Преход към съдържанието


- - - - -

Да се променям ли?


  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#16 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 October 2004 - 04:01 PM

до колкото я познавам вече , вярвам че е в разцвета на силите си ! :)

;) много си мил благодаря

#17 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 13 October 2004 - 04:17 PM

Ми да само че аз исках да го проверя точно с дивата орхидея за да мога наистина да се убедя дали е в "разцвета на силите си и в целия блясък на една истинска жена " а вие маи си помислехте че искам да пробвам дали мога да издържа на страста на една истинска жена,аз тва си го знам че мога ;),остава само да ли наистина и дивата орхидея е в разцвета на силите си :P приготви се за моя ураган орхидео :)
П.С.Между другото по едно време пак нямаше достъп до сървара това взе да става редовен номер вече.

Няма как да провериш дали съм истинска жена и дали ще понесеш страста ми ...пък и аз недържа да се доказвам ...колкото до твоя ураган хмммм да не си го объркал със тайфун :) та каквото и да е звучи ми някак разрушително и изтощително :)

Погледни само колко неща изписа флиртувайки с мен по същия начин ще се справиш и на кафето при това ще ти е забавно а това е най важното да се забавляваш... ;)

#18 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 14 October 2004 - 12:05 PM

Няма как да провериш дали съм истинска жена и дали ще понесеш страста ми.Ех добре мисля че е време да се примиря с това че няма да те имам ;) колкото до това колкото до твоя ураган хмммм да не си го объркал със тайфун та каквото и да е звучи ми някак разрушително и изтощително,

тука си много права наистина е много разрушителен и изтощителен моя ураган :) хаха.

Погледни само колко неща изписа флиртувайки с мен по същия начин ще се справиш и на кафето при това ще ти е забавно а това е най важното да се забавляваш...

това което изписах по горе в тази тема е нищо, просто една точка от томовете които ще изпиша за теб-моята прекрасна и несподелена любов ааа на кафетата се справям повечето пъти но някои път прекалявам с шегите хаха :P мнооо се лигавя някои път ама рядко вече ;)

#19 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 14 October 2004 - 03:24 PM

абе момче , или ..... или стига си свалял звезди. ако искаш да бъдеш се*е си бъди, ако не промени се......
между другото бате ти мастер джи може и да ти помогне, или поне прочети тук във форума туй онуй.... :)

#20 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 15 October 2004 - 10:56 AM

На кои съм свалял звезди ? Аз не правя такива неща :) пък и на те*е кво ти преча,май ревнуваш а :P

#21 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 15 October 2004 - 10:59 AM

[quote name='tapoto' date='14.10.2004 - 13:05'] това което изписах по горе в тази тема е нищо, просто една точка от томовете които ще изпиша за теб-моята прекрасна и несподелена любов

прати ми екземпляр от безцелъра моля няма да спя докато не го прочета :)

#22 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 15 October 2004 - 12:09 PM

да ревнувам - забрави. има само един човек на света до момента когото ревнувам. но това не си ти.
малките деца, които не знаят какво искат не са ми по вкуса.
просто ме дразни нерешителноста ти и това че определено не знаеш какво искаш. ако искаш да бъдеш истински мъж трябва да си наясно със се*е си. :)

#23 StillStypid

StillStypid

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 7 Мнения:

Posted 15 October 2004 - 10:15 PM

Това съм аз tapoto нещо ми е станало с ника (Мастер ДЖ знаеш ли нещо пратил си ми някакво съобщение "1 седмица" но неможах да го прочета щото немога да си влезна с оня ник).Сега пак трябва да се мъча с това Quote

да ревнувам - забрави. има само един човек на света до момента когото ревнувам. но това не си ти.
Мисля че това беше шега нали не смяташ че съм умрял за твоята ревност,твоя мъж ти си решаваш дали да го ревнуваш си е твоя работа,за това че не харесваш малки деца които не знаят какво искат предполагам че визираш мен не смятам че съм малко дете и второ има една приказка че човек е на толкова на колкото се чуства но аз нямам нищо против да ме наричаш така щом ти харесва.

