Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Истина ли е че парите правят любовта?


  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#16 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 25 October 2007 - 12:01 AM

С Пари = 100% секс, 50% любов
Без Пари = 50% секс, 70% любов

Това е истината. В днешно време по-добро е да имаш пари, отколкото не.Това как и за какво ще ги използваш, отговаряш единствено ти.

#17 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 26 October 2007 - 11:59 AM

Глупости.

#18 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 26 October 2007 - 04:50 PM

Глупости.

твое си мнение :blink:

#19 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 26 October 2007 - 08:59 PM

С Пари = 100% секс, 50% любов
Без Пари = 50% секс, 70% любов

Това е истината. В днешно време по-добро е да имаш пари, отколкото не.Това как и за какво ще ги използваш, отговаряш единствено ти.


:blink: пиле, тук никой не спори че е по добре да имаш пари :) но това го казвам в личен план :lol: на никой не му е кеф да стои без мангизи

въпроса по скоро е парите ли те правят мъж ...с тях ще си купиш ли любов ...дали могат да ти кажат нещо мило и да те гушнат :lol:

нещо ...тея проценти...много си подборен бре да не си счетоводител ааааа :lol: кога я направи тая статистика :lol:

PS ръгай жената да вдига процента, че ние обвързаните без мангизи сме го позакъсали :lol: :lol:

#20 Ghost_Rider

Ghost_Rider

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 26 October 2007 - 11:14 PM

Ако искаш истинска любов парите няма да ти я докарат НИКОГА , друг въпрос е с какви хора се срещаш - меркантилни кучки или богати фукльовци . Замислете се за какво са ни парите и кажете мнения -каква роля имат те в любовта и изобщо в една връзка. :blink:

Когато имаш пари и си здуханяк по-душа кво прайм!?

Не лошо да си идиот и да си приел това си състояние,по-лошо е да не знаеш че си такъв :lol: ,мнозинството от бриньочите с пари са от втория тип :)

#21 ElZeTH

ElZeTH

    Fight to Survive

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 232 Мнения:

Posted 27 October 2007 - 12:22 AM

"Истина ли е че парите правят любовта?, Какво мислите вие?" . Както е вярно, така и не е вярно. Всъщност какво разбирате вие под думата любов? От всичките мнения които изчетох един говори за едно, втори за друго, трети за трето.... друг и той незнае какво.....
"Парите" това е подпомагащия фактор за възникването и задържането на любовта. И не ми казвайте аз и без пари мога да имам тая и тая мацка.. Е добре.. имаш я и после? Кво правим?

Седим, гледаме се, говорим...не излизаме никъде... защо ли? Ми щото нямаме пари.... седим си със същите дрехи... ми да... нямаме пари за нови.... няма пари за къща.. седим на квартира,... няма пари за ток, вода, храна да не говорим какво остава за жена.... Е.. ем сега? Къде ли е останала любовта?

Ох тая мацка е много яка, печена, пасваме си идеално, кани ме да и отида на гости... АМА живее във Варна а аз съм от Пловдив .. ам сега... нямам кинти да отида, камо ли да изляза някаде на барче с нея.. ам после да се прибера... А можеше да е началото на една любов....

Е..? Кво правим? Ми как какво, чакаме някоя следваща дето не иска много и неживее далече... А докога ли ще се наложи да чакам?! ....

"въпроса по скоро е парите ли те правят мъж" - Не видях никъде тоя въпрос ... но като попита ще ти отговоря ...Да.. парите дават доза увереност, сигурност, самочувствие ... колкото и да не ви се вярва точно парите слагат основата на мъжа.

"с тях ще си купиш ли любов ...дали могат да ти кажат нещо мило и да те гушнат" - да с тях може да си купиш любов... колкото и да не вярваш....да могат да те гушнат... колкото и да не вярваш...

"тея проценти...много си подборен бре да не си счетоводител ааааа кога я направи тая статистика" съжелявам, че ще те разочаровам но не съм счетоводител... така, че мога спокойно да назова и други цифри

"Замислете се за какво са ни парите и кажете мнения -каква роля имат те в любовта и изобщо в една връзка" .. та мисля, че отговорих на въпроса ти за парите и тяхното мясо в една връзка.

"Когато имаш пари и си здуханяк по-душа кво прайм!?
Не лошо да си идиот и да си приел това си състояние,по-лошо е да не знаеш че си такъв ,мнозинството от бриньочите с пари са от втория тип " ... както казах "Това как и за какво ще ги използваш, отговаряш единствено ти"

С пари и без пари можеш да имаш любов
Истината за парите в днешно време...

