Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Най-красивата Жена


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Troen_Cure

Troen_Cure

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 15 October 2007 - 07:19 PM

Бях на презентация на чуждестранна фирма преди няколко дни. Лекторката беше една скандално готина уоман.
Без бъзик, братлета.
Крака на богиня, Очи на ангел и компактни и чувствени гърди.
Понеже съм сравнително общителен и не се претеснявам лесно, след презентацията, отидох да говоря с нея...
Направо ме плени с погледа си.
Превзе ме.
Сега съм напълно обсебен от мисълта за нея и прекрасното и тяло. Нощем сънувам очите и.
Много искам да я направя моя.

Разменихме си и-мейли, но аз искам повече.
Бих зарязал всичко, за да отида до Ливърпул...но имам приятелка от 3 години.
Някак си не върви да си зарежа пичето така, ама сърцето ми е вече в Англия. Пък и връзката ни вече не е същата. Даже докато правим секс си мисля за англичанката.

пичове, какво да правя?!
Никога не съм се чувствал така...

Университета ни участва в семинар в Импририал Колидж в Лондон. Мисля, че това е знак от съдбата!
Да зарежа ли всичко тук заради една истинска любов?!

мерси боку,
плииз хелп,
Troen_Cure

#2 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 16 October 2007 - 09:03 AM

Винаги съм искал и на мен да ми се случи нещо такова. Като филма Европейско пътешествие. Аз на твое място бих отишъл при нея стига да знам точно къде е и ако имам пари и време за това пътуване. Само ще ти кажа че колкото повече отлагаш, чувствата ти към анличанката ще намаляват и накрая вече няма да ти пука. дейстай докато си още горещ.
П.П Дано нищо не ти се случи по пътя че ще ми тежи на съвестта дет съм те пратил у гъбите.

#3 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 16 October 2007 - 03:12 PM

Не си заряавай учението заради някакво си момиче каквото и да е в твойте очи!
Бъдещето ти е пъти по-важно за напред ще продължаваш да срещаш хубави момичета не си заслужава.

Edited by Jas, 16 October 2007 - 03:14 PM.


#4 ДИСКРЕТНО69

ДИСКРЕТНО69

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 16 October 2007 - 05:24 PM

МОЕТО МНЕНИЕ Е ЧЕ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ЗАРАДИ ЕДНА ЖЕНА И ТО ЗАСЕГА С КОЯТО НЯМЯШ КОИ ЗНАЕ КАКВО РАЗВИТИЕ Е СТЕ СЕ ПОТРУДИШ МАЛКО И СТЕ ПОДДАДЕ НЯМА КАДЕ ДА ХОДИ НО СТОМ ЧАК ТОЛКОВА СИ ЗАХАПАЛ СТАВАШ ЗАВИСИМ ОТ НЕЯ И СТЕ И ХОДИШ ПО СВИРКАТА И АКЪЛА А ТОВА НЕ Е НИКАК ДОБРЕ ТОЛКОВА МНОГО ЖЕНИ ИМА НАВСЯКАДЕ И ТО ОТ ПО ХУБАВА ПО ХУБАВА НЕ МОЖЕ ДА СИ ГУБИШ ВРЕМЕТО ТА ЧАК И ЖИВОТА ДА СИ ПРОМЕНЯШ ЗАРАДИ ЕДНА ЗА ЕДНА ДВЕ ХУБАВИ ВЕЧЕРИ МОЖЕ ДА СЕ ПРИЖАЛИШ НО КАКВО ПОВЕЧЕ И НАЙ НАИЙ ХУБАВАТА ЖЕНА ОМРАЗВА РАНО ИЛИ КЪСНО МОЕТО МНЕНИЕ ДА Я СВАЛИШ 2 3 ПАТИ И СИ ГЛЕДАЙ ЖИВОТА И СЕ ВГЛЕЖДАЙ ОСОБЕНО КАКТО СИ ОБСЕ*ЕН ПОВЕЧЕ В ЖЕНИТЕ И СТЕ ВИДИШ КОЛКО ПО КРАСИВИ И ИНТЕРЕСНИ ИМА ОТ НЕЯ ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ.

#5 bakxys

bakxys

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 16 October 2007 - 10:45 PM

Много е яко, че си изпитал подобна нещо, 'щото рядко се случва човек да попадне на нещо такова като твоя случай. Обаче знай, че не само ти си изпитал такова увлечение по нея. Понеже е много готина и всеки нормален мъж би я желал до полуда. А тя го знае това и ще избере този който ще и предложи златните ябълки. Както гласи една поговорка ,, Не гони дивото щом имаш питомното''. Ако връзката ти с ,, пичето,, не е същата само заради Лекторката, не си струва. На всеки му се се случвало и ще се случва да се захласне по ,,Чуждо''. Ти си прецени дали си заслужава и дали. Абе що не идеш на семинара и да се пробваш, и да опитш ''гроздето'' дали от него може да стане вино. Ако не пробваш цял живот ще се ядосваш. Само ти можеш да си прецениш. Във всеки от нас има по едно "шесто чувство'' което ни води в такива моменти.
Ти знаеш какво да направиш.
Като пишеш тука просто очакваш одобренеие за следващите ти действия.
КЪСМЕТ

