Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Компания от момичета


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 clarcky

clarcky

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 03 February 2009 - 02:39 PM

Случката е такава,има момиче,което ми харесва,но тя е с приятелки.Как се процедира в този момент,за да мога да взема телефона на момичето,което харесвам :)

#2 Coldplay

Coldplay

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 88 Мнения:

Posted 03 February 2009 - 04:04 PM

OFFTOPIC.

Edited by Xtigyro, 07 April 2009 - 10:57 AM.


#3 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 03 February 2009 - 04:14 PM

Е има и други, доста по-лесни варианти, които са описани в БИБЛИЯТА. А можеш направо да отидеш и да я питаш за това, което те интересува.


РЕДАКТИРАНО.

Edited by Xtigyro, 07 April 2009 - 11:02 AM.


#4 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 04 February 2009 - 12:51 AM

ДОБРЕ БЕ,clarcky,ти какво очакваш да ти кажем,освен:"ПРОЧЕТИ БИБЛИЯТА!!!" :) Отиди и се запознай с всичките и тогава изолирай targeta,бахти,не е квантова физика.


РЕДАКТИРАНО.

Edited by Xtigyro, 07 April 2009 - 11:02 AM.


#5 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 28 February 2009 - 08:55 PM

Понякога ние си правим нещата по-сложни отколкото всъщност са Have Fun :)


РЕДАКТИРАНО.

Edited by Xtigyro, 07 April 2009 - 11:02 AM.


#6 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 06 March 2009 - 10:07 AM

Трябва ти солидна доза самоувереност, това е ясно. Стани центъра на вниманието в компанията, разсмивай ги и както някой по - нагоре беше написал, изолирай когото трябва :rolleyes: Жените сме лесни някой мъж да ни привлече вниманието на всички, дори когато сме заедно, ако е забавен.
Звучи лесно, нали?
Дерзай :lol:

ПС: Естествено преди това почети малко, няма да ти навреди.
Пишете и се надявате потребителите с техните мнения да ви спестят четенето, но там е есенцията. В тия дълги и напоителни постове :rolleyes: :lol:

Edited by She, 06 March 2009 - 10:09 AM.


#7 dutchman

dutchman

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 128 Мнения:

Posted 07 March 2009 - 04:29 AM

Като идеш в кръга им занимавай всичките не само твоята избранница...а ако примерно има някоя по-отворена (cockblock) почни да даваш най-много коки&фъни на нея..ако те харесат приятелките и си вътре :rolleyes:

#8 LifeStyle

LifeStyle

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 20 March 2009 - 10:51 PM

Четете така наречената библия преди да питате толкова чести въпроси. Хубавите момичета не са сами, на групи са. Ангажираш цялата група, първо мъже и по-грозни момичета игнорирайки таргета с негове. Печелиш компанията, ако си го направил както трябва, дърпаш я настрани и и взимаш телефона. Забрави да стане от първия път. Ако имаш талант след няколко десетки отказа ще се оправяш без проблем :]

#9 Gospodin X

Gospodin X

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 05 April 2009 - 12:00 AM

Четете така наречената библия преди да питате толкова чести въпроси. Хубавите момичета не са сами, на групи са. Ангажираш цялата група, първо мъже и по-грозни момичета игнорирайки таргета с негове. Печелиш компанията, ако си го направил както трябва, дърпаш я настрани и и взимаш телефона. Забрави да стане от първия път. Ако имаш талант след няколко десетки отказа ще се оправяш без проблем :]


брат изпреварил си ме и аз щях да го предложа, това е мистъри метод ако не се лъжа и най-добрия според мен, когато първо се сприятелиш с мъжете и другите жени, които са и приятелки, така един вид и ставаш приятел и на нея ,защото жените се жлияят от своя социален кръг :ph34r:

#10 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 06 April 2009 - 08:07 PM

Не се заяждам.
Любопитен е фактът, че всички правите едни и същи изводи на базата на едно и също написано във въпросната Библия. Никой не е дал засега оригинален отговор, подкрепен с лични преживявания и личен опит. Стегнете се,момчета. Никой ли не го е правил, няма ли някой да не даде copy/paste от ВЕРУЮТО? Линк към темата би бил доста добра крачка към решаването на проблема на момчето, жалко че не я помня коя беше.

She и Cmacu са дали някакво начало.

#11 Ida

Ida

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 120 Мнения:

Posted 11 April 2009 - 01:26 PM

Има един леко просташки метод - ако сте в заведение да й пратиш бележка по келнера, на мен лично ми се вижда тъпо, но пред очите ми е действало.
Обаче наистина нагоре са дали много верна насока - не трябва да се пренебрегват приятелките. Особено при по младите момичета съзнанието на едната е част от общото, чуруликащо съзнание на компанията моми. Ако не направиш впечетление на всичките шансът другите да й кажат, че си убитак, егоист и т.н. е голям. Ако обаче момите те харесат - забавен си, готин, закачаш ги безобидно, то тогава вероятността да й кажат "Взимай го, бе, тоя е много сладък!" също нараства. Мъжете, кавалерстващи на всички жени от групата са по-успешни от тези, които свалят само една и игнорират другите. Естествено най-хубавите идеи трябва да са запазени само за нея, за да се почувства поласкана и избрана.

#12 TytusPulo

TytusPulo

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 80 Мнения:

Posted 11 April 2009 - 11:03 PM

Компания мацки е най-трудното особено ако са 3+ щото само едната може да те прее*е.
Има няколко варианта. Ако си аналитичен тип и обичаш висшата математика пробвай с Мистери. Ако не ти се занимава с глупости пробвай да влезеш директно и да я подкосиш, ама трябва да си много ама много самоуверен и то искрено самоуверен, така както аз съм доста рядко сред големи женски компании от непознати мацки. Вариант три влизай с крилото с нещо забавно и изолирвайте.
Абе ако си в София не се притеснявай, влизай им като съветски войник пред немски танк, надявам са само да не си от Варна, че тогава бая ще се зориш ^_^

#13 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 12 April 2009 - 09:28 AM

OFFTOPIC.

Edited by Xtigyro, 12 April 2009 - 09:42 AM.


#14 She

She

    мацка

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 433 Мнения:

Posted 12 April 2009 - 01:02 PM

OFFTOPIC.

Правила!

Edited by Xtigyro, 12 April 2009 - 02:04 PM.


#15 Elite

Elite

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 23 April 2009 - 09:25 AM

Метода на Мистъри се изразява в това да се харесаш на компанията докато я изолираш. Когато тя види че си интересен на хората около нея няма да има проблем да пристъпиш към действие. Трябва да си уверен, но няма да те лъжа, много вероятно е да се провалиш, но при почти всички всички така става първия път :flirt: