Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Филми с pick-up


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 11 November 2007 - 10:47 PM

Преди време попаднах на филм, в който основната тема, беше забиването на мадами. Филмът го засекох по ФоксЛайф, обаче нямах възможност да го гледам, ако някой знае как се казва филма и други подобни филмчета...НЕКА ПИШЕ :)

#2 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 23 November 2007 - 12:26 AM

Аз лично знам няколко филма в които става дума за забиване на мадами. Най-добрият за мен е филмът Hitch с Уйл Смит, другият е Casanova но той не е чак толкова поучителен имаше и още 1 дето ми направи впечатление но не мога да се сетя как се казва. Тези романтичните тинеджърски комедии може само да ти размътят мозъка, затова гледай нещо по сериозно, като горните 2 филма дето казах.

#3 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 24 November 2007 - 09:45 PM

В Casanova всичко е представено като приказка определено няма връзка с реалността!
Hitch вече е нещо друго препоръчвам ти го в романтичните тинеджърски комедии има известна доза истина.

#4 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 28 November 2007 - 05:15 PM

Наблюдавай внимателно поведението, репликите и действията на Том Круз във филма Топ Гън.

#5 dragonedge

dragonedge

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 67 Мнения:

Posted 30 November 2007 - 11:01 PM

А някой гледал ли е новия Беоулф? (не че има нещо общо с пикапенето) Защото чувам много противоречиви отзиви за него и се чудя дали си струва да отида да го гледам на кино :) :P

#6 Ge0rgi

Ge0rgi

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 01 December 2007 - 06:50 PM

Гледай филма Don Juan DeMarco ..доста добър :)

#7 Griddy

Griddy

    Напреднал

  • Validation
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 137 Мнения:

Posted 19 December 2007 - 11:58 PM

Ще ги гледам на всяка цена :) 10х

#8 egalion

egalion

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 4 Мнения:

Posted 04 January 2008 - 05:38 PM

Swingers

Roger Dodger

The Tao of Steve

School for Scoundrels

John Tucker Must Die

#9 FuLLmaXx

FuLLmaXx

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 11 January 2008 - 08:59 PM

Hitch не го препоръчвам като модел за поведение в никакъв случей.... Както си решите все пак....

#10 sweetcorn

sweetcorn

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 172 Мнения:

Posted 18 March 2008 - 02:37 PM

The Lovers Guide
James Bond with Pierce Brosnan, Аферата Томас Кроун - езика на тялото

#11 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 04 September 2008 - 02:15 AM

Ммм... От разни места четох, че "Боен клуб" е доста добър пример за алфа поведение. Хубаво, съгласен съм... До някаква степен. Само че от целия филм не разбрах едно - смисълът. Всъщност разбрах го, но ми се струва адски невероятно. Един вид да се отърсиш от всичко, което те е модернизирало до такава степен, че си станал робот. Да започнеш на чисто и да следваш първичното в теб. Отдай се на емоциите, разумът е на втори план. На прав път ли съм? Защото ако съм, това е доста плашещо.


:)

#12 Happy_end

Happy_end

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 52 Мнения:

Posted 04 September 2008 - 05:55 PM

На мен "Боен клуб" изобщое не ми хареса. Не го и догледах целия. Някви се събират и се размазват тотално от бой...и то не за нещо смислено , ами ей така... за густо. И след като са се размазали все едно нищо не е станало и даже си мислят ,че правят нещо изключително възвишено :lol: . Смисълът ми напомня на това да идеш на мач , за да се строшиш от бой ... т.е. никакъв
Колкото до алфа поведението на Брад Пит - има нещо такова.

А някой гледал ли е новия Беоулф? (не че има нещо общо с пикапенето) Защото чувам много противоречиви отзиви за него и се чудя дали си струва да отида да го гледам на кино dry.gif dry.gif


хахахах на тоя филм съм се разцепил от смях :lol: Той е приказка направен като игрална анимация някак си. Ама мое ли в такъв филм , дето го гледат много малки деца да кажат " Чудовището тняма патка ! " :lol: :lol: :lol:

#13 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 04 September 2008 - 10:31 PM

На мен "Боен клуб" изобщое не ми хареса. Не го и догледах целия. Някви се събират и се размазват тотално от бой...и то не за нещо смислено , ами ей така... за густо. И след като са се размазали все едно нищо не е станало и даже си мислят ,че правят нещо изключително възвишено :lol: . Смисълът ми напомня на това да идеш на мач , за да се строшиш от бой ... т.е. никакъв


Е така за спорта да се потупаш бре :lol: Смисълът е че се кефиш на адреналина, всички които сте вътре знаете правилата, всички го искате и знаете риска. Изглежда като пикапа. Хоби, наркотик, начин да изгубиш време и да ти е приятно... :lol: лошо няма

Иначе филма не съм го гледал, но бих ви препоръчал Into the wild - различен е

#14 River

River

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 20 Мнения:

Posted 09 September 2008 - 12:13 PM

Препоръчвам ви сериала - How I Met Your Mother ... Освен забавен и интересен, той е посветен малко и на свалянето на жени :)

#15 Rolan

Rolan

    Единак

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 444 Мнения:

Posted 22 March 2009 - 11:59 PM

Препоръчайте ми филм, в който основните думички, върху които да се замислиш, след като го изгледаш са "чест, достойнство, воля, характер" и т.н.

:)