Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Не мога да го разбера...


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 Terea

Terea

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 18 February 2008 - 12:35 PM

Здравейте! Не знам дали е подходящо в уж мъжки форум да пише жена  и да иска мнение, но ще опитам..
Преди 8 месеца започнах връзка с мъж доста по-голям от мен ( аз съм на 21, а той на 33 ). Възрастта не ме тревожи, нито ме е тревожела преди - като че ли в  началото той имаше някакви задръжки по отношение на нея. Но ето за какво искам да  попитам: Още първите ни опити да правим секс бяха несполучливи. Първите пъти дори не получаваше пълна ерекция. С напредване на времето и опитите това се оправи, но проблема е че свършва бързо и не разбирам какво го причинява. При свирка издържа доста дълго време ( не съм засичала по часовник за да съм точна ), но когато влезе в мен просто не издържа и  минута... Имаше няколко пъти (не  бяха поредни) при които издържаше повече време - почти достатъчно за да стигна до края и аз. Но след такъв случай следващия беше провал. Няколко пъти съм го пробвала за втори опит веднага след първия -  не се получава.. и всеки път втория път минаваше различно - или опита да го възбудя се проваляше ( просто не се вдигаше малкия ), или се възбуждаше, но като започнем акта му спада.. или нещо друго... Отказах се да го мъча втори път, а и той самия не иска. Имаше моменти в които ме оставяше да го довърша с устни и после не се опитваше да върне жеста - нещо което ме дразнеше и то не малко. В други моменти искаше да свърши поне веднъж и след няколко часа да пробваме пак - това нямаше никакъв ефект. По едно време си мислех, че го прави нарочно - сякаш му харесва да ме мъчи и да ме оставя по средата - дразнех се много жестоко, сърдех се, понякога не си сдържах и нервите и му ги говорех едни... Започнаха се поредица откази, отбягване, какви ли не извинения - само да не се стига до секс. Започнах да се притеснявам, че нещо в мен го отблъсква, че аз не правя нещо както трябва, но не иска да ми каже. Веднъж му предложих да опита с друга... Отказа като ми каза, че на моменти имам много глупави идеи.. Последно говорихме преди ден-два - този път ми каза, че се страхува, че няма да се получи и ще разочарова и мен и се*е си.. Вече не знам на какво да вярвам... всеки път има различна версия.. всеки път причината да не иска е друга... Всичко това ме подтиска и на моменти си мисля, че раздалята е най-добрия изход.. и бях на крачка от това решение , но след като си събрах багажа и стигнах вратата, се върнах обратно... Като изключим креватните неволи той се държи добре с мен, това е първия мъж, който се държи толкова внимателно, нежно и любвеобвилно, старае се да ме разбира, не ме притиска ... Обичам да съм около него... Обичам и него самия и искам нещата между нас да се изгладят, но не знам какво да направя... Помолих го да отиде на лекар и го моля за незнам кой пореден път, но така и не е отишъл... Знам че и аз имам вина до някъде за всичко това... Моля ви, да ми кажете като мъже ,какво се иска от една жена при такива проблеми - какво да направя, така че да помогна на него, аз самата да го разбера,  и нещата между нас някак да тръгнат в по-добра посока... Благодаря предварително! Извинявам се правописните грешки!  :rolleyes:

#2 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 18 February 2008 - 01:48 PM

Личи си наистина от разказа ти, че ти си на 21 а той е зрял мъж. Колкото и да не ти се вярва, има много голямо значение възрастовата разлика, но това е дълбока тема в която не ми се навлиза изобщо. Това с бързото свършване може да се дължи на много, ама наистина много неща. Може просто да е такъв, може да се дължи на стрес, понякога може да се дължи дори на прекалено желание. А замисли се, че за един мъж като него сексът може да не е толкова важен, колкото за девойка на твоята крехка възраст. Все пак с възрастта потенцията на мъжа спада, той не може да го вдига както го е вдигал на 17. Твоите предложения и предположения това той да пробва с друга жена както и че нарочно те оставя по средата за да ти е гадно и тн. са толкова смешни, че дори няма да ги коментирам - просто пример за това, че възрастовата разлика има значение. Замисли се кои неща от живота ти са по-важни за теб и според това прецени дали искаш да си с този човек или не.

