Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какво да права?


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Kovalsky

Kovalsky

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 21 February 2008 - 12:22 AM

Значи едно готино момиче от квартала виждаме се рядко , защото тя е 1ва а аз 2ра смяна на училище и тя не обича да излиза из квартала.Имам предвид излиза но само около тях някъде и това е иначе хода по центъра насам.натам и обикновенно се виждаме вечер щот тя ходи на тренировки и тя се връща когат и аз от даскало и се засичаме 1-2 пъти в седмица иначе събота неделя ако се видим покрай тях някъде и тва е.Та значи днеска се прибирахме и я видях и се заговорихме че е скъсала преди 1 месец с гаджето си щото тя не искала да се целуват с език и ми каза че някакси не и харесвало да се целува с език с момче ( според мене искаше да каже че я е гнус но се тая ) та и ми каза почти кат стигнахме до тях че ми е казала неща които никой друг не зн и така иска да си и устане и и казах че трябва да се видим някой ден и тя каза дам и аз и казах не трябва а е задължително и тя само ми се усмихна и ми каза ча0. А и и взех скайпа и сега мисля да и пиша след 2-3 дена .
И дайте съвети кво да права по нататък.
И да не питате каква ми е целта ми е връзка просто ( не искам секс и такива глупости още )
А и кажете за кво може да се говорим с момиче щот аз вече се изчерах неска замлъкнахме за 2 мин и накрая изстрелях 1вото което ми доиде на ум и подхванахме тема ( за нея естествено) но се пак няква тема за която мога да се подготва ...

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 February 2008 - 02:06 AM

И дайте съвети кво да права по нататък.

но се пак няква тема за която мога да се подготва ...


ИзображениеИзображениеИзображение


пич, ....тема за разговор?!? ти ме заби в десета глуха!?!?
колко време смяташ, че ще ти е нужно да влизаш тук, за да ти даваме нова тема за разговор??? и като я изчерпите ще си мълчите щото няма да имате тема на разговор??
не обичала езици ...щото има дечковци които не целуват, а лигавят !!!
кво толкова има да мислиш кво да правиш??

#3 powerhouse1

powerhouse1

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 21 February 2008 - 03:48 PM

:blink:
Егати детската градина стана тука! Ужас!
Прочетох поста (макар и доста трудно(за пореден път се убеждавам, че явно учителките по български език все още стачкуват) и нищо не разбрах).... :blink:

#4 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 21 February 2008 - 04:14 PM

Аз гласувам за въсрастов ценз - минимум 16 :blink:

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 February 2008 - 05:55 PM

Аз гласувам за въсрастов ценз - минимум 16 :blink:


аз съм ЗА с двете ръце Изображение даже бих го вдигнала лекоооо Изображение да не казвам, че трябва да е 20 поне според мен Изображение

#6 Happy_end

Happy_end

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 52 Мнения:

Posted 21 February 2008 - 08:11 PM

ай да не е 20 :blink:

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 February 2008 - 08:28 PM

ай да не е 20 :blink:

добре де 18 как звучи?Изображение

#8 powerhouse1

powerhouse1

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 24 Мнения:

Posted 21 February 2008 - 08:46 PM

Екстра е 18, кой влиза, влиза, другите ще чакат да порастнат малко и без тва имат нужда! :blink:

#9 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 21 February 2008 - 09:10 PM

Според Византийската еклога възрастовата граница за женитба е 15 - мъже, 13 - жени, според Номоканона: младежи: 18 г., девойки: 16 г., според Синтагмата на Матей Властар от 1335 г.: младежи: 20 г., девойки: 18 г., според Търновската конституция: младежи - 19 г./девойки - 17 г. (до 1985 г.: младежи - 20 г./девойки - 18 г.), а сега е 16 години при писмено разрешение на районния съд и родителите. Мисля, че хората са го измислили вече, ако изобщо е необходимо да има възрастово ограничение на форума.
Според мен свободата (липсата на ограничения) е от първостепенно значение, когато нещо претендира да се нарича "форум".

Edited by z∑r0, 21 February 2008 - 09:13 PM.


#10 lemonius

lemonius

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 21 February 2008 - 09:20 PM

ми то и аз съм нов ама тва момиче(нце) или е на 10 и и е странно да се целува или не знам ...ама от цялата работа ти май искаш да сте просто приятели щом не искаш секс, пък тя да се целува с език :blink:

#11 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 21 February 2008 - 09:30 PM

Ей, порасналите спамери! Развалихте темата на Kovalsky. Искам да се срамувате поне 2 минути.

Kovalsky, приятелче, за 15-ина реда си допуснал близо 50 грешки. Нарочно ли го правиш или сега така е модерно?

не искам секс и такива глупости още

Ще те разочаровам, но този форум е за секс. Опознавайки опита на много хора, да опознаеш жените и съответно секса. Докато смяташ, че е глупост, няма да имаш интимна приятелка и сериозни отговори по темите ти (сериозно отношение към теб).

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 February 2008 - 10:17 PM

Според Византийската еклога възрастовата граница за женитба е 15 - мъже, 13 - жени, според Номоканона: младежи: 18 г., девойки: 16 г., според Синтагмата на Матей Властар от 1335 г.: младежи: 20 г., девойки: 18 г., според Търновската конституция: младежи - 19 г./девойки - 17 г. (до 1985 г.: младежи - 20 г./девойки - 18 г.), а сега е 16 години при писмено разрешение на районния съд и родителите. Мисля, че хората са го измислили вече, ако изобщо е необходимо да има възрастово ограничение на форума.
Според мен свободата (липсата на ограничения) е от първостепенно значение, когато нещо претендира да се нарича "форум".


според на баба ми оназ работа мое и на 10 а ?!?
ограничение трябва да има, друг е въпроса дали може да стане реално /ясно ми е, че дечицата ще пишат фалшиви годинки.../

според твоята логика ...да те питам само...що слагат възрастова граница на филмите? аууу как са нарушили свободата ни!!! отивам да са гръмна!!

ми то и аз съм нов ама тва момиче(нце) или е на 10 и и е странно да се целува или не знам ...ама от цялата работа ти май искаш да сте просто приятели щом не искаш секс, пък тя да се целува с език :blink:


ми то....аз на теб пък нищо не ти разбрах?!?!?!!!!?!?!!??


явно се побърквам нещо Изображение

#13 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 21 February 2008 - 11:21 PM

Пичове и пички...не пишете в такива теми...

#14 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 22 February 2008 - 12:09 AM

според твоята логика ...да те питам само...що слагат възрастова граница на филмите? аууу как са нарушили свободата ни!!! отивам да са гръмна!!


Защото е рентабилно и така се насочва подходящата ("$печелившата$") аудитория, чрез която даденият филм ще е най-доходоносен. :blink:

А по темата (то ясно, че сме спамъри :blink: )... щом може да се ожениш на 16-сет години, мисля, че е необходимо да си запознат с нещата, които се пишат в този форум.

Edited by z∑r0, 22 February 2008 - 12:15 AM.


#15 Zniperrr

Zniperrr

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 19 Мнения:

Posted 22 February 2008 - 12:44 AM

И аз съм за възрастовата граница, но тя също е много относителна... Може да си на 16 и да мислиш като много по-голям или да си на 25 и да мислиш като 14 годишно лапе (познавам и такива индивиди).