Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Защо красивите жени се женят за...


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#1 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 15 October 2004 - 11:19 AM

Вие говорите за някакъв си там мъж незнам точно къв щото не ми се чете но аз искам да изкажа пък моето мнение за красивите жени и имам един въпрос към всички незнам дали точно тук му е мястото но пък не ми се прави нова тема (пощади ме тоя път бате Мастер ДЖ).Въпросът ми е "Защо всички красиви жени се женят или за дърти или за грозни мъже" това си е истина мамка му защо красивите и млади да подчертая жени ходят с дърти или грозни мъже сигирно приказката "противиположностите се превличат" е вярна, от това мога да си направя извода че е по голям късмет да се родиш грозен от колкото хубав жалко че аз съм нямал този късмет :) но такъв е живота.Вчера четох за Катрин-Зита-Джоунс кажете ми защо защо бе как може такава жена да се ожени за тоя дърт,грозен,тъп,гаден,мазен козел(малко прекалих но не мога да здържам гнева си) че те имат 25 години разлика тя е на 35 г тои е на 60 г че след 5 години няма да му става оная работа и тогава кво ?Ама като го погледеш няма нищо свястно в тоя бе мамка му Катрин трябва да е сляпа нямам думи вчера ми идваше да повърна като го четох тва.Ще ви дам и друг пример знаете ли Флавио Бриаторе една тлъста грозна торба през което легло са минали Хайди Клум и Наоми Кембъл просто не мога да повярвам пак ми става лошо живота просто се подиграва с нас,сигурно има 1000000 по красиви от тая торба защо точно него бе.Смятам за по нататък да събера малко пари да си направя няква пластична операция нещо като обезобразяване на лицето ще стана и 100 кила тогава гледаш че ми се отвори парашута с някоя такава жена.Така е мъже раждайте се грозни,станете дебели и няма как да ви устоят красавиците.

#2 master-dj

master-dj

    70

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 622 Мнения:

Posted 15 October 2004 - 11:32 AM

Приятел, проблема е в теб, не в жените. Прочети малко във форума, има отговор на този въпрос, даже има цяла статия специално по темата... Ако си направиш пластична операция ще стане само по-зле :)

#3 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 15 October 2004 - 12:20 PM

ох ама наистина май трябва да гласувам в онази анкета.
абе детенце, привлекателното в мъжете е не само красотата им.
1. достойнството
2. мъжествеността
3. естественото държание.
4. галантност
5. джентълменско поведение
6. честност
7. излъчването на победител
8. пари /може би за някои жени това е на първо място/
9. красота.
забележи че красотата е на последно място. а пък ти колкото и да си красив , ако гъза и главати са си объркали мястото няма да си хванеш хубавица.

не се сърди не искам да те обидя, но може би като пораснеш повечко ще осъзнаеш някои истини. може би още не му е дошло времето. ;) :P :)

#4 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 15 October 2004 - 02:35 PM

"Защо всички красиви жени се женят или за дърти или за грозни мъже"

да ... но не всички красиви жени се женят за грозни мъже а само тези които постават интересите си на първо място ....пък и ако се замислиш като е грозен не означава че не е мъж напротив може да е мъж и то много по стойностен от няколко на куп нормални или да кажем красиви мъже....ако гледаме холивудските идилии там няма място за чудене всичко е интереси....в реалния живот е изгода и много рядко жената оценява вътрешната красота на един грозен мъж но има и такива....

#5 StillStypid

StillStypid

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 15 October 2004 - 11:06 PM

Първо малко нервно подхождам към тази тема просто никакви обеснения не биха ми дали обяснение за това, тъй че моля да бъда извинен ако в по-долните редове несъзнателно обидя някого.

Приятел, проблема е в теб, не в жените. Прочети малко във форума, има отговор на този въпрос, даже има цяла статия специално по темата...

Мастер ДЖ маината им на шибаните статии имам чуство че смяташ че всички отговори са в тези статий но в тези статии има 1 от 1000 отговара на този въпрос за това всеки трябва да намери отговора за се*е си,за мен една статия неможе да ти даде отговор на всичко може да има 10000 всички даващи различен отговор на този въпрос но човек сам трябва да реши кои е неговия отговор не други да му ги казват.

ох ама наистина май трябва да гласувам в онази анкета.

