Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Още за конкуренцията


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 Гост

Гост

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 17 October 2007 - 10:24 PM

Мисля, че този въпрос не е достатъчно разгледан в Библията.

Какво правя, ако някой друг зарибява моя обект на желание? Как да я накарам да предпочете мен пред него?

А ако поради някаква причина (той хвърля въдицата от няколко месеца, а аз съм се усетил преди 2 седмици например) той има преднина и тя показва високо ниво на интерес? Как се стопява тази преднина?

Знам, че има подобна тема малко по-надолу, но аз питам за по-общ случай как се действа ако се окажеш връх на триъгълник.

#2 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 18 October 2007 - 09:49 AM

Каква преднина бе....Това не е състезание...Това даже не е спорт...какви въдици...какви месеци???Каква конкуренция?! :)

Единствения начин да преодолееш конкуренцията е да приемеш че я няма...Всички други трикчета,въдички и такива нещица...са пълни глупости.Ако той успее,а ти не...значи е по-добър.За какво ти е да прецакваш като можеш да се подобриш.

Играеш докато не отпаднеш..това е...Като ще му копаеш гроб...
В библията има достатъчно...

#3 FuLLmaXx

FuLLmaXx

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 18 October 2007 - 10:42 AM

Той ако я зарибява 2 месеца и не е успял е убитак (1-во защото не е успял и второ защото продължава - лепка). И да гледаш и да не гледаш за нея той вече е "приятел". Изобщо да не ти пука.

#4 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 19 October 2007 - 11:03 PM

Как да я накараш да предпочете теб пред него ? Пазарна икономика казва: по-високо качество. Действай за високо ниво на интерес. Получиш ли го - вече си в играта и той няма каквато и да е преднина. Тя го познава по-добре, което е негов минус. Жените ни делят на два типа - ставащи/неставащи. Влез в графата 'ставащ' и това е.

И все пак, никой ли не мисли като чете Библията. Защо този въпрос не е застъпен, а ? Защото не трябва ТЯ ДА ПРЕДПОЧЕТЕ ТЕБ! Трябва ТИ да предпочетеш НЕЯ! Ако ще се състезаваш с някого за момиче - отсега ти казвам - загубил си играта. Дори да спечелиш момичето...

Пише по-малко, мислете повече, а най-много действайте и споделяйте личен опит.

Поздрави

#5 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 29 October 2007 - 12:08 AM

Това е по-скоро игра на котка и мишка. Всеки гледа да прецака другия. Ако си изиграеш картите добре може и да обереш банката.

#6 PlaYbOY

PlaYbOY

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 29 October 2007 - 07:04 PM

И така,приятели нека някой от вас каже как можем да стопим преднината на конкуренцията по най-ефикасен начин.Например ако конкуренцията каже на момичето че го обича и тя кацва че иска да станат само приятели.Той почва да ревнува за най-малкото нещо,сърди се и я блокира от скайп.След това пак й казва че я обича и нещата май почват да ескалират и тя почва да хлътва.И забележете разликата-Аз съм излизал с нея 1 път а той нито един.В момента той води класацията (става въпрос за съблазняване на съученичка).И сега кажете как да действам,защото тези постове дават само бегла информация и никой не казва как да стопим нивото на интерес към опонента.Търся съвет от вас,използвам всички неща от Библията,но незнам как да действам,когато имам конкурент и той води класацията :)

#7 PlaYbOY

PlaYbOY

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 29 October 2007 - 07:19 PM

И така,приятели нека някой от вас каже как можем да стопим преднината на конкуренцията по най-ефикасен начин.Например ако конкуренцията каже на момичето че го обича и тя кацва че иска да станат само приятели.Той почва да ревнува за най-малкото нещо,сърди се и я блокира от скайп.След това пак й казва че я обича и нещата май почват да ескалират и тя почва да хлътва.И забележете разликата-Аз съм излизал с нея 1 път а той нито един.В момента той води класацията (става въпрос за съблазняване на съученичка).И сега кажете как да действам,защото тези постове дават само бегла информация и никой не казва как да стопим нивото на интерес към опонента.Търся съвет от вас,използвам всички неща от Библията,но незнам как да действам,когато имам конкурент и той води класацията :)

#8 Ghost_Rider

Ghost_Rider

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 29 October 2007 - 09:22 PM

И така,приятели нека някой от вас каже как можем да стопим преднината на конкуренцията по най-ефикасен начин.Например ако конкуренцията каже на момичето че го обича и тя кацва че иска да станат само приятели.Той почва да ревнува за най-малкото нещо,сърди се и я блокира от скайп.След това пак й казва че я обича и нещата май почват да ескалират и тя почва да хлътва.И забележете разликата-Аз съм излизал с нея 1 път а той нито един.В момента той води класацията (става въпрос за съблазняване на съученичка).И сега кажете как да действам,защото тези постове дават само бегла информация и никой не казва как да стопим нивото на интерес към опонента.Търся съвет от вас,използвам всички неща от Библията,но незнам как да действам,когато имам конкурент и той води класацията :)

Засенчвай го по всякакъв начин ,развихри въображението си .Я кажи кой клас сте?! :huh:

