл - затваря се...
Това са основни кофти страни - и те са бая сериозни.

Съветите ми към теб са следните. 1. Намери си нещо друго да правиш, което те влече - нека е свързано с правене на пари /демек работа/ или пък нещо креативно - като хоби - но трябва да е сериозно и задълже трябва да е нещо, което те кефи и те мотивира да го правиш. 2. През деня не се задържай много много на едно място - нека работата ти е неква активна - смисъл - да не седиш пред пц-то, а да е неква и физически натоварваща работа - дори да е нещо от порядъка да ходиш от една сграда на друго място и т.н. Физическите действия + свързани с работа + мотивацията да градиш нещо - било то фирма, било кариера, било репутация, било просто да правиш пари ще държат съзнанието ти малко по-далече от постоянния нагон. Ходи на фитнес и също се запиши - ако имаш време и некви други спортове да тренираш. Ще забележиш - че докато се натоварваш физически - не ти се е*е /преди и след този момент може - но по време на физическото натоварване - съвсем други хормони ще преобладават в кръвта ти и либидото в тези моменти няма да е високо - супер/.

Това е - вземи се в ръце - и си намери и други смисъли в живота. Само така ще спреш!

-CoolKiss

Edited by coolkiss, 17 March 2008 - 05:02 PM.


#7 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 23 March 2008 - 11:38 AM

CoolKiss е абсолютно прав! Всеки един оргазъм изтощава организма като на 2 спринтови бягания от 200 метра.
Внимавай, защото това може сериозно да те размаже по пода и после цял ден да се опитваш да се събереш от там. Просто трябва да ограничиш задоволяването си и да водиш по-активен живот.
Помни, че ограничавайки се - пазиш сексуалната си енергия и либидо за пик-ъпи и жени в реалния живот!

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 March 2008 - 09:12 PM

Орхидеята пак говори от позицията на човек, който не е преживявал такова нещо и за това съветите и са от този тип. - няма нищо лошо - еби и чикиджийствай по цял ден - пък другите да му мислят. - /то кат заяждане ще се приеме сигурно вече, но наистина ми беше смешно да се пише - коментар от типа "дупе да им е яко" - при това на доста сериозен проблем/..

:D не четеш между редовете брато :P само че не на всички хора, хипер сексуалноста им действа по един и същи начин ;)
проблема е мега сериозен!!

Девиация - отклонение, изоставане или изпреварване в сферата на социалнопсихичното развитие на индивида от гледна точка на социалните норми; отклонение в поведението и начина на живот

Имаше - слава богу свърши - период в живота ми - бая дълъг, в който като теб ако не правех секс 2 пъти на ден и след това не удрях и 2-3 чикий - просто все едно не съм живял пълноценно този ден.
Лошо има и то много. На първо място - много се изтощаваш. Почти цяла година бях като парцал /2 оргазма на ден - всеки ден - изтощават бая - 4 и повече - вече си парцал/. На второ място - нямаш мотивация за нещо друго - хормона на щастието е постоянно в кръвта ти - оргазъм след оргазъм и това ти стига. Ни пари ти трябват, ни приятели, ни готина работа, нито нещо друго - като наркотик - само че не си го биеш със спринцовка, а ползваш хуя си. А и трудно намираш време за нещо друго - сещаш се, че за да търсиш много секс - отделяш и много време в тази насока - най-малкото запознанства, срещички, секс и пак и пак след това същия цикъл - затваря се...
Това са основни кофти страни - и те са бая сериозни.

много лошо!! мамка му, ще се мре :D проблема е мулти, мега, хипер сериозен!!!
според кого?! обществото!! супер, да го вмъкнем в границите на разумното и общоприетото!!

кво ви става бе хора? просто е в активна фаза! ще отмине...бахти проблема го изкарахте...обратния проблем е много по сериозен!

странно от кога повишената активност е ужасен проблем?!
а колко хора искат да са на това място :unsure: една друга тема

самоконтрол! т.е. научи се да притъпяваш желанията си... само гледай, от много потискане, да не минеш границата и да се озовеш в пълната и противоположност /измъкването от там е пъти по трудно/

Това е - вземи се в ръце - и си намери и други смисъли в живота. Само така ще спреш!