#3 Terea

Terea

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 18 February 2008 - 02:45 PM

Като казах че възрастовата граница не ме притеснява не съм искала да прозвучи така сякаш няма значение - има, но до сега каквито и различия да сме имали свързани с това сме ги преодолявали. Мога да призная че аз съм доста по активна, търсеща и стремяща се към промени за разлика от него - и разбирам че се дължи на младостта ми. Дори склоността към експерименти и глупави рискове също се досещам че е заради годините. Въпреки външното си спокойствие вътре ври и кипи. Пускайки първия пост се надявам на съвет който да успея да приложа и аз да се успокоя и да спра да тормозя се*е си и него с диви постъпки. В интерес на истината повече ме е страх че проблема идва от мен... Преди да се срещнем и двамата сме били сами дълго време ( аз близо 3 години, а той около 5). За мен това е първа по-продължителна връзка и - да, искам да съм с него. Просто искам нещата да са гладки, и искам да се изгладят първо от моя страна... но ми е трудно да намеря път...

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 February 2008 - 04:10 PM

Преди 8 месеца започнах връзка с мъж доста по-голям от мен ( аз съм на 21, а той на 33 ). Възрастта не ме тревожи, нито ме е тревожела преди - като че ли в началото той имаше някакви задръжки по отношение на нея.

Преди да се срещнем и двамата сме били сами дълго време ( аз близо 3 години, а той около 5).


не може да не си го питала този проблем от кога е...
ако е от както е с теб, може да е резултат на задръжки относно възраста ти /съмнявам се/ или резултат на това че не е имал връзка 5г /това не значи, че не е имал жени?! /

до тук не стигнахме до никъде...
за мен този мъж би трябвало да има достатъчно опит!?! по скоро това винаги е било проблем за него...
има и друга вероятност която също не е за пренебрегване - проблем с простатата и разни подобни...

така можем да играем на теория на вероятностите доста дълго и пак да не намерим отговорите...


Още първите ни опити да правим секс бяха несполучливи. Първите пъти дори не получаваше пълна ерекция. С напредване на времето и опитите това се оправи, но проблема е че свършва бързо и не разбирам какво го причинява. При свирка издържа доста дълго време, но когато влезе в мен просто не издържа и минута...

нормално е, когато един мъж не прави секс редовно първия път да свърши бързо...с всеки следващ времето се увеличава...
замисли се, колко е логично - когато жената не прави секс дълго, всеки допир е невероятно удоволствие...и достига връхната си точка за отрицателно време...

Имаше няколко пъти (не бяха поредни) при които издържаше повече време - почти достатъчно за да стигна до края и аз. Но след такъв случай следващия беше провал.

така...ето това трябва да ти покаже пътя по който евентуално да решите проблема т.е. правите го и всичко е на 6 и спирате!!!
така с времето да се надяваме, че ще се успокои и ще набере самочувствие...т.е. всички тези провали...имаш ли идея как му се отразяват?! ужасно!
всеки път започвайки секс той мисли - пак ще я разочаровам...това тежи много


Имаше моменти в които ме оставяше да го довърша с устни и после не се опитваше да върне жеста - нещо което ме дразнеше и то не малко. В други моменти искаше да свърши поне веднъж и след няколко часа да пробваме пак - това нямаше никакъв ефект.

защо те дразни? нима предпочиташ да те остави така...?!? за мен е много джентълменско дори! ако беше егоист щеше да те остави на сухо след като е свършил...но той не го прави! това само трябва да те радва!
не мисли, че не му се иска да прави нормален секс...той има вече психологичен проблем, а това се лекува с времето и успешните опити


дразнех се много жестоко, сърдех се, понякога не си сдържах и нервите и му ги говорех едни... Започнаха се поредица откази, отбягване, какви ли не извинения - само да не се стига до секс.