#6 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 17 October 2007 - 12:23 AM

МОЕТО МНЕНИЕ Е ЧЕ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ЗАРАДИ ЕДНА ЖЕНА И ТО ЗАСЕГА С КОЯТО НЯМЯШ КОИ ЗНАЕ КАКВО РАЗВИТИЕ Е СТЕ СЕ ПОТРУДИШ МАЛКО И СТЕ ПОДДАДЕ НЯМА КАДЕ ДА ХОДИ НО СТОМ ЧАК ТОЛКОВА СИ ЗАХАПАЛ СТАВАШ ЗАВИСИМ ОТ НЕЯ И СТЕ И ХОДИШ ПО СВИРКАТА И АКЪЛА А ТОВА НЕ Е НИКАК ДОБРЕ ТОЛКОВА МНОГО ЖЕНИ ИМА НАВСЯКАДЕ И ТО ОТ ПО ХУБАВА ПО ХУБАВА НЕ МОЖЕ ДА СИ ГУБИШ ВРЕМЕТО ТА ЧАК И ЖИВОТА ДА СИ ПРОМЕНЯШ ЗАРАДИ ЕДНА ЗА ЕДНА ДВЕ ХУБАВИ ВЕЧЕРИ МОЖЕ ДА СЕ ПРИЖАЛИШ НО КАКВО ПОВЕЧЕ И НАЙ НАИЙ ХУБАВАТА ЖЕНА ОМРАЗВА РАНО ИЛИ КЪСНО МОЕТО МНЕНИЕ ДА Я СВАЛИШ 2 3 ПАТИ И СИ ГЛЕДАЙ ЖИВОТА И СЕ ВГЛЕЖДАЙ ОСОБЕНО КАКТО СИ ОБСЕ*ЕН ПОВЕЧЕ В ЖЕНИТЕ И СТЕ ВИДИШ КОЛКО ПО КРАСИВИ И ИНТЕРЕСНИ ИМА ОТ НЕЯ ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ.



Следващия път като пишеш, пробвай да натиснеш клавиша Caps Lock нечетен брой пъти и виж в граматиката от 1-ви клас какво е пунктуация.

#7 ДИСКРЕТНО69

ДИСКРЕТНО69

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 13 Мнения:

Posted 17 October 2007 - 05:15 AM

ВИЖ СЕГА МИСТЕР X МИСЛЯ ЧЕ ДОСТАТЪЧНО ЯСНО САМ НАПИСАЛ КАКВО ИСКАМ ДА КАЖА И ТУКА СЕ ИЗИСКВА МНЕНИЕ А ЗА ПУНКТОАЦИЯТА ТОЧНО ТУК НЕ СМЯТАМ ДА Я СПАЗВАМ АКО ПРОБЛЕМА ТИ Е 3 ЗАПЕТАЙКИ И ДВЕ ТОЧКИ ТО ИДИ ВЪВ ФОРУМ ЗА КОНТРОЛНИ И ТЕМ ПОДОБНИ ТИ ВМЕСТО ДА ИЗКАЖЕШ МНЕНИЕ ЗА МОМЧЕТО СЕ ЗАНИМАВАШ С ГЛУПОСТИ И НЕ МЕ УЧИ КАК ДА ПИША ЗАЩОТО ИМАМ 2 ВИСШИ И ДОСТА СИЛЕН БИЗНЕС ДА МЕ ПОУЧАВАШ КАКВОТО И ДА Е БИЛО ,А И ЯВНО НЕ СИ СЪГЛАСЕН С МОЕТО МНЕНИЕ ,НО АЗ ХАРЕСВАМ МОГА И ГО ПРАВЯ ДА СЪМ С РАЗЛИЧНИ ЖЕНИ И ТРУДНО МОГАТ ДА МЕ ВПЕЧАТЛЯТ С НЕЩО КОИ ЗНАЕ КАКВО .ИМАМ ДОСТА ПРИЯТЕЛИ СЪС СЕРИОЗНИ ТАКА ЧЕ ВИЖДАМ ЗАРАДИ ЕДНА ЖЕНА КАКВИ ГЛУПОСТИ ПРАВЯТ И СА ЗАВИСИМИ ОТ НЕЯ И НЕЙНОТО НАСТРОЕНИЕ ЗАТОВА АЗ ГИ ГЪРЧА И ПОБЪРКВАМ ОТ ВСЯКЪДЕ И НИКОИ НЕ МОЖЕ ДА МЕ СПРЕ.СТЕ МИ Е ИНТЕРЕСНО ДА ПРОЧЕТА ТВОЕ МНЕНИЕ ЗА ПРОБЛЕМА НА МОМЧЕТО АКО МОЖЕШ ДА ИЗКАЖЕШ ТАКОВА MISTER X

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 October 2007 - 01:01 PM

Много искам да я направя моя.

