Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Две годиш.а връзка се срина


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 15 September 2007 - 11:03 PM

Ходих с едно момиче 2 години и преди няколко дни тя ми каза че вече не ме обича и не изпитва нищо към мен. И скъсахме. Аз още я обичам а на нея не и пука макар че преди адски много ме обичаше и направо не знам ко да прая почти се сринах. Имам много планове за живота в които винаги се съобразявам с нея и от части ми е пречила когато трябва да не си върша работата заради нея. Студент съм имам си и свои бизнес които е доста доходен но за съжаление работата свързана с това че се виждаме рядко особенно през лятото 2-3 пъти седмично. Има ли смисъл да се боря за нея наораво не зная какво да правя. Сигурен съ че ще имам много момичета след нея но когато тръгнахме аз и бях първото истинско гадже и първото момче с когото е спала. Сега се чувствам ограбен на практика тя порастна много за тези 2 години пред очите ми. Чувствата и са изстинали заради тедките ни срещи и заради това че на нея започна да и харесва да излиза с компании. Имаме и 5 години разлика аз съм на 22 а тя на 17. Мислим по много различен начин. Сега вече мога да намирам време и за нея но е късно защото ми би шута. Дайте ми съвет как да живея ?

#2 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 16 September 2007 - 12:41 AM

Здравей

Значи имах 3 годишна враска с едно момиче и изведнаж всичко сварши зареди нейната най-добра (приятелка) далго за обеснение а и едва ли ти се слуша моя проблем та искам да кажа че прес парвите 3-4 месеца просто не бях на се*е си не бях сащия (по принцип сам много весел човек) , но след това малко се отпусна работата почнах да мисля по реалистично да и аз и бях парвия може би вав всяко едно отношение вече са минали кам 8 месеца прес които сам бил сас много други обаче нещо не се получава. Вав момента немога да си харесам нито едно момиче и ако трява да сам честен по добре щях да сам си с нея от която и да било , затова ти предлагам бори се за нея струва си а и 2 години не са малко. (а това че почнало да и харесва в компания какво толко има на теб ти трябва да си с нея независимо дали сте само двамата или сте с компания)

#3 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 16 September 2007 - 11:31 PM

Ходих с едно момиче 2 години и преди няколко дни тя ми каза че вече не ме обича и не изпитва нищо към мен.

Има ли смисъл да се боря за нея наораво не зная какво да правя. Сигурен съ че ще имам много момичета след нея но когато тръгнахме аз и бях първото истинско гадже и първото момче с когото е спала. Сега се чувствам ограбен на практика тя порастна много за тези 2 години пред очите ми. Чувствата и са изстинали заради тедките ни срещи и заради това че на нея започна да и харесва да излиза с компании. Имаме и 5 години разлика аз съм на 22 а тя на 17. Мислим по много различен начин. Сега вече мога да намирам време и за нея но е късно защото ми би шута. Дайте ми съвет как да живея ?


няма да я върнеш ...съжалявам
тя е още дете ...нормално е да и се живее
всички минаваме по този път ...преживей го
и не си позволявай да изпадаш в депресия...това само ще удължи мъката

знаеш си травиалните съвети ...приятели, купони, работа... нямаш избор, просто се стегни и след месец два ще си по добре :blink:

#4 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 17 September 2007 - 10:53 PM

Егати детето , на 17 а какво ще кажеш за 15 годишните?! :D

5 години не е никаква разлика, пич - изобщо не мисли, че си се пенсионирал и че тя е в детската градина. Сигурен съм, че си запазил
(дори да не го проявяваш вече, заради работата си) детския, тинейджърски ПАРТИ-дух, който може да е ключ пак да се намерите.
Помни, че мъжете си оставаме деца, самите жени го твърдят.

Но не храни големи надежди -- има нещо гаднярско в това човек,който те е обичал после да ти каже в лицето че ти вече си нищо за него! Това говори за шибан парцал и кучка на вселената. Защото има много начини да прекратиш връзката, когато нещата не вървят - много по-деликатни.

Лесно е да кажа СЛЕДВАЩАТА но мисля, за да разкараш гадните мисли от главата си - да излизаш засега с твой приятели, само мъжка компания. Това ще ти даде нова енергия и позитивност! Не избягвай въпросната татра, покажи й че не ти пука и дори си станал по-голям купонджия от преди. Но и трябва да промениш нещо - излизай по-често, намирай време за личен живот, бъди общителен и запален - всмисъл страстен. Смятам, че след промяната кучката ще ти се обади.

#5 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 18 September 2007 - 08:39 AM

аз имах подобен проблем... и стигнах до извода, че на 17 въобще не е дете... всъщност научих адски мн от това момиче, а аз съм на 20... НО на 17 тепърва открива света, постоянно и се мени мнението за всичко... тъпото е, че ти и показваш живота, а тя ти се качва на главата... после решава, че живота е готин иии...

