Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

какво подяволите става?


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 27 November 2007 - 02:40 PM

.В моя клас има едно момиче което не ми е безразлично.Казах иче я харесвам и ето какво става: Определено имам напредък, не се дърпа когато я докосвам, честно казано мислех че тя има чувства към мен.Един ден постоянно се докосвахме, на нея и беше приятно(поне така мисля) и просто вече я мислех за спечелена.От няколко дни на сам се държи като кучка! Казва ми неща от сорта на "колко си тъп", игнорира ме, хили се на глупавите шеги на Симион(а обикновенно не го прави) Направо си мислех да я заеба!!!!!!!! Обаче днес тя се държа малко по-странно- не се заяждаше с мен, в часовете често водехме кратки разговори, не съм се опитвал да я докосна, защото тя пак се държи доста студено на моменти, доста ме обърка. Ако трябва още информация ми кажете.

Защо тя се държи така?

#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 November 2007 - 03:44 PM

В моя клас има едно момиче което не ми е безразлично.Казах иче я харесвам и ето какво става: Определено имам напредък, не се дърпа когато я докосвам, честно казано мислех че тя има чувства към мен.Един ден постоянно се докосвахме, на нея и беше приятно(поне така мисля) и просто вече я мислех за спечелена.От няколко дни на сам се държи като кучка! Казва ми неща от сорта на "колко си тъп", игнорира ме, хили се на глупавите шеги на Симион(а обикновенно не го прави) Направо си мислех да я заеба!!!!!!!! Обаче днес тя се държа малко по-странно- не се заяждаше с мен, в часовете често водехме кратки разговори, не съм се опитвал да я докосна, защото тя пак се държи доста студено на моменти, доста ме обърка. Ако трябва още информация ми кажете.

Защо тя се държи така?


не виждаш ли връзката?? никога ама никога не казвай на момиче за чуствата си!

от друга страна ти си влюбен и като чета 100% и се държиш като такъв... тъй че не се чуди толкова :) при такова държание от твоя страна би било доста трудно, а все пак тя е от твоя клас...

и като ти чета другите мнения те прпращам към едно доста обективно заключение на paradox...
http://donjuan.cobra...?showtopic=1093

#3 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 27 November 2007 - 03:51 PM

Пич аз и казах преди около месец, ако не и повече.Иначе за комуникациите съм съгласен

#4 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 27 November 2007 - 07:11 PM

не виждаш ли връзката?? никога ама никога не казвай на момиче за чуствата си!

от друга страна ти си влюбен и като чета 100% и се държиш като такъв... тъй че не се чуди толкова :) при такова държание от твоя страна би било доста трудно, а все пак тя е от твоя клас...

и като ти чета другите мнения те прпращам към едно доста обективно заключение на paradox...
http://donjuan.cobra...?showtopic=1093

Мерси за инфото ама според теб защо тя изведнъж се дръпна, сега се приближи?(давам ти жокер- аз и казах че я харесвам преди повече от месец!)

Edited by Vergil, 27 November 2007 - 07:12 PM.


#5 FuLLmaXx

FuLLmaXx

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 27 November 2007 - 09:09 PM

Мерси за инфото ама според теб защо тя изведнъж се дръпна, сега се приближи?(давам ти жокер- аз и казах че я харесвам преди повече от месец!)


Ами щом мислиш че толкова ти е помогнало това че си и казал че я харесваш - ние какво да ти помагаме, какво повече да говорим. Има един форум за тинейджърски проблеми и там сигурно ще ти кажат че много добре си постъпил, така че ако чакаш одобрение ходи там.

#6 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 27 November 2007 - 09:52 PM

Ами щом мислиш че толкова ти е помогнало това че си и казал че я харесваш - ние какво да ти помагаме, какво повече да говорим. Има един форум за тинейджърски проблеми и там сигурно ще ти кажат че много добре си постъпил, така че ако чакаш одобрение ходи там.