Разменихме си и-мейли, но аз искам повече.

Някак си не върви да си зарежа пичето така, ама сърцето ми е вече в Англия.

Никога не съм се чувствал така...

Университета ни участва в семинар в Импририал Колидж в Лондон. Мисля, че това е знак от съдбата!

Да зарежа ли всичко тук заради една истинска любов?!


:lol: нормално...мъжете винаги лудват по жени които не могат да имат

като имаш мейла и ...пиши пък времето ще ти покаже пътя

не върви да я зарежеш? защо си мисля, че вече си е прежалил...

никога е силна дума ...най вероятно си на не повече от 25 ;)

мей би ;)

хммм колкото до истинската любов :huh: пиле, тя се гради с времето...та ти едва познаваш тази жена ...не можеш да ме убедиш, че любовта ти е истинска...за мен е просто лудо желание...лошо няма ...всъщност тръпката е несравнима :huh: понеже не се случва често...

да предположим, че си хванеш багажа и заминеш ...какво се случва после ...проиграл ли си в съзнанието си ситуациите на които можеш да се натъкнеш ...мислил ли си къде ще живееш и как ще се издържаш ... и ако тя няма твоите чувства и желания??

#9 Nikotin

Nikotin

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 216 Мнения:

Posted 18 October 2007 - 11:07 AM

И според мене заради жена да "зарежеш всичко" от никъде не си заслужава. Изчакай да мине малко време и ще ти мине. Няма смисъл да си проваляш живота, а и както и други казаха не се знае от другата страна как те приемат. Доста рядко е споделена любовта. Пък и това не е любов. Аз поне не вярвам в любовта от пръв поглед. Това е само някво влечение. И аз преди имах нещо подобно и като я поопознах доста се бях разочаровал. Обикновено хубавите ябълки са червиви :) Затова Keep walking B)

#10 p1c00

p1c00

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 76 Мнения:

Posted 09 November 2007 - 01:44 AM

Интересно, брат, ти я видя няколко пъти и решаваш, че това е истинска любов, само защото сънуваш божественото и тяло. Е и аз често сънувам тялото на Джесика Алба и ми се иска да й отида на гости, но не бих си зарязал живота и да ходя да си търся щастието с нея. Орхидея е права, мъжете винаги копнеем по това, което не можем да имаме. Май за доста от нас това е същността на любовта, но едва ли ...

#11 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 10 November 2007 - 02:21 PM

Според мен братле си видял нещо готино за шибане и сензорния ти апарат в гащите веднага е задал отправна точка. Така и така ще ходиш към Лондон - пробвай си късмета като искаш толкова. Но първо не бързай да си режеш сегашната приятелка и второ бъди готов за "среща със реалността" тъй като такъв род мацки са силно ангажирани с различни работи (включително и куп мъже) и има голяма вероятност просто да ти каже "не".


П.С. Забелязал съм ,че в подобни истории се говори само за физическо привличане и външни описания. Ами вие не гледате ли какво има в главите на тия красавици? :) .Увлечението може да е от всякакъв вид но със сигурност не е любов.

#12 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 11 November 2007 - 03:13 PM

Пич, трябва да възмъжееш.
Не можеш да си малко момченце на 20 и няколко години.
Натъжава ме факта че живеем в свят с толкова много порастнали момченца и толкова малко мъже.

Принцеса Жасмина от анимационните филмчета на Уолт Дисни не съществува. Както и дядо Коледа.

В ума си, приписваш на хубава мацка качествата които искаш тя да има. Никой не може да ти помогне да свалиш и изч**аш някаква илюзия. А ако си наричаш илюзията "истинска любов" е още по-лошо.

Порастни.

#13 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 11 November 2007 - 11:36 PM

Отиди,намери я,поискай да излезете,зассипвай я с любовта си и излиянията си,мисли само за нея,напиши и 100смс колко я обичаш...провали се и ще разбереш защо парадокс е толкова груб с теб.

#14 Xtigyro

Xtigyro

    my world is my pride.

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 404 Мнения:

Posted 12 November 2007 - 01:29 AM

Бях на презентация на чуждестранна фирма преди няколко дни. Лекторката беше една скандално готина уоман.

Интересно, дали и други мъже я смятат за такава :)

Направо ме плени с погледа си.
Превзе ме.
Сега съм напълно обсебен от мисълта за нея и прекрасното и тяло. Нощем сънувам очите и.
Много искам да я направя моя.

Ти на колко години си?!? Събуди се. Не си хлапак, не прави грешката да се държиш като такъв.

Разменихме си и-мейли, но аз искам повече.

Пиши й и провери дали изобщо е заинтригувана, преди да правиш каквато и да било.

Университета ни участва в семинар в Импририал Колидж в Лондон. Мисля, че това е знак от съдбата!
Да зарежа ли всичко тук заради една истинска любов?!

Възползвай се, направи нужното, докато си там ЗАРАДИ СЕМИНАРА.

Успех.