Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Златни Мини


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 Grand Master

Grand Master

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 26 August 2007 - 11:57 PM

Здравейте Пуа-ци!
Сори ако вече има такава тема; аз не съм намерил. Та от известно време прехващам сетове по улиците на родната Стара Загора, но просто не намирам достатъчно... :huh: Обичайните ми места са централната улица ака Стъргалото и района около нея между 6 и 9. Намират се, но не повече от 1-2 на час и това много ме дразни (заради сарджването ме болят краката :P ) Късно вечер са повече, но са големи, страшни и лоши групища. Освен това е трудно да се види отдалеч кои ги бива. Според мен идеалното място трябва да е оживено, но не твърде много. В клубове не ходя ( тук те са малко и при късмет се намира един таргет).

Кои са ви любимите места в различните градове и по кое време излизате?

#2 faust

faust

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 61 Мнения:

Posted 27 August 2007 - 02:13 AM

Заглавието добре ама това за любимите места и времето в което излизам нещо не си пасва . Моето мнение е че златната мина за която питаш е навсякаде може да си намериш момиче на всеки ъгъл (Все пак са повече от нас :huh: )

#3 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 27 August 2007 - 09:21 AM

Аз излизам с едни мои приятели, които ги зарибих по тази форум преди 1 месец некъде и са прочели всички статии и вечер към 9-10 часа поемаме към "Дивия Запад" (понеже центъра ни е в посока запад от нас :P ) и така ;) пък ако са групичка от пички още по добре тъй като сме 3 :huh:

#4 Underman

Underman

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 96 Мнения:

Posted 27 August 2007 - 11:06 AM

Съмнявам се, че има място, което да е като 'пазар' - само да отидеш и да си избираш. Момичета има навсякъде - както беше казано - в кафенетата, по спирките, по улиците, в магазините, в парковете и т.н. Можеш да стесниш кръга, като си изясниш какво търсиш. Ако си ученик и търсиш ученички напр. няма да ги търсиш в клубове, където не пускат под 18 (респективно и теб няма да те пуснат). Идеалното място, което е оживено, но не чак толкова ...хм...идва ми на ум само някой голям универсален магазин (какъвто имате в Стара Загора), през лятото на басейните (но там става прекалено оживено понякога).

#5 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 27 August 2007 - 12:06 PM

Айде стига бе - в Стара Загора на центалната улица има стотици момичета всеки час. Сега, не ти знам критериите, но лично за мен това е градът с най-хубавите момичета в България..............

#6 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 27 August 2007 - 12:16 PM

ама той наистина се е побъркал в Стара Загора да няма момичета :huh: Аз живея в 20 хил. град и има адски много яки курабии а в Стара Загора няма да има :P

#7 Grand Master

Grand Master

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 10 Мнения:

Posted 27 August 2007 - 06:20 PM

Момичета има много, проблемът е че рядко се срещат по улиците. Като изключим тези които са твърде стари, твърде млади и тези коита са ц приятеля си или с майка си, няма много цели... Аз лично сарджвам тези които вървят срещу мен и не съм склонен да тичам след момичета когато ги видя от другата страна на улицата. Може би не правя нещо както трябва...

#8 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 27 August 2007 - 09:41 PM

Спирки. Големи магазини. Кафенета. Площади. Училища и университети. Книжарници. Фризьорски салони. Автобуси. Ресторанти. Пазар. Паркове. Градинки.

Не е необходимо да излизаш с цел "Сега ще свалям мацки!". Живей си живота, но говори с хората около теб.
И хайде моля ти се... нямало жени по улиците на Стара Загора... :huh: грънци

#9 FuLLmaXx

FuLLmaXx

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 28 August 2007 - 08:17 PM

ама той наистина се е побъркал в Стара Загора да няма момичета :huh: Аз живея в 20 хил. град и има адски много яки курабии а в Стара Загора няма да има ;)

Кефиш пич :P ! Респект както казваш ти.

#10 Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco

    Опитен

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 57 Мнения:

Posted 02 September 2007 - 11:44 AM

Все пак Grand Master попита не само къде просто се намират момичета, а кои са вашите "златните мини" за таргети, момчета! Демек къде реализирате най-много усехи, на кое място във вашия град (клуб, дискотека, бар, градинка, улица, площад и тн.) Ясно е, че момичета могат да се хванат отвсякъде, но да кажем КОЕ Е ВАШЕТО МЯСТО ФАВОРИТ?? :)

И тъй като съм от столицата ще ви кажа къде най-много съм отварял HB за Сетове ...
  • В дискотека Амор (и аз не знам как ме пускат там :D),
  • в Трафик - Студентски град,
  • и не на последно място - спирката и площадчето срещу ПЛИСКА, там където спират рейсове и тролеи до подлеза.
    Няма да ви обяснявам колко жени могат да се хващат от спирките, дори и да имат други планове за вечерта - могат да ги променят бързо, водене на кафе, дискотека, бар, а в най-лошия случай вземате телефона за друг ден.
Toва са предпочитани места от мен, защото няма да тръгна да обикалям цяла София когато съм свободен, а като си търся компания за вечерта се насочвам натам.
Препоръчвам също и НДК - Билетен Център и Терасите над него, както и целия район около НДК.

Да чуем сега и вас .. ;)

Edited by Don Juan DeMarco, 02 September 2007 - 11:49 AM.


#11 eLfisH

eLfisH

    2Pac Shakur

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 265 Мнения:

Posted 02 September 2007 - 01:57 PM

В Нови пазар :
1. Дискотека "Дупката"
2. Кафенета "Оазис", "Рай", "Блу стар", "Швеция"
3. Навънка - До шадраваните и в парк "Градинките", който се намира на центъра

В Котел :
1. Кафене "Престиж" и "Енигма"
2. Дискотека "Нирец" - мисля обаче че вече я затвориха
3. Женския пансион ;)

Това са и "Златни мини" :)

#12 Lonsdale

Lonsdale

    Pick Up Artist

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипване
  • 68 Мнения:

Posted 03 September 2007 - 01:13 AM

За мога да говоря за София,тъй като съм оттук :D

Най-добрите места,според мен - градинката пред НДК,градинката между Амор и ДВ (там доста сетове съм отварял),събират се пияни или искащи да се напият тийнейджърки в дните,в които има дискотека... Става мазало ;) В самите дискотеки също... В ДВ лично според мен е малко по-добре,а и не е чак такава селяния,има 2 зали,от които в едната чалга НЕ се пуска. :P Също из Борисовата градина и района около нея има много патенца... :)

Бих дал за пример и Фън Сити" - игрална зала,в която е пълно с пички... Винаги можеш да си поканиш някоя за билярд или за джаги :D

За Студ. град се носят направо легенди,така че няма смисъл да го споменавам,но там ако сте по-големи. За 16-17-годишни и надолу (както са повечето във форума) не мисля,че е много подходящ ;)

Edited by Lonsdale, 03 September 2007 - 01:19 AM.