Преход към съдържанието


Снимка
- - - - -

Говорихме си 10 месеца в само чата. Имам ли шанс?


  • Please log in to reply
17 replies to this topic

#1 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 24 August 2007 - 11:19 AM

Сега накратко. Преди 1 година като скъсах с едно момиче и ми беше гадно се натиках в един сaйт от многото за запознанства и писах на едно момиче просто така :rolleyes: да се запознаем гадно ми беше и реших да си пиша с някой в свободното време. И почнахме да пишем и така 10 месеца по 1 - 2 пъти в седмицата. Момичето си имаше приятел и скъса с него през тази 1 година. Невероятна е много точна добра , красива , (не искам да давам оценка от 1 до 10) за мен е много красива за други може да не е :) ... както и да е това няма значение. Преди 1 месец и взех скайпа ... пишем си от няколко дни постоянно взех и телефона настъпвам бавно бавно... но дайте някакъ съвет какво да направя как да я завъртя много ми харесва вчера си писахме за днес но тя каза че има оговорка и аз съм зает до вториник някъде после ще и се обадя но има ли шанс да стане нещо не сме се виждали наживо но на снимка изглежда невероятна . Мой тип точно а по чата споделя как всички момчета били идиоти .... и така нататъка не е попадала на подходящия и искам да направя добро впечатление без да я изплаша на 19 е много cool :) ако има някой идея как да подходя ... Да и пиша ли често или направо да се покрия за 5- дена и така да се обадя ... нямам идея знам само че се въртят много момчета и че искам да избегна това да стана само приятел с нея ... Балгодаря предварително извинявам се за наистина дългия пост . НЯМАМ ОПИТ С ТЕЗ ЧАТОВЕ.. не разчитах на това но случайно стана ... Забравих да спомена щеше да заминава да учи в друг град но сега ми е колежка :П това е хубаво :)

Edited by MysteryStyle, 24 August 2007 - 12:25 PM.


#2 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 24 August 2007 - 12:24 PM

Ти вече си й приятел... 10 месеца само в чата...

Изведи я на среща, но аз не залагам, че може да стане нещо. Особено щом ти се оплаква от "лошите" мъже, значи си й в графата за приятели

#3 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 24 August 2007 - 12:47 PM

Хмм не си много прав :rolleyes: Пишех и през месец после през 2 седмици. И от скоро няма приятел и ми намекна да излезем... така че какво лошо има. Надявам се да излезе нещо защото наистина изглежда много. А не сме се виждали наживо още дори. дай съвет как да обърна нещата... Преди 1 година като почнах да пиша нямах никакви намерения просто така на месеца и пращах по едно писмо получавах отговор и така нататъка сега се бяхме изгубили за 2 месеца... и настъпах яко взех скайп после телфона вчера това ... И мисля да се пробвам.. Но нямам подход към хора които не съм виждал..а оплакването от лошите мъже беше по случая защото се заинтересува дали съм свободен и аз и казох че в момента съм защото все не случвам. И тогава тя се оплака от същото.. Мисля че не е като да го сподели на приятел :) един вид каза и аз съм свободна защото всички на които съм попаднала са идиоти :)

#4 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 24 August 2007 - 01:23 PM

Ми действай тогава. Принципно можеше да не й казваш директно, че в момента си нямаш гадже, а и не е било добра идея да се оплакваш, че все не случваш. За да стане нещо, трябва да си с нагласата от преди една година - да нямаш никакви намерения към нея. И само не се опитвай да бъдеш "доброто момче", за да се отличиш от "идиотите", на които тя попада и с които се ч**а............

#5 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 24 August 2007 - 09:45 PM

Тук си прав ще си правя каквото искам ще се отнасям с уважение и няма да играя по свирката и :rolleyes: много ясно :)...
1 път играх по свирката на жена и след това си блъсках главата много много много време близо 1 година ... С това съм приключил секса сближава хората.... :) не доброто отношение и изпълнението на капризите на няква там... която и да е.

Edited by Gladiator6, 24 August 2007 - 09:47 PM.


#6 roni_fen

roni_fen

    Нов

  • Users
  • Рипване
  • 3 Мнения:

Posted 24 August 2007 - 09:52 PM

Ти вече си й приятел... 10 месеца само в чата...

