Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Смях!


  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#16 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 03:18 PM

Господин познавач може ли да го попитам до момента колко сериозни връзки е имал. По колко време са продължавали?

А и господин познавач може ли да ми отговори дали в момента има ли редовен полов живот?

Би ли ми казал и с колко момичета си спал.... или момчета?

#17 Strahlung

Strahlung

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 03:25 PM

ахахха са сметка ли ще си държиме? Само това ли успя да измислиш като виден титан на мисълта? Не вярвах, че ще трябва да сваляме летвата до там чак...
А ти с колко жени си спал? Или спал ли си изобщо с жена? И защо нон стоп ме питаш дали съм обратен? Некъв комплекс ли ти е? Да не си некой прикрит сладуран а? ахаххах

#18 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 03:28 PM

не ми отговори на въпроса?
Нали си оборотен. Срам ли те хвана?

#19 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 February 2008 - 05:10 PM

що все трябва да си мерите пишките мама му стара...

омазахте хубавата тема...язък

Piron ти си старо куче тук :) и наистина си мъж с мнение...само че тук наистина има доста хора, които ще е хубаво ако се замислят над темата, защото за всяка своя крачка задават въпроси...а това меко казано е абсурд /няма да ти копирам теми за да се убедиш...сигурна съм, че си ги чел ...никак не са малко/


Strahlung ще ти копирам само една част от съветите които съм дала /има и други като мен, но ми е по лесно да намеря моите/ :) сам прецени дали са част от библията ...после пак разгледай въпроса- дали има нужда от подобно място

пич, библията е за свалки...
тук този съвет е съвсем неуместен, защото човека мисли за бъдещо семейство с тази жена...

и нека ти кажа нещо - библията те учи как да общуваш с жени, но не и как да задържиш една жена за по дълго...тук нещата са много по сложни и ужасно индивидуални...

не всички правила са написани...някой се усещат със сърцето...няма да го разбереш сега...не се обиждай

и още нещо - мъжа не става по малко мъж когато седва сърцето си



наистина очаквам един по задълбочен анализ от ваша страна ...

забравете за малко библията и всичките заучени тактики, техники, не се опитвайте да му пробутате следващата защото той не я търси ...

човека е избрал жената с която иска да живее, но има проблем и иска да го реши...



ето ти стил парадокс - и кво ти пука тя има ли си приятел или не?

както се казва - такъв е живота...всеки прави своя избор

това което мен ме притеснява повече е твоята нерешителност ...защо някой трябва да ти казва дали да правиш нещо или не, кога и как по точно...защо този някой трябва да те надъхва...


колкото до държанието...ми дръж се с нея като с боклук /сори за отговора, но тук екстрасенси няма.../ след като не я познаваш ...ние от къде да знаем каква е и как да се държиш ...
дръж се естествено ...не бъди досаден, гаден, и др. подобни

хубаво е ти да си паднеш на *задника* и някоя мацка да ти го врътне тоя номер ...после пак давай дебилски съвети и не се чуди що хората стават все по студени, прагматични и егоистични задници...

и още нещо- тя може и да не знае кво става, но ти ми кажи що да и пука а?



#20 Strahlung

Strahlung

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 05:52 PM

Piron ами срам от такива неща нямам, просто не виждам какво общо имат с темата? Имат ли? Що не вземеш да отговориш на мойте въпроси? Или те хвана срам? А и не виждам вече за какво изобщо да се занимавам с те*е, нищо съществено не казваш, просто си лафиш колкото да не заспиш..
Така ли ловиш мацките? Не си ми интересен вече хах
Орхидея - щом те влече толкова много психологията, защо не се занимаваш професионално, даже и пари ше взимаш :)
Има ли нужда от такова място? Ами хем има, хем няма - ти как мислиш майка ти и баща ти как са се запознали, щото баща ти е чел някакви tips & tricks в работническо дело ли? От другата страна е това, че все по-малко и по-малко млади хора знаят какво да правят и е хубаво да им се налива акълец, но донякъде е изгубена кауза това :)
А иначе, ако форума ви не се казваше Дон Жуан хахах и ако я нямаше тая прословута библия, надали щеше и да има такава тема :)

#21 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 February 2008 - 06:15 PM

Орхидея - щом те влече толкова много психологията, защо не се занимаваш професионално, даже и пари ше взимаш :)
Има ли нужда от такова място? Ами хем има, хем няма - ти как мислиш майка ти и баща ти как са се запознали, щото баща ти е чел някакви tips & tricks в работническо дело ли?


