Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Трябва й време ?!


  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1 mnk

mnk

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 03:44 PM

А какво да правим когато момичето каже , че й трябва време ??? :)

#2 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 04:02 PM

А какво да правим когато момичето каже , че й трябва време ??? :)


На колко години е това момиче ? ;)
Сигурен съм че ще позная ако дам 15 - 20 ;) но все пак ти ми кажи :P

#3 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 05:05 PM

Според мен е индикатор за ниско НИ. Вие какво мислите ?
Би трябвало да и кажеш, ок - имаш цялото време на света, и да преминеш към следващата и по-следващата и така :) .
Трябвало и време...и на мен ми трябват много неща, а времето никога не стига ;) Може да питаш "Нещо друго трябва ли ти? Защото колкото и време да ти трябва денонощието няма да стане повече от 24 часа" Можеш да питаш и за какво време става въпрос - ако е слънчево - работата е ясна ;) . Въобще - виждаш как се отансям към жени с плоски оправдания :P .
Хайде да кажат опитните, аз само си чешам пръстите ;)

#4 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 06:56 PM

Според мен е индикатор за ниско НИ. Вие какво мислите ?
Би трябвало да и кажеш, ок - имаш цялото време на света, и да преминеш към следващата и по-следващата и така :) .
Трябвало и време...и на мен ми трябват много неща, а времето никога не стига ;) Може да питаш "Нещо друго трябва ли ти? Защото колкото и време да ти трябва денонощието няма да стане повече от 24 часа" Можеш да питаш и за какво време става въпрос - ако е слънчево - работата е ясна ;) . Въобще - виждаш как се отансям към жени с плоски оправдания :P .
Хайде да кажат опитните, аз само си чешам пръстите ;)


АБСОЛЮТНО ПРАВ СИ ПРОСТО МЕ МЪРЗЕШЕ ДА ГО ПИША СЪЩОТО ДНЕС ;)
Но и аз съм грешал ;) давал съм време и ест резултат няма ;)....
Последния път като го чух това казох ок :D няма проблем помисли си до събота... В петък се обадих и ... :P гадно ми беше но знаех че така е най добре ...
Нитро е прав : СЛЕДВАЩАТА е най добре ;)

Има няколко основни причини да каже трябва ми време :
Или НИ .
Или просто има друг който се навърта и тя харесва повече и иска да провери дали пък няма да излезе нещо с него ...
Това са само 2 ... има много други но всичките са свързани с това че не те иска достатъчно.... за съжаление.

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 08:13 PM

теглиш и една, но по-елегантен начин (примерите на Nitro стават) и даваш на татък... ако го направиш по правилния начин има голяма вероятност тя да те потърси съвсем скоро :) но ако го направи се замисли дали наистина си заслужава нервите!!!!

#6 mnk

mnk

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 08:58 PM

Да , и аз мисля като вас .. така ще направя .. пък ако й пука за мен ще ме потърси .. ако не .. наистина спестил съм си мн време !

Мерси !

#7 mnk

mnk

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 30 January 2008 - 11:49 AM

Gladiator6 .. стана както при теб ... нали казахме си 2-3 приказки ... и понеже до неделя няма да ме има в града .. и понеже й трябвало време .. в неделя щяла да ми каже дали иска сме заедно или .. край ..
Ама .. като гледам ситуацията е подобна като твойта .. така че :blink:

#8 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 30 January 2008 - 12:42 PM

Gladiator6 .. стана както при теб ... нали казахме си 2-3 приказки ... и понеже до неделя няма да ме има в града .. и понеже й трябвало време .. в неделя щяла да ми каже дали иска сме заедно или .. край ..
Ама .. като гледам ситуацията е подобна като твойта .. така че :blink:



Каква неделя бре ;)
Обади и се и и кажи : Аз реших.. Немога да бъда с човек който незнае какво иска.. И за който не съм сигурен в кой момент ще реши да ми бие шута...
(СЕГА САМО ДА ВМЪКНА) АЗ НЕ ИСКАМ ДА СИ ОСТАНЕМ ПРИЯТЕЛИ ! НЕ ИСКАМ ДА СМЕ ЗАЕДНО ПОВЕЧЕ ! НЕ МЕ ТЪРСИ !
Затваряш и повече не вдигаш... ако иска да е с теб ще звъни звъни звъни ама не 1 , 2 дни накрая и до вас ще дойде ... ще видиш... Това е начина ...
Сега няма интерес.. Ако като я отрежеш и не се подбуди интерес в нея не си заслужава... Не дойде ли на вратата да иска да се съберете значи е щала да ти каже чупката само че тогава ти ще си изритания .. А сега имаш шанс да направиш така че тя да е изританата ;) Ако неможеш да си с някой поне направи така че като те срещне да си казва .. Като съм будала сега немога да го имам. :) така боли по малко а и като знаеш че не си стъпкания е 100 пъти по добре :P Късмет.
Пиши какво е станало.
Това е което аз мисля .. !!!! не те карам да го правиш.. !!! просто аз така постъпвам в този тип ситуация ... последно преди 3 месеца... но съм доволен от това че не бях аз зарязания и че един дълъг период от време звънеше да ми каже здравей ( гадно ми беше наистина защото това е момичето към което съм имал най силните чуства ... нищо че сме били за кратко заедно) и т.н. но край си е край ! това е ... не дойде на вратата което значи че е щяла да ме отреже.. После се върна при бившия си което ясно показа че не е искала да е с мен... Едно момиче каже ли ти го това :
има два варянта:
да те зареже и никога повече да не те погледне
да осъзнае грешката си да се върне при теб и повярвай ако се върне и ти я приемеш никога повече няма да го направи и ще знае че иска да е с теб и защо иска да е ст теб... Но ест трябва да направиш така че ако иска да се върне да я помъчиш достатъчно за да знае че няма да има втори шанс..
ПОГЛЕДНИ ДОБРИТЕ МОМЧЕТА И ЗАРЯЗВАТ - и по точно подаръка !!! тази част... ще разбереш защо е така ;) ако те получи лесно не те оценява !

