Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Изпращате ли мацките си?


  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#1 prosvetlen

prosvetlen

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 10:43 AM

Здравейте:unsure:.Ходите ли да изпращате мацките си до у тях/до някъде? Аз лично отначало ходех да ги изпращам, но напоследък почнах много да се дразня, защото сякаш някъде има написано правило, че момчето трябва да изпраща момичето и вече не ги изпращам. Като ме пита няма ли да ме изпратиш и казвам Защо да те изпращам? Не знаеш пътя до у вас ли? Ако искаш да ти дам карта? Или пък и казвам това, което написах малко по-горе някъде има ли написано правило, че момчето трябва да изпраща момичето?.Или и казвам ами мене после кой ще ме изпрати :unsure:?. Според вас как е по-правилно да се изпраща или да не се изпраща мацката? Кажете и ваши начини за "изпращане". Кажете си мнението по този въпрос.

Edited by prosvetlen, 23 January 2008 - 10:48 AM.


#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 23 January 2008 - 11:07 AM

Здравейте:unsure:.Ходите ли да изпращате мацките си до у тях/до някъде? Аз лично отначало ходех да ги изпращам, но напоследък почнах много да се дразня, защото сякаш някъде има написано правило, че момчето трябва да изпраща момичето и вече не ги изпращам. Като ме пита няма ли да ме изпратиш и казвам Защо да те изпращам? Не знаеш пътя до у вас ли? Ако искаш да ти дам карта? Или пък и казвам това, което написах малко по-горе някъде има ли написано правило, че момчето трябва да изпраща момичето?.Или и казвам ами мене после кой ще ме изпрати :unsure:?. Според вас как е по-правилно да се изпраща или да не се изпраща мацката? Кажете и ваши начини за "изпращане". Кажете си мнението по този въпрос.


елементарно възпитание пич :unsure:

#3 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 12:41 PM

Зависи. Има различни фактори. Ако е тъмно и опасно или си решил да спиш у тях - ок. Иначе - загуба на време. Лафовете за картата и т.н са готини :unsure:

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 23 January 2008 - 01:09 PM

Ако е тъмно и опасно или си решил да спиш у тях - ок. Иначе - загуба на време.


загуба на време...но за нея :unsure:

щом ме е поканил да излезем вечер, ще трябва и да ме изпрати :unsure: пък ако не го направи...следващия път ич нема си мръдна задника заради някакъв си егоист :unsure:
щото ако се замислиш ...примерно поканил си я и тя се е облякла готино и т.н. ...до тук ок ...идва време да си ходи и ти се правиш на разсеян ...тръгва си сама и я напада некъв психопат ...коментара къв ще е а? тя си е виновна ...кво дири посред нощите с къса пола ...тъпо а?

е, сега ще си отговориш и на въпроса що аз не излизам с такива мъже :unsure: като не им пука дали ще се прибела жива и здрава в къщи...за чий чеп да им правя кефа да се глася и да си рискувам задника?!?

#5 prosvetlen

prosvetlen

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 02:08 PM

Добре дива орхидея, а каква е гаранцията, че няма да пострадате и двамата докато той те изпраща :unsure: ?

#6 Rhett

Rhett

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 02:28 PM

Защото обикновено ходя въоръжен...

#7 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 03:19 PM

Ми използвай главата си.
Горната.

Ако е плод на нейната глезотия, не я изпращай. Тези неща от рода на "щом ме е поканил на среща ще ме изпрати" - дрън дрън, такъв филм няма. Накарай я тя да те изпрати и да ти плати кафето. Няма да повярваш колко е лесно. ;)

Но не е необходимо да се държиш като задник.

Защо да те изпращам? Не знаеш пътя до у вас ли? Ако искаш да ти дам карта?
Това е тъпо, приятелю.

Обаче ако ситуацията крие реален риск за нея, да речем в примера на diva orxideia, о да, непремено я изпрати. Мисля, че е напълно нормално да те е грижа за това момиче и да ти пука.
Въпрос на елементарна преценка и човешко отношение. Това не е нещо което можеш да научиш във форум.

да им правя кефа да се глася и да си рискувам задника?!?

Ти ако излезеш с готин мъж, така и така си рискуваш задника. :)

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 23 January 2008 - 03:39 PM

Добре дива орхидея, а каква е гаранцията, че няма да пострадате и двамата докато той те изпраща :) ?


браво бе :D железна логика ...ужастттт нали за тва сте мъже бре B) няма аз да пазя теб я :D
тва не значи, че ще стоя безучастно, ако недай си боже се случи...и ако разбира се не изчезнеш първи ;)

Rhett Публикувано днес, 14:28
Защото обикновено ходя въоръжен...

:) никак не обичам оръжия...но...необходимо зло..

paradox Публикувано днес, 15:19
Ми използвай главата си.
Горната.

Но не е необходимо да се държиш като задник.

Защо да те изпращам? Не знаеш пътя до у вас ли? Ако искаш да ти дам карта?
Това е тъпо, приятелю.