ПС: хора с пари: средния статистичния човек, можещ да си позволи най-малко бар, ресторант,море, нови дрехи .. и колкото и да не ви се вярва има такива, които не могат да си позволят изброените по-горе неща.

НЕ богаташ, а обикновен форумец, мощеш да си позволи скромните по-горе изброени неща.. написа мнението си за влиянието на парите относно любовта в днешно време.
Това е от мен по тая тема.

Edited by ElZeTH, 27 October 2007 - 12:28 AM.


#22 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 27 October 2007 - 04:15 AM

за съжаление мн от нещата са така, колкото и да си прекалил :blink: НО парите определено не те правят мъж, малко процентите не са съвсем в ред и определено не можеш да си купиш любов с тях... секс да, но не и любов!

#23 Ghost_Rider

Ghost_Rider

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 27 October 2007 - 10:58 AM

[quote name='ElZeTH' date='27.10.2007 - 01:22' post='8497']
"

"Замислете се за какво са ни парите и кажете мнения -каква роля имат те в любовта и изобщо в една връзка" .. та мисля, че отговорих на въпроса ти за парите и тяхното мясо в една връзка.

"Когато имаш пари и си здуханяк по-душа кво прайм!?
Не лошо да си идиот и да си приел това си състояние,по-лошо е да не знаеш че си такъв ,мнозинството от бриньочите с пари са от втория тип " ... както казах "Това как и за какво ще ги използваш, отговаряш единствено ти"

С пари и без пари можеш да имаш любов
Истината за парите в днешно време...

ПС: хора с пари: средния статистичния човек, можещ да си позволи най-малко бар, ресторант,море, нови дрехи .. и

Да пич с теб съм съгласен ,е може тук там да те поправя ама карай :blink: . Аз съм против виждането на някои мъже и жени , че за да имаш ЛЮБОВ ,не говоря за секс ,а за любов ,трябва да парадираш с парите пред половинката си и да й доставяш всякакви глезотии и да живееш с мисълта че имаш истински Любов ,Човек и Приятел до се*е си . Та нали той си крепи гъзъ до те*е защото му снасяш кинти ,екстри , капризи и какво ли още не . Ти пак може да си богат и да имаш тия три неща с главни букви по-горе , убеден съм че има и такива хора , но те са доста малък процент за жалост.

#24 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 27 October 2007 - 12:08 PM

ТЪПИ ФИЛОСОФИ!!!

Вместо да се правите на интересни и да си пълните мненията като разглеждате частни и несъществени случаи се загледайте по-дълго време в постовете на опитните хора тук (визирам neglect ,dica orxideia i ElZeTH) и проникнете в тях.

Те хората са ви го написали много ясно и точно. Ако приемете думите им за даденост и ги осмислите съм убеден ,че ще искате после ако не да изтриете,то поне да си коригирате постовете!

Да дам пример от живота си: Започнах да се променям истински след като тръгнах на работа: Запонах се с нови готини хора и изкарах добри пари - с тези пари започнах да излизам почти всяка вечер,да ходя често по дискотеки,да си купувам готини дрешки и дА не се притеснявам от това кога ше си заминавам,защото вече не се прибирах с маршрутката в 9:30 а с такси късно вечер след 3-4 часа.

Е сега имат ли парите значение в моята история или не бе по дяволите?Кажете!

#25 Ghost_Rider

Ghost_Rider

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 27 October 2007 - 04:54 PM

"ТЪПИ ФИЛОСОФИ!!!
Вместо да се правите на интересни и да си пълните мненията като разглеждате частни и несъществени случаи се загледайте по-дълго време в постовете на опитните хора тук (визирам neglect ,dica orxideia i ElZeTH) и проникнете в тях."


Ей плашим се какъв си агресор пък ти , ако те мързи да четеш мнения кой те кара ,ако не си забелязал това е ФОРУМ и всеки може да казва какво мисли , с кое е съгласен и т.н. :blink: Вместо да ръмжиш чети по-добре. Никой не казал ,че парите нямат значение, но какво да ти обяснявам аз каквото мисля съм го написал . :)

#26 Jas

Jas

    Long

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 64 Мнения:

Posted 27 October 2007 - 09:16 PM

Простичкото нещо за разбиране според мен е парите са важно и ценно благо в живота на всеки човек
Мъжете често грешат,че една жена излиза с тях заради парите им.Е наистина има такива жени- така наречените 'държанки',чиято цел е да извлекат материална облага от връзките си с мъже.Истината е че парите са символ на власт и лидерство- това което жените намират за привлекателно у един мъж! Но това не значи,че с пари може да имаш всяка жена.Също както и не всяка красива жена може да има всеки мъж. :blink:

#27 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 October 2007 - 06:11 PM

"Истина ли е че парите правят любовта?, Какво мислите вие?" . Както е вярно, така и не е вярно.