Изведи я на среща, но аз не залагам, че може да стане нещо. Особено щом ти се оплаква от "лошите" мъже, значи си й в графата за приятели


Абсолютно съгласен, вече си в графата приятели ... пробвай но не бъди с големи надежди ... и знай, че всяко правило си има изключение !
Може момичето да е изключение (2% шанс).

#7 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 25 August 2007 - 07:26 AM

Така и ще направя. Все пак някой ще ми даде ли идея как да подходя или... ?? :rolleyes: А и трудно е да се наречем приятели. Цялата ни кореспонденция не надхвърля 25 писма и два дни по скайп.

#8 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 27 August 2007 - 09:31 PM

ДЕСЕТ месеца?
Десет шибани месеца!

Как да подходиш ли? Живей си живота и започни да ч**аш мадами. Ама наистина.
Цели десет шибани месеца!

Дали ще излезе нещо ли?
Чакай да си взема калкулатор.
Ами с тоя турбо темп на развитие на нещата, мисля че ще вземеш телефона й до половин година. Ще се видите на кафе след 3 години. И ще имате по една нова среща на всеки 2 години после. След 10 години ще я целунеш. След 25 години ще спиш с нея. След 100 години ще сте гаджета!
Давай! Успех!

P.S. Забрави за нея и за чата.
P.P.S. Верно ли 10 месеца? По скайп?

#9 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 28 August 2007 - 07:09 PM

ДЕСЕТ месеца?
Десет шибани месеца!

Как да подходиш ли? Живей си живота и започни да ч**аш мадами. Ама наистина.
Цели десет шибани месеца!

Дали ще излезе нещо ли?
Чакай да си взема калкулатор.
Ами с тоя турбо темп на развитие на нещата, мисля че ще вземеш телефона й до половин година. Ще се видите на кафе след 3 години. И ще имате по една нова среща на всеки 2 години после. След 10 години ще я целунеш. След 25 години ще спиш с нея. След 100 години ще сте гаджета!
Давай! Успех!

P.S. Забрави за нея и за чата.
P.P.S. Верно ли 10 месеца? По скайп?


ЛЕЛЕЕЕЕЕ !!! :huh: батка с предишната си приятлка скъсах преди 20 дена... а с таз просто си пращах по един маил на месеца... и сега преди 2 месеца ми писа ей така от нищото че си няма приятел. Препрочети темата. Това че с таз не съм се натиснал означава че съм имал други варянти през това време. Струва ми се че пишеш без да си прочел както и да е... Имам телефона и срещата е оговорена за петък. Въпроса сега е нормално ли е защото не ми се е случвало да ми каже. Обади ми се в 14ч да ти кажа окончателно ..... И да и се обадя ли изобщо. Каза че е много рано но аз съм зает преди това и след това така че само петък ме остройва а дотогава .. Ние се оговаряхме понеделник и за петък... незнам и аз вие кажете... :P И ако може пиши като прочетеш .. Благодаря ти предварително И поста е много критичен ;)

#10 FuLLmaXx

FuLLmaXx

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 18 Мнения:

Posted 28 August 2007 - 07:59 PM

ЛЕЛЕЕЕЕЕ !!! :huh: батка с предишната си приятлка скъсах преди 20 дена... а с таз просто си пращах по един маил на месеца... и сега преди 2 месеца ми писа ей така от нищото че си няма приятел. Препрочети темата. Това че с таз не съм се натиснал означава че съм имал други варянти през това време. Струва ми се че пишеш без да си прочел както и да е... Имам телефона и срещата е оговорена за петък. Въпроса сега е нормално ли е защото не ми се е случвало да ми каже. Обади ми се в 14ч да ти кажа окончателно ..... И да и се обадя ли изобщо. Каза че е много рано но аз съм зает преди това и след това така че само петък ме остройва а дотогава .. Ние се оговаряхме понеделник и за петък... незнам и аз вие кажете... :P И ако може пиши като прочетеш .. Благодаря ти предварително И поста е много критичен ;)

За жалост ми се струва че много добре си го е прочел поста. Аз шанс не виждам. Ти си и приятел, това за нея най-вероятно е приятелска среща. Пробвай с докосване от самото начало иначе си и БЕСТ ФРЕНД .