ако продължаваш по този начин, определено няма да постигнеш нищо
вместо да му помагаш да преудолее страха си, ти го задълбочаваш ...
нормално е да не иска секс ...след всеки неуспешен опит той се чувства още по зле ...

Последно говорихме преди ден-два - този път ми каза, че се страхува, че няма да се получи и ще разочарова и мен и се*е си..

това е истинската причина!! не търси под вола теле!

Помолих го да отиде на лекар и го моля за незнам кой пореден път, но така и не е отишъл...

страхува се...не го закачай

Знам че и аз имам вина до някъде за всичко това...

твоята вина е във подхода :rolleyes:
примерно- не може да се караш на едно дете и да му казваш - от теб нищо няма да стане и да очакваш това да го нахъса за да ти докаже, че може!

трябва му спокойствие и сигурност /т.е. ти да не го виниш за провалите му/

на твое място бих направила това - акта започва със френска /нека не ти пука, ако свърши / след това му позволявай да прави всичко, което чувства и иска без да се цупиш...вкарвайте по нещо ново /дали ще се омазвате или ще си вземете вибратор...въпрос на фантазия и избор/
ако това действа добре, постепенно ще се стигне и до нормалния акт в който той ще издържа по дълго...

това не става за седмица две! изпий си конската доза търпение и смело напред ;)
трябва да усети промяната в твоето отношение :P

надявам се да се справиш ;)

#5 Terea

Terea

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 18 February 2008 - 05:10 PM

Тези проблеми си бяха още от самото начало... и в началото се стараех да проявявам търпение, опитвах се да помагам.... но с времето може би то се изчерпа и... и започнах да се дразня... Напоследък е станал съвсем пасивен към мен ( говорим за леглото ). Дори когато искам само нежност.. просто да го поцелувам по-дълго или да се гушкам и галя се дръпва... Ще стане да пуши, ще се сети че трябва да иде до магазина или има нещо по телевизията ... Опитах се да започна някаква любовна игра само галене и целувки без да се стига до проникване(поне така исках да се получи)... той просто не ми обърна внимание - остана пасивен...

#6 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 18 February 2008 - 06:00 PM

Според мен трябва да го оставиш на мира малко. Може би го задушаваш в известна степен. Остани малко на страна и не се натрапвай толкова. Ако дори след известно време той не поиска близост, може би трябва да се замислиш по-сериозно дали има смисъл да сте заедно.

#7 Terea

Terea

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 18 February 2008 - 06:19 PM

Ние се виждаме само почивните дни - през останалото време работим в различни градове.. Аз уча и работя в София, а той в Пазарджик и сме заедно през почивните дни.. Не знам какво ще означава да го оставя на мира - да прескоча ходенето там 2-3 седмици?

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 February 2008 - 06:33 PM

Напоследък е станал съвсем пасивен към мен ( говорим за леглото ). Дори когато искам само нежност.. просто да го поцелувам по-дълго или да се гушкам и галя се дръпва... Ще стане да пуши, ще се сети че трябва да иде до магазина или има нещо по телевизията ... Опитах се да започна някаква любовна игра само галене и целувки без да се стига до проникване(поне така исках да се получи)... той просто не ми обърна внимание - остана пасивен...

като цяло отношението му към теб какво е? радва ли се да те види или...вече не чак толкова?

ако отговора ти е по скоро не, то прескочи една или две седмици т.е. не се виждай с него
ако не знаеш как да ми отговориш - виж се с него, но изключи опцията секс ... по скоро наблегни на това да се чувствате добре заедно и да се забавлявате повече

явно негативите са се натрупали в повече и за двама ви

#9 Terea

Terea

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 18 February 2008 - 06:39 PM

Той е малко непостоянен и противоречив на моменти, и аз имам такива наклонности. Но като ме види - да, радва се че ме вижда; понякога ме гушва и ме залюлява така като малко дете :) или ме стиска силно:). Когато мислех да си тръгвам и се върнах го прегърнах и ме стисна по същия познат начин... Вечерта преди това когато пак ме отблъсна и му казах че сутринта ще си тръгна - не искаше, гушна ме и се долепи до мен сякаш ще избягам ако не ме държи...