Не ми е помогнало, определено, просто исках да кажа ,че самото отдръпване не е защото и казах, освен това не очаквам одобрение а помощ(вече спокойно можеш да кажеш че съм нагъл и арогантен)

Edited by Vergil, 27 November 2007 - 09:54 PM.


#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 27 November 2007 - 11:52 PM

Не ми е помогнало, определено, просто исках да кажа ,че самото отдръпване не е защото и казах, освен това не очаквам одобрение а помощ


мога да потвърдя, че момичето се държи ужасно странно /от известно време съм запозната с отношетнията им/
търси близоста му, приятно и е и точно когато си мисля, че всичко е наред тя му забива шамар /не буквално разбира се/

когато той флиртува с други, тя се дразни...когато се чувства пренебрегната т.е. когато той не и ходи по задника пак се дразни...нормално нали :) обаче не разбирам защо от едната крайност отива на другата ...един ден му позволява да я докосва, а на другия му казва махай се...
лично аз се уморих от играта и :) и го посъветвах да пусне тема

#8 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 12:57 AM

ами замисли се дали наистина си заслужава всичките тия нерви и мислене и надежди и... просто даи next или пробваи с почти пълен игнор и лека халдност като се закачаш със всички около нея но не и с нея и виж какъв е ефекта... но сигурно ще ти е доста трудно (съдя по се*е си). от др страна едно от двете момичета, които наистина съм обичал беше ненормална параноичка :) тъй че повярваи ми... по-добре не

#9 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 01:01 PM

Здравей!

Защо тя се държи така?

Пфф. Ненужен въпрос. Просто не си го задавай. Смажи му главата в някой ъгъл. Застреляй го в някоя тъмна уличка - БУМ! Край.

Никой не може да ти отговори на този въпрос - неведоми са пътищата женски. Нито имаш нужда да знаеш отговора.
Въпроса който трябва да стои пред те*е е "как да я накарам да чува звънчета и хор от разгонени бели ангелчета докато лежи гола и изпотена в леглото ми".
Или просто "как да я ч**ам" и това върши работа :)

"Уааа, пък тя ми каза че съм тъп, пък тя се смее на шегите на СимИон, пък тя се държи като кучка, уааа..."
Пич, прадедите ни са убивали мамути с камъни и са се клали в кървави битки, ти се депресираш щото някакво момиченце не ти се е усмихнало. Това което тя прави изобщо не трябва да се засича от емоционалния ти радар. Каквото и да каже или направи да не предизвиква никаква емоция. Ти сам генерираш емоциите ти, ти си вихър от готино настроение, източник на забавление. Разбираш ли ме? ;)

вече спокойно можеш да кажеш че съм нагъл и арогантен
Повярвай ми, ти не си ДОСТАТЪЧНО нагъл и арогантен :)
Забавлявай се с нея, не забавлявай нея.
Когато ти каже "много си тъп" ти я погледни все едно че е идиотче, което се бори за вниманието ти. Не се ядосвай от това, забавлявай се с реакциите й.
Кажи й: "Симеон е иделния мъж за теб. Вие си подхождате толкова много. Той ще ти носи цветя, ще се изпраща след училище, ще се ожените, ще си народите 16 деца. Той ще те носи на ръце и ще те обича толкова много. Виж го как те гледа, това е огън в очите му, момиче, той е перфектен за теб. Върви да го целунеш, веднага!" И тя ще се дърпа и самичка ще си измисли причини да не говори със Симеон.

Плясни я по дупето, и когато те наругае се изсмей.
Прегърни я неочаквано, помириши косата й страстно и кажи "мразя те". После я пусни и се махни.

Сложи си една такава мазна престорена усмивка, все едно че си някой влюбен мухльо и й кажи саркастично (наблягам на САРКАСТИЧНО): "Ти си най-красивата жена на този свят. Дали ще имам някога шанс с теб, прекрасна богиньо? Омъжи се за мен, моя малка валкирия!" Трябва да го кажеш престорено.

