Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Вашето мнение отностно. Една връзка която приключи неочаквано.


  • Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 26 November 2007 - 08:47 PM

Здравейте ;)
Започвам така тази история надявам се всички да я прочетат и да ми кажат дали виждат някъде грешка.
Преди 2 месеца и нещо излязох с едно момиче просто на кафе.... Тръгнахме няколко дни по късно всичко си беше на мястото много красива и интелигентна... Като ми разказваше защо скъсала с последния а и с този преди него ми се струваше че се бъзика
ТЯ; ами незнам просто скъсах с него защото не исках повече да сме заедно
Аз : няма ли някаква конкретна причина ..
тя : няма
И днес това се случи каза че не иска повече да сме заедно снощи го решила
Но всичко си вървеше като по вода... Ходехме навсякъде заедно .. обаждаше ми се .... Държеше се добре с мен без забележки и в секса...
Всичко добре но изведнъж седна каза че не иска да е с мен но незнае защо така :) сега ми е кофти ...
Как може безпричина да се разделя с хората
Дадох повече отколкото трябва от се*е си защото мислех че си заслужава ... ;) но накрая нож в гърба...
Сега искам вашите въпроси и мнения относно тази случка чусвтам се ужасно за пръв път да срещна момиче което харесвам и се държи добре и се разбираме и накрая след малко повече от 2 месеца да се разделим безпричинно естествено аз повече няма какво да търся с нея :(
няма и за какво да съжалявам 2 месеца бяха много приятни само ме е яд че няма още 2 и то незнам защо :(
:) :)
:) дайте мнения и ако нещо не ви е станало ясно питайте искам мнение дали на вас ви се е случвало ? нещо подобно..
Държа да спомена момичето е на 19 години. И е много сериозна(на пръв поглед)... но на втори така стана че....

#2 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 26 November 2007 - 10:16 PM

Първо и най-важно - надявам се си извадил поука от историята. Могъл си (не, казвам, че е трябвало, но си могъл) да очакваш подобно нещо, след като сте говорили на тази тема. Мислел си, че се бъзика. Може, не знам. Не те съдя, просто бъди по-взискателен друг път.
Второ, причината да се разделите :

1) сещам се за един филм с Киану Рийвс, в който той беше влюбен в една мацка, която сменяше мъжете на всеки месец. В крайна сметка се оказа, че тя е болна от рак и не иска да се обвързва сериозно, а само да ощастливи максимално много хора. Не казвам, че твоята мацка има някакви здравословни проблеми, но е възможно да има причина, която да не е проста за разбиране и да не иска да ти я обясни по ред причини. Затова не я съди, че се е разделила с теб, а по-скоро, че е тръгнала с теб въобще. Нормалните хора си изясняват в началото какво ще е - флирт, ч**ане, месец-два, година, LTR и т.н

2) би могла да е просто 'бройкаджийка', примири се. Може да изглежда сериозна, но явно е твърде активна като характер и нещата бързо и омръзват. Преминава към следващия.

3) В крайна сметка твоето ПОВЕДЕНИЕ и най-важно МИСЛЕНЕ (начин на живот, като цяло) трябва да бъдат такива, че да не ти пука за нея. Трябва да знаеш колко струваш, да мислиш за се*е си като за ценност и да се държиш така - т.е да го показваш пред другите и пред нея. Само така, ако се стигне до подобна развръзка, би могъл да кажеш: щом така е решила - тя губи.

Това е засега на първо четене.

Поздрави и не му мисли много :)

#3 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 26 November 2007 - 10:46 PM

