Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Моля помогнете


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#31 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 30 November 2007 - 09:16 PM

:) шоу просто нямам думи :P

#32 digger

digger

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 01 December 2007 - 12:55 AM

Тавтология ама .... :)
С 2 думи:нямам думи :P

#33 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 01 December 2007 - 01:00 AM

Просто да продължа цирка. Това го получих преди няколко дена и не се усетих че ми пише приятелката му. За всички които са се чудили дали на тази тема да се кръстят, да се смеят ли или да се хванат за главата публикувам едно лично съобщение което получих. Та:

не разбрах само ти какав си да кажеш какво иска и какво не иска една жена, или си жена в мъжка кожа? щото това което си написал може да се отнася за всяка срещната уличница от града или магистралата но не и за точно определени хора. и ако на теб късмета ти е да попадаш все на такива жени това си е твой проблем. и няма никакави такива неща които аз (приятелката му) да съм му казвала. НЕ СИ ЖЕНА (ПРЕДПОЛОГАМ) да знаеш какво ни е в главата и защо го правим и как го правим!!!!
Не виждам смисъл от коментар. Мъж по- точно "мъж" под чехъл. Ебати чехъла.....



ако това е вярно и пишеш от името на приятеля си :) без думи...

на госпожица Х ще кажа следното...
аз съм жена :P правя го щото ми е кеф ...и докато го правя в главата ми има само мръсни мисли от които не се срамувам ;)
никой НЯМА ПРАВО да ми казва дали да го правя или не ;) а ако се опита...ще е за пръв и последен път ...отговора ще е АБСУРД ;)

та исках да кажа само ...добре, че не всички са като теб :P

съвет: ако обичаш този мъж ...приеми го такъв какъвто е...нали това е любовта...той не е домашно животно за да му казваш какво да прави и какво да не прави!!!

#34 Cybershot

Cybershot

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 72 Мнения:

Posted 06 December 2007 - 02:33 AM

Абе човек, ако ти забрани да пикаеш? Кво ше правим? Дренажи?? Пипаш се кога ти е кеф. Кога не ти е не се пипаш. Като не и харесва да се спасява. Абе да ти е жива и здрава и да е до те*е пък другото макята си.. :lol: