Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Какво стана, моля отговорете ми?


  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#1 Rhett

Rhett

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 06 January 2008 - 05:08 PM

Приятели, тук съм от три години и много научих. Безценни съвети прочетох, които ми помогнаха да имам почти всяка жена, която пожелаех. Но преди няколко дена се случи нещо, което не разбрах и моля, ако някой може, да ми го обясни.
На 35 години съм и се запознах с мацка на 41, но изглежда на около 30 - професионална гимнастичка със супертяло; сега работи като козметичка и има невероятна кожа и поддържана визия. Като човек също е бижу, с добри обноски и интелект....с една дума - около осмица за моите разбирания.
След чатене около месец в "елмаз" и "скайп" се видяхме и в същия ден правихме секс, и то - без презерватив. Трябваше да замина по работа за седмица и, като се върнах, пак го правихме. Поне на думи и действия, с мен й беше много хубаво, както и на мен - с нея. И двамата искахме да имаме дълготрайна връзка (тя е семейна). Заминах пак за около седмица по работа, след което тя беше много променена и отказа всякакви контакти, без да дава обяснения защо.
Не разбрах - каква може да бъде причината, някой може ли да ми помогне с хипотези? Ако се интересувате, мога да дам и повече подробности, без да споменавам името и работата й. Знам ги, защото бях в салона й - тя е собственичка и даже ми направи пълна коло - маска. Беше изключително откровена с мен, затова тази рязка промяна ме порази....

#2 Milioni

Milioni

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 06 January 2008 - 11:14 PM

Мисля, че тя просто е търсила малко разнообразие и как разбра, че иска сериозна връзка при положение, че е семейна... ч**ало и се е чуждо намерила си е ч**ала е и е изгубила интерес...

#3 Sm1l3

Sm1l3

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 07 January 2008 - 12:04 AM

И според мен стой така работата , но ние нищо не можем да ти кажем това ,че тя е семейна променя много работи !
И един дон-жуан знае какво има в момента в главичката и :)

#4 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 07 January 2008 - 01:53 AM

.... (тя е семейна).

Заминах пак за около седмица по работа, след което тя беше много променена и отказа всякакви контакти, без да дава обяснения защо.........

Беше изключително откровена с мен, затова тази рязка промяна ме порази....


А дали просто не е намерила по-добър и редовен от теб... едва ли си й първото подобно прегрешение...

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 07 January 2008 - 08:26 PM

На 35 години съм и се запознах с мацка на 41, но изглежда на около 30 - професионална гимнастичка със супертяло; сега работи като козметичка и има невероятна кожа и поддържана визия. Като човек също е бижу, с добри обноски и интелект....с една дума - около осмица за моите разбирания.

След чатене около месец в "елмаз" и "скайп" се видяхме и в същия ден правихме секс, и то - без презерватив.


първо ...направи си изследвания :)

Трябваше да замина по работа за седмица и, като се върнах, пак го правихме. Поне на думи и действия, с мен й беше много хубаво, както и на мен - с нея. И двамата искахме да имаме дълготрайна връзка (тя е семейна).


тук не ми се връзват нещата :) след толкова кратко време и двамата говорите за връзка? при положение че тя е семейна?!?

Заминах пак за около седмица по работа, след което тя беше много променена и отказа всякакви контакти, без да дава обяснения защо.

хммм интересно и гадно...

хипотези:
размислила е...
намерила си е друг...
решила е да остане със съпруга си...
лесно променя решенията си...

Ако се интересувате, мога да дам и повече подробности

например?
нещо не разбирам ...жена на 41г да постъпва толкова безотговорно ...да е толкова лекомислена...да спи с непознат без презерватив...
ще ти кажа само, че не си и първия ...няма да си и последен...

Беше изключително откровена с мен, затова тази рязка промяна ме порази....

тя е била всичко друго, но не и откровенна...поне за мен
най малкото от добро възпитание ти дължи поне елементарно обяснение...
вместо това тя се държи меко казано тъпо и долно...сори

чакам отговора ти, но отношението на тази жена не ми харесва ...

#6 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 09 January 2008 - 01:30 AM

След чатене около месец в "елмаз" и "скайп" се видяхме и в същия ден правихме секс, и то - без презерватив.


първо ...направи си изследвания :)


Това определено го направи възможно най-скоро и надявам се възможността ти да си й лепнал нещо (и зат'ва да те е отсвирила), за което и ти дори не си запознат, не съществува.

хипотези:
лесно променя решенията си...


За мен причината е тази.

Edited by z∑r0, 09 January 2008 - 01:32 AM.


#7 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 09 January 2008 - 04:14 PM

едва ли ние ще можем да ти кажем със сигурност ... аз примерно не бих послушал никой от тук в този случай , но ти си реши сам. Защо направо не отидеш при нея в салона да използваш услугите й (примерно пак кола маска) и да направиш опит да разбереш нещо от колежки или нз. Ти си решаваш ...

#8 Rhett

Rhett

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 12 January 2008 - 01:36 PM

Приятели, благодаря ви за мненията!
Прецених, че най-правилно е да й изпратя линк към тези постове, което и направих сега.