Здравейте ;)
Започвам така тази история надявам се всички да я прочетат и да ми кажат дали виждат някъде грешка.
Преди 2 месеца и нещо излязох с едно момиче просто на кафе.... Тръгнахме няколко дни по късно всичко си беше на мястото много красива и интелигентна... Като ми разказваше защо скъсала с последния а и с този преди него ми се струваше че се бъзика
ТЯ; ами незнам просто скъсах с него защото не исках повече да сме заедно
Аз : няма ли някаква конкретна причина ..
тя : няма
И днес това се случи каза че не иска повече да сме заедно снощи го решила
Но всичко си вървеше като по вода... Ходехме навсякъде заедно .. обаждаше ми се .... Държеше се добре с мен без забележки и в секса...
Всичко добре но изведнъж седна каза че не иска да е с мен но незнае защо така :) сега ми е кофти ...
Как може безпричина да се разделя с хората
Дадох повече отколкото трябва от се*е си защото мислех че си заслужава ... ;) но накрая нож в гърба...
Сега искам вашите въпроси и мнения относно тази случка чусвтам се ужасно за пръв път да срещна момиче което харесвам и се държи добре и се разбираме и накрая след малко повече от 2 месеца да се разделим безпричинно естествено аз повече няма какво да търся с нея :(
няма и за какво да съжалявам 2 месеца бяха много приятни само ме е яд че няма още 2 и то незнам защо :(
:) :)
:) дайте мнения и ако нещо не ви е станало ясно питайте искам мнение дали на вас ви се е случвало ? нещо подобно..
Държа да спомена момичето е на 19 години. И е много сериозна(на пръв поглед)... но на втори така стана че....


Но всичко си вървеше като по вода... Ходехме навсякъде заедно

Дадох повече отколкото трябва от се*е си защото мислех че си заслужава ...


А къде беше предизвикателството, борбата за теб, въпросите които е трябвало да си задава (дали мога да го имам)? Замислял ли си се?
Искал си перфектна връзка, а не си направил глупави грешки. В такива моменти се сещам за лекцията от ДЖ библията която ме разтърси из освови- "да си перфектен е оттегчително, да си човек е красиво".
Не вярвам да си ме разбрал напълно, но там дават примери с хора които са далеч от старнартната норма на повединие.
Попитай едно малко момиче което търси компания да си прекара добре следобеда при кой ще и по- интересно. При момчетата които играят федербал или при тези които всеки момент може да направят голяма беля от която да си изядът боя? Сещаш се че там където е по- интересно. Там дето могат да си изкарат пердаха, да им се разтреперят краката, да ги е страх, да ги им е интересно, да им действа емоционално.
Така е и сега. Ти си играл на федербал. Нямал си свят в който тя е трябвало да се бори. Да и е интересно. Било е перфектно скучно. Според теб щеше ли да я задържиш ако не знаеше в кой момент можеш да и кажеш "беше ми приятно. Следващата моля." Да внимава какво говори или да се разкарва. Да има респект. Да не е сигурна дали ще искаш пак да си легнеш с нея. Да и оставиш онова чуство от което не знае какъв ще следващия ти ход. Да си играеш с емоциите и.
Разбираш ли накъде бия? Грешката ти е че си и дал прекалена сигурност и липса на емоции. Мъжка загуба е "не можах да я изч**ам", женска е "не можах да го задържа.". А повярвай ми този женски провал е на подсъзнателно ниво и ако успееш да си играеш с него можеш да я задържиш много по лесно отколкото с перфектата вечеря, кино, секс.

#4 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 27 November 2007 - 01:09 AM

Благодаря ти Nitro за мнението ...
А на теб Piron ще ти кажа... Преди известно време имахме разговор в който тя каза че съм се държал надуто и че всички ме слушали и гледали в очите което не и хресвало и не и било харесвало че съм се държал с нея като с нещо което мога да имам когато поискам... И че съм захвърлял всичко което ми омръзне(това го искара като извод от думите на един мой приятел който и обясняваше коя за какво съм зарязал... ) та това че в повечето време съм се държал добре с нея не означава че не съм бил спонтанен и тайнствен дори преди седмица като я събудих сутринта да и подаря цвете после няколко пъти ми каза че има чуството че изобщо не ме познава което си е вярно не съм се разкрил напълно за да го направя по интересно ...
Това че се държа добре не означава че се разкривам и ставам монотонен...
Ти искаш да ми кажеш че ако се държат с теб добре задължително трябва да е ...
да си перфектен е оттегчително, да си човек е красиво".
КОЙ Е КАЗАЛ ЧЕ СЪМ ПЕРФЕКТЕН по скоро бих описал държанието си като:
спонтанен не като монотонен и перфектен....
Точно там е проблема не разбирам защо аз постоянно я изненадвах с нещо и тя незнаеше в кой момент какво да очаква и ми повтаряше че не ме познава и така нататък но не реши че иска да ме опознае просто каза че иска всичко да свърши дотук и то с думите.
ПО ДОБРЕ РАНО ОТКОЛКОТО КЪСНО
които аз така и не упях да разтълкувам :)
Благодаря ви за мненията... просто немога да си го обясня... ето 1 часа е аз не спя а мисля. Мисля къде подяволите е грешката ми и защо този път се получи така :)