не ме интересуват парите, а психологията :)

що намеси майка ми и баща ми само не разбрах? смяташ ли, че съпоставяйки едно време със сега ще ме упровергаеш? хммм тук се издъни...няма да се връщам в праисторическата ера и да ти анализирам развитието на човешките отношения :) нито ще се повтарям, защото вече съм го направила по горе...

#22 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 06:34 PM

Strahlung,
да, прав си за някои неща.

Но се държиш като ревливо дете-идиотче. Така че не виждам смисъл да пиша по темата.

#23 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 06:35 PM

Piron ами срам от такива неща нямам, просто не виждам какво общо имат с темата? Имат ли? Що не вземеш да отговориш на мойте въпроси? Или те хвана срам? А и не виждам вече за какво изобщо да се занимавам с те*е, нищо съществено не казваш, просто си лафиш колкото да не заспиш..
Така ли ловиш мацките? Не си ми интересен вече хах


Не виждам от какво те е срам? Просто ми отговори на въпроса и тога ще ти обясна защо съм те питам. Нали всеки тук е анонимен. Тогава не виждам от какво толкова се притесняваш.

А и ако те интересува как ловя мацките можеш да ме попиташ в прав текст.

Edited by Piron, 02 February 2008 - 06:38 PM.


#24 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 02 February 2008 - 06:50 PM

що все трябва да си мерите пишките мама му стара...

омазахте хубавата тема...язък

Piron ти си старо куче тук :) и наистина си мъж с мнение...само че тук наистина има доста хора, които ще е хубаво ако се замислят над темата, защото за всяка своя крачка задават въпроси...а това меко казано е абсурд /няма да ти копирам теми за да се убедиш...сигурна съм, че си ги чел ...никак не са малко/
Strahlung ще ти копирам само една част от съветите които съм дала /има и други като мен, но ми е по лесно да намеря моите/ :) сам прецени дали са част от библията ...после пак разгледай въпроса- дали има нужда от подобно място


Да ти кажа мъжко е да си мерим пишките. После се бием в гърдите като горили, издаваме крещящи звуци, намираме си теми за които едва ли не да се хванем за вратовете и после сядаме и пием една бира.

И впрочем винаги съм обичал темите на които има какво да се каже.

А и като се замисля малко над думите ти в ДЖ библията имаше сравнение на двама души- единия се опитваше да бъде самостоятелен и се връщаше при полата на мама изключително рядко, а после направо спря. Той постигна много......... , а имаше и един такъв който не се отлепи от задника на майка си- сама знаеш какво е станало нататък.
Винаги ще има такива хора които след всяко свое действие ще притичват образно казано до сигурността на полата на мама, а и винаги ще има такива които ще се врът между шамарите и ще се научат. Те искат съвет само когато наистина им е нужен. Те са интересните хора тук. Радвай се че ги има тях защото лично на мен ми писнало да ми задават глупави въпроси от рода на как да сваля оная мака........

#25 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 February 2008 - 10:17 PM

Те искат съвет само когато наистина им е нужен. Те са интересните хора тук.

съгласна :)

защото лично на мен ми писнало да ми задават глупави въпроси ....

ето за тези хора ти говорих по горе :)

#26 Strahlung

Strahlung

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 03 February 2008 - 08:20 PM

хахха добре ще ти отговоря, а ти ми отговори за какво ти е тая информация?
Та сериозни връзки съм имал 3, две по 3 месеца и една 5-6
Сексуален живот имам колкото ми позволява времето и желанието, а тефтер с бройките нямам ти ако си ги броиш - още по-жалко за те*е :)
ЕГН и Булстрад ще ти трябват ли? ахахх...

#27 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 03 February 2008 - 11:03 PM

хахха добре ще ти отговоря, а ти ми отговори за какво ти е тая информация?
Та сериозни връзки съм имал 3, две по 3 месеца и една 5-6
Сексуален живот имам колкото ми позволява времето и желанието, а тефтер с бройките нямам ти ако си ги броиш - още по-жалко за те*е :)
ЕГН и Булстрад ще ти трябват ли? ахахх...