Държи се така дръпнато само като стане дума за леглото, през останалото време е внимателен.. като излизаме заедно някъде ако не му подам ръка задължително се протяга и ме хваща... често като сме спрели за нещо и ме целува по носа :) и разни такива подобни неща :)

Edited by Terea, 18 February 2008 - 06:43 PM.


#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 February 2008 - 07:26 PM

Той е малко непостоянен и противоречив на моменти, и аз имам такива наклонности. Но като ме види - да, радва се че ме вижда; понякога ме гушва и ме залюлява така като малко дете :) или ме стиска силно:). Когато мислех да си тръгвам и се върнах го прегърнах и ме стисна по същия познат начин... Вечерта преди това когато пак ме отблъсна и му казах че сутринта ще си тръгна - не искаше, гушна ме и се долепи до мен сякаш ще избягам ако не ме държи...
Държи се така дръпнато само като стане дума за леглото, през останалото време е внимателен.. като излизаме заедно някъде ако не му подам ръка задължително се протяга и ме хваща... често като сме спрели за нещо и ме целува по носа :) и разни такива подобни неща :)

това е страхонто ;) ако имаш търпение имате и шанс ...
мен ме човърка едно червейче...от кога го има той този проблем /съмнявам се само с теб да е било така.../

#11 Terea

Terea

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 18 February 2008 - 08:40 PM

Питала съм един - два пъти в началото.. Първия път обяснението беше "Отдавна не съм имал сериозна връзка.Всичките ми контакти са били случайни от много време насам". После като мина малко време и го питах пак дали е имал такива проблеми ( нямахме месец още ) каза "Само веднъж ми се е случвало с едно момиче което много исках и много трудно получих - продължи около месец и половина".. Само че при нас продължава вече 8...

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 February 2008 - 09:28 PM

Питала съм един - два пъти в началото.. Първия път обяснението беше "Отдавна не съм имал сериозна връзка.Всичките ми контакти са били случайни от много време насам". После като мина малко време и го питах пак дали е имал такива проблеми ( нямахме месец още ) каза "Само веднъж ми се е случвало с едно момиче което много исках и много трудно получих - продължи около месец и половина".. Само че при нас продължава вече 8...


можеш ли да ми кажеш нещо честно :) а ако този проблем не се оправи...как виждаш връзката ви?

той какво работи?

#13 Terea

Terea

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 18 February 2008 - 09:40 PM

Съгласна съм на някакъв компромис. Не държа на това колко време ще може или няма да може.. това не е единствения начин - но ми липсва онази нежност с която целува там където знае че обичам... Не се виждам за напред без него.. във всички мисли и във всички планове присъства той... До преди 2месеца работеше като компютърен техник - сглобява и ремонтира.. смени си работата заради мен - за да разполага с повече средтсва когато е с мен.. сега се занимава с подръжка електрониката на Тирове...

#14 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 February 2008 - 10:43 PM

Съгласна съм на някакъв компромис. Не държа на това колко време ще може или няма да може.. това не е единствения начин - но ми липсва онази нежност с която целува там където знае че обичам... Не се виждам за напред без него.. във всички мисли и във всички планове присъства той... До преди 2месеца работеше като компютърен техник - сглобява и ремонтира.. смени си работата заради мен - за да разполага с повече средтсва когато е с мен.. сега се занимава с подръжка електрониката на Тирове...

:) тих, затворен и по скоро срамежлив?

има два варианта
разговор - в никакъв случай натоварващ...ако се опита да дълбае и да ти обяснява, запуши му устата с пръстче и го погледни с усмивка *ъкъ исках само да ти кажа, че за мен си важен ти*
втория начин - покажи му с действия, че важния е той /забавлявате се заедно, гушкате се, глезиш го...всичко без секс...освен ако той не пожелае/

много ми се ще, по темата да се включат повече мъже :) критикувайте ме ако греша и кажете как вие виждате нещата...какво би помогнало?

#15 Terea

Terea

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 22 Мнения:

Posted 18 February 2008 - 10:56 PM

тих и затворен - да.. срамежлив-не мисля :) ще видим какво ще се получи :)