Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Учителката по мениджмънт


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 31 October 2007 - 06:56 PM

Имам една учителка по мениджмънт с която имаме часове 1 път на 2 седмици и аз винаги с такова нетърпение чакам този час защото е много секси и е на на около 26-27 години. По голяма от мен с около 5 години. Тя забелязва че проявявам интерес към нея и по някакъв начин проявява интерес към мен само че не го казва с думи а с тялото си. Разговарял съм лично с нея не много пъти но винаги ъм се държал на нивото и и несъм бил лиглио. Имам телефонния и номер и емаила. Получих ги от нея защото тя ги обяви на целия курс за връзка с нея. Не е омъжена не знам дали си има приятел дочух че някой излиза с нея с някакво БМВ бил. Тя не е родом от моя град но живее тук. Тя знае с какво се занимавам когато несъм на лекции и какъв е моят бизнес, понякога ме пита за него. С нея трябва да се говори на високо ниво и глупави коментари са голям минус. Понеже нямам почти никакъв опит с по големи жени от мен а пък с учителки изобщо, но много ме възбужда гореспоменатата дама, чак стискам чина с ръце за да не и налетя. Няма къде да я видя освен в класната стая чак след 1 седмици, а много ми се иска да излезе нещо от цялата история, но незнам как да подходя. Да и звънна ли? какво да и кажа когато тя вдигне телефона и ако искам да изляза с нея къде е най - подходящото място за среща ( тя не е тиинейджър ). Предполагам тя ще ме попита защо искам да изляза с нея а аз какво да и кажа. Искам мнението на хора с опит. Чел съм библията не ме пращайте отново да я чета :). Ако може някои от модераторите или админа да ми дадът съвет.

#2 bakxys

bakxys

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 31 October 2007 - 09:57 PM

пак я прочети, натрупай опит с да речем по обикновенни момичета,и ве4е ще знаеш какво да правиш. Абе пич неееестава така- кажете ми кво да прая. Ми ако искаш ще дойда и да я... вместо те*е. Щом като си прочел библията и не ти сече пипето --- ми забрави.

#3 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 31 October 2007 - 10:42 PM

тъп коментар СЛЕДВАШТИЯ

#4 bakxys

bakxys

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 01 November 2007 - 08:47 PM

тъп коментар СЛЕДВАШТИЯ

извинявай за наистина тъпия ми коментар. ти искаш съвет а не порицание. щом тя е разбрала за интереса ти към нея и те пита за бизнеса ти значи ти прави нещо като шиит тест иска да те провери колко ти стиска. поискай и мнението за бизнеса ти - примерно искаш да правиш инвестиции в друг бизнес или начинание или искаш да увеличиш настоящия си. някъде в библията пишеше че жените обичат да дават съвети и да помагат. след това понеже сте от един град я заговори за него. примерно че си харесвал еди кое си заведение, място.....- така ще разбереш по кои заведения си пада и я покани на среща. но ти и определи къде и кога примерно - приятно ми е с теб искам да се срещнем в еди кое си заведение.

мисля че дива орхидея ще ти даде много добър съвет като жена. ама дали ще се навие да пише.
много се кефя като чета нейните постове

#5 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 01 November 2007 - 11:04 PM

пич наистина съм ти супер благодарен идеята ти за съвет от нея е брилянтна. Сега остава да измисля предварително няколко опорни точки по които да разговаряме.

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 02 November 2007 - 03:26 AM

извинявай за наистина тъпия ми коментар. ти искаш съвет а не порицание. щом тя е разбрала за интереса ти към нея и те пита за бизнеса ти значи ти прави нещо като шиит тест иска да те провери колко ти стиска. поискай и мнението за бизнеса ти - примерно искаш да правиш инвестиции в друг бизнес или начинание или искаш да увеличиш настоящия си. някъде в библията пишеше че жените обичат да дават съвети и да помагат. след това понеже сте от един град я заговори за него. примерно че си харесвал еди кое си заведение, място.....- така ще разбереш по кои заведения си пада и я покани на среща. но ти и определи къде и кога примерно - приятно ми е с теб искам да се срещнем в еди кое си заведение.