някъде из темите съм го писала, но ще го направя пак, че не ми се рови да го търся...

когато се запознах с мъжа ми, аз имах пари, а той не толкова...ходих уикендите в София за да се виждаме /бях студентка в Свищов т.е. на другия край на България .../ та когато не е бил финансово добре и съм усещала това му оставях пари...
така, всеки тук ще каже, че един уважаващ се*е си мъж няма да ги приеме... знам, но много зависи как се дават ...така, че той да не се чувства нито зле, нито задължен към мен ...

неговите приятели си мислеха, че аз съм с него защото е от София, но и това не е вярно /не живеем в София/ от моя страна си мислеха, че той се хваща с мен защото имам пари ...и тук грешаха защото когато той ми предложи не знаеше това :blink:

след свадбата живяхме малко в София /това време за мен беше ужасно мъчително, но нямах право да го спирам да намери пътя си.../
защото мъжа ми си намери доходна работа ...както печелеше така и харчеше...костюми, обувки, злата...започна да забравя какво е да цениш парите ...опитвах се да му говоря, но приятеля му с който работахе заедно му въздействаше зле...опитите ми завършваха неуспешно и когато един ден ми каза - ти няма да ми определяш приятелите - спрях ...оставих той сам да си счупи главата и да стигне сам до изводите - кой му мисли добро и кой не...
дойде и този ден да чуя - ти беше права...тогава се върнахме в моя град и започнахме от нулата...
баща ми е строг човек и точно това ме изгради като човек и личност т.е. пари имаме, но никога не ме е глезил и не ми е давал нищо даром...както в поговорката - който не работи няма да яде...
живяхме с мъжа ми доста време на ръба на оцеляването т.е. с ужасно минимални доходи, но и тогава любовта ни не е страдала от този факт ...
да, нормални хора сме и е нормално да искаме да си позволим неща които не сме могли, но това не променя чувствата...тях или ги има или ги няма...
да, живота е по забавен когато можем да си позволим да пътуваме или просто да правим нещата които искаме...
ВСИЧКО Е СУЕТА...осъзнавайки този факт, ще си щастлив и с малкото което имаш ...въпроса е какво имаш в сърцето ...ако там е празно, то и ръцете да са ти пърни ще си нещастен ...

Всъщност какво разбирате вие под думата любов? От всичките мнения които изчетох един говори за едно, втори за друго, трети за трето.... друг и той незнае какво.....
"Парите" това е подпомагащия фактор за възникването и задържането на любовта. И не ми казвайте аз и без пари мога да имам тая и тая мацка.. Е добре.. имаш я и после? Кво правим?
Седим, гледаме се, говорим...не излизаме никъде... защо ли? Ми щото нямаме пари.... седим си със същите дрехи... ми да... нямаме пари за нови.... няма пари за къща.. седим на квартира,... няма пари за ток, вода, храна да не говорим какво остава за жена.... Е.. ем сега? Къде ли е останала любовта

:) с романа си по горе обясних къде е любовта...и тя определено не е в размера на джоба и портфейла...

Ох тая мацка е много яка, печена, пасваме си идеално, кани ме да и отида на гости... АМА живее във Варна а аз съм от Пловдив .. ам сега... нямам кинти да отида, камо ли да изляза някаде на барче с нея.. ам после да се прибера... А можеше да е началото на една любов....Е..? Кво правим? Ми как какво, чакаме някоя следваща дето не иска много и неживее далече... А докога ли ще се наложи да чакам?! ....

не може само да искаш ...даром нищо не става :lol: т.е. работиш ->печелиш ->правиш това което можеш според финансиите които изкарваш :lol:

и аз искам да ида в Париж ама ...

"въпроса по скоро е парите ли те правят мъж" - Не видях никъде тоя въпрос ... но като попита ще ти отговоря ...Да.. парите дават доза увереност, сигурност, самочувствие ... колкото и да не ви се вярва точно парите слагат основата на мъжа.

не парите те правят мъж, те само ти дават доза самочувствие и свобода

"с тях ще си купиш ли любов ...дали могат да ти кажат нещо мило и да те гушнат" - да с тях може да си купиш любов... колкото и да не вярваш....да могат да те гушнат... колкото и да не вярваш...

с тях можеш да си купиш платена *любов* т.е. свирка и задна прашка :lol:
парите до сега не са ми говорели, а хората които можеш да си купиш и да ти говорят ...няма да са искренни
парите не могат да те гушнат, а хората които можеш да си купиш за да ти дадат една прегръдка...дали една такава прегръдка ще те стопли и за колко време...