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 30 October 2007 - 12:38 AM

И така,приятели нека някой от вас каже как можем да стопим преднината на конкуренцията по най-ефикасен начин.Например ако конкуренцията каже на момичето че го обича и тя кацва че иска да станат само приятели.Той почва да ревнува за най-малкото нещо,сърди се и я блокира от скайп.След това пак й казва че я обича и нещата май почват да ескалират и тя почва да хлътва.И забележете разликата-Аз съм излизал с нея 1 път а той нито един.В момента той води класацията (става въпрос за съблазняване на съученичка).И сега кажете как да действам,защото тези постове дават само бегла информация и никой не казва как да стопим нивото на интерес към опонента.Търся съвет от вас,използвам всички неща от Библията,но незнам как да действам,когато имам конкурент и той води класацията :)


при положение, че тя му е казала, че иска да са само прияртели, ще му трябва доста доста късмет... можеби и алкохол (зависи кой клас сте). Но това не значи, че ти си човека, както и това, че вече сте излизали... добре е, но ако не си се представил добре може да е в твой голям МИНУС. Номера е докато той се държи като лузър ти да се държиш кууул... алфа, особено докато сте заедно тримцата. В твоя случай ти се състезаваш с конкуренцията, а е по-добре, ако мацката е състезатела и наградата си ти... трудничко, но постижимо! като за начало се възползвай от това че е влюбен, но и не прекалявай, за да не му донесеш този "доста доста късмет" :huh:

и още нещо: "На война не се тръгва с мисълта за загуба!"

успех!

#10 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 30 October 2007 - 01:41 PM

Един ефикасен алфа начин да я грабнеш: вместо да се състезавате кой какво ше напише или пък ще и каже,използвай си акъла и я изведи да ПРАВИТЕ нещо сами. Ама каквото на теб ти харесва и не е задължително да й казваш като я караш да излизате. "Имам супер идея за днес" и толкоз. В много случаи тя е заинтересувана от такова предложение.
Конкретни примери(макар че са доста относителни): картинг,футболен/баскетболен мач,тенис на маса/корт,каране на колело/ролери. Първото си признавам ,че и аз самият не съм го правил, ама всяко среща,в която има действие и движение има голяяяям резултат.

Е какво виждаш не съм слагал никъде въпрос за конкуренция. След като си я изолирал и сте само двамата изобщо не те е*е за външните елементи.

#11 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 31 October 2007 - 11:17 AM

Пич,погледни нещата от друга страна... Защо трябва да приемаш някой като твоя конкуренция за дадено момиче? Попринцип хубавите момичета постоянно ги свалят момчета. Много момчета. Може да става въпрос не за 1 сваляч,а за 20 например... Всичките ли ще са ти конкуренция?
Играй си играта и все едно само ти си я сваляш. В твоята реалност ти трябва да си този,който единствен може да успее с нея и трябва да я вкараш и нея в тази реалност...

#12 PlaYbOY

PlaYbOY

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 01 November 2007 - 12:12 AM

А каква е целта на момичето,когато започва да говори за други момчета когато е със теб.Да пита имаш ли техни снимки и подобни глупости,това може ли да означава че те харесва много и те кара да ревнуваш за да действаш

#13 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 01 November 2007 - 12:23 AM

шит тест кара те да се конкурираш с еди кой си и те разпитва за него

#14 PlaYbOY

PlaYbOY

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 21 Мнения:

Posted 01 November 2007 - 12:33 AM

И аз така си мислех-че е шит тест.А като не показвам ревност и че не ми пука го минавам нали?

Edited by PlaYbOY, 01 November 2007 - 12:33 AM.


#15 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 10 November 2007 - 12:28 AM

Мисля, че този въпрос не е достатъчно разгледан в Библията.

Какво правя, ако някой друг зарибява моя обект на желание? Как да я накарам да предпочете мен пред него?

А ако поради някаква причина (той хвърля въдицата от няколко месеца, а аз съм се усетил преди 2 седмици например) той има преднина и тя показва високо ниво на интерес? Как се стопява тази преднина?

Знам, че има подобна тема малко по-надолу, но аз питам за по-общ случай как се действа ако се окажеш връх на триъгълник.

Ауууу доста хора не разбират смисъла от този форум и още по-малко това което е отвън. Разсъждението, че свалките са спорт, а мацката е нещо като купа за победителя ми се струва доста вулгарна. Едно е да спортуваш за удоволствие, съвсем друго е като това ти се превърне в професия със други състезатели (конкуренция) и награди.
Какво да правиш ако някой зарибява твоя обект на желание? Теб какво те интересува това?! Знаеш за него, но може да има още хиляда други състезатели, за които не подозираш, но трябва ли да мислиш и за тях? Предполагам че те интересува единствено обекта ти на желание (доста гаден начин да наречеш така едно момиче бтв). Но занимаваш се с нея, тя те интересува, тя е твоята цел, а ти си играеш твоята игра, без да се впечатляваш от другите. Ако си най-добрия, ясно ти е че ще спечелиш накрая. Как да я накараш да предпочете теб пред него, можеш да знаеш само ти. Защо трябва да се състезаваш с него изобщо?! Ти харесваш момичето, не него, той не те интересува, него просто го има. ИЗВОДЪТ е: Да правиш това, което би правил, ако този някой го нямаше, да накараш момичето да стане твоя. Как ще го направиш, ако него го няма? Така и като е там.