трябва да изхабиш адски мн нерви и да направиш доста компромиси... колкото и да си заслужава давай следващата

имаше една приказка, че един път счупена ваза, колкото и да я лепиш...

от моята раздяла минаха вече месец и половина, а аз оше мисля за нея, когато съм сам... а не е като да е нямало следващи... намери нещо за правене, с което да изчистиш всички мисли, излизай с приятели и най вече ЖЕНИ ЖЕНИ ЖЕНИ

#6 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 September 2007 - 08:58 AM

Егати детето , на 17 а какво ще кажеш за 15 годишните?! :D

5 години не е никаква разлика, пич - изобщо не мисли, че си се пенсионирал и че тя е в детската градина.

Смятам, че след промяната кучката ще ти се обади.


ми кво да кажа :) като на 15 т.е. всичко дет лети се яде ;)
не съм казала нищо за разликата им, понеже при мен тя е 4г ;) т.е. в къщи аз съм детето :)
това че е направила своя избор не я прави кучка ...всеки в даден момент от живота си, взема решения и прави избор, който няранява ...

аз имах подобен проблем... и стигнах до извода, че на 17 въобще не е дете... всъщност научих адски мн от това момиче, а аз съм на 20... НО на 17 тепърва открива света, постоянно и се мени мнението за всичко... тъпото е, че ти и показваш живота, а тя ти се качва на главата... после решава, че живота е готин иии...

трябва да изхабиш адски мн нерви и да направиш доста компромиси... колкото и да си заслужава давай следващата

имаше една приказка, че един път счупена ваза, колкото и да я лепиш...

от моята раздяла минаха вече месец и половина, а аз оше мисля за нея, когато съм сам... а не е като да е нямало следващи... намери нещо за правене, с което да изчистиш всички мисли, излизай с приятели и най вече ЖЕНИ ЖЕНИ ЖЕНИ


в думата дете влагам точно този смисъл който си описал ...тепърва открива света :)
колкото до приказката за вазата, съгласна, нооо много зависи от хората ...аз моята ваза я залепих и тя е същата както и преди, въпреки че проблемите ни бяха стигнали до точка на кипене и бяхме на косъм :)

Edited by diva orxideia, 18 September 2007 - 09:04 AM.


#7 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 18 September 2007 - 11:27 AM

Кучка е заради начина, по който е избрала да се откъсне. Не стана ли ясно?!

Кучка е заради гаднярското и мръснишко поведение, което проявява към човек, с който са се обичали , а самият той още обича. Не знам как не я е зашевил в този момент - това просто не е начина. Изобщо не ми пука иначе каква е!

Идеята ми към тоя пич, Resident_Evil е не да се опитва да си я върне .. При никой случай
няма да пада толкова долу, че да я моли или да се нагажда към "новоизлюпената купонджийка"!

Просто го напътствам как да преодолее състоянието си - нали това пита?? Излизай на първо време само с момчета, за да възвърнеш силите си и донякъде настроението. Казвам ти го най-добронамерено - остави момичетата за по-нататък. Ти ще усетиш кога настъпва отново момента за "ЖЕНИ ЖЕНИ ЖЕНИ" .. още не си готов.

После - промени нещо в се*е си, върни се по към детското в теб ако искаш да играеш с ученички.

Но защо трябва да се повтарям - прочети по-горният ми пост.

ПП. Баси, не мога да повярвам какви постове пиша. :D Сигурно изглеждам като психолога от вестник "Лична Драма". :) Все пак по-компетентен съм в това как да заковеш някое маце , спирам да пиша тука!!!!!!!!!!!

#8 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 September 2007 - 02:48 PM

Кучка е заради начина, по който е избрала да се откъсне. Не стана ли ясно?!

Кучка е заради гаднярското и мръснишко поведение, което проявява към човек, с който са се обичали , а самият той още обича. Не знам как не я е зашевил в този момент - това просто не е начина. Изобщо не ми пука иначе каква е!



ти кое предпочиташ ...честно да ти се каже и да се разделите или да разбереш след време че те лъже с друг :D
истината боли, но е по добра от лъжата
е няма угодия все ще сме кучки ...
не приемайте жената като собственост, нито като даденост :) тя си е жив човек и си има права т.е. да определя как и с кой да живее

#9 Don Kiko

Don Kiko

    Дон Жуан

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 776 Мнения:

Posted 18 September 2007 - 04:21 PM

Идеята ми към тоя пич, Resident_Evil е не да се опитва да си я върне .. При никой случай
няма да пада толкова долу, че да я моли или да се нагажда към "новоизлюпената купонджийка"!

Просто го напътствам как да преодолее състоянието си - нали това пита?? Излизай на първо време само с момчета, за да възвърнеш силите си и донякъде настроението. Казвам ти го най-добронамерено - остави момичетата за по-нататък. Ти ще усетиш кога настъпва отново момента за "ЖЕНИ ЖЕНИ ЖЕНИ" .. още не си готов.


diva orxideia май е права за счупената ваза... той сам да си реши, но определено ще си улесни живота, ако сложи край!

