Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

момчетата плашат ли се, ако....


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#31 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 17 March 2008 - 05:44 PM

Любовта се усеща повече с корема,отколкото със сърцето,което само по се*е си е един мускул,нищо повече.

#32 CHEPUT

CHEPUT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 81 Мнения:

Posted 31 March 2008 - 12:33 AM

Любовта се усеща повече с корема,отколкото със сърцето,което само по се*е си е един мускул,нищо повече.


Нищо не каза. Все едно да кажеш, че съществува само материалната реалност около нас - няма енергии, вибрации, честоти, измерения... Даже учени са се убедили в истинноста на вярванията на източните култури за човешките енергии и чакри (аборигени, индианци също имат такива). Сърдечната чакра е една от най - важните. Няма смисъл да спорим ако си твърд материалист и не познаваш поне малко другата страна. Квантовата физика потвърждава хилядолетните вярвания, че материалния свят е илюзия, всичко което виждаш е илюзия. Това го казвам, за да ти покажа, че и "западняците" преосмислят идеите си.
Не се заяждам, мнението ми не е много по темата, но ме подрани това "сърцето е само мускул".

#33 LiFe

LiFe

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 31 March 2008 - 12:41 PM

Честно казано не харесвам разхайтените жени. Предпочитам да съм с някоя, която "трудно се дава" и не се е "давала" много-много. А ако съм първият й - то това значи, че има изключително много доверие към мен и определено не съм й безразличен. На мен определено ми хареса... да те гледа с онзи поглед, който показва малко страх, но много доверие. Все едно да си купиш нова кола, която да ти харесва и да можеш да я тестваш на какво е способна, като знаеш, че никой друг не я е карал и знаеш, че е перфектна, защото ти се грижиш за нея, а не някой друг да я е "стопанисвал". Още повече, че все пак ти си първият - мания за лидерство :)

#34 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 31 March 2008 - 04:49 PM

ммм... да видим с какво още можем да приравним жените... освен видео игри и коли :)

#35 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 31 March 2008 - 09:08 PM

ммм... да видим с какво още можем да приравним жените... освен видео игри и коли :)

С парите - харчат повече на малко километри градско, отколкото стотици километри извънградско :)


П.С. пак се обърна темата на офтопик.

#36 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 02 April 2008 - 12:31 AM

Аз лично не се плаша, ако съм й първият. Не мисля, че има и за какво. Просто "пипаш" доста леко и следиш внимателно всяка нейна реакция, след като си я възбудил на макс преди "момента на истината".

Ако има и чувства между Вас, всичко е ток и жица, истинска бразилска сапунка... по-скоро това, което може да те гложди отвътре след "първия път" е некачественият секс.

При секса доста често качеството идва с количеството. Ако си й първият, не очаквай тя да прави "чудеса" на дори 10'тия път.

Така че това, което по-скоро може да притеснява/дразни един мъж е ролята на учител... защото си омръзва... бързо и сигурно.

Edited by extigyro, 02 April 2008 - 12:35 AM.


#37 sad3

sad3

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 221 Мнения:

Posted 03 April 2008 - 07:29 PM

Нищо не каза. Все едно да кажеш, че съществува само материалната реалност около нас - няма енергии, вибрации, честоти, измерения... Даже учени са се убедили в истинноста на вярванията на източните култури за човешките енергии и чакри (аборигени, индианци също имат такива). Сърдечната чакра е една от най - важните. Няма смисъл да спорим ако си твърд материалист и не познаваш поне малко другата страна. Квантовата физика потвърждава хилядолетните вярвания, че материалния свят е илюзия, всичко което виждаш е илюзия. Това го казвам, за да ти покажа, че и "западняците" преосмислят идеите си.
Не се заяждам, мнението ми не е много по темата, но ме подрани това "сърцето е само мускул".

Човекът свързва любовта със сърцето,поради факта,че при по-силни чувства(дори и при силен страх),се поражда странно усещане в областта на сърцето,но най-вече около стомаха.Затова съм писал това по-горе.
А иначе,сравнението е и в малко по-друга,не малко странна подсъзнателна насока-формата на сърцето,но не анатомичната,а като символ,се сравнява с задните части и от двата пола,накратко,първичното надделява.За справки: www.google.bg
extigyro,има истина в твоите думи

#38 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 04 April 2008 - 09:55 PM

Като цяло да спи6 с девственица не е лошо...Дори ми се струва романтично... ти и показваш това-онова,вдъхваш и кураж и увереност,просветяваш за нещо ново...С хубавите неща до тук!!! :D <_< :)
Да спиш девственица за да си направиш кефа....НЕ НЕ НЕ и пак НЕ... ЗАЩОТО НЕ МОЖЕШ ДА СИ НАПРАВИШ КЕФА...тоя боли,притеснено и е,трябва много да внимаваш...НО селд като си я отвориш,можеш да си я разработиш и тогава вече може да ти е много повече кеф B) B) B)
Тук важи метафората с консервената котия и жената...
Жените са като консервените котии-един я отваря всички намазват... :D :P :P

Сега към "Funny" : не прибързваи намери някой с повечко опит за да ти е конфортно първия път,да не е някой който не може да си умери х*я с ръка :)
Също гледай и да му пука за теб-първия път трябва да е специялен...ЗАЩО?Не знам-просто всички така казват.
аз мисля че първия път е просто 1 Е*А*Е ...

Edited by ElitForce, 04 April 2008 - 10:01 PM.