Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

важен избор


  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 17 October 2007 - 09:22 PM

Преди 1 месец се разделих с приятелката си и споделих с вас как се чувствам. Получих някои съвети как да преживея мъката и като цяло не ги спазих излязох няколко пъти с нея дори и днес отново но нищо не се променя тя все така ми се прави и ме отблъсква с изклиучение на 1-2 наши срещи на които явно под въздеистието на алкохола се целувахме като онзи ден уж случайно доиде в нас и я ч**ах. Днес пак я видях защото пак нещо зех да се побърквам и тя се правеше че нищо не е станало. Аз няма да се занимавам вече с нея но харесвам и едно друго момиче което е добро умно и не е надута само дето е да кажем 6-ца по десетобалната а предното ми гадже беше 7.5-8. Срамно ли е ако тръгна с момиче което не е хубаво като предното ми но не е грозно приятно е но като характер е много по добро ?

#2 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 17 October 2007 - 11:36 PM

Срамно ли е? Ти май се шегуваш..? Прави това което те прави теб щастлив и не плащай данък обществено или чието и да е друго обществено мнение...Ако искаш да си с грозна - бъди с грозна, ако искаш да си с дебела - бъди с дебела, ако искаш да си модел - бъди с модел, ако искаш умна .. и тн. А старото ти гадже я зарежи, не се виждай с нея и и давай само неопределени отговори ако те пита нещо.. ако иска да излизате и кажи " Ами може би, ще ти се обадя " и не се обаждай. Пък да видим какво ще стане.

#3 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 18 October 2007 - 09:36 PM

Преди 1 месец се разделих с приятелката си и споделих с вас как се чувствам. Получих някои съвети как да преживея мъката и като цяло не ги спазих излязох няколко пъти с нея дори и днес отново но нищо не се променя тя все така ми се прави и ме отблъсква с изклиучение на 1-2 наши срещи на които явно под въздеистието на алкохола се целувахме като онзи ден уж случайно доиде в нас и я ч**ах. Днес пак я видях защото пак нещо зех да се побърквам и тя се правеше че нищо не е станало. Аз няма да се занимавам вече с нея но харесвам и едно друго момиче което е добро умно и не е надута само дето е да кажем 6-ца по десетобалната а предното ми гадже беше 7.5-8. Срамно ли е ако тръгна с момиче което не е хубаво като предното ми но не е грозно приятно е но като характер е много по добро ?


Не е срамно.Заемай се с новата. От всеки човек можеш да научиш нещо ново. С нея кой знае какви незабравими мигове можете да изживеете. С бившата явно интимните моменти са минали. Да си върви по пътя . Ти имаш свой и трябва да продължиш да вървиш по него.

#4 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 19 October 2007 - 06:22 PM

А да стоиш и да чакаш тя да си намери друг срамно ли е!?
Не си затормозявай главата с такива мисли а действаи с новата :)

#5 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 20 October 2007 - 05:11 PM

Внимание само към новата и... ако толкова иска, ч**ай старата рядко и само когато си на кеф, но го прави винаги като за последно, без да вкарваш никакви чувства.

Edited by .z?®0., 20 October 2007 - 05:13 PM.


#6 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 20 October 2007 - 06:51 PM

така сега ще ви кажа какво стана. Без да свалям новата тя явно супер много лудна по мене и неиният интерес е адски голям постоянно ми пише СМС-си от ГСМ-а си и ми се обажда сигурно ми пише по 20-30 СМС-са на ден и малко взе да ме хваща параноята че тя е манячка. Нали в библията ставаше дума за високия интерес. А за прекалено високия някои може ли да ми каже нещо и как бих могъл да се възползвам от него.

#7 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 20 October 2007 - 09:20 PM

Tова май ще ти помогне
http://donjuan.cobra...hp?showtopic=44
чети внимателно.

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 21 October 2007 - 08:53 PM

но харесвам и едно друго момиче което е добро умно и не е надута само дето е да кажем 6-ца по десетобалната а предното ми гадже беше 7.5-8. Срамно ли е ако тръгна с момиче което не е хубаво като предното ми но не е грозно приятно е но като характер е много по добро ?


:) я си живей живота без да мислиш за общественото мнение B) не може всички да са като Анджелина Джоли :)
коя те прави по щастлив? това е отговора :)


Внимание само към новата и... ако толкова иска, ч**ай старата рядко и само когато си на кеф, но го прави винаги като за последно, без да вкарваш никакви чувства.


грешка!
ти май не си разбрал, че човека не търси следващата!!! просто така са се получили нещата...
бившата си остава такава и секса с нея не е добра идея ...сам си отговори защо

Edited by diva orxideia, 21 October 2007 - 08:55 PM.


#9 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 25 October 2007 - 09:10 PM

Днес пак я видях защото пак нещо зех да се побърквам и тя се правеше че нищо не е станало.

Не знам... това не ми звучи като нетърпение за следващата...

#10 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 25 October 2007 - 09:22 PM

... а защо да не опита отново с бившата, след като очевидно все още има необходимата искра между тях.

#11 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 25 October 2007 - 11:45 PM

... а защо да не опита отново с бившата, след като очевидно все още има необходимата искра между тях.


има, има ВИДЕЛ ден пенкеле, ма то не става само когато единия го вика :lol: :lol: ебавам се не се връзвай

бившото гадже винаги си остава такова еййййййййй нема ви дойде акъла :blink: немало такова животно като бивш президент, само дето не той води оркестъра а :lol:

защото ...ще цитирам http://donjuan.cobra...t...

Ходих с едно момиче 2 години и преди няколко дни тя ми каза че вече не ме обича и не изпитва нищо към мен. И скъсахме. Аз още я обичам а на нея не и пука макар че преди адски много ме обичаше и направо не знам ко да прая почти се сринах.


та, ако иска да мине пак по същия път ...може да се пробва :) само дето тя пак ще го отреже по някое време ...
всъщност тя вече е променена и не е с него...ползва го вместо вибратор /сори/
пич, аз ако съм на твое място, верно ще и купя един и ще и го подаря ...като прощален подарък ...да си го ръга и да си мисли за добрите дни... /цинична съм сори...леко изтрещех тея дни/

колкото до следващата ...човека си е влюбчив или ако не го кефи думата да кажем -бързо лапва ...но не с цел следващата...поредната...дрън дрън

забележи пак цитата :lol:

харесвам и едно друго момиче което е добро умно и не е надута само дето е да кажем 6-ца по десетобалната

ако търси поредната нема да му пука дали е добра, умна и земна :lol: просто ще е*е и ще бега

Edited by diva orxideia, 25 October 2007 - 11:49 PM.


#12 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 26 October 2007 - 12:05 PM

Орхидея, накара ме да се усмихна. :)

Resident, Орхидеята ти е казала всичко което трябва да знаеш :Р. Само дето трябва да й прочетеш постовете поне 2 пъти че да разбереш какво иска да каже (на мен ми трябваха 3 пъти).

И, абе пич, откъде накъде някой си във форум ще може да ти каже какво искаш и какво не? Вземи си помисли какво искаш и не се излагай.
Не виж, ходенето с момиче което харесваш не е срамно. Срамно е да пускаш теми във форум "срамно ли е".

Много съм гаден а? Съжалявам :blink:. Успехи!

#13 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 October 2007 - 04:19 PM

Орхидея, накара ме да се усмихна. :lol:

Само дето трябва да й прочетеш постовете поне 2 пъти че да разбереш какво иска да каже (на мен ми трябваха 3 пъти).


:lol: радвам се, че ми е простено изтрещяването :lol: мен нали ме ядат все за нещо тук :lol: пак очаквах некой да ме сръфа :lol: разваляш традицията ейй

:blink: аммм ще се опитам да пиша /мисля /се изразявам по разбираемо :lol: казах ще опитам :) пък дано се получи

#14 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 01 November 2007 - 11:58 PM

Преди 1 месец се разделих с приятелката си и споделих с вас как се чувствам. Получих някои съвети как да преживея мъката и като цяло не ги спазих излязох няколко пъти с нея дори и днес отново но нищо не се променя тя все така ми се прави и ме отблъсква с изклиучение на 1-2 наши срещи на които явно под въздеистието на алкохола се целувахме като онзи ден уж случайно доиде в нас и я ч**ах. Днес пак я видях защото пак нещо зех да се побърквам и тя се правеше че нищо не е станало. Аз няма да се занимавам вече с нея но харесвам и едно друго момиче което е добро умно и не е надута само дето е да кажем 6-ца по десетобалната а предното ми гадже беше 7.5-8. Срамно ли е ако тръгна с момиче което не е хубаво като предното ми но не е грозно приятно е но като характер е много по добро ?


Еми представи си някой ден ако тръгнеш с най-красивото момиче на света и след някой друг месец те одреже, няма да тръгнеш с друга ли ?

#15 FuLLmaXx

FuLLmaXx

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 04 November 2007 - 09:29 PM

Еми представи си някой ден ако тръгнеш с най-красивото момиче на света и след някой друг месец те одреже, няма да тръгнеш с друга ли ?


Ха-ха, много точно казано.