#11 paradox

paradox

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 132 Мнения:

Posted 28 August 2007 - 09:18 PM

Виж, каквото имах да казвам вече го казах. Написах ти: "Зарежи нея и чата".

А ти ми пишеш: "срещата е оговорена за петък. Въпроса сега е нормално ли е (...) Обади ми се в 14ч да ти кажа окончателно ..... И да и се обадя ли изобщо" бла бла бла.

Затова ще го напиша пак: "Зарежи и нея и чата."


Въпросът не е нормално ли е или не, не е в колко часа да я потърсиш, не е колко пъти и колко често да я търсиш, не е дали си има приятел, не е за какво ти е говорила......
Бях толкова саркастичен и краен в поста си с причина - ти ТОТАЛНО пропускаш "голямата картина". И един бърз поглед върху постовете ти е достатъчен за да се види очевидното.

Направи си услуга и зарежи мадамата. Работи върху се*е си и характера си. Остави техниките, фокусите и математическите прогнози засега.

И наистина съжалявам че нямам време да ти напиша нещо изчерпателно за да ме разбереш за какво ти говоря.

#12 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 29 August 2007 - 01:07 AM

Ако искаш, може да пробваш, но и аз не давам голям шанс.

Дали е нормално - това е стандартна тактика на жените, която не бива да толерираш. Като ти каже такова нещо, я отрязваш, че ще й се обадиш друг път, когато е по-сигурна за времето си. Защото в момента ти си й резервен вариант ако тя не си намери друго да прави в петък. Принципно се съмнявам, че ще се видите.

Добра идея е ТИ да правиш същото при уговорките - казваш й, че ще се чуете в петък да й потвърдиш дали ще се видите. Но не толерирай тя да го прави

#13 petur

petur

    Напреднал

  • Users
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 365 Мнения:

Posted 29 August 2007 - 12:16 PM

Ако искаш, може да пробваш, но и аз не давам голям шанс.

Дали е нормално - това е стандартна тактика на жените, която не бива да толерираш. Като ти каже такова нещо, я отрязваш, че ще й се обадиш друг път, когато е по-сигурна за времето си. Защото в момента ти си й резервен вариант ако тя не си намери друго да прави в петък. Принципно се съмнявам, че ще се видите.

Добра идея е ТИ да правиш същото при уговорките - казваш й, че ще се чуете в петък да й потвърдиш дали ще се видите. Но не толерирай тя да го прави



И аз таа мислех .. прав си. Но се пак се съгласих този път. Защото от понеделник до петък има наистина доста време и можеби е права ... Все пак няма да и се обадя в петък а в неделя и ще кажа че съм имал работа в петък... :P и то сутринта да я събудя ако спи :huh:

#14 Closer

Closer

    I will live until I die

  • Admin
  • РипванеРипванеРипванеРипванеРипване
  • 109 Мнения:

Posted 29 August 2007 - 02:08 PM

Напротив - обади й се в петък ПРЕДИ да ти се е обадила тя и й кажи, че няма да можеш вечерта. БЕЗ да се извиняваш! И кажи, че ще се ЧУЕТЕ (а не че ще й се обадиш!!!) другата седмица. Другата седмица звънкаш в сряда и я каниш за някой КОНКРЕТЕН ден през уикенда. Ако те пита какво ще правите, казваш "Тайна" или "Ще видиш"

#15 Chas3r

Chas3r

    Начинаещ

  • Users
  • РипванеРипване
  • 14 Мнения:

Posted 10 December 2007 - 10:54 AM

Gladiator6 аве агент ти си много нерешителен ве.. ти се чудиш дали ще има време за те*е, дали ще й хареса да излезете и бля бля.. кви са тея преговори за дни кога може кога не може.. сядаш един ден, когато си свободен и званиш, уговаряш срещата мястото часа на те*е да са ти удобни, не на нея.. ако тя се сагласи брао ако не.. както вика paradox не се занимавай повече и точка.. апък не се коси ако искаш да излезеш от зоната на приятелството то си го пише в библията .. говори с нея като с приятел, но я третирай като нещо повече.. с действия й показвай намеренията си не с думи.. да не се правя на философ щото е мн по лесно на теория от колкото на практика ама тва е решението според мене :) btw тоя paradox ми се струва мн мъдър тип и май доста мога да науча от него ..