абе детенце, привлекателното в мъжете е не само красотата им.
zizi разбрах вече че съм едно малко разглезено детенце което незнае какво иска,какво искаш да ми кажеш че тези 9 неща които си изброила са присъщи само на по грозните хора така ли,че неможе да бъдеш хубав и същевременно и другите 8 неща така ли?И които казва че външноста не е важна определено лъже,съгласен съм че само с красота неможеш да спечелиш една жена но аз мога да ти кажа че колкото и да е умна,достоина,галантна каквото и да е друго ако не ми харесва външния и вид аз не мога да бъда интимен с нея така да кажа, от нея ще стане чудесна приятелка но немога да бъде моя жена.Ти би ли се уженила за мъж които не харесваш става въпрос за външния вид но пък е много достоен и честен и там всичко друго което си писала,би ли го обичала истински ?

не се сърди не искам да те обидя, но може би като пораснеш повечко ще осъзнаеш някои истини. може би още не му е дошло времето.

Не мога да се сърдя че изразяваш мнението си,а колкото и да порасна едва ли ще науча всичките истини които ме интересуват такава е съдбата ни ако знаехме всичко нямаше да е интересно нали ;)

#6 ttt

ttt

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 83 Мнения:

Posted 16 October 2004 - 07:22 PM

stillstupid, ти нещо проблеми с личността ли имаш че отгаваряш от името на тъпото. Нещо две в едно или едно в две... или пет в осем?

Разбирам тревогите ти отнасно статии и книги, но да ти кажа те показват само колко си ограничен и плах. Искаш да пласираш неква идея от типа "защо да уча физика, като мога абсолютно естествено да си се изръса два три пъти по гъз и да я разбера шибаната гравитация". Брато ти да не си оригиналана Дон Жуан че не ти трябва да се просвещаваш. А ако ще ми говориш че тези неща трябва да стават естествено. Това е типично оправдание на лигльо който сиди, сдухва се и чака да му падне някоя жена от небето. Не казвам че си такъв. Оправданието ти е такова. Практиката е хубаво нещо. Всяка книга за пикап през ред пише че само с четене не става и трябва всеки ден да се упражняваш за да има резултат. Ама да си трошиш чутурата у стената без да знаеш даже че съществува звучната фирма Хилти, е по скоро идиотско от колкото естествено.

Да ти кажа много малко мъже изобщо подозират за същоствуването на половината неща описани по книгите. Нещо елементарно като мЛТР (много връзки едновременно) е направо непонятно за едно деведесет и кусур процента от мъжете. Всички се питат абе как така е възможно. Е на - възможно е.

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 October 2004 - 11:41 PM

А иначе по въпроса дали трябва да си грозен за да имаш хубава жена. Хммм. Ще цитирам мненията на момичетата които познавам по този въпрос:
1. Прекаленно красивите и зализани мъже са ГНУСНИ.
2. Мъжа трябва да изглежда естествен
3. Жените не харесват грозни мъже
4. Мъжа е достатъчно да е приятен, да не е грозен.
5. Най-важното е чувството което създава мъжа. Нищо външно не е от значение. Само чувството което изпитваш когато си до него.

1.не са гнусни но ако са тъпи няма как да те впечатлят а само едната красота не върши работа /може но за една вечер/
2.напълно вярно когато един мъж се държи естествено т.е. да бъдеш се*е си е винаги по добрия вариант от колкото да играеш роля която може и да не ти отива и да изглеждаш смешен
3.да ...но нека не забравяме че всеки има излъчване /вътрешно/ и когато се чустваш страхотно в компанията на такъв мъж определено не мислиш за това дали е красив ...но истина е че външния вид влияе както на жените така и на мъжете първоначално ...
4.да ...но немисля че само това да е приятен е достатъчно за да те задържи до се*е си...достатъчно е за да го забележиш може би и това пак зависи от него
5.ТОЧНО...чуството което изпитваш

но аз пак твърдя това че в реалния живот рядко красива жена се жени за грозен мъж по любов....по скоро по сметка

#8 serpentine

serpentine

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 71 Мнения:

Posted 17 October 2004 - 10:28 AM

Струва ми се че всичко това може да се заключи с това : Да бъда естествен
Не вярвам че има грозни хора има несимпатични , но секи си има красота за подходящия човек въпроса е да го намериш , а докъто го намериш ще си отговориш на въпроса защо хубавите жени излизат с грозни мъже
Ми след като си хубав и избиваш комлекси от грозните , незнам що за човек си.
;)

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 October 2004 - 12:46 PM

Струва ми се че всичко това може да се заключи с това : Да бъда естествен
Ми след като си хубав и избиваш комлекси от грозните , незнам що за човек си.
;)

да най добрия начин да спечелиш жена е да бъдеш се*е си и да си сигурен в това което искаш и това което правиш... да имаш предварително замислен подход към жената е от полза но всяка е различна така че правилния подход идва със времето и опита....