#9 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 30 January 2008 - 12:53 PM

А какво да правим когато момичето каже , че й трябва време ??? :blink:

Пъво потърси причините за думите й. Може да са 3 вида:

1. Ти си като всички останали момчета - скучен. Ниско ниво на интерес. Бие ти шута по най-нежният начин.
2. Тества те. Иска да провери достоверността на личността ти - дали наистина си Мъж или пикльо с брада.
3. Наистина й трябва време. Може да е в труден период, да има лични проблеми, да я боли глава...
Не забравяйте, че и жените са хора... или поне голям процент от тях ;)

#10 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 January 2008 - 09:37 PM

сега не звъни в неделя в 9 сутринта до обяд, докато не вдигне, а... изобщо не и звъни! предполагам, че за неделя сте се разбрали, ама да се чуете, нали?? ако тя не се обади в неделя, забрави я и давай напред. ако се обади в неделя или по-натам дай нещо в стил Gladiator6... още по телефона, не на среща и сам виж какво ще стане... важното е ти да водиш и да определяш правилата, не тя... така виждаш сам какво се случва, а не си блъскаш главата и нервите :blink:

#11 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 30 January 2008 - 11:08 PM

Притисни я,покажи й че или нещо ще се случва или само на снимка ще те гледка....нямаш време,за да го губиш в такива вариации(дали и е труден период или не-се едно,не те интерсува.Ти си там и знаеш какво искаш)

#12 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 31 January 2008 - 04:50 PM

Пъво потърси причините за думите й. Може да са 3 вида:

1. Ти си като всички останали момчета - скучен. Ниско ниво на интерес. Бие ти шута по най-нежният начин.
2. Тества те. Иска да провери достоверността на личността ти - дали наистина си Мъж или пикльо с брада.
3. Наистина й трябва време. Може да е в труден период, да има лични проблеми, да я боли глава...
Не забравяйте, че и жените са хора... или поне голям процент от тях :blink:


Напълно подкрепям това мнение. Понякога мисля, че сте прекалено крайни в изказванията си, губи се човешкото разбиране и взаимоотношения. Съвсем възможно е наистина да и трябва време, за да осмисли чувствата си, да разбере какво си ти за нея и тн. Според мен лесно се разбира дали си играе с теб или обмисля нещо.

#13 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 31 January 2008 - 11:50 PM

^ И това е така, но ако за всяка срещната чакаш да видиш дали наистина не я боли глава...
Както казаха момчетата - ако иска - тя ще направи всичко възможно да си го върне. Так, че не виждам нищо лошо да и кажеш, че не те устройва този вариант. Да се измъчваш една седмица дали ще ти каже "да" или "не" - това е гадно.

#14 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 01 February 2008 - 10:59 AM

Дори и за това не си прав - че ако иска ще направи всичко възможно да си го върне. Някои хора просто не са такива - наистина, а са много по- ... хм как да кажа смотани примерно :blink: . Давам ти пример от моя живот - имах една приятелка, която беше тотално влюбена в гаджето си - бяха заедно от 1 година и след това той скъса с нея не без основание. Тя се депресира, сдуха и тн. всичко на куп. Аз и казвах - " след като толкова го искаш, защо не му се обадиш поне, защо не направиш нещо да си го върнеш, защо не се бориш за това което искаш " а тя ми казваше, че тя няма право да нахалства след като той е поискал да се разделят и че щом той го е казал, само ако той каже че е размислил тя ще се върне при него. Това момиче беше в депресия в продължение на 1 година, като накрая се наложи да взима хапчета предписани от психиатър. 1 година тя страда, плака всяка вечер сама в тях, 1 година не излезна никъде с никого. (изключвам редките пъти когато е излизала да се види с приятел, примерно с мен или някоя приятелка) - колкото и да ми беше мъчно за нея защото много я обичах(пак като приятелка), нищо не се промени. И 1 година това момиче не му се обади или направи нещо нито 1 път. Така че и това не е винаги така.

#15 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 01 February 2008 - 11:13 AM

Ок, признавам. Макар, че случаите не са идентични - вероятно ситуации като тази се случват.
Пазете сърцето си, а по възможност и това на другите.

Здраве и успех + "Дай ми време" на група Конкурент.