Та до колко ти позволява желанието? Стана ми интересно.

Като се замисля си имам 18 годишен опонент в дон жуан форум който няма постоянен сексуален живот, сигурно и няма постоянна връзка, не е живял с жена за да види какво е, разчита на парите на мама и тате. Малък е да се оправя в живота сам и ми си дуе като тепел.

Нека пак да завътим тоя кръг- намирам се в дон жуан форум в който става въпрос за секс- директно или интеректно се стига пак до него. Опонента ми е чикибоец. Предпочита да се напие в кръчма отколкото да се събуди до гореща девойка. Интересно- да направя ли тема "кое е по- хубаво секса или пиенето?" Или ще се ожените ли за изба?

"Сексуален живот имам колкото ми позволява времето и желанието"- кво да ти кажа пич. Аз правя секс редовно- ти не правиш. За те*е интимността в повечето случаи приключва с дясната ръка и блясък в очите. Ти вървиш по пък който аз съм минал отдавна и спориш за неща които съм ги осъзнал преди те*е. Нямаше да си в този форум ако не искаше секс. Нямаше да пишеш в тоя форум и да се напичаш да отговаряш дори и на остри съобщения като моето, ако не те вълнуваше темата секс. Не го получаваш редовно. Искаш го. Дали ще го получиш- който търси намира. Дали искаш да изпъкнеш- ДА, но тука сме хора които са пред те*е. И там ти е грешката. Или по точно грешката ти е че се дуеш.

Сега ще ти го обясня по разбираемо. Представи си че на тези години си 210 см, 160 кг мускули готов да пребие всеки който му се изпречи на пътя. Побеждавал си. Хората се страхуват от теб. Завладяла те е емоцията и тя те кара да се чустваш още по силен и непобедим. Сега си представи че попадаш в един клуб по бойни изкуства където хората които тренират там са 2, 3 пъти по слаби от теб физически и започваш да се биеш с тях. Физическите дадености ти помагат да ступаш няколко от трениращите докато не се изправиш срещу по- опитните. Започнеш да получаваш удари, малко, после повече и накрая се озовеш на земята и не можеш да се изправиш лесно и да продължиш да се биеш. Физиката и уменията които имаш не ти помагат пред опита натрупан от тези хора. Втора и трета схватка........... вече нямаш сили да се бориш. Побене си и емоционално и психически. Вече си готов да тренираш и да бъдеш най- добрия. Тренираш упорито и вече тези хора от които си падал не са ти заплата и така и така докато видиш че няма нужда да се биеш.

Сега ще ти направя аналогия с твоето поведение тук- ти влизаш и се смееш на това което правим- оспорваш ни бойното изкуство (ДЖ Библията) и ни предизвикваш. Опитваш се да ни биеш в собствената ни игра. Побеждаваш на определено ниво (първите няколко противника които си успял да победиш), продължаваш нататък, но не разбираш че тук играта е друга защото не ни знаеш целта, а тя е щастие. Тази думича можеш да я разбираш посвоемо, но тук тя означава нещо повече. Сързана е с живота и начина на мислене и израстване. Жените са нещото което е на второ място- първото е щастието, но както ти го казах няма да разбереш за какво точно говоря. Жените идват сами защото сме израстнали до нещо което може да оценим и да знаем как ги използваме, а не товара който го мъкнем поради ред закостеняли причини.
Разбираш ли че теренът ни не е дискотеката, кръчмата улицата и всяко място което можеш да срещнеш жени. Теренът ни е собствения живот. Как ще го изградим. Дали ще имаме успехи, дали ще сме щастливи. Жените ще оценят много повече мъж с качества, отколкото такъв без.

Хората са казали че един човек може да разбере толкова за колкото е готов и са прави. Може да сляза на простото ниво за те*е. Ако ние се бием на една арена и си мерим резултата- аз имам сериозна връзка година и нещо, ти нямаш. Аз правя постянен секс с жена, а ти с дясната си ръка. А съм минал през повече курвета, кучки тъпанарки и помияки от теб имам опит и знам по добре как да се оправям. От две години живея сам и се оправям с живота без особена помощ- ти сигурно ще се чудиш какво да правиш ако мама и тате спрат парите. Не виждам смисъл да продължавам да споря. Това за мен е все едно победения да спори с победителя за играта и да го учи как да я играе.
Видял ли си чирак който да разбира повече от майстора? Аз като се замисля ти в момента се опитваш да си този човек. Оптваш се да преоткриеш топлата вода при положение че хората са ти я предоставили наготово. И то защо- защото си нафукато пубертетче.

