Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Целувка на първа среща?!


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 21 October 2007 - 10:25 PM

Казахме, че когато мацката се опита да ме целуне на първа среща, е яко да се завъртиш и да те целуне по бузата... при всички положения това ще и опъне нервите... ОК ама ако тя се обиди от това?!?!

#2 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 October 2007 - 11:19 PM

Казахме, че когато мацката се опита да ме целуне на първа среща, е яко да се завъртиш и да те целуне по бузата... при всички положения това ще и опъне нервите... ОК ама ако тя се обиди от това?!?!


:) и кой каза че е яко...според мен си е гадно и е нормално да се получи тъпа ситуация в която и двамата да се чувствате зле B)
изхода /според мен/ действаш бързо - казваш исках да те ядосам :) казват, че когато е ядосана жената целува по страстно :) исках да разбера дали е истина и я придърпваш през кръста, след което ако ти позволи си знаеш :)

#3 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 25 October 2007 - 12:07 AM

"и кой каза че е яко...според мен си е гадно и е нормално да се получи тъпа ситуация в която и двамата да се чувствате зле"
Абсолютно вярно, това е адски тъпо и детско. Все едно да иска да я еб*ш и ти да се обърнеш на другата страна

Edited by ElZeTH, 25 October 2007 - 12:09 AM.


#4 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 25 October 2007 - 12:48 AM

дам... прави сте :blink: важното е, че все пак имаше хепи енд :)

#5 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 09 November 2007 - 01:25 AM

Никога не съм бил съгласен с това да не се целуваш на първа среща. Да, възможно е да се запази по-дълъг интереса на момичето, да се запази и мистерията около вас. Но все пак целувката е нещо толкова спонтанно, че тя просто трябва да се случи от само се*е си, без да бъде толкова премисляна. Може да направите играта по-интересна, да я дразните, но не и да се правите на недостъпен по този елементарен начин.
Обикновено при хубава среща нормално е да се появи целувка. И аз също избягвам това, но в крайна сметка, ако момичето го иска и моментът е добър, не трябва да се замисля човек, просто да се остави на страстта. А всяко отлагане на целувката се превръща не в игра, а в план, а плановете убиват страстта.

#6 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 09 November 2007 - 10:19 PM

Завъртането на главата в една ситуация ще е перфектно решение, в друга - неуместен ход.

Играйте си с търпението на момичето, но не прекалявайте и не се опитвайте да правите нещо "оригинално" защото резултата е самотна вечер и тубичка смазочен материал.

#7 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 10 November 2007 - 11:20 AM

А ако все пак държа да я подразня... (да предположим, че има висок интерес) какво ще кажете, ако просто я целуна нежно, без никакви езици обаче и се отдръпна бавно, докато я гледам страстно в очите...

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 10 November 2007 - 12:01 PM

А ако все пак държа да я подразня... (да предположим, че има висок интерес) какво ще кажете, ако просто я целуна нежно, без никакви езици обаче и се отдръпна бавно, докато я гледам страстно в очите...


:) точно това се прави на първа среща :lol: /може да е втора или трета/ езика се включва когато тя се включи в целувката /смятам знаеш за кво говоря/

#9 NRG

NRG

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 496 Мнения:

Posted 17 November 2007 - 10:42 PM

Гледам, че темата за "дразнене" при целувка набира скорост.
Ще ви дам един пример, но пак казвам, че тези примери/заготовки действат само според ситуацията.

Става дума за първата среща/първата прелюдия към целувка с приятелката ми в момента. Всичко се получи толкова спонтанно, толкова естествено, че в този миг напсувах наум всички примерчета, които бях чел и чувал някога.

Седяхме в едно тъмно спокойно заведение. Говорехме на просташки теми, харесваше й. Получи се кратка пауза, гледаше ме с големите си сини очи. Пауза, която трябва да се запълни. Казах й "Искам да ти кажа нещо, което не съм казвал на никого досега", наведох се към нея и приближих устни точно до ушето й, така че да чува душането ми. След няколко секунди отрязах "Няма значение...". Това я подлуди и сама ме целуна.
Абсолютно натурално, перфектно :)

#10 Ястреб

Ястреб

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 37 Мнения:

Posted 21 November 2007 - 12:25 AM

Има една правило ако не я целунеш на първа среща си кавалер, ако не я целунеш и на втора си глупак.


Добре нека разграничим видовете целувки , до тук говорим за целувка по бузата нали ?
На първа среща кога е най -удобният момент (ясно е че е на изпращане ) но други ниши има ли ,кога е удобен момента ?

Такааам , да кажем че излизаме с момиче на първа среща (срамежлива, нормална и отворена) трябва ли да подхождаме различно с първите целувки към даден тип момиче или ? И какви точно целувки - по бузите , устните .(не френска целувка ) . По-скоро удачно ли е да нападаме направо към устните (само допир) или по бузите (а може и двете неща ) -говоря преди да се разделим ! ...една кака ми беше казвала че целувка се краде не се дава...следващия път ще го пробвам!

Edited by taurus, 21 November 2007 - 12:34 AM.


#11 juan_don

juan_don

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 11 Мнения:

Posted 04 November 2009 - 04:56 AM

ъп по темата.

#12 Petko K

Petko K

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 149 Мнения:

Posted 04 November 2009 - 04:49 PM

И къде е UP-a?

#13 Johnny Strong

Johnny Strong

    Seducer

  • Moderators
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 392 Мнения:

Posted 04 November 2009 - 05:05 PM

Мойта мацка ми прави същия тоя номер на първата среща и на последната когато се видяхме наскоро...
на първата среща пробвам няколко пъти да я целуна по устните, тя се завърта и резултатът е целувка по бузата, което не исках аз (но и аз така се насадих защото и разправях едни простотии за това как в Испания познати и непознати се целуват по бузите при срещане и изпращане)
опитах няколко пъти и в крайна сметка на третия или четвъртия път се получи и то стана след като я придърпах по близо до мен през кръстта.

Извода е, че не е яко и мен поне не ме кефи да ме режат по тоя начин; целувката си остава за кулминацията на момента, изглежда че не е за ей така през 5 минути с повод и без повод или нещо подобно. И целувката трябва да е награда и заслужена, желана и от двамата - а някой път единия от двамата може да е изнервен или да не е подготвен за целувка и да не я желае, а ние да тълкуваме като отблъскване от нас самите. Което е тъпотия.

Споделяйте дали сте били рязани така не само на първа среща но и на по късен етап от вашата връзка някога.

Edited by lsd, 04 November 2009 - 05:07 PM.


#14 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 05 November 2009 - 09:24 AM

Завъртането на главата в една ситуация ще е перфектно решение, в друга - неуместен ход.

Играйте си с търпението на момичето, но не прекалявайте и не се опитвайте да правите нещо "оригинално" защото резултата е самотна вечер и тубичка смазочен материал.


Добре казано

;) :D :D :)