Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Най-добрата и приятелка !


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#16 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 16 June 2008 - 10:57 AM

По-добре късно отколкото никога.

П.п - Това е извън темата, но при мен един път стана нещо такова, само че с най-добрата приятелка на тогавашната ми приятелка. И приятелката ми каза да й се извиня иначе щяла да скъса с мен и се сещам точно какво й казах - "Еми добре ти си решаваш. Не ми пука и няма да падна на такова ниско ниво, че да й се извинявам за нещо, което не съм направил" и си тръгнах.

По-добре да дам мнение късно,отколкото никога,нали..? ;)
И аз съм бил в такава ситуация и мога да ти кажа,че има огромна вероятност приятелката ти да не ти повярва,колкото и да те обича и т.н.Тая(нейната приятелка),доколкото разбирам е много подмолна и със сигурност ще извърти нещата,че ти си искал да си с нея (настоява за извинение,помниш,нали..? :) ).Така че,дори да кажеш истината,има огромна вероятност да се пре*ш.Аз в моята ситуация използвах уинга ми,той много ми помогна ;) .Но предполагам,че ти нямаш уинг(иначе едва ли щеше да пишеш тук,вместо да действаш).Виж,не знам кое е най-правилното нещо да направиш(казах ти аз как се измъкнах),но определено ще ти кажа едно-истината може да не бъде приета както трябва. :lol:

Послепис:Има огромна вероятност приятелката и да ревнува и да иска да ви раздели(така беше при мен),или просто да те тестват.При всяко положение,ВНИМАВАЙ!Пожелавам ти късмет :D

Edited by ~*FreeStyl3*~, 16 June 2008 - 10:58 AM.