ако смисъла на живота е секс...

CoolKiss е абсолютно прав! Всеки един оргазъм изтощава организма като на 2 спринтови бягания от 200 метра.
Внимавай, защото това може сериозно да те размаже по пода и после цял ден да се опитваш да се събереш от там. Просто трябва да ограничиш задоволяването си и да водиш по-активен живот. Помни, че ограничавайки се - пазиш сексуалната си енергия и либидо за пик-ъпи и жени в реалния живот!

:D *ей тва размазване чаках ...* мамка му!!! цял ден, ще си събирам с кеф чарковете от подаИзображение

иначе, човека си има приятелка и ако смисъла на живота му бе да ч**а всичко живо и мърдащо...да го е направил ;) вместо това, той е избрал самозадоволяването в което не виждам нищо лошо :lol:

ако смяташ, че като спре самозадоволяването и тръгне по жени ще си реши проблема...за мен е едно и също ;) с тази разлика, че изживяването е пъти по изтощително и пъти по добро :)

винаги съм казвала, че не следваш ли желанията си не живееш пълноценно...в този смисъл нищо не е вечно т.е. това е период, който отминава и не разбирам защо е нужно да стресирате момчето!?
какво да кажем тогава, за мъжете при които липсва ерекция? да се гръмнат ли?! или да намерят друг смисъл в живота...
всеки има и добри и лоши моменти...аз този не го смятам за лош :P

ай със здраве

#9 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 30 March 2008 - 11:01 PM

И Орхидеята може да е права, но тя не се замисля, че има много хора със сексуални отклонения и нарушения, сега се сещам за нещо подобно - нимфония. Но все пак ако е от скоро проблема предполагам, че си в такава "фаза". В такъв случай опитай да разнообразяваш ежедневието си - работата помага, а спорта още повече защото когато си скапан или имаш супер мускулна треска не ти е много, много до секс.
Ако проблема е отдавна и се разрасне до такава степен, че да ти пречи на нормалния живот - отиди на сексолог и се посъветвай със специалиста. Защото тука само си чешем езиците.

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 31 March 2008 - 01:07 PM

И Орхидеята може да е права, но тя не се замисля, че има много хора със сексуални отклонения и нарушения, сега се сещам за нещо подобно - нимфония. Но все пак ако е от скоро проблема предполагам, че си в такава "фаза". В такъв случай опитай да разнообразяваш ежедневието си - работата помага, а спорта още повече защото когато си скапан или имаш супер мускулна треска не ти е много, много до секс.
Ако проблема е отдавна и се разрасне до такава степен, че да ти пречи на нормалния живот - отиди на сексолог и се посъветвай със специалиста. Защото тука само си чешем езиците.


http://www.med.prima...nimphomania.htm
http://www.standartn...ent/s4737_4.htm

не се замислям? :) прав си :) аз съм минала от там...трудно ми удържаха на темпото, но това не ме е притеснявало...на по късен етап, изтрещях още по яко...стигнах и до фазата - коя съм аз и какво се случва...всичко минава

като се замисля, често съм чувала фразата - такова животно няма...не съм се анализирала, но се смятам за нормална
дори да не съм ;) това според кого? и защо трябва да чувствам вина, че съм по сексуална от другите?!
не смятам, че е правилно *Почти всичките ни нещастия идват от това, че се сравняваме с другите.*
всъщност има ли правило, що е то нормална сексуалност и засилена? индивидуално а?
никога не съм тормозила някого със сексуалноста си...правило

ако си във фаза, няма да ти направи впечатление, че човека до теб иска още и още...просто ще се кефиш...ако пък партньора не е във фаза, може да си помислиш, че е песивен...

кофтито е, че той е започнал да тормози приятелката си ...това трябва да контролира...

ако не ти става кофти, ако ти става и на пада пак кофти :D е няма угодия а ;)

пак четох темата и ...пропуснала съм това

Бивше мое гадже ми каза че неможе да правя секс по 3-4 пъти на ден...


явно проблема не е от скоро...

така, като не отговори на половината ми въпроси...чешем си езиците...