Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Най-добрата и приятелка !


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 27 February 2008 - 08:08 PM

Здравей на всички.

Значи ходя с едно момиче от два месеца някаде , м/у нас всичко е ок. Проблемът е една нейна приятелка , която е нонстоп с нас в началото не ми пукаше. Обаче миналата седмица мисля , че беше в сряда , приятелката и ми се обади и ми каза да отида в едно кафе тя била с приятелката ми там , отивам аз и седнах на масата (приятелката ми я намаше) попитах каде е и тя ми каза , че я няма и не е била на кафето. Попитах я тогава за какво ме е викнала и тя (цитирам) ем да те видя много ми липсваш и някви такива . Незнах какво да кажа , измакнах се сас парвата глупост която ми дойде на ум и станах от масата. Същата вечер се чудих дали да кажа на приятелката ми за кафето и тн... обаче се отказах. На следващият ден приятелката и ми се обади и най-културно ми каза , че ме иска т.е. да си легне с мен (останах като ударен с мокър парцал) отказах и разбира се тя ми отвърна че ще направи всичко за да ни раздели. От тогава тя спя да излиза с нас , казала на приятелката ми , че ми е обидена и сега тя ме кара да и се извиня ....

Проблемат е следния , дали да кажа на приятелката ми или да действам на моя глава. Споделете какво бихте направили вие в тази ситуация.

#2 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 27 February 2008 - 08:20 PM

Истината. Кажи истината. Винаги казвай истината. Така, каквото и да стане, няма да е по твоя вина и ще си с чиста съвест. Аз правя така и не си затормозявам и малкото останало количество мозък с излишни преструвки, заобиколки, лъжи.

P.S. Може пък в крайна сметка да се оформи тройка :P

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 February 2008 - 08:29 PM

Истината. Кажи истината. Винаги казвай истината.

P.S. Може пък в крайна сметка да се оформи тройка :rolleyes:


Изображениеистината!
още след кафето е трябвало да и кажеш :unsure: сега го направи веднага :P без да ти трепери гласа...кратко и ясно
стана така и така...аз си тръгнах и мислех че ще се справя без да те притеснявам, но уви...тя попита, аз отказах и затова е сърдита :D така, че няма да се извиня


P.S. хммм Изображение тази твоя фантазия ще ти докара белиИзображениеИзображение

#4 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 27 February 2008 - 08:49 PM

Хммм.... :P Много зависи от това как изглежда приятелката. Да възможно е наистина да е някакъв женски тест. Рядко се случва някоя жена да се предложи открито на мъж, още по-малко на гаджето на най-добрата си приятелка :D Но ако е истинско предложение това просто доказва моята теория, че няма приятелство м/у жени :rolleyes: Между другото, ако приятелката и е хубава можеш да го използваш по много начини :unsure: Експериментирай. Нека винаги женските слабости да бъдат твои предимства, а не проблеми :huh:

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 February 2008 - 09:35 PM

Между другото, ако приятелката и е хубава можеш да го използваш по много начини :P Експериментирай.


например? да я изч**а Изображение бах ти експеримента...директно си троши главата от воле с 320
и що му е да си троши главата, с такова подмолно същество? :D пък и ако го искаше...да го е направил :rolleyes: нямаше да ви пита Изображение

#6 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 27 February 2008 - 09:41 PM

например? да я изч**а Изображение бах ти експеримента...директно си троши главата от воле с 320
и що му е да си троши главата, с такова подмолно същество? :P пък и ако го искаше...да го е направил :unsure: нямаше да ви пита Изображение


Нямах това предвид, въпреки че бях сигурен че ще има поне един който да си го помисли. Очевидно пича харесва приятелката си. Идеята е че може да използва нейната приятелка за да накара гаджето буквално да полудее :D. Няколко повода (недоказани) за ревност, няколко шеги за тройка :rolleyes:. Но това няма как да стане ако приятелката е грозна, защото гаджето няма да се чуства застрашено :huh:

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 February 2008 - 10:21 PM

Нямах това предвид, въпреки че бях сигурен че ще има поне един който да си го помисли. Очевидно пича харесва приятелката си. Идеята е че може да използва нейната приятелка за да накара гаджето буквално да полудее :P. Няколко повода (недоказани) за ревност, няколко шеги за тройка :D. Но това няма как да стане ако приятелката е грозна, защото гаджето няма да се чуства застрашено :rolleyes:


ооооооо в това отношение съм първенец Изображение

хммм пак си помисли :unsure: не всяка жена ще се зарадва, на идеята за тройка
а и ревноста не е нещо хубаво /поне за мен/ особенно излезе ли от контрол, може сериозно да застраши връзката им
пък това момиче, щом се е усмелило да си поиска, значи е готова да стигне твърде далеч в лъжите си...така че аз го съветвам да внимава

#8 Happy_end

Happy_end

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 52 Мнения:

Posted 27 February 2008 - 10:37 PM

Кажи истината.

Да , така е най-правилно.


И за всеки случй и шибни един тукат на оная :P ...не шегувам се :D
....може и глава :rolleyes:

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 February 2008 - 11:03 PM

ако не искаш да се вкараш в американски тиин сериал - истината. ако пък си някакъв извратен тип и искаш да се позабавляваш на чужд гръб - гледай саира :P

#10 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 28 February 2008 - 12:54 AM

И аз си мислих за истината , но все пак реших да се консултирам :P а и м/у другото тя не ми каза направо ,,ае си легнем" думите и бяха тази вечер съм , сама в нас ако искаш ела. Предполагам , че няма за какво друго да ме вика в тях. Пък и си мисля дали има вероятност моята да я е накарала да ме пробва за да види дали съм и верен , кой знае женска му работа. Утре като се видя с нея ще и кажа всичко и тва е.
Мерси на всички. :rolleyes:

P.S. Наистина имам голям мерак за тройка. :D

#11 rosstheboss

rosstheboss

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 133 Мнения:

Posted 29 February 2008 - 08:43 PM

И аз си мислих за истината , но все пак реших да се консултирам :P а и м/у другото тя не ми каза направо ,,ае си легнем" думите и бяха тази вечер съм , сама в нас ако искаш ела. Предполагам , че няма за какво друго да ме вика в тях. Пък и си мисля дали има вероятност моята да я е накарала да ме пробва за да види дали съм и верен , кой знае женска му работа. Утре като се видя с нея ще и кажа всичко и тва е.
Мерси на всички. :unsure:

P.S. Наистина имам голям мерак за тройка. :D

Ами да беше отишъл, можеше да те чакат и двете :rolleyes: Може пък те да са по-големи мераклийки и от те*е :huh:

#12 Vladicheto

Vladicheto

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 15 June 2008 - 01:36 AM

Абе то никога не е късно да станеш за резил, така че внимавай с тройките и след като и кажеш истината...

#13 Coco Chanel

Coco Chanel

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 15 June 2008 - 12:00 PM

Ти толкова писа за тая мацка, че ти харесва, а са като се отвори вратичка за тройка нещо се размисли хехе ;) Не знам, но хубаво обмисли вариантите, после да не я изгубиш и да започнеш да се жалваш като някой губещ, ако пък си решил да оплескаш нещата и е проба от тяхна страна, давай, но според мен пич е или проба или нейната приятелка толкова и е приятелка, че скришом се предлага на гаджетата й зад гърба и
А, ако толкова наистина си влюбен в момичето няма да мислиш толкова скоро за тройки

#14 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 15 June 2008 - 03:58 PM

Ти толкова писа за тая мацка, че ти харесва, а са като се отвори вратичка за тройка нещо се размисли хехе ;) Не знам, но хубаво обмисли вариантите, после да не я изгубиш и да започнеш да се жалваш като някой губещ, ако пък си решил да оплескаш нещата и е проба от тяхна страна, давай, но според мен пич е или проба или нейната приятелка толкова и е приятелка, че скришом се предлага на гаджетата й зад гърба и
А, ако толкова наистина си влюбен в момичето няма да мислиш толкова скоро за тройки



Виж от коя дата е темата 27.02.2008.

#15 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 15 June 2008 - 09:37 PM

Проблемат е следния , дали да кажа на приятелката ми или да действам на моя глава. Споделете какво бихте направили вие в тази ситуация.


По-добре късно отколкото никога.

П.п - Това е извън темата, но при мен един път стана нещо такова, само че с най-добрата приятелка на тогавашната ми приятелка. И приятелката ми каза да й се извиня иначе щяла да скъса с мен и се сещам точно какво й казах - "Еми добре ти си решаваш. Не ми пука и няма да падна на такова ниско ниво, че да й се извинявам за нещо, което не съм направил" и си тръгнах.