#9 Abarai

Abarai

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 12 Мнения:

Posted 20 January 2008 - 11:55 PM

Приятели, благодаря ви за мненията!
Прецених, че най-правилно е да й изпратя линк към тези постове, което и направих сега.

интересно ми е какъв беше ефекта :?
(щом не си се похвалил не мисля че е помогнало)

#10 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 21 January 2008 - 02:33 AM

интересно ми е какъв беше ефекта :?
(щом не си се похвалил не мисля че е помогнало)

"Видя ли... аз не съм сбъркал никъде, а всъщност ти не ставаш, виж, к'во мислят "разбирачите" в нета"... при жена на 41 год., която действа и се държи по този начин... определено е отнесъл едно "що не вървиш по дяволите" и блокване в скайп.
Нищо де, всички грешим, важното е да се учим с всяка грешка и да не стигаме до нейното повтаряне.

#11 Rhett

Rhett

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 33 Мнения:

Posted 21 January 2008 - 08:56 PM

Не, нямам навика да се хваля.
Не се и обадих досега, защото на всеки беше ясно, че реакцията й ще е точно такава - мълчание и прекъсване на всякакви връзки - скайп, телефонни и т. н.
Реагирах точно така, защото трябваше да съм сигурен на 100%, преди да търся друга - за съжаление, имах нещастието да се влюбя в нея.
Пиша рядко тук, защото предпочитам сам да се справям с проблемите си - досега винаги удачно. Чета често форума, но почти всички постове с молби за помощ се свеждат до проблем, описан в литературата.
Аз писах, защото не можах да открия решение на въпроса....така и не открих.
Най-вероятно причината за реакцията й е, че се е уплашила от бурните ми чувства и не се е оказала способна да обича реално. Сигурно е търсила само секс в мен - изч**ала ме е и ме е чупила.
За мен поуката от цялата история е, че един истински мъж НИКОГА НЯМА ПРАВО да се влюбва.
Не смятам, че има тайни за мен в контактите с другия пол, за което съм много благодарен на Мастъра и на сайта.
Засега - чао на всички!

#12 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 21 January 2008 - 11:37 PM

За мен поуката от цялата история е, че един истински мъж НИКОГА НЯМА ПРАВО да се влюбва.


Приемаш нещата много навътре. Карай по-полека. Станалото станало. Как да си го обесниш?? Не си губи времето с това. Следващата. Не си разбивай сърцето за нещо което очевадно е приключило. Приеми че сте имали стахотни преживявания и бъди доволен на това. Радвай им се. Това ти остава.

От друга гледна точка си задавам един въпрос. Тя е омъжена, а ти търсиш сериозна връзка с нея. Помисли какво наричаш сериозна връзка...щото утре нещо няма да е доволна и от тази връзка...и пак наново. Та с кой искаш да влезнеш в дълга връзка. Отговори си сам.

Според мен не трябва да прибързваш с тази поука. Не убивай любовта си. Един май трябва да се влюбва, Но не можеш да се влюбваш във всичко. Прави разлика между сексуално увличaне и любов. Не убивай емоциите си, но ги контролирай. Може би си засегнат емоционално но си дай време. Не съм сигурен че расайдаваш реално. Поне аз направих такава грешка. Спрях да обичам...но вътрешно се чуствах пуст. Отнема ми много време да се отворя към живота.

Надявам се това да ти помогне.

И гледай напред. Не се обръщай назад.

#13 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 22 January 2008 - 06:06 PM

Реагирах точно така, защото трябваше да съм сигурен на 100%, преди да търся друга...


И мислиш, че като я вбесиш, ще разбереш наистина... странна логика...


За мен поуката от цялата история е, че един истински мъж НИКОГА НЯМА ПРАВО да се влюбва.


Напротив, дори точно обратното. Няма по-хубаво от това човек наистина да обича, НО и да бъде ОБИЧАН.
Трябва ВИНАГИ да пазиш сърцето си, но и когато чувствата са взаимни, да умееш да се отдаваш на тях, а не само да мислиш, дали не грешиш, дали е според "правилата", дали не се държиш като АФЦ.


Не смятам, че има тайни за мен в контактите с другия пол

:unsure:

Edited by z∑r0, 22 January 2008 - 06:10 PM.


#14 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 23 January 2008 - 11:03 AM

И мислиш, че като я вбесиш, ще разбереш наистина... странна логика...


и кое му е странното?!
според мен си е логично :unsure: да предположим, че е толкова честна и открита както казва ...писнало и е обаче да обеснява действията си т.е. ако тя не се чувства виновна, би трябвало по този начин да я провокира и да му каже защо го отбягва ...

макар, че ми се струва безмислено...искам да знам, ако сте дебилно същество какво да направя за да ви провокирам? идеи?

#15 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 23 January 2008 - 02:44 PM

макар, че ми се струва безмислено...искам да знам, ако сте дебилно същество какво да направя за да ви провокирам? идеи?



Незнам до колко ти е сериозен вапроса но все пак,намери слабото място и натисни там. Всеки има такова. Маж- его за жена- ти трябва да знаеш.:) Колко по емоционален е човека толкожа по лесно... Но има и такива при които ништо не можеш да направиш.