#5 Yung-Joc

Yung-Joc

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 27 November 2007 - 10:12 PM

Не съм някакъв професор по темата но бих казал че грешката ти е в последното изречение в което мислиш каде е твоята грешка защо трябва ти да си направил грешка , както Nitro даде причи в които може да те е заряязала без да си и дал причина и най вероятното ми се струва че може да  е бройкаджийка

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 November 2007 - 12:01 AM

Мисля къде подяволите е грешката ми и защо този път се получи така :)

ами, ако просто се е уплашила :) възможно ли е?

ако ти си станал по сериозен от колкото на нея и се иска...т.е. в началото не е било точно връзка, а от типа - ако стане, стане
била е сама след раздялата и е търсела някой който да запълни тази празнина ...с времето е усетила, че ти хлътваш все повече и връзката ви минава на друго ниво...

как мислиш? дали е така?

#7 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 05:39 AM

еми решила е да се разделите и ти го е казала. Трябва ли да излага конкретна причина. И аз като искам да се разделя с някое момиче не се обяснявам, има ли смисъл от това. Просто се разделяте, колкото по-бързо толкова по-бързо ще се забравите, без излишни драми и тем подобни.

#8 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 12:35 PM

Не е бройкаджийка ! ако беше нямаше да е ходила с предния си приятел 2 години който познавам...
Относно причината аз я търся за да си разбера грешката...
Можеби сте прави за това че по вероятно е грешката да не е в мен....
А и ми се завъртя една найна фраза в главата което ме отведе до правилния извод и тя гласи:
" По добре рано отколкото късно "
Извода е че явно не е готова да се обвърже сериозно отново и че е осетила накъде вървят нещата и най вероятно се е уплашила....
Вчера се чухме и ми обясни че има чуства просто е объркана ...(знаете как са момичетата на тази възраст) ще почакам малко ще я оставя намира и без това имам доста работа и по това време на годината и не ми е до това ....
Благодаря за съветите и мненията ..
diva orxideia ти си права :) явно просто се е уплашила от това че връзката ни минава на по горно ниво и затова дори като я чух вчера разбрах че тя е искала да помоли за малко време а не да се раздели с мен окончателно ... И мен са ме наранявали (ако някой който мисли само за секс реши да се изказва ще го разбера) има хора и хора .... Някой ги чустваш с оная си работа други със сърцето си ... е в случая проблема е там че може да греша като и давам малко време но имам чуства и очевидно и тя има ... Не мисля че има смисъл да се правя на идиот и да и кажа майната ти защото с нищо не е заслужила да ме загуби така (или поне аз не знам)....
Ако някой не е съгласен тук е мястото да го напише.

#9 lansa

lansa

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 03:06 PM

И аз попаднах тези дни на едно такова момиче.Всичко вървеше добре ходехме насам натам ч***хме се до насита, но незнам какво и стана и тя започна да излиза с други момчета, приатели ми казваха че я виждат да се целува с други момчета да я пипат насам натам... Казах и да избира или с мен или без мен, тя ми се извиняваше цела вечер и молеше да и простя... е направих го. Но вчера си седя на кафе и ми казват пак че са я видели с друг, обаждам и се и не вдига телфона и я зарязах... Не мога да търпя да има други при МОЕТО :)

#10 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 04:47 PM

Аз мога да ти дам отговор и съм почти 100 % сигурен, че това е причината. Има един особен род момичета, които не искат да излизат с някой младеж ако не са абсолютно сигурни, че го обичат. Не искат да са с някого, само защото им е приятно, не искат и заради секс, или смях, или заведения, или каквото и да било. В началото може да е имала чувства към теб, но в последстиве да се охладняли (не търси причина за това, може да няма никаква, чувствата са си чувства) и за това да е скусала с теб. Тези момичета предпочитат да са сами, отколкото да са с някого за когото не са 100 % сигурни, че обичат.