"тея проценти...много си подборен бре да не си счетоводител ааааа кога я направи тая статистика" съжелявам, че ще те разочаровам но не съм счетоводител... така, че мога спокойно да назова и други цифри

това беше шега :lol: не знам защо си го приел буквално

#28 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 28 October 2007 - 06:35 PM

сори...излезе съобщение за грешка и не ми даде да поста всичко наведнъж

за съжаление мн от нещата са така, колкото и да си прекалил :blink: НО парите определено не те правят мъж, малко процентите не са съвсем в ред и определено не можеш да си купиш любов с тях... секс да, но не и любов!

съгласна :)

Да дам пример от живота си: Започнах да се променям истински след като тръгнах на работа: Запонах се с нови готини хора и изкарах добри пари - с тези пари започнах да излизам почти всяка вечер,да ходя често по дискотеки,да си купувам готини дрешки и дА не се притеснявам от това кога ше си заминавам,защото вече не се прибирах с маршрутката в 9:30 а с такси късно вечер след 3-4 часа.

Е сега имат ли парите значение в моята история или не бе по дяволите?Кажете!

парите са ти дали свобода, свободата те прави щастлив, а не парите :lol:
ако не ме разбираш приеми, че парите са средство за ограничаване т.е. според това което изкарваш можеш да си позволиш или не
т.е. липсата на пари те ограничава, а наличието им те прави щастлив защото ти дава свобода да решаваш кога, какво, къде, как ...

Никой не казал ,че парите нямат значение ;)

точно :lol:

Истината е че парите са символ на власт и лидерство- това което жените намират за привлекателно у един мъж!


ммм не :lol: парите дават власт, но за лидер е нужно повече, пък и не това привлича жените /според мен/ може би защото споменавайки власт и лидерство правя асоциация с власт имащите и те определено не ме привличат...по скоро ме отблъксват ...пресметливи дребни душици...гъзелизци...но не и мъже които знаят какво е чест и достойнство...

мъжа с пари е живял много...видял много...знае т.е. той има самочувствие, от него строи лек непукизъм, мъжественост ...погледа, стойката, жестовете...говори умерено, знае кога и какво да каже ... това привлича


Но това не значи,че с пари може да имаш всяка жена.Също както и не всяка красива жена може да има всеки мъж. :lol:

да :lol:


PS приемайте нещата спокойно :lol: това наистина е форум в който всеки има право да пише каквото мисли :P

#29 neglect

neglect

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 158 Мнения:

Posted 28 October 2007 - 06:41 PM

Вярваш ли си ? huh.gif Аз не ти вярвам...Не носиш маркови дрехи,телефона ти бил за 5 лв.,за грозен се имаш...И викаш всеки ден с нова мацка laugh.gif huh.gifИма две възможности-Едната е:Ти лъжеш и си вярваш на лъжите.Другата-Че успяваш да свалиш не някое яко маце,а посредствени,обикновенни та дори и грозни жени,защото просто са по-лесни.С грозни и невзрачни жени повече би имал успех,ако не носиш маркови дрехи и имаш малко пари и си грозен. wink.gif Айде поздрави! Мартин Пенчев wink.gif


Хахахахахахахахахаахахахахахахах...Добре...Ти си яко в матрицата.Според теб има значение дали съм грозен или не?Небръснат,с неподходящи дрехи(раздърпана фланелка и дънки от абитюрентската на баба ми)...съм свалял мацки.Да вярно признавам си...бях се къпал...хахахаха.При това и мацката не беше мърлява...А защо ми са мърляви..при положение че да сваляш яка мацка не е по-трудно...просто е различно...Да, не нося маркови дрехи...телефона ми е мн зле...такъв сименс а70...никога това не е било проблем за мен....А за теб би ли било?По това как приказваш си ми ясен,че в главата ти има наблъскани тъпите правила...които в главата на почти всеки "нормален".Само че аз не съм.Ако не е пречка за теб...Не е пречка и за мацките...вярвай ми ...всичко в главата ти...и имаш шанс още да се промениш,защото съм убеден,че не живееш така както би искал.Следващият път като тръгнеш по улицата се огледай с какъв ходи готината мацка...сигурно е много красив...и после си помисли "еххх тоз голям късметлия бе..."

Излизай,сваляй,запознавай се,разчупвай шаблона в който живееш иначе единственото което ще ч**аш ще е ръката ти...

Успех и дано съветът ми ти е омогнал. :blink:

#30 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 29 October 2007 - 12:37 AM

Е*а си комплексарската тема. Парите могат да ти датат секса, но не и връзката. С риск да повторя горен потребител ще кажа, че момиче може да имаш и без да притежаваш хотелска верига.