Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Игнорира ли ме?


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 28 January 2009 - 05:16 PM

Накратко, падам си по 1 момиче от класа ми. Тя прикрива изключително добре чувствата си.(когато си говорим сравнително често се случва да каже точно обратното на това което аз си мисля че тя мисли за някой) Забелязах че тя ме познава доста добре... дори прекалено добре. Вчера около половината от класът ни имаше извънредно изпитване за повишаване на оценката. Аз не бях сред тях(щях да имам 4) и тогава тя започна да ме окуражава да се явя бла бла бла. В крайна сметка се явих и си повиших успехът. Стана ми странно, защото след като се върнах тя започна да се държи хладно. Образно казано когато я питах нещо не ми отговаряше, и се навърташе около момчета които не харесва(и знае че аз не харесвам)... Днес отново започна да се държи така. Е, игнорира ли ме според вас?

#2 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 30 January 2009 - 12:13 AM

Закотвен си в графата приятели. Щом се познавате толкова добре е логично. Прикрива чувствата си толкова добре, че да ги няма? Много постно го описваш, дай по-подробно...

#3 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 30 January 2009 - 11:06 PM

Закотвен си в графата приятели. Щом се познавате толкова добре е логично. Прикрива чувствата си толкова добре, че да ги няма? Много постно го описваш, дай по-подробно...



Просто ще ти дам пример, някое момче я закача,(да речем пляска я по дупето) тя не реагира. Говоря си със нея, повдигам въпросната случка и тя казва нещо от сорта на "Деца, какво да ги правиш" или пък "Този надали ще порасне някога". Друга случка е следната, тя се държи игриво със едно момче(дори останах със впечатлението че тя флиртува с него) и ми каза, че го харесва само като приятел и нищо повече.

#4 razace

razace

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 209 Мнения:

Posted 31 January 2009 - 01:09 AM

Ти на 12 ли си бе?! Прочети библията и изобщо, ако искаш да си с жена кви са тия тъпи въпроси дет й задаваш.
Ти да не си й приятелка?!?!?!?!?! Явно да!

Edited by razace, 31 January 2009 - 01:10 AM.


#5 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 31 January 2009 - 12:03 PM

Конкретно на въпроса- Какво прави тя- пробва си новите оръжия за целево поразяване. Явно обича социалните експерименти.
А какво правиш ти?

#6 Unexisting Profile

Unexisting Profile

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 212 Мнения:

Posted 31 January 2009 - 12:46 PM

Не, не те игнорира, по-скоро не знае какво иска или е на моменти, на настроение ;)

#7 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 31 January 2009 - 09:45 PM

Pras4o, явно съм по-раждясал отколкото си мислех, трябва да прочета библията отново.

J'adore, мисля че това е самата истина

#8 NooB

NooB

    Никъв Опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 180 Мнения:

Posted 01 February 2009 - 08:24 PM

Точно така прочети я пак, без да заобикаляш. Но ето какво ства при мен.


(Когато цъкна линка "Дон Жуан БИБЛИЯТА" се изписжа "Sorry, the link that brought you to this page seems to be out of date or broken." Трябва ли да пиша на някои модеератор или той ще го прочете и от тука?)

#9 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 02 February 2009 - 09:57 PM

Както J'adore каза момичето явно не знае какво желае. Това е нормално за жените като цяло. :)

Забелязах че тя ме познава доста добре... дори прекалено добре.

Тука ти е проблема. Още си твърде млад, но с времето ще разбереш някои неща. :huh:
Позволявай да те опознават само твойте приятелки или момиче, което знае какво иска. Иначе ще стане както в случая с това момиче. Изпитва към теб или приятелски чувства, или нещо повече, но все още не осъзнала какво точно...
Така, че ако ти си наясно какво желаеш от това момиче си сядаш на задника и й подскажи чрез действията си
как ти гледаш на нещата.

Вчера около половината от класът ни имаше извънредно изпитване за повишаване на оценката. Аз не бях сред тях(щях да имам 4) и тогава тя започна да ме окуражава да се явя бла бла бла. В крайна сметка се явих и си повиших успехът. Стана ми странно, защото след като се върнах тя започна да се държи хладно. Образно казано когато я питах нещо не ми отговаряше, и се навърташе около момчета които не харесва(и знае че аз не харесвам)... Днес отново започна да се държи така. Е, игнорира ли ме според вас?

А ти показал ли си й с нещо и то поне няколко пъти, че изпитваш нещо повече от приятелски чувства към нея???

"Деца, какво да ги правиш" "Този надали ще порасне някога"

Покажи й, че въпреки ученическата си възраст ти можеш да мислиш и действаш като зрял човек. Защото въпросното момиче желае да се отнасят към него като с възрастен човек, НО пък явно е че въпросното момиче обича да е център на мъжкото внимание ;).

Edited by blablabla, 02 February 2009 - 09:59 PM.


#10 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 02 February 2009 - 10:11 PM

*Позволявай да те опознават отблизо само момичета, които смяташ, че са подходящи да бъдат твои приятелки или момичета, които знаят какво искат. Иначе ще стане както в случая с това момиче.