Обаче ако ситуацията крие реален риск за нея, да речем в примера на diva orxideia, о да, непремено я изпрати. Мисля, че е напълно нормално да те е грижа за това момиче и да ти пука.
Въпрос на елементарна преценка и човешко отношение. Това не е нещо което можеш да научиш във форум.


ЦИТАТ(diva orxideia @ 23.01.2008 - 13:09)
да им правя кефа да се глася и да си рискувам задника?!?

Ти ако излезеш с готин мъж, така и така си рискуваш задника.


:D хммм харесвам отговора
колкото до задника ми :D щом съм решила да го рискувам, значи човека си е заслужил риска ;) пък ако ме разочарова сериозно...тегля чертата много бързо ;)

Edited by diva orxideia, 23 January 2008 - 03:46 PM.


#9 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 04:11 PM

Ми използвай главата си.
Горната.

Ако е плод на нейната глезотия, не я изпращай. Тези неща от рода на "щом ме е поканил на среща ще ме изпрати" - дрън дрън, такъв филм няма. Накарай я тя да те изпрати и да ти плати кафето. Няма да повярваш колко е лесно. ;)

Но не е необходимо да се държиш като задник.

Защо да те изпращам? Не знаеш пътя до у вас ли? Ако искаш да ти дам карта?
Това е тъпо, приятелю.

Обаче ако ситуацията крие реален риск за нея, да речем в примера на diva orxideia, о да, непремено я изпрати. Мисля, че е напълно нормално да те е грижа за това момиче и да ти пука.
Въпрос на елементарна преценка и човешко отношение. Това не е нещо което можеш да научиш във форум.
Ти ако излезеш с готин мъж, така и така си рискуваш задника. :)


Това е отговора. :)

#10 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 04:32 PM

Случаите, както вече се каза, са различни. Ясно е, че ако е тъмно и ще ходи сама през кв. Захарна Фабрика ще я изпратиш - даже ще наемеш още 2ма 3ма здравеняци :)
Но не всеки път излизаме на среща вечер. През деня защо да я изпращам? Особено ако имам спешна или бърза работа след това.

П.П. Говорим за случаи, в които до тях се ходи пеша и то доста време,нали? Ако трябва да сменям 2 трамвая, за да ида до тях или ако живее срещу кафето ;) малко няма смисъл, но все пак да уточним.

paradox... кефиш :)

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 23 January 2008 - 06:08 PM

Но не всеки път излизаме на среща вечер. През деня защо да я изпращам? Особено ако имам спешна или бърза работа след това.

П.П. Говорим за случаи, в които до тях се ходи пеша и то доста време,нали? Ако трябва да сменям 2 трамвая, за да ида до тях или ако живее срещу кафето :) малко няма смисъл, но все пак да уточним.


през деня е логично и нормално да се прибере сама ;)

в случаите в които тя живее далеч, срещата се уговаря на удобно и за двамата разстояние или съобразено поне с единия /разбирай по скоро с нея/ тези неща се уговарят предварително :) т.е. ако ти кажеш искаш ли еди си къде и тя каже ааа ма далече ми е...е, ще трябва да се съобразиш нали?

#12 prosvetlen

prosvetlen

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 06:37 PM

Е ако момичето дойде супер наточено отгоре до долу ще разбера, че държи на мене и следователно с удовослтвие ще я изпратя тъй като и аз ще държа на нея. "Ако е плод на нейната глезотия, не я изпращай."-тогава няма да я изпратя."Но не е необходимо да се държиш като задник.Защо да те изпращам? Не знаеш пътя до у вас ли? Ако искаш да ти дам карта?Това е тъпо, приятелю." - знам, че не е много удачно, но това ми идва първо в главата и менно тези фрази ги използвам когато видя, че е плод на нейната глезотия.

#13 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 06:49 PM

Понякога това може просто да е шит тест!
Да види дали ще я послушаш правейки се на джентълмен

#14 prosvetlen

prosvetlen

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 07:47 PM

Да и това е вариант. Абе всичко е въпрсо на лична преценка. Завис от ситуаяцията и как ще реагираш в нея.Да и това е вариант. Абе всичко е въпрос на лична преценка. Зависи от ситуацията и как ще реагираш в нея.

#15 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 08:02 PM

Винаги изращам мацката си :)
а и аз съм с кола и града от единия край до другия е 5 км...

А и представете си нещо което ми се случва много често...
Часът е 19 .. тя иска да си легне рано .. или има друга работа щото е някъде сутринта примерно на лекции ..
Ако тя знае че няма да я изпратя ... и ще плаща таксита примерно щото ще стане 22 ч и няма да има как да се прибере как ще дойде в нас ???
На нейно място не бих дошъл.. особено ако съм с 2 - 3 лева на ден как да си дам джобните...
Та свиквам да ги изпращам винаги ;) което е + ... дори ако тя оценява това аз я взимам и от тях... Но всичко си има граници имам една бивша която след няколко месеца заедно ми беше казала : " ТИ СИ ДЛЪЖЕН ДА МЕ ИЗПРАЩАШ " ми ок ама до тях не отидох докато не се разделихме ...
Та показвам доброто от се*е си но ако не го оценят обръщам дебелия край ! :)