Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дайте съвет!


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 poncho

poncho

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 07 October 2007 - 07:28 AM

Имам една колежка на работата която много ме кефи (тяло, характер, лице), а и техните имат много кинти. Два пъти я карам да излезем и тя все ми отказва че има работа. Иначе постоянно ми казва че сам много готин, забавен и иска всеки ден да съм на работа( в седмицата един път се засичаме, защото сме на смени). Когата съм с нея само щегички, закачания за личния неща не разговаряме. После разбрах че има гадже, от 2 години са заедно и живеят заедно, видях негови снимки(на гсм й): дебел е, и е по голям от нея. След две седмици напускам работата.(имам неиния телефон). Аз съм на 21 , а тя на 22.
Дайте съвет какво да правя!!

#2 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 07 October 2007 - 10:52 AM

Отрязала те е два пъти!
Като цяло май само си играе с теб трии номера и следващата

#3 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 07 October 2007 - 02:43 PM

виж аз бих се поставил на мястото на дебелият и приятел и ако тя ме остави заради теб ще ми е много гадно и затова по добре не се занимавай с нея за да не им прецакваш връзката. Те сигурно имат планове и мечти, недей да им ги разрушаваш. Намери си момиче което е само, защото няма да си щастлив с нея.

#4 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 07 October 2007 - 04:05 PM

Ще си позволя да не се съглася с горното твърдение. Резидент Ивъл, твърде много морал раздаваш наляво и надясно.
Постави се на мястото на приятеля и. Ако тя те обича, което явно е факт щом живеете заедно, тя няма да те зареже. А ако те зареже, за да тръгне с 21 годишен пикльо, който търси съвети по форуми, то момичето заслужава ли си въобще да я поздравяваш като я видиш ? Не мисли толкова плитко. Прочети БИБЛИЯТА, запознай се с идеологията ДЖ. Настрой ума си в тази посока.

Да разбиеш такава връзка заради едното ч**ане е безсмислено, но да жертваш собственото си щастие заради това на друг е още по-безсмислено. Но да оставим тези неща. Доколкото виждам в ситуацията никой никого няма да зареже.

До автора на темата: защо отбелязваш, че 'техните имат много кинти' при нещата, които те кефят в нея ?

#5 poncho

poncho

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 5 Мнения:

Posted 16 October 2007 - 04:29 PM

Нитро, sorry бате ама ще има зарязани - непозна. Малко ми е кофти за бившото и гадже, ама живота е гаден. Споко до твоите съвети не съм опрял, просто ми беше интересно какво мислят другите.
"Прочети БИБЛИЯТА, запознай се с идеологията ДЖ. Настрой ума си в тази посока." не занимаваи човека с глупости, ако му върви с жените изобщо да не се разправя с тия глупости.
Не искам да обида никои от форума - има интересни неща но повечето  са палнеш.

#6 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 17 October 2007 - 12:18 AM

" палнеш " - това или е адски вулгарно неграмотно написано или аз тази дума никога не съм я чувал...

#7 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 October 2007 - 12:27 PM

" палнеш " - това или е адски вулгарно неграмотно написано или аз тази дума никога не съм я чувал...


:D внимавай човече :huh: да не го отнесеш като куцо пиле домат :D

забелязах, че си правил и други подобни забележки :lol: ако си направиш труда да погледнеш клавиатурата ...Ш и Ж са близо...може да е неволна грешка ;)
искам да кажа, че на всеки се случва... дай го по кротко :huh: или си притвори едното оче :D ;)

#8 MisterX

MisterX

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 106 Мнения:

Posted 17 October 2007 - 12:37 PM

" Ш " и " Ж " не са едно до друго, Ш е на [ , а Ж е на V, добре де, ама и " ъ " и " а " ли са едно до друго? :lol:

#9 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 17 October 2007 - 01:06 PM

" Ш " и " Ж " не са едно до друго, Ш е на [ , а Ж е на V, добре де, ама и " ъ " и " а " ли са едно до друго? :lol:


:D хммм пък си и упорит :D

виж сега, аз примерно пиша на БГ и на моята клавиатура Ш и Ж са едно над друго :huh:
:D за твоята не знам ;) но ми стана интересно и бих и хвърлила едно оче ;) понеже и А и Ъ са едно под друго :D :huh:

айде на ЛС да не става спам :D

не се впрягай толкова :D

#10 Chas3r

Chas3r

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 10 December 2007 - 10:18 AM

хахахах изкуших се да напиша някои ред на тоя poncho, защото много се тваря от неговата гигантска тъпня...Аз немога да си обясня тоя индивид 21 годишен, а е неграмотен...1во пише се пЪлнеЖ.. 2ро щом тея статии са пълнеж закво ревеш и искаш съвети бе ?!?!?!Когато има зор иска help и после се прави на ДЖ.. смешко...И после за тая женската дето била готина по характер ама и парите й гледа ..ми ако нямаше пари ?ако гаджето й не е беше дебело ? май тогава щеше да го поемеш изодзадзе и да искаш съвети а ?

#11 Sm1l3

Sm1l3

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 34 Мнения:

Posted 16 December 2007 - 11:23 PM

Познавам един такъв "готин" човек ... какъв бой изяде заради подобна случка . За мацка с пари и приятел . Приятеля и не беше някакъв отворен тип а даже много готин . Но нали знаете винаги има пречки в щастието на един щастливец няма перфектен живот .