Edited by blablabla, 02 February 2009 - 10:11 PM.


#11 Vergil

Vergil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 42 Мнения:

Posted 05 February 2009 - 08:51 PM

blablabla, Тя няма как да ме познава толкова добре. Аз не съм и давал толкова поводи да ме опознае така. Под "плашещо" исках да кажа, че като се има в предвид колко поводи съм и дал да ме опознае, тя ме познава.... прекалено добре.

#12 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 05 February 2009 - 10:53 PM

blablabla, Тя няма как да ме познава толкова добре.

Все още не си опознал толкова добре женската природа, но с времето ще се убедиш, че жените много добре се справят опознаването... Все пак не забравяй, че комукацията е тяхната стихия. ;)

Аз не съм и давал толкова поводи да ме опознае така. Под "плашещо" исках да кажа, че като се има в предвид колко поводи съм и дал да ме опознае, тя ме познава.... прекалено добре.

Сам си противоречиш...
Fr33st1leR ти го е написал черно на бяло!

Закотвен си в графата приятели. Щом се познавате толкова добре е логично.

Ще трябва да промениш коренно отношението си спрямо нея и ще трябва да проявиш доста сериозна издръжливост на нервите, ако искаш да я играеш "играта". :D
Покажи й, че проявяваш по друг интерес към нея не само приятелски... :( Естествено това трябва да стане по елегантен начин, а не от раз... защото най-много да я объркаш, т.е. да си отрежеш тотално пътя. ;) И престани да я разпитваш за държанието й спрямо останалите момчета. Щом тя не отваря темата за тях и ти не я отваряй. Обикновено за такива теми момичетата приказват с ПРИТЕЛКИТЕ си, а ти искаш ли да си част от приятелките й? Добре би било да я ревнуваш след като ти стане гадже. :)

П.П. Чети статиите от т.нар. "Библия", но не се задълбочавай в тях, а присвои това, което смяташ, че ще ти е необходимо за случая... ;)

#13 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 06 February 2009 - 09:25 AM

Vergil ако беше усвоил нещо от БИБЛИЯТА нямаше да пишеш тая тема. Я прочети внимателно първия си пост и ми кажи какво си направил с това момиче ? Къде си и предал контрола ? Как искаш да се държи ? Абсолютно нормално се държи. И не само това. Ти сигурно от една камара време "я харесваш", вместо обаче да се държиш като мъж си и станал приятелка...зарежи това момиче и си извлечи поуките ! И следващия път не допускай същите грешки, ако искаш да си с дадено момиче.
Момичетата искат мъже, които да ги водят. А не да им даваш на тях контрола и те да те водят. Те бягат от такива "мъже". Тази случка с оценката го потвърждава. Представи си ако беше обратното. Да сте с разменени роли. Сега щеше само ти да си и в главата най-вероятно. Води !
Тук няма 100% успешна формула, но ето основните неща, които при повечето жени работят и ако си такъв нямаше да пишеш тази тема. Това е от една книга:

Жените биват привлечени от мъже, които са:

Уверен и не е лепка
Има чувство за хумор
Знае какво иска
Приключенец и див
Изглежда, облича се и ухае добре
В контрол
Интересен и непредвидим
Сексуален
Честен
Иска връзка с нея
И най-важното, ГРИЖИ се за нея и я мисли за СПЕЦИАЛНА !!!

Доста хора няма да са съгласни с последните може би две неща, но този сайт е като цяло да те промени в посока да сваляш предимно...по-учтиво да се изразя - парти момичета. При "добрите момичета" съм го тествал последното и действа добре. Но пак трябва всичко да е балансирано. Ако искаш да си доизясниш по-подробно картината мога да ти пратя някои материали, които смятам че ще ти отворят очите ;)

Edited by Silent^Boy^, 06 February 2009 - 09:25 AM.


#14 Гост:_Pras4o_*

Гост:_Pras4o_*
  • Guests

Posted 06 February 2009 - 11:50 AM

Жените биват привлечени от мъже, които са:

Уверен и не е лепка
Има чувство за хумор, позитивен, черния хумор в минимални граници
Знае какво иска
Приключенец и див
Изглежда, облича се и ухае добре
В контрол
Интересен и непредвидим
Сексуален
Честен
Иска връзка с нея
И най-важното, ГРИЖИ се за нея и я мисли за СПЕЦИАЛНА !!!

Позволих си да допълня с 2 думи горното.

ИзображениеИзображениеИзображение
Имам питане. Какво имаш в предвид с "В контрол"?

#15 blablabla

blablabla

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 156 Мнения:

Posted 06 February 2009 - 10:40 PM

Позволих си да допълня с 2 думи горното.

ИзображениеИзображениеИзображение
Имам питане. Какво имаш в предвид с "В контрол"?

Предполагам, че се има предвид мъжът да не си изпуска нервите и пр.

Edited by blablabla, 06 February 2009 - 10:41 PM.