Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Изпращате ли мацките си?


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#16 prosvetlen

prosvetlen

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 24 January 2008 - 12:16 AM

Дам колата е едно предимство. Друго си е като я закараш с колата до у тях.

#17 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 24 January 2008 - 01:03 PM

Като ме пита няма ли да ме изпратиш и казвам Защо да те изпращам? .........някъде има ли написано правило, че момчето трябва да изпраща момичето?.



елементарно възпитание пич :)



Ако е тъмно и опасно или си решил да спиш у тях - ок.



загуба на време...но за нея ;)

щом ме е поканил да излезем вечер, ще трябва и да ме изпрати :)



Ми използвай главата си.
Горната.

Ако е плод на нейната глезотия, не я изпращай.

Но не е необходимо да се държиш като задник.

Защо да те изпращам? Не знаеш пътя до у вас ли? Ако искаш да ти дам карта?
Това е ТЪПО...

Обаче ако ситуацията крие реален риск за нея, да речем в примера на diva orxideia, о да, непремено я изпрати.



Понякога това може просто да е шит тест!
Да види дали ще я послушаш правейки се на джентълмен



Винаги изращам мацката си ;)


Edited by z∑r0, 24 January 2008 - 01:13 PM.


#18 pepisofia

pepisofia

    Нов

  • Validation
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 28 January 2008 - 01:15 AM

През деня и да не я изпратиш не е толкова страшно. Но като се прибирам в 1-2 с момиче което по всяка вероятност е пияно (може малко, може много) няма как да не я изпратя. Пък и аз не бързам за никъде и да се прибера половн-един час по-късно поне знам че съм направил каквото трябва, и че мацката е в безопасност. Дори и като е с мен пак сме имали скандали вечерно време с глупаци независимо от това че не съм слаб и съм добре въоръжен. Просто не ги оставяйте сами вечер. Все пак ние сме мъжете, да не се правим на п***и :)

#19 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 January 2008 - 04:07 AM

ок, разбрахме за изпращането. интересува ме самата среща и как порцедирате Вие... "хайде да се видим, едиси кога, едисикаде" или "ще мина да те взема в 8, каде живееш"? или казано с др думи кое е по-добре - да вземаш мацката от тях или да се разберете за някаква среща?? какво показва практиката и изводи :)

#20 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 28 January 2008 - 12:38 PM

Среща, щото иначе много свикват да ги глезиш. Всъщност това е една от причините да скъсам с едно отдавнашно гадже. Тя просто не искаше да излиза от тях, ако не мина да я взема с колата си. И накрая така и не минах повече :)

#21 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 28 January 2008 - 12:47 PM

Среща, щото иначе много свикват да ги глезиш. Всъщност това е една от причините да скъсам с едно отдавнашно гадже. Тя просто не искаше да излиза от тях, ако не мина да я взема с колата си. И накрая така и не минах повече ;)



ИМАЛ СЪМ СЪЩИЯ ПРОБЛЕМ :) ...

#22 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 January 2008 - 01:13 PM

имах предвит при първа среща... другото е ясно :)

#23 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 19 January 2009 - 03:20 PM

Аз изпращам всяко едно момиче, с което излизам. Без значение на каква разстояние се намира от нас. Това ми е просто навик и от една страна е джентълменство <_< Просто е супер тъпо ако не я изпратиш, пък и знаеш ли може да е сама у тях и да те покани ... :rolleyes:

#24 ~*HolmZ*~

~*HolmZ*~

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 101 Мнения:

Posted 21 January 2009 - 03:36 AM

За какво си правите мозъчни клизми..? :) :)
Да я изпратя ли или не..? Това е големия въпрос.Ама,като сме тръгнали...аз преценявам.Ако ми е харесала срещата,ако ми е харесало момичето,що да не я изпратя,няма да ми окапят краката.Решаваш на момента,импровизираш,не питаш във форума за всяко нещо... :ph34r:

#25 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 22 January 2009 - 02:54 PM

Зависи от момичето, ако е слушкало и се е държала прилично-> изпращане.
Ако ли не си плаща сама таксито до тях си. Никой не я кара да ходи пеша до тях, има си таксита за тази работа.
Преценяш и решаваш.

Имам и едно питане: Ако мацката е с къса пола и оскъдно якенце за какво изпращане до тях говорим. Посоката трябва да е ясна още в началото, няма какво да се чудиш, на сухо ли искаш да я оставиш? :P

#26 Cmacu

Cmacu

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 207 Мнения:

Posted 24 January 2009 - 11:22 PM

Изпращам я винаги.... ДО НАС. :)

#27 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 January 2009 - 12:24 AM

Mnogo e lesno mom4eta! Trqbva6e da se setite dosega:), ako obi4a6 4oveka, koito izpra6ta6 go izpra6ta6, ako ne, ne ti dreme kakvo moje da mu se slu4i za da e na drugiqt den v Pirogov ili na edno o6te po-lo6o mqsto.
Sajalqvam, 4e na latinica pi6a!!!!!!!
:) Mislete s Moazcite vse pak!!!


http://donjuancentre...?showtopic=4074

#28 *----=Elit Force=----*

*----=Elit Force=----*

    ElitForce

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 311 Мнения:

Posted 28 January 2009 - 07:17 PM

За какво си правите мозъчни клизми..? :huh: ;)
Да я изпратя ли или не..? Това е големия въпрос.Ама,като сме тръгнали...аз преценявам.Ако ми е харесала срещата,ако ми е харесало момичето,що да не я изпратя,няма да ми окапят краката.Решаваш на момента,импровизираш,не питаш във форума за всяко нещо... ;)


И аз съм на мнението на уинга си-зависи от хилята и едно неща!Но ако е много късно си я изпращам иначе през деня рядко,ако съм на кеф.

Изпращам я винаги.... ДО НАС

Тогава винаги я изпращам ;)

Edited by *----=Elit Force=----*, 28 January 2009 - 07:23 PM.


#29 Sektor2006

Sektor2006

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 31 Мнения:

Posted 29 January 2009 - 11:36 PM

Изпращам ги винаги, стига да искат. Мисля, че така трябва да се прави, а и имам възможността да прекарам още малко време с тях, да ги наблюдавам и да си правя изводите. Лошо няма.

#30 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 31 January 2009 - 11:30 PM

Под нивото ми е. П*****е изпращат момичетата и им тичат подир гъза. Все пак не съм женен и не са ми семейство, така че не мисля че съм отговорен чак толкова към тях - да ги изпращам до тях, да ги взимам от тях, да им купувам всеки път цветя и т.н. шитни... До сега винаги съм си правел сметка на средата на пътя до тях и до нас да се разделяме. Вече ако планувам продължение у тях или у нас е логично и различно.
Някой ако не е съгласен с мен, и твърди че греша - да ме опровергае.

Edited by lsd, 31 January 2009 - 11:35 PM.