#11 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 04:54 PM

Аз мога да ти дам отговор и съм почти 100 % сигурен, че това е причината. Има един особен род момичета, които не искат да излизат с някой младеж ако не са абсолютно сигурни, че го обичат. Не искат да са с някого, само защото им е приятно, не искат и заради секс, или смях, или заведения, или каквото и да било. В началото може да е имала чувства към теб, но в последстиве да се охладняли (не търси причина за това, може да няма никаква, чувствата са си чувства) и за това да е скусала с теб. Тези момичета предпочитат да са сами, отколкото да са с някого за когото не са 100 % сигурни, че обичат.


Проблема не е в чуствата написал съм го в по горен коментар... проблема е че няма причина .. както и да е мерси за мнението.. просто незнае какво иска.

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 November 2007 - 11:21 PM

Не е бройкаджийка ! ако беше нямаше да е ходила с предния си приятел 2 години който познавам...
Относно причината аз я търся за да си разбера грешката...
Можеби сте прави за това че по вероятно е грешката да не е в мен....
А и ми се завъртя една найна фраза в главата което ме отведе до правилния извод и тя гласи:
" По добре рано отколкото късно "
Извода е че явно не е готова да се обвърже сериозно отново и че е осетила накъде вървят нещата и най вероятно се е уплашила....
Вчера се чухме и ми обясни че има чуства просто е объркана ...(знаете как са момичетата на тази възраст) ще почакам малко ще я оставя намира и без това имам доста работа и по това време на годината и не ми е до това ....
Благодаря за съветите и мненията ..
diva orxideia ти си права :) явно просто се е уплашила от това че връзката ни минава на по горно ниво и затова дори като я чух вчера разбрах че тя е искала да помоли за малко време а не да се раздели с мен окончателно ... И мен са ме наранявали (ако някой който мисли само за секс реши да се изказва ще го разбера) има хора и хора .... Някой ги чустваш с оная си работа други със сърцето си ... е в случая проблема е там че може да греша като и давам малко време но имам чуства и очевидно и тя има ... Не мисля че има смисъл да се правя на идиот и да и кажа майната ти защото с нищо не е заслужила да ме загуби така (или поне аз не знам)....
Ако някой не е съгласен тук е мястото да го напише.


пак ще те върна към психологията :) по добре рано от колкото късно...тя знае колко боли...човек на изкуството е и по тази причина си позволявам да и дам двойна доза чувствителност ...
тя не е като повечето жени...тя възприема света и хората край се*е си със сетивата си...тя ги вижда по по различен начин ...тя дори често живее в собствен свят ...там всичко е идеално и никой не може да я нарани...
възможно е когато ти не се впишеш чрез действия или думи в този нейн свят тя да реагира така...
тогава идва объркването...ти и даваш може би един нов свят, който и харесва, но в който тя се притеснява да влезе...
от сега ти казвам да си изпиеш конската доза търпение защото тази крачка няма да стане скоро и няма да е лесно...

не забравяй - анализите ги правиш само и единствено за се*е си...

#13 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 29 November 2007 - 12:03 AM

пак ще те върна към психологията :) по добре рано от колкото късно...тя знае колко боли...човек на изкуството е и по тази причина си позволявам да и дам двойна доза чувствителност ...
тя не е като повечето жени...тя възприема света и хората край се*е си със сетивата си...тя ги вижда по по различен начин ...тя дори често живее в собствен свят ...там всичко е идеално и никой не може да я нарани...
възможно е когато ти не се впишеш чрез действия или думи в този нейн свят тя да реагира така...
тогава идва объркването...ти и даваш може би един нов свят, който и харесва, но в който тя се притеснява да влезе...
от сега ти казвам да си изпиеш конската доза търпение защото тази крачка няма да стане скоро и няма да е лесно...

не забравяй - анализите ги правиш само и единствено за се*е си...


10x again :) :) :) ;) :) ;) :rolleyes:

#14 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 29 November 2007 - 10:29 AM

Прекратявам темата историята е ясна и никой не позна.... е почти никой :)
както и да е благодаря на всички за помощта :)

#15 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 29 November 2007 - 07:50 PM

мн интересно... няма ли да разясниш??? :)