просто ме дразни нерешителноста ти и това че определено не знаеш какво искаш. ако искаш да бъдеш истински мъж трябва да си наясно със се*е си.
Какво да ти кажа за това всеки иска нещо,какво искаш да ми кажеш че незнам какво искам от живота ли,а някои знае ли? Един ден искам едно друг ден може да искам съвсем друго дори мисля че е много хубаво да не знаеш какво искаш всеки ден да правиш нещо различно да си поставяш нови цели,идеи.Предполагам ти още от малка си знаела какво искаш още от 10 год малката zizi знаела че иска да срещне мъжа на живота си да му роди много деца да имат мерцедес и малко повечко пари ;) happy end.Разкараи тея тапотии кажи ми пак как така не знам какво искам,че нямам някаква фикс идея която да преследвам цял живот и накрая да разбера че живота ми е бил скапан,това ли или какво,останалите във форума какво искате от живота?Дори маи може да се направи нова такава тема.Ако наистина знаеш какво искаш от живота още на 30-35 год незнам точно на колко си те съжелявам zizi.Tва че те дразня ме кефи то неможе да се харесаш на всички.

#24 zizi

zizi

    100% жена

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 402 Мнения:

Posted 18 October 2004 - 07:47 AM

абе пич, напротив никога незнам какво искам /не забравяй че все пак съм жена /. лошото е в това че сега може да искам едно , а като го получа, започвам да искам съвсем друго. никога не се спирам да искам различни неща. и точно какво искам незнам.
а ако се научиш да живееш за мига, но така че като се обърнеш назад да не съжаляваш за нищо, тогава ще разбереш какво искам да ти кажа.
но за да живееш по този начин трябва да си наясно със се*е си. да имаш изградена ценнстна система. защото е хубаво да имаш някакъв план /горе долу / за живота си. за да можеш да постигаш всичко крачка след крачка. ти пак можеш да бъдеш неориентиран и неорганизиран, но има неща които не може да подминаваш. не може като се обърнеш назад в живота си и да не можеш да кажеш да аз постигнах това и това, а сега е време за това и това. а приключенията в живота идват и си отиват. само от теб зависи как ще ги изживееш. :rolleyes:

#25 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 20 October 2004 - 09:38 PM

[quote name='diva orxideia' date='15.10.2004 - 11:59'] [quote name='tapoto' date='14.10.2004 - 13:05'] това което изписах по горе в тази тема е нищо, просто една точка от томовете които ще изпиша за теб-моята прекрасна и несподелена любов

прати ми екземпляр от безцелъра моля няма да спя докато не го прочета ;) [/quote]
още чакам ;)

#26 tapoto

tapoto

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 55 Мнения:

Posted 20 October 2004 - 10:03 PM

Ще ти го изпратя само да го завърша,да знаеш ще разбием пазара с него ;).А между другото мъжа ти да е писал нещо каквото и да е посветено на теб,според мен тои не заслужава твоята любов ;)

#27 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 20 October 2004 - 10:43 PM

А между другото мъжа ти да е писал нещо каквото и да е посветено на теб

;) не ...не е писал нищо

#28 darkeye

darkeye

    Начинаещ

  • Inactive
  • РипванеРипване
  • 15 Мнения:

Posted 05 August 2005 - 08:26 PM

толкова нежност и красота :)

#29 vbTheKing

vbTheKing

    Pick-Up Master

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 231 Мнения:

Posted 07 August 2005 - 07:00 PM

Абе това е супер дърта тема за кво пишеш... :)

Edited by vbTheKing, 07 August 2005 - 07:01 PM.


#30 zaiadliv potrebitel

zaiadliv potrebitel

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 1 Мнения:

Posted 16 September 2005 - 12:34 PM

"на всичко което е доста хубаво и ми харесва"
"Наистина пичове кажете наистина"
"я даите някви идея"

Нямам думи проблема ти е много по сериозен...със личноста със правописа речника е беден...не се сърди целта ми не е да те обидя а да те накарам да се замислиш незнам на колко си години но ако искаш някоя жена да се впечатли от теб не бива да гледаме само външноста /не че знам каква е тя/ ако седнеш на кафе със нея колко то и да си готин не можеш ли да кажеш две приказки просто забрави за нея  ....и немисля че ще ти помогнат заучени тъпи фрази ... всяка жена е различна и има различни интереси , научи се да слушаш жената и да я усещаш и просто продължавай мисълта и....щом нямаш собствена...

<{POST_SNAPBACK}>


Нужно ли е да посочвам правописните грешки, които самата ти си допуснала в своето изказване???**?? Това, че незнаеш къде се слагат запетаи е най-малкия проблем. Не че има някакво значение. И аз правя грешки, но когато си тръгнала да критикуваш хората за слаб правопис, първо погледни собствените си писания, а после се прави на много грамотна.
ПП. Слагай запетая пред "че", "а", "но". Пиши "с", а не "със" пред "нея". Надявам се, че ще имаш благоразумието да не се заяждаш повече със гимназисти за правописа им.