Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

парадокс или нещо нормално?


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 HElllo

HElllo

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 01:54 PM

100 % на всички ви се е случвало да видите по улицата да вървят за ръка някое готино момче с гадже пълничко (да не кажа по-силна дума) и не особено привлекателно (...). Интересно ми е да чуя мъжко мнение по този въпрос - на какво се дължи факта, защото въпросното момиче определено не е 10-ка, а пък резултатът е налице....

#2 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 02:09 PM

Не е важно да си красив или перфектен (макар че такива няма) важно е какъв си като човек така че защо не ? Ако може и двете още по-добре де :)

#3 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 02:14 PM

Може би въпрос на личен избор......може да е срамежлив и това да е намерил.....може би е готин човек и това да е красотата...може би му е сестра...може би...

#4 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 03:07 PM

И аз съм си го задавал това като въпрос много пъти но пък си мисля... Колко много съм изтървал точно поради причината че все гледам да е много красива много секси много привлекателна ... А колко нерви съм строшил по такива кукли ... И само веднъж случих на такава която да е и много красива и много умна но пък не се получи .... И знаете ли какво си мисля... Някои хора се примиряват с това което имат но тези които истински държат на се*е си няма да го допуснат...
Поредица от въпрости стоят пред мен винаги като погледна момиче което не михаресва а ми се иска секс например и те са :
Затова ли уча ? Затова ли работя ? Затова ли тренирам усърдно ? За да съм с някоя просто заради секса ? Тя ще си стои в тях по цял ден пред телевизор с вафлички в ръка аз ще бачкам до 18ч после ще ида на тренировки за да изглеждам добре ще хапна ще се изкъпя ще си направя труда за всичко да изглеждам добре да имам лев в джоба и накрая ще се прибера с някоя не защото ми харесва а просто защото трябва да правя секс...
НЕ НЕ НЕ и НЕЕЕЕЕ !!! Трябва човек да има самочуствие да има желание за да е с някой за да се получат нещата .... Така че отговор да търсят тези които се примиряват с това.. Аз не мисля че съм човека който може да го даде...
И още нещо : Сега съм на 20 години и искам като съм някъде да седна с приятелката си със самочуствие дори да се обърнат всички след нас като излизаме ;) А не да се чудя къде да я скрия да не ме видят като сме заедно .. съжалявам но това е по силно от мен....
Относно въпроса с красотата : Като търся човека с когото ще бъда пред олтара няма да гледам красотата толкова ще гледам куп други качества а за красотата просто да е чаровна : тя е временна .. Но в момента искам да се забавлявам и затова ми трябва момиче което като ме погледне да изтръпвам :) ако ме разбирате... И се надявам един ден когато наистина поискам нещо много сериозно да намеря истински умна жена и след това красива :P което е малко вероятно и 2-те ;) Оффф както и да е дано някой не си мисли че си противореча ... просто казвам че на този етап не бих се оставил да изляза с нещо гадно грозно дебело просто щото не мис е тои на сухо ... Имам си САМОУВАЖЕНИЕ :

Edited by Gladiator6, 29 January 2008 - 03:09 PM.


#5 lansa

lansa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 03:13 PM

Не, очите ти не грешат. Този с красивата жена е лош и/или грозен! Какво прави той с нея? Не вижда ли тя? Няма ли очи?
http://donjuan.cobra...hp?showtopic=21
Според мен тази тема е точния отговор на въпроса ти :) евала на master-dj

#6 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 04:53 PM

^ Според мен в бързината не си видял, че пише 'момче', а не 'момиче'. Човекът пита за момЧета,които излизат с не толкова привлекателни момИЧета.

Аз наблюдавам тенденция към закръгляне на нежния пол, но не защото всички са дебели, а защото ...пълничките не ги е страх да го показват - голи пъпчета, къси полички. В момента е модерно да си с голо пъпче (лятото :) ) и отдолу да висят разни неща, дето в магазина ги купуваме за 8 лв килото ;)
Лично мнение. Никой да не се засяга. Има и съвсем други случаи ;)

П.П. Важното е на мен да ми е гот, общественото мнение си е обществено ;) Излизам с момиче, с което се забавлявам и ме прави щастлив, а не с такава, заради която всеки се обръща :P. И пак мнение, никой да не се засяга.

Здраве и успех + пик up

#7 lansa

lansa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 05:17 PM

Наистина в бързината не съм забелязал че пише за готини момчета и непривлекателни момичета :) Извинявам се.
А по темата... всеки си има вкус не е задължително момичето което имам да се харесва на всички останали както е написал и Nitro.