мисля че дива орхидея ще ти даде много добър съвет като жена. ама дали ще се навие да пише.
много се кефя като чета нейните постове




първо поздрави за добрия тон:) рядко се случва след такъв коментар

за шиит теста - възможно е, да ...за мен си е проява на интерес т.е. тя явно усеща притеснението му и понеже има интерес към него решава да направи първата крачка

съвета е страхотна идея, но за бизнеса...тук да действа тънко...веднага казвам защо
не ми се ще да излезе плах, неопитен и незнаещ какво да прави с бизнеса си ....по добър вариант би бил, ако има конкретни идеи да ги сподели с нея и да пита как тя вижда идеите му

разликата в годините не е голяма, а за мен изобщо не е определяща...ако ти се държиш като мъж/джентълмен и съвсем директно и ужасно възпитано я поканиш на кафе /като за начало/ смятам, че няма да откаже /много е трудно да отрежеш някой който се е държал мило/ а това ти дава шанс да я впечатлиш на срещата и да те опознае поне малко

не забравяй да вземеш едно цвете /нека не е роза, а лилиум http://emil.bimbargo...s/P5280947.JPG/ и ще е готино, ако я изненадаш с нещо ...
примерно разбрали сте се за кафе, но тя идва и ти казваш - имаш ли нещо против да те заведа на едно страхотно място ...поглеждаш я в очите без притеснение и преди да е казала каквото и да е казваш ... на близо е и правят страхотни коктейли /това с коктейлите не го забравяй, така ще е спокойна че отива в заведение ...иначе може да се притесни къде ли ще я водиш/ ако пита какво е това място, казваш - изненада и я водиш в заведение тип бар ...някак предразполага и скъсява дистанцията пък и коктейла също ще помогне ;)

на първата среща, не се опитвай да правиш нищо друго освен да се забавлявате и да се посмеете :huh: така ще си осигуриш и втора среща
успех ;)

PS: трогната съм :)
колкото за писането...винаги го правя, когато имам какво да кажа и когато има смисъл да го правя
тези дни бяха ужасни за мен и не съм в час... бях решила да не влизам и да не пиша...но докато пуших, уж последната цигара реших да хвърля едно око...
сега виждам, че е 3.30 и нямам идея как ще стана утре, но и ти имаш вина за това...мисли как ще я изкупиш ;)

Edited by diva orxideia, 02 November 2007 - 03:28 AM.


#7 FuLLmaXx

FuLLmaXx

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 04 November 2007 - 08:40 PM

Ох добре че е орхидеята - май само тя влиза от "старите кучета" - като чета библията например и като погледна 2004 година постнато и ми става мега гадно някак си. Но щом орхидеята е тук има надежда :)

#8 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 07 November 2007 - 11:13 PM

( тя не е тиинейджър )

'

Аз пък съм. :)


Ако може някои от модераторите или админа да ми дадът съвет.


Жалко,ама не съм.Ама ще ти кжа нещо.Много нажътре вземаш тази жена...много сериозна(всеки тъп коментар щял да бъде пагубен)Я се отпусни.Щом искаш да я ч**аш не можеш да се държи6 към нея като ученик към учител.Как иначе ще те възприеме като нещо сексуално.

Съвети са ти дали,моя е да не взимаш толкова на сериозно тая жена...тя не е нищо повече от всяка друга...набии го в главата.Деиствай!

#9 bakxys

bakxys

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 12 November 2007 - 11:04 PM

хей какво стана резидент ивъл? нищо не казваш, покани ли а на среща тя прие ли......... помогнаха ли ти съветите???
Аз от скоро съм в този форум и съм про4ел около 90% от темите и ми прави ОГРОМНО впечатление точно това ----- никой не пише как са се развили нещата в последствие. Дали му е помогнал този форум със съветите. Дали той се е справил самостоятелно и изобретателно. Ама нищо просто темите си увисват ейййтака!!! Наистина темите са невероятно проницателни и изчерпателни обаче на кого са помогнали-------------- ми никой не си казва аз успях по този и този начин или аз сбърках-- не правете това и това.

Умния се учи от грешките на другите, а глупавия от неговите.