А ако си падаш по вербалните двубои (което не мисля че е най-доброто, но е забавно и може да върши работа) направи следното

Тя: Много си тъп.
Ти: А ти откога си падаш по тъпаци?

Или кажи следното, ако искаш да стигаш до екстремуми:
"Искам да те заведа на някой скъп и изискан ресторант... ще ядем хайвер и омари... после ще излезем на разходка... под светлината на тъжната луна.. и ще се държим за ръце... ще се целунем нежно под звездите и нашите сърца ще туптят в едно... после ще те понеса на ръце към моста на влюбените... и там тихо ще си разказваме тайни...
Или пък мога ей сега да те ч**ам анално в кенефа, а?
Какво ще кажеш? Колкото момичета могат да се похвалят че са били ч**ани в кенефа? Ще бъде страхотна история за децата ти някой ден."

Забавлявай се с нея, пич :).

Хайде успех.

#10 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 03:02 PM

10000000000000000х за инфото, всъщност си доста прав!

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 November 2007 - 03:24 PM

10000000000000000х за инфото, всъщност си доста прав!


тоя път и аз съм ЗА :)
ти не спомена че е само на 14 а това е важно ;) и в случея ще свърши чудеса тая тактика :)
пък и да не свърши поне нема да ти е толкоз вътрешно колкото е сега :)

айде успех и да кажеш по късно как вървят нещата

#12 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 29 November 2007 - 10:26 PM

тоя път и аз съм ЗА :P
ти не спомена че е само на 14 а това е важно ;) и в случея ще свърши чудеса тая тактика :)
пък и да не свърши поне нема да ти е толкоз вътрешно колкото е сега ;)

айде успех и да кажеш по късно как вървят нещата

Всъщност ще прави 14 този месец.Освен това когато аз съм нагъл арогантен или нещо подобно тя ме нарича глупак.Днес и отвърнах с "откога си падаш по глупаци?" и тя направо подивя от гняв.Освен това разбрах няколко неща- в миналото доста момчета са я пощипвали, закачали и тн., тя ми каза една две гадни случки които явно доста са я наранили, тоест никакво нагло или гадно поведение.Като цяло тя доста е била наранявана и това само ще я отблъсне повече.Честно казано когато ми го каза аз доста се позамислих.Ако успея да спечеля доверието и ще е много по-лесно.Симеон го отписваме защото няма ден в който да не я е дразнил.Е в такива моменти се радвам че той е прекалено глупав да разбере че ако честитиш химикалката на някое момиче няма да и се харесаш...Имате ли някакви идеи с които по-лесно мога да спечеля доверието и?

#13 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 30 November 2007 - 06:51 PM

Ко стана с Симион бе? :) :P ;)

#14 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 30 November 2007 - 09:08 PM

"Искам да те заведа на някой скъп и изискан ресторант... ще ядем хайвер и омари... после ще излезем на разходка... под светлината на тъжната луна.. и ще се държим за ръце... ще се целунем нежно под звездите и нашите сърца ще туптят в едно... после ще те понеса на ръце към моста на влюбените... и там тихо ще си разказваме тайни...
Или пък мога ей сега да те ч**ам анално в кенефа, а?
Какво ще кажеш? Колкото момичета могат да се похвалят че са били ч**ани в кенефа? Ще бъде страхотна история за децата ти някой ден."



Цар си бате! Поклон :) :P ;) ;)

#15 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 01 December 2007 - 01:06 AM

Тактики и словесни закачки от типа на тези, за които paradox толкова добре ти е разяснил, ще свършат чудесна работа... (все пак е само на 14 !! ) А колко е страдала, само тя си знае. Момичетата на тая възраст обичат да разправят, колко много са преживели и с това да демонстрират зрялост и по-висок ранг пред теб.
Успех и бъди твърд.