за мен лекарството е следната комбинация:
2 х забавление + 2 х приятели + 4 х жени + 6 х време
:) може и по рационално НО... :D

#10 Гост:_diva orxideia_*

Гост:_diva orxideia_*
  • Guests

Posted 18 September 2007 - 07:36 PM

diva orxideia май е права за счупената ваза... той сам да си реши, но определено ще си улесни живота, ако сложи край!

за мен лекарството е следната комбинация:
2 х забавление + 2 х приятели + 4 х жени + 6 х време
:) може и по рационално НО... :D


ааа бат Кико, казах че в неговия случай се съмнявам да стане ...по добре да използва лекарството ;)

това за вазата, по скоро важи при женените :) особенно с деца
много е относително де...за това има и толкова разводи днешно време, но да не омазвам темата :)

никой не умира девствен! живота го слага на всички! :) и това ще мине...споко

#11 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 18 September 2007 - 10:39 PM

Позната история :D много прилича на моята с разликата че моята приключи заради изневяра. И бяхме 3 години близо ... Но все пак ще ти кажа вече мина 1 година и все още ми е гадно :) все още се сещам. Тя е с друг и все още се обажда ;) а аз глупака все още и вдигам. няма значение запомни едно от мен назад няма :) като стане така не се връзвай като спреш да я търсиш 100% ще почне тя да те търси :) като съвет само едно ще ти дам ако не те потърси тя сама и не реши че те иска отново което съм доста сигурен че ще стане не трябва да се пречупваш и да искаш да се събирате. Ако попадне на някой глупак а това е много вероятно 100% после ще съжалява и ще дойде пак на вратата ти. С моята така стана като се скара с него и се обажда на мен. Но НЕ ТрЯБВА ТИ ДА Я ТЪРСИШ . А НАПОСЛЕДЪК РАЗБРАХ ЧЕ ДОРИ И ДА ИСКА ДА СЕ ВЪРНЕ НЕЩАТА НЯМА ДА СА СЪЩИТЕ И СМИСЪЛ ПОЧТИ НЯМА .... КАТО ЗНАЕШ ЧЕ ЕДИН ПЪТ Е СТАНАЛО ТАКА НЯМА ДА Я ГЛЕДАШ ПО СЪЩИЯ НАЧИН И ТЯ ЩЕ ГО ВИЖДА И НЯМА ДА СЕ РАЗБИРАТЕ. :) СЪВЕТА Е ОТЪРВИ СЕ НЕ СЕ ДЕПРЕСИРАЙ И СЕ РАЗНООБРАЗИ ...

#12 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 19 September 2007 - 12:13 AM

Пич,

ти си на 22 години, което значи че имаш вече донякъде изграден характер, ти си студент, и ЕДНОВРЕМЕННО с това имаш свой доходен бизнес.
Не мисля че някой тук може да ти каже как да живееш. Постигнал си достатъчно дотук, за да вземаш сам свойте решения.

Мисля че всеки е минал през нещо такова, времето и активния живот лекуват и ти сам ще го видиш. :D

Мога само да те посъвтвам да не я виниш за каквото и да било. Виждам тук някакви приказки за "кучки" и подобни... няма да си направиш услуга ако береш злоба. Пък и всеки си има своите прични да направи нещо, и за се*е си е прав. Тя също.

Не, не я гони в никакъв случай.

Радвай се на свободата си и горе главата. :) Жени дал Бог.

#13 Ascalon

Ascalon

    Team player

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 217 Мнения:

Posted 19 September 2007 - 03:31 PM

Аз само да питам песента The Show Must Go On пича слушал ли я е? Ако не,да не се притеснява.Само по заглавието да се води и ше си реши проблема.

#14 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 19 September 2007 - 04:26 PM

Най-доброто,което можеш да направиш е да не мислиш за нея (да,знам че е трудно,НО ТРЯБВА) и да продължиш напред.
Има много момичета на тоя свят,тази не е единствената,нали? :D

И съвет от мен - избягвай да се влюбваш,вредно е за здравето... Еби,ебавай,но заради пу*ка - пу*ка не ставай :)

#15 Resident_Evil

Resident_Evil

    С малък опит

  • Users
  • РипванеРипванеРипване
  • 44 Мнения:

Posted 19 September 2007 - 09:10 PM

Мерси бяхте ми наистина полезни. Нещата още са си така зле и днес. Най-гадното е че съм забравил как да свалям момичетата и се чувствам малко несигурен и леко комплексиран. Преди наистина бях голям сваляч но за тези 2 години отвикнах да се зарибявам с други.
Изтрих си номерата на всички момичета от телефона заради нея и сега няма на коя да се обадя за да се обадя. Кофти не правете като мен, НЕ СЕ ВЛЮБВАЙТЕ докато не му доиде времето.