Преход към съдържанието


Снимка
* * * * * 1 votes

Отслабване в домашни условия


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Donatello

Donatello

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 06:41 PM

Значи понеже бях болен около 1 месец и яко ядене и само хапчета и съм Вдигнал 6-7 кила я даЙте съвет как вкъщи да ги сваля за около 1 седмица ЗАщотО другата седмица съм на момиче което харесвам на РД и трЯбва да съм в форма ....

Edited by NRG, 02 December 2007 - 09:54 PM.


#2 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 29 November 2007 - 05:09 PM

Начи понеже бях болен около 1 месец и яко ядене и само хапчета и съм дигнал 6-7 кила я даите съвет как вкъщи да ги сваля за около 1 седмица щот другата седмица съм на момиче което харесвам на РД и требва да съм в форма ....



Не знам дали ще ти хареса, но се сещам за следната диета
между 5 и 10 дни само на месо (без мазнотии/олио/ пържено) и си готов + литър и половина вода на ден. И без захар.
След това същия срок само на зеленчуци и плодове и си готов.

#3 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 02 December 2007 - 02:18 PM

Можеш да ползваш диетата,но не забравяй и упражненията. Можеш да почнеш с гирички,лицеви опори,коремни преси. Има различни упражнения за натоварване на ръцете и за оформяне на задника(за задника се иска да имаш голяма топка).
поразгледай това http://www.bb-team.org ,като си избереш упражнения със собствено тегло.

#4 Dam

Dam

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 11 December 2007 - 11:10 PM

Пий много вода(3-4литра на ден).Не яж мазно и тн(т'ва си го знаеш).Колкото по-малко яде човек,толкова по-малко му се яде,тъй като стомахът се свива.Все пак не прекалявай с неяденето,защото все пак имаш нужда от витамини и пр..Не яж след 19h и избягвай нощните хранения.Мий си по-честичко зъбите,така ще ти се яде по-малко..Айде успех,побратиме!