#28 Strahlung

Strahlung

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 9 Мнения:

Posted 04 February 2008 - 01:31 AM

Хаххах или пък ти си бил някое пъпчато зубърче-чекиджия, всички в училище са ти се подигравали и мачкали, не си могъл да бъдеш с нито 1 момиче освен Пенка, която си срещнал на село. Влезнал си в престижен университет, намерил си си добре платена и престижна работа и си си купил лептен, след което си си помислил - защо не идват? След което си влезнал в нет-а още с ръчичката в гащите да търсиш мечтаното сефте..
И о ето златото, което ти го раздават без пари, дон жуан - очарован, че ше станеш някъв плейбой след като изчетеш някви теми, сега седиш и ми избиваш комплекси...така ми се струва мааалко по-реално.
Не се опитвай да ми обесняваш колко висша била идеята на сайта, да ми ми излизаш с някви фразеологизми и метафори, а земи се научи да пишеш..На 24, а още не си се научил...щел да ми сваля някакви мацки той.
Нито съм дошъл да ти развалям малката измислена идилия, която си си създал или по-скоро създали..нито казвам, че ще те бия "в собствената ти игра" и даже пич не смятам, че съм по-напред от вашето малко затворено общество, в което нищите свалките с някакви съкращения... просто ми е интересно как си се напомпал, чрез някво сайтче и вече е твоята игра? Иначе си оставаш поредния помяр помислил се за нещо повече. А относно това дали предпочитам да прекарам една вечер в кръчмата или да я прекарам с "гореща мацка" само доказва какъв ненаситен и незадоволен пубертетски мозък имаш...смешен си просто.. и к'во наигра ли се вече?
А за мене не се притеснявай аз с парите на мама и тате ч**ам, не се коси аххах
А да и това за секса ме уби..определено по цяла вечер не мога да заспя, щото искам секс..това наистина го разгада, ти разбираш от психология точно толкова, колкото аз от ядрена физика, опитваш се да определяш какъв съм от това което съм написал - еми как да ти го кажа нещо не ти се получава - иначе keep trying сладуран :)

Edited by Strahlung, 04 February 2008 - 01:32 AM.


#29 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 04 February 2008 - 07:27 AM

Предлагам на потребителите четящи този пост да го подминават. Авторът се е с сдобил с чуството че е велик.
Бесмислено е да се занимава човек който не иска да въприеме нищо.

#30 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 04 February 2008 - 01:48 PM

Strahlung,

С пирон изпаднахте в лични нападки, което е просто смешно. Отстрани изглежда че искаш да задоволиш собственото си его или още една победа. Доказваш сам на се*е си нещо, Може би че тук хората са тъпи а ти не си. Може би не си пораснал. Очевадно е че нямаш уважение.
На 18 години ли си? Просто лубопитство. Какъв искаш да станеш като порастнеш?

На тази възраст ти не поглеждаш по далече от носа си. Не ти се налага да взимаш някакви решения( сериозни) защото родителите още са около теб. Нямаш тревоги и водата ти е до колене. Стила ти на писане е провокиращ и добър, но всичките те игнорираха, което очевадно е в твои минус. Какво става след това? Това е вапроса? За това става дума в саита.
Определено не смятам да дискутирам техниките за взимането на телефон или какво да кажеш във ниакаква ситуация, те са смешни. Чета между редовете и намирам отговори на мои въпроси. За съжаление всичките отговори са около нас, но триябва да си отворим очите зада ги видим. Когато имаме проблем, търсиме решение. Когато не можеш да го намериш сами питам. Когато си объркан питаш и така стигаме до саита. На 18 години ниямах такива проблеми, затова саита ти се струва смешен.

Като прчетеш саита в края на всяка тема пише деистваи, Което е своего рода опит грешка (твоя метод).

Та така Живеи си живота.

Здраве и успех.