#8 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 07:39 PM

А също и по мой наблюдения дебеличките са доста комплексирани от това че трудно си намират гадже и по лесно пускат така да се каже.И така съответно момчета който немогат забият по готина прибягват кам тези , който и по лесно ще им пуснат в леглото .
Лично мнение :)

#9 ZERATUL

ZERATUL

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 8 Мнения:

Posted 29 January 2008 - 11:18 PM

Съгласен съм с всичко казано до тук.Мисля че нещата казани в темата посочена от Lansa са валидни и за не до там хубавите момичета които успяват да съблазнят някое готино момче.По мои наблюдения най-желаните и харесвани момичета въобще не са най-големите красавици(по мое мнение много от тях хич даже не са и красиви) но по някаква причина момчетата страшно много си падат по тях.Има още поне 2 пъти толкова момичета които са красиви колкото тях а някои и повече но въпреки това нямат такъв успех сред момчетата.Та според мен работата и при 2-та пола е в това какъв е човек отвътре а не външно защото както лошото момче печели момичето не заради приказната си красота така става и обратното.Направо не е за вярване някои как момичета могат да те накарат да изтръпнеш макар че не са 9-ки или 10-ки.
Кажете съгласни ли сте ? Интересно ми е да видя още мнения.

#10 Sm1l3

Sm1l3

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 30 January 2008 - 11:18 PM

Съгласен съм с теб войводата имах приятелка преди ХХХгод не беше и 6ца дори , при всеки поглед настръхвах , и направо това ме дрогирваше , допира , аромата изобщо 6 като 6 :blink: , но рано или късно някой трябваше да се намеси , едни мой бивши вече приятели наприказваха едни глупости , дойдоха караници и накрая раздяла месец по късно с една 9ка със сигурност бяхме заедно 2 месеца и само това се чувстваше в началото , след 5-тата среща нямаше такива искри и пламъци помежду ни ... Тогава осъзнах моята голяма алчна грешка и кой ти е приятел и не е !

#11 matador

matador

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 05 February 2008 - 01:21 PM

Искаш ли да ти кажа защо е така? Защото дори и да си красив мъж това не означава, че имаш голям избор. Ако ти не можеш да комуникираш с жените по начин, който създава привличане външният вид няма да ти помогне. Затова се случва понякога красиви мъже да са с пълнички жени, просто са решили, че не могат да намерят нищо по-добро. :)

#12 HElllo

HElllo

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 07 February 2008 - 06:49 PM

Съгласен съм с всичко казано до тук.Мисля че нещата казани в темата посочена от Lansa са валидни и за не до там хубавите момичета които успяват да съблазнят някое готино момче.По мои наблюдения най-желаните и харесвани момичета въобще не са най-големите красавици(по мое мнение много от тях хич даже не са и красиви) но по някаква причина момчетата страшно много си падат по тях.Има още поне 2 пъти толкова момичета които са красиви колкото тях а някои и повече но въпреки това нямат такъв успех сред момчетата.Та според мен работата и при 2-та пола е в това какъв е човек отвътре а не външно защото както лошото момче печели момичето не заради приказната си красота така става и обратното.Направо не е за вярване някои как момичета могат да те накарат да изтръпнеш макар че не са 9-ки или 10-ки.
Кажете съгласни ли сте ? Интересно ми е да видя още мнения.


Съгласна съм. Само ще добавя, че външният вид в повечето случаи е резултат от вътрешното състояние. И ако човек полага поне малко грижа за се*е си, то си личи. И тогава вече го няма в такава степен контраста <човек отвътре-отвън>, защото нещата са в хармония.

#13 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 07 February 2008 - 09:46 PM

Имам много познати,които си падат по по-заоблени дори тлъсти жени.

В повечето случай обаче седължи на това,че тая пичка просто щот никой няма да й пусне си е изкарала аргументите и пича е решил че туи му е шанса.
Страшно много такива,които се подценяват и нямат самочувствие-спят с хипопотами....

#14 Las Vegas Baby!

Las Vegas Baby!

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 15 February 2008 - 09:43 PM

100 % на всички ви се е случвало да видите по улицата да вървят за ръка някое готино момче с гадже пълничко (да не кажа по-силна дума) и не особено привлекателно (...). Интересно ми е да чуя мъжко мнение по този въпрос - на какво се дължи факта, защото въпросното момиче определено не е 10-ка, а пък резултатът е налице....


Влез в една дискотека и ще видиш не малко петички които изкусно флиртуват с хубави момченца и им вдигат самочувствието. Повечето мъже не могат да устоят на това. Една петичка която умее добре да флиртува има МНОГО по-голям избор от едно средностатистическо момче 9-ка. Факт.

#15 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 16 February 2008 - 12:26 PM

Влез в една дискотека и ще видиш не малко петички които изкусно флиртуват с хубави момченца и им вдигат самочувствието. Повечето мъже не могат да устоят на това. Една петичка която умее добре да флиртува има МНОГО по-голям избор от едно средностатистическо момче 9-ка. Факт.


Защото повечето мъже са отчаяни и биха вързали на абсолютно всяка една, която им предложи. Което е адски тъпо - но за някои съдба.