колкото до въпроса съвсем естествен е...аз също съм си го задавала когато виждам по улицата красива жена със грозен или неподходящ мъж или обратното също често срещано е красив мъж със грозна жена...но това е нейния/неговия избор въпроса е как да спечелим такава/такъв за се*е си...и дали всъщност тя/той си заслужава....

#10 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 18 October 2004 - 08:58 AM

на въпроса ти дали бих се оженила за грозен мъж. незнам всички казват че съм много по-красива от мъжа си. даже ме питат какво намерих в него. просто го ОБИЧАМ . това е . влюбих се. и така продължава 13 години. /това не ми пречи да върша и други глупости/. но първо се влюбих в секса с него. след това дойде и другото. не съм била с него заради нещо материално. единственото материално нещо което ме привличаше в него беше к..... му.
излъчването на един мъж, отношението му, мисленето му, неговият свят. това са нещата, които ме привличат в мъжа. а не красотата.
пардон не казвам чеще легна с първия грозник. просто вкусовете на хората са различни. това което за мен е красиво за теб може да е грозно и обратно.
:wub:
пък и нали има една приказка: хубавите ябълки - прасетата ги ядат. :rolleyes:

#11 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 19 October 2004 - 06:07 PM

пък и нали има една приказка: хубавите ябълки - прасетата ги ядат

По добре не можеше да го кажеш :rolleyes: маи наистина е така,но все пак не всички хубави ябълки ги ядът пресетата,казват че жените които се женят за 25-30 год по големи мъже от тях обикновенно им е липсвал баща незнам може би,дай боже повече момиченца да си имат бащи,бащиииииии не оставяите малките си момиченца ако искате хубави внуци :wub:

#12 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 20 October 2004 - 10:17 AM

По добре не можеше да го кажеш :wub: маи наистина е така,но все пак не всички хубави ябълки ги ядът пресетата,казват че жените които се женят за 25-30 год по големи мъже от тях обикновенно им е липсвал баща незнам може би

има нещо вярно за ябълките и прасетата но всяко правило има много изключения...пък и зависи според виждането на човека какво е то прасе ...дали вида или вътрешното му излъчване...
колкото до жените които се женят за по големи мъже според мен пак има много тълкувания...да може и защото им е липсвал баща но дълбините на човешката психика са много големи незнам... другия вариант да кажем защо аз бих избрала такъв...те са улегнали здравомислещи стъпили на краката си и можеш да разчиташ на тях...защото колкото и да сме силни понякога предпочитаме да имаме мъж :rolleyes: а не нещо като мъж...но нека не забравяме че не годините правят мъжа той може да е и на 50г но да не е мъж а мухъл.... ;)

#13 prf

prf

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 6 Мнения:

Posted 21 October 2004 - 07:12 PM

умният човек се учи от грешките на другите, а тъпият - от собствените ;)

#14 electric

electric

    All Eyes On Me

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 532 Мнения:

Posted 21 October 2004 - 09:05 PM

е това е prf ти си моя човек.....!

А неможе ли жената да е избрала по-възрастен мъж........ поради причината че той прилича на нейния баща ? Не говоря за външния вид

#15 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 22 October 2004 - 12:31 AM

А неможе ли жената да е избрала по-възрастен мъж........ поради причината че той прилича на нейния баща ? Не говоря за външния вид

може да...по принцип както жените така и мъжете винаги сравняват хората които са избрали за спътници в живота със родителите си което е неправилно според мен всеки си има излъчване характер индивидуалност но ако родителите все пак са един добър пример неизбежно е да направим сравнението дори мисленно без да споделяме това със половинката си...супер гадно е обаче когато мъжа ми казва "обади се на майка ми да ти каже как се готви това или онова.."откачамммммммммм :D аз не му казвам "вземи пример от баща ми той е преуспял"...тъпо е да се нараняваме така :D