Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

заради секса?


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 mnk

mnk

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 09 March 2008 - 11:02 PM

Искам да ви питам нещо ... примерно ако момичето да кажем не е мой тип изобщо .. и не е много красива .. а по всичко си личи че има ... голям интерес ... и е много сексуална .. но също така мисля че иска първо малко любов ... бихте ли играли роля на ромео само заради секса? .. (нямам приятелка в момента и съм малко загорял :lol: )

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 09 March 2008 - 11:52 PM

Искам да ви питам нещо ... примерно ако момичето да кажем не е мой тип изобщо .. и не е много красива .. а по всичко си личи че има ... голям интерес ... и е много сексуална .. но също така мисля че иска първо малко любов ... бихте ли играли роля на ромео само заради секса? .. (нямам приятелка в момента и съм малко загорял :lol: )

и защо трябва да играеш роля? поне си избери друга...точно на Ромео няма да ти отива!

#3 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 10 March 2008 - 12:52 AM

кажи и, че ти е готино, но че определено не търсиш сериозна връзка. така си я предопредил и не носиш отговорност :lol: един як секс, няколко бъркащи в мозъка комплимента след секса и добро държание след това и влизаш в графата "уау"... ако не оплетеш нещата даже можеш да имаш приятелка и секс партнъорка занапред :P

както каза diva orxideia не и взимай сърцето, защото бързо ще го захвърлиш, а сам знаеш, че така боли и то мн!

#4 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 26 March 2008 - 11:12 PM

Ами започни връзка с нея,за няколко дена,покажи и,4е с теб е мноо яко а поле я зарежи с оправданието ,че си имаш приятелка...така тя 6те иска да е с теб 6тото е видяла колко е хубаво с теб...
ве4е за 2-3 път го правя тоя номер-деиства безотказно!!!

#5 ognjano

ognjano

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 27 March 2008 - 04:27 PM

Една вечер, от един приятел чух една много яка фраза, а тя звучеше горе-долу така:

"Кой съм аз, че да отказвам на някоя девойка, когато иска да ме ч**а..."

#6 exact

exact

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 41 Мнения:

Posted 28 March 2008 - 07:56 PM

Луд ли си ве, ебал си ги в гадниtе жени, нема да им пускаш !!
Хаха, шегата настрана, кажи и просто какво искаш след още 1-2 излизания, ако не иска - значи не си заслужава повече (:

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 March 2008 - 08:42 PM

кажи и просто какво искаш след още 1-2 излизания, ако не иска - значи не си заслужава повече (:

брутално тъпо...

най добре и спести мъките като и го кажеш още на първия час....тя и без друго го знае :unsure:

дори в секса за една вечер си има правила...

не може да се хварляш на всеки, на първата или на втората вечер :lol:
освен, ако не си даваш задника на всеки, който го поиска...или ти е все тая, де ще си го ръгнеш тая вечер ..стига да има дупка ...на кой му пука...секс да има...