Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Дон Жуан при лошо време !?!


  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 19 September 2007 - 03:59 PM

Тази вечер имам среща и ИМАХ план, който обаче засега изгаря, понеже заваля. Имам нагласа да излезна и лошото време няма да ме спре (дано да не се уплаши девойчето). :D) Предполагам ще трябва да се забием в някое барче-марче или нещо боулинг, билярд от този сорт...само че предполагам има много пичове като мен без кола, понякога и без достатъчно пари. А и лошото мрачно време води до подобни мисли и чувства.
Сдухвате ли се вие от лошо време?
Какво прави ДЖ, когато се смрачи, задуха, завали и т.н.?

Аз само ще напиша какво ми каза една учителка по литература веднъж - "Няма по-хубаво нещо за млад човек от летен дъжд!"

Вие сте

#2 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 19 September 2007 - 04:19 PM

Абе попринцип и на мен ми пада тонуса и изобщо ми се разваля настроението като е лошо,дъждовно време и се налага да съм навън,било то с момиче или не...

Но от друга страна,ситуацията има и някои предимства. Можеш да използваш дъжда като тема за разговор и дори да се бъзикаш с момичето - "Хаха,как ти е щръкнала косата от дъжда". Или "Няма ли още малко да ти помокри блузката тоя дъжд,че да почне да прозира" и така нататък :) Пък и ако сте някъде навън (да речем в парка,а и не само) дъжда е достатъчна предпоставка да седнете някъде на сухо и един вид да се "сгушите" за да не ви вали... Което един ДЖ би трябвало да знае как да го използва :D

Аз лично имам подобна ситуация - с едно девойче бяхме в Южния парк на първа среща,заваля и се скрихме под едни чадъри на едно кафе. Поседяхме малко,побърборихме си и се замляскахме ;)

Edited by Lonsdale, 19 September 2007 - 04:21 PM.


#3 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 19 September 2007 - 09:15 PM

А според вас какво е предимството да имаш кола и пари ? Как ти помага това ? И как едно момиче да разбере че имаш кола и пари като те види на кафе например а не в колата ти ?

#4 franko_begbie

franko_begbie

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 150 Мнения:

Posted 19 September 2007 - 09:31 PM

А според вас какво е предимството да имаш кола и пари ? Как ти помага това ? И как едно момиче да разбере че имаш кола и пари като те види на кафе например а не в колата ти ?


Колата и парите имах предвид като средство за справяне с лошото време :D

#5 SEHNSUCHT

SEHNSUCHT

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 93 Мнения:

Posted 19 September 2007 - 09:33 PM

Лошото време е за пииииииеееееееенннннееееееееееее :D От зори до здрач.

#6 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 20 September 2007 - 01:20 AM

Сега се прибирам от най приятната среща в живота си и цяла вечер вали дъжд и немога да се стърпя да не я постна в тази тема :)
С една девойка дето ме опреквахте че само пиша по скайп от незнам коко време днска и пиша здравей как си и тя почивам викам ари да те водя да починеш с мен ;) и каза добре разбрахме се излязохме взех един френд дето ме закара до кафето да пием кафе с нея аз с мойта кола спрях пред него предварително и с неговата я взехме и закарахме двамата :) що двамата ми де да знам просто така реших да не е каквото очаква ами каквото реша в 20:20ч точно че така ми хрумна да е различно :) после той тръгна хванах си лафа с нея в смисъл най точното момиче и красива и готина бе супер много ми хареса и си личеше че ще стане нещо знаете то се усеща. Влизаме в мойта кола паля аз включвам чистачките и се вдигна един дим :( УЖАС и изгасих колата след 2 мин решавам да паля не пали викам си край всичко пропадна :( но уви дойде ми идея качих я в едно такси и я закарах тук на най новия боулинг. джага . билярд дарц спортен денс клуб много яко всичко в едно не беше играла билярд и ест. я поканих прие посмяхме се после играхме една от онези игри дето буташ едно нещо и трябва да вкараш :) много яко и си прекарах чудесно след това взех една кола имам едно резервно GRANTS FAMILY RESERVE тука в нас и викам ето го и случая да пием по едно ;) и както винаги направо към нас и без да се усетя станало 1:30 и поглеждам аз викам айде ще те изпратя до долу тя вика що да не повървим в дъжда а той един топъл готин и викам ари и я изпратих а тя живее на 30 мин пеша и колата изгоря но това беше най прекрасната и неповторима вечер която съм искал т..е. чуствах се страхотно в компанията и и незнам но като стигнах пред тях По принцип съм бил с доста и не съм го усещал това такава тръпка никога не съм имал към момиче като ме погледне и просто :D смазващо яко ме побиват тръпки както и да е явно доста я притесних като се приближих обичайното преди да целунеш някой и тя започна да говори и т.н. както и да е като усети че ще я целуна и се усмихна направи крачка назад и каза обади се скоро лека вечер таксито те чака и се прибра ... ВЪХ КАЖЕТЕ СИ МНЕНИЕТО ТОВА КАКВО Е :) иначе си прекарах невероятно и направо незнам защо не я целунах по настойчиво и я оставих да се дръпне просто и на мен никак не ми се бързаше ..... НАДЯВАМ СЕ СЪМ ОТГОВОРИЛ КАКВО СЕ ПРАВИ В ЛОШОТО ВРЕМЕ :) има какво да се прави а за парите ми незнам без тях несвата поне 20 лева нямам ли ... такси , кола , билярд , цигари , кафе ... те си плати не пожела да вземе от мен... но все пак съм много много доволен :) и дори и 100 бих дал за да повторя срещата и да си прекарам така :)

#7 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 20 September 2007 - 10:43 AM

Поздравления за преживяването. Радвам се, че готино сте си изкарали.
А като питаш за мнението ми. Тя трябва да каже "дори и 100 бих дала за да повторя срещата и да си прекарам така ", и целувка на първа среща нали знаеш, че не бива :D ?
Всичко ви е наред, сега ще има и втора среща и така нататък. Само, че не лапвай прекалено много - и това е нейна работа, не твоя :) .

#8 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 20 September 2007 - 06:31 PM

мда само кога да и се обадя не е ясно ... мисля да почакам поне до неделя все пак иказах че съм зает по принцип ;) . Днеска оправих колата изгоряла ми ел инсталацията. Ся ще я бъзикна че такива изскри са преминали че ела ми се с скапал :D Ам нормално ли е да се дръпне явно съм свикнал с по леки които не се дръпват на първа среща. :) извинявам се че спамя темата.

#9 James Hetfield

James Hetfield

    Sad but trueeeee

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 91 Мнения:

Posted 20 September 2007 - 07:56 PM

Мене обикновене срещите ми вървят на дъжд. Освен това лошото време не е ли добра причина да я заведеш у вас (приннципно говоря)