Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

истина ли е това


  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 08 October 2007 - 01:37 PM

Има два вида жени: такива, които знаят какво искат и такива, които не знаят.
1. Този тип Жени знаят какво искат - искат да са щастливи и успели в живота. Искат красив приятел (най-красивия), богат (най-богатия), интелигентен (но да не ги превъзхожда), забавен (но да не ги засенчва), услужлив (но да не прекалява), баровец (но да е внимателен с тях), да е неповторим в леглото (но само с тях). Искат и още много други неща, за които няма да ми стигне мястото тук. Но за да получат всички тези неща, те трябва и да дадат нещо от се*е си. Е, питам Аз, какво имат Те, което могат да дадат? Тялото си? Познахте!!! Всяка що-годе интелигентна жена ще е забелязала, че има нещо, което всички мъже искат. И ако успее да го използва по най-добрият начин ще постигне много. Зависи естествено от ресурса, с който разполага. Естествено Вие сте запознати с факта, че парите трудно остават у един човек. Идеята на парите е те да се въртят. Да се обменят и да сменят притежателя си. А с парите се движат и жените, тъй като реализацията на мечтите им става с пари. Или с много пари. Или и с двете.
2. Този тип Жени НЕ знаят какво искат! Те са заблудените. Обикновено чакат Голямата Любов. И нямат смелост да започнат връзка с някого, ако това не е ТОЙ. Те винаги остават разочаровани от живота. Поради това на определена възраст се усещат и започват да търсят това, което са пропуснали в живота си. И започват да консумират с неистово желание и апетит. Без задръжки и свян. И се пристрастяват. Някои дотолкова губят морала си, че този начин на живот им става професия. И понеже тези Жени не са самостоятелни, дават парите си на сводници и всякакви подобни типове. И затъват в помията.Стигат до убежденията на първия вид Жени, само че при този вид просто целите са значително занижени.
Така е според мен! Може и да греша! Май не греша!
---------Това не са мои мисли копирах ги от едно място---------

#2 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 08 October 2007 - 04:42 PM

не е толкова елементарно... неможеш, а и нямаш правото да слагаш всички жени под тези два знаменателя... въпреки, че са ЖЕНИ има и изключения... и то не рядко срещани (зависи от това колко търсиш)

а точно тези два типа според мен са един мн мн малък процент от жените ;)

#3 Summer`Love

Summer`Love

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 35 Мнения:

Posted 08 October 2007 - 05:30 PM

по-голяма простотия отдавна не бях чела......

#4 Piron

Piron

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 99 Мнения:

Posted 09 October 2007 - 12:19 AM

Има два вида жени: такива, които знаят какво искат и такива, които не знаят.
---------Това не са мои мисли копирах ги от едно място---------


Аз пък съм чувал че има три типа жени и три типа мъже- ку*ви, просто пу*ки и прости пу*ки, а мъжете са: плащачи, развеждачи и ебачи.
Няма смисъл да обявам разликата.

И честно да ти кажа тоя/тая която го е писал/а има още доста да наваксва с материала.

#5 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 09 October 2007 - 12:56 AM

Има два вида жени: такива, които знаят какво искат и такива, които не знаят.
1. Този тип Жени знаят какво искат
2. Този тип Жени НЕ знаят какво искат! Те са заблудените. Обикновено чакат Голямата Любов.
занижени.
Така е според мен! Може и да греша! Май не греша!
---------Това не са мои мисли копирах ги от едно място---------


има доза истина ... само дето първия тип са много редки птици ;) патици или каквото летящо си харесаш :( /тва относно тезата, че знаят кво искат / обикновенно не знаят, но искат всичко ...
а ако се замислиш има и среден вариант - ем знае, ем не знае кво иска ;)
всъщност на кой му пука...отивам да спя

Аз пък съм чувал че има три типа жени и три типа мъже- ку*ви, просто пу*ки и прости пу*ки, а мъжете са: плащачи, развеждачи и ебачи.
Няма смисъл да обявам разликата.

И честно да ти кажа тоя/тая която го е писал/а има още доста да наваксва с материала.


:( http://donjuan.cobra...m...post&p=6503

#6 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 13 October 2007 - 05:20 PM

Не е истина.

#7 Ashikov

Ashikov

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 14 October 2007 - 01:09 AM